בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לגבירתי

עוף חול
לפני 18 שנים • 29 בינו׳ 2006

לגבירתי

עוף חול • 29 בינו׳ 2006
אני רוצה להתוודות בפנייך על הדברים שעשיתי מהיום שדיברנו בפעם הראשונה...
אוננתי, למרות שאמרת לי בפרוש לא לגעת בעצמי.. התחכמתי ודיברתי לא כמו שציפית ממני... ואיכזבתי אותך ואותי... אני רוצה להגיד לך גבירתי שכבר בהודעה הראשונה עבר בי רטט וראיתי שזה משהו אחר, וניסיתי.. למרות שפחדתי, שהייתי בטוחה שלא תרצי אחרי שתדעי דברים מסויימים.. גרמת לי לחשוב על מישהו כ-ל כ-ך הרבה בכל כך מעט זמן עם כל כך מעט מילים- עלייך! להעביר על עצמי גיחוך... וחשבתי- מה קורה לך יעל את פתטית- אבל אני מצטערת גבירתי שככה זה היה כי עכשיו אחרי כל כך מעט זמן אני יודעת שזה זה ושאין מה לגחך... אני רוצה לספר לך גבירתי שבכל התקופה שאני בכלוב קראתי כל כך הרבה דברים ועקבתי אחרי מערכות יחסים ותמיד חשבתי שכשלי תהיה גבירה, אני יהיה הכי כנועה שיש וזה יהיה לי קל כי זה מה שהכי אני בזוגיות, זה מה שטבעי לי בזוג. אבל זה לא היה קל גבירתי וגיליתי שאפילו מילים כמו "גבירתי" היה לי קשה להגיד בפנייך ולפעמים כשהיית פתאום מרצינה אחרי שצחקנו ואומרת לי אפילו רק מילה אחת שהייתה מורידה אותי למטה היה לי קשה... למרות שידעתי שזה מה שאת- את גבירתי, מלכתי... לא יכלתי. כל כך הרבה ידעתי ואני יודעת על מערכת יחסים שכזאת ואיך צריכה להתנהג שיפחה טובה אבל כשאנחנו מדברות וצוחקות ואז את שואלת שאלה... ואני רוצה לענות.. |"כן" ויודעת שהגבירתי הזה צריך לבוא אח"כ אני מעדיפה לשתוק אבל אז מתחרטת..
גבירתי.. אף פעם לא הייתי באמת במקום הזה... קשה לי אני מרגישה שאני לא מכבדת את עצמי... ואני, אותי כולם מכבדים! תמיד! אז הרגשתי שאני לא יכולה לתת את הכל, לא יכולה לרדת, לצלול נמוך למרות שידעתי שזה מה שאני צריכה, שזה מי שאני. ואת שבאת בכזאת פתאומיות וגרמת לי להתנהג ולדבר ליום אחד אחרת כל כך! בשלט רחוק כמו שאף אחד לא גרם לי.. איך עשית את זה גבירתי?? איך??
אני רוצה גם לומר לך גבירתי שבכל הפעמים שהרצתי בראש איזה מערכת הייתי רוצה ואיזו מערכת אני באמת צריכה- את באת ופשוט היית את המערכת הזאת כל מילה שאמרת כל צחוק קטן והערה התאימו ומתאימים כמו פאזל למערכת שבניתי לי בראש במשך חודשים כה רבים.
אני יודעת שאולי תראי בזה משהו מוגזם גבירתי כי עבר כל כך מעט זמן... אבל עכשיו אחרי המכתב הזה אני באמת יודעת ובטוחה- אני אוהבת אותך גבירתי ואני זקוקה לך...
וסליחה גבירתי מכל הלב שלא צייתי לכל מה שאמרת, ולא הצלחתי להגיע למקום הזה שם מתחתייך בלי לשמור על המעט מהאגו שלי...אני מבקשת ממך גבירתי תסלחי לי ואל תענישי אותי בהתעלמות, אני חושבת שזה העונש הכי קשה שאפשר לקבל יותר מכל הצלפה או מילה. אני מבטיחה לך גבירתי שכל שיחה מעכשיו אני ילמד לשמור על הפה כשצריך ולקבל את מה שתגידי... מה שלא תגידי כי אני סומכת עלייך גבירתי ותודה על הכל!

אוהבת מתנצלת -יעל-
infinite​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 29 בינו׳ 2006
infinite​(נשלטת) • 29 בינו׳ 2006
וואיי אני קודם כל שמחה לאללה שמצאת מישהי כזו כי חיפשת ואני זוכרת זאת .
שיהיה המון אהבה וכיף יחד !
לפעמים ,אנחנו מפשלים כולנו אנשים ובמיוחד בהתחלה יש קטעים שנשברים במשהו כי עוד לא מכירים היטב או מכל סיבה אחרת אני מקוה, שהיא תסלח לך ותבין כי הכי טוב זה פשוט להיות כנים עד הסוף ולא משנה מה
משרתת​(נשלטת){גבירתי}
לפני 18 שנים • 30 בינו׳ 2006

זה מדהים

תיארת את ההרגשות האלה כל כך יפה וכל כך בכנות ואני נורא מבינה אותך כי אני יודעת איך זה להרגיש ככה.
בהצלחה!
tch​(נשלט)
tch​(נשלט) • 30 בינו׳ 2006
כן,תסלחי לה.
קלייר​(נשלטת)

מתוקונת :)

קלייר​(נשלטת) • 30 בינו׳ 2006
אני כל כך שמחה בשבילך. לא היה לי מושג icon_smile.gif
קודם כל מזל טוב, המון מזל טוב, ובהצלחה.

וגברתה... היא מקסימה, היא ילדת חמודות, תני לה צ'אנס icon_smile.gif
היא הילדה של הפורום הזה, כולנו מבקשות למענה icon_smile.gif
המלכה רוני​(שולטת)

ילדונת שלי שפחה יקרה

המלכה רוני​(שולטת) • 30 בינו׳ 2006
[color=orange]קודם כל אני מאוד שמחה על הוידוי הזה יפה לראות את ההתקדמות שלך.
לאט לאט אני רואה שאת משתפרת ולכן אני מרשה לעצמי לקחת את היחסים ביננו למקום יותר חברי
אבל אני מקווה שאת זוכרת תמיד שבכל צחוק, כל סיפור, כל בדיחה את זוכרת שבכל זאת אני עדיין במקומי ואת במקומך... תמיד מתחתיי.
אני יודעת כמה קשה לך שאת לומדת להכיר במקומך... כמה קשה לך כל מילה, כמה קשה לך לקרוא לי "גבירתי" כמה היה לך קשה שכינתי אותך "כלבה" .
אני יודעת שאת עדיין בתחילת הדרך, ואני יודעת שלפעמים אני דורשת ממך דברים לא תמיד מובנים לך עד הסוף- אני יודעת אבל אם אני רוצה שתהיי הכי טובה ושתהיי ראויה לי אני צריכה לדרוש אותם.
אני יודעת שזו הולכת להיות דרך ארוכה עבורי כגבירה שלך וכמובן עבורך כלבה שלי...
החלטתי לקחת אותך למסע, מסע ארוך אל הקולר שלך, חיילת שלי תוכלי לקרוא לו "מסע קולר"
מסע שבסופו תענדי את הקולר שאתן לך תערכי תאהבי ותרצי בו ובמה שהוא מסמל עבורך ועבורי.
אני אהיה כאן בכל רגע במסע שלך אהיה לצידך בכל חיוך ודמעה אהיה שם כדי לחבק ללטף להעניש ולהצליף שצריך וכל זה רק בשביל לחנך כדי לגרום לך להיות הכי טובה.
כל דבר שעליו כתבת כאן כבר ידעתי ולא כי אני חכמה , למרות שגם זה נכון, אלא בגלל שאני מרגישה אותך, אני יודעת מה את חושבת בכל רגע , בכל ההערה שלך, בכל התחכמות, בכל אי רצון וגמגום של "כן.... גבירתי" .
אני יודעת למה את עושה את זה, יודעת ומבקשת ממך להודות בזה בפניי ואני יודעת כמה זה קשה לך.
אני יודעת שאני נמצאת בכל מחשבה שלך, וכמה זה גורם לך לרצות להשתפר בכל תחום כמו שאמרתי.
אני רואה שהשכלת להבין וזכית לראות שיכולה להיות אהבה בעולם הזה, כייף לראות כמה את מחכה לה.
טוב לי לדעת ולראות שאת מקנאה, וכשאני שואלת אותך שאלות כלבה זה לא כי אני באמת רוצה תשובה אני לא חייבת את התשובה שלך.
אני מרגישה את העיניים המושפלות שלך שלא יכולות להסתכל עליי ויודעת את התשובה אני רוצה תשובות ממך כ אני רוצה שתביעי את זה שתוציאי את זה החוצה ולמרות שזה קשה לך.
אני רוצה שתביני בעצמך שאת במקום אחר... אני יודעת שלפעמיים אין לך כוח וש"נשבר לך" ברגעים האלה תיזכרי בי ותחשבי שכל דבר כזה הוא ממני ותקבלי אותו באהבה.
אני יודעת שמקל עלייך לדעת שדברים באים ממני וזה בגלל שאת עדיין לא מעיזה להגיד אבל את פשוט מאוהבת...
"סליחה גבירתי מכל הלב שלא צייתי לכל מה שאמרת, ולא הצלחתי להגיע למקום הזה שם מתחתייך בלי לשמור על המעט מהאגו שלי"
אני יודעת כמה קשה לך במקום הזה אבל בשביל זה אני כאן ולפעמים אני כן נותנת לך לברוח לי לרגליים אני יודעת כמה נוח לך שם אבל אני רוצה שתתמודדי ותכירי במקום שלך.
שתדעי שאני מעריכה את ההשתדלות שלך
מבטיחה לא לנטוש אותך במסע אל הקולר ואני אהיה שם
בכל חיבוק נשיקה ליטוף עונש או הצלפה אבל הכל מאהבה
[/color] [B]
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 30 בינו׳ 2006
ואוו רוני,
התרגשתי לקרוא את הדברים שכתבת לשפחתך.

אני מאחלת לכן מסע משותף מופלא.

איזה יופי icon_smile.gif
עוף חול

גבירתי

עוף חול • 30 בינו׳ 2006
תודה רבה לך גבירתי על כל מה שכתבת אין לך מושג כמה שזה חשוב לי... אף פעם לא הרגשתי ככה ואני לא רוצה שייגמר, אף פעם לא הרגשתי כל כך חשובה למישהו, והאמת זה מוזר.. אם מישהו מבחוץ אולי היה מסתכל היה אומר "מה את מרגישה כל כך חשובה, אם את למטה" אבל את גורמת לי להרגיש הכי חשובה בעולם גבירתי ועל זה אני מודה לך מעומק הלב תודה רבה גבירתי ותודה שלא התעלמת...