סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה שלי - סשן חדש בהשראת MISTRESSS

העבד ר​(נשלט){MISTRESSS}
לפני 18 שנים • 3 בפבר׳ 2006

מלכה שלי - סשן חדש בהשראת MISTRESSS

העבד ר​(נשלט){MISTRESSS} • 3 בפבר׳ 2006
'מלכה שלי' - סשן חדש בהשראת MISTRESSS

"ממה אתה עייף " שאלה אותי אתמול מלכתי
"לא ישנתי לילה קודם" עניתי מפוהק
"ל מ ה ה ? " חייכה המלכה שלי
"כי היו לי עודף אנרגיות אחרי הסשן הניפלא ולא יכולתי להרדם"

רוכן על בירכי לצידי מלכתי, מתמכר לריחה המשכר, ומתפעל מיופיה הקסום
"לקק לי את הגב" פקדה בקולה הסמכותי ולשוני חשה לבצע
ליקקתי בלשוני את הלובן הזוהר של מלכתי הנערצת, מתענג על הטעם הערב, והלחץ במכנסי גבר.
ידי מלטפות את גופה בעוד שפתי מטיילות עם לשוני על הגב התחתון של המלכה המושלמת שלי.
בעוד מלכתי שקועה במשחק המחשב שלה עיניי כבר ריחפו, והזרמים החמים ביום קר זה הציפו את גופי ואת איברי.
"סיגריה" פסקה לפתע ואני זוחל אחריה, מביט בישבנה האלוהי של מלכתי וקובר את ראשי עמוק בתוך מכנסי הג'ינס של מלכתי הנערצת.
מריח, נושם, חי את מלכתי, ומתמכר.

"המכנסיים לוחצות לי" אמרה המלכה שלי ביושבה על מיטתה וברוך ועדינות החלפתי את מכנסיה , תוך שידי מתעכבות על שיפולי הרגל המלכותית שלה
"גם המכנסיים שלי לוחצות מלכתי" סיננתי בכאב כששיניה המאיימות ל המלכה שלי ננעצו שוב ושוב בפיטמותי המזדקרות.
הייתי שם, בריחוף של כאב ואושר, בהרגשה של התרוממות הרוח, בעוד ידיה חורצות בבשרי, ושיניה בגופי הנתון בידיה האמונות של מלכתי האהובה.
הפשלתי מכנסי, חושף את הישבן שלי לחסדיה, והם, באו, ידיה הענוגות של מלכתי חפנו את כדורי התחת שלי, ומעכו, פיסקו, קרעו ושרטו בהם.

הדרך לבצים המלאות שלי היתה קצרה, עיניה ההיוקדות מביטות בפני המחייכות בריחוף, מביעות טרף, אימה ותשוקה בעת אחת, בעוד ידה האחת מצמידה אותי לגופה המקרין חום אלוהי, וידה השניה של המלכה האלוהית שלי חופנת בבצים הכואבות, המלאות והאדומות שלי, מושכת אותם מטה, חזק, בעוצמה, וגופי מתפתל בין ידיה ושפתי לוחשות "אני אוהב אותך מלכתי"
ידיה המיומנות מנגנות על גופי הנתון לשליטתה, בנגינות כאב ותשוקה, ורוחי מרחפת, עינינו נפגשות, הרגש האנרגיות מתערבבות בספייס אחד. וגופי נחבל ונחרץ לאורכו ורוחבו מציפורניה האכזריות של מלכתי.

מממממ לחשתי כאשר ידה האחת של המלכה הנערצת שלי גלשה לעבר חריץ הישבן שלי
אצבעותיה חפרו בחור התחת שלי לאט ובבטחה, ואני מתרפק בהנאה ובגניחה על כל החדרה או סיבוב
ממממ אני לוחש שוב ושוב לנוכח המגע הטהור של המלכה שלי בנקודת ההנאה שלי, כן בתוך התחת הפתוח שלי
"אני אוהב אותך מלכתי" אנ'לא מפסיק למלמל
ומלכתי המהוללת מזייינת אותי חזק בתחת שלי, בתחת השייך רק לה
הריחוף עלה לגבהים שמיזמן לא חוויתי שכל כך התגעגעתי אליהם
תודה מלכתי תודה
מלמלתי אז וגם היום

נשכבתי על השטיח
השיא מאחורי
זהו חשבתי לעצמי כשמלכתי האהובה קמה לה ויצאה מחדרה
נישכבתי להרגע
אבל....
כרגיל מלכתי מפתיעה אותי ומגיעה עם כוסית בצורת מגף שלה, מלאה בנקטר המלכותי שלה, שהכינה במיוחד עבורי, וביד רועדת קיבלתי אותו ממלכתי, ובלגימה אחת הרוותי את צמאוני, צמאוני לתשוקה ולכמיהה למלכתי, ליקקתי את שפתי והודיתי למלכתי.
המשקה המיוחד של מלכתי החזיר אותי כמה דקות קודם אל הריחוף ולפני שאאבד אותו רכנתי לרגלי מלכתי וליטפתי ונישקתי אותם
"תוריד לי את הגרביים" פקדה המלכה שלי
לא הייתי צריך ליותר ומייד צייתתי
בהתענג על רגליה המושלמות של מלכתי נשכבתי על גבי נותן לגופי להמחץ מתחתהן
ממממ ההרגשה, הטעם, התשוקה היו עילאיים מעלה אותי מחדש לספייס המתוק, רגליה של מלכתי האהובה לחצו דרכו שרטו אך גם נחו על פני, שפתי וכמובן לשוני.

"תתלבש" פסקה כשהבינה מלכתי שהאיבר הכואב והפחוס שלי לא יוציא עוד את דימעותיו "תתלבש" חזרה שוב כשרכנתי והודיתי למלכתי האהובה על הכל.
"יש לי עבד חדש" אמרה לפתע כשהבתתי שוב ביופיה הזוהר
"מקנא?"
"כן" עניתי "כרגיל"
"ולי יש מלכ חדשה" מיהרתי להיתחכם
"שלא תעיז!"
"כן יש לי" המשכתי "ואני אפילו לא יודע מה שמה"
"איך קוראים לך?" הרגעתי את מלכתי
"אין לי שם"
"ואיך אכתוב בסיפור מלכה שלי"
" מלכה שלי " פסקה!
"כן מלכתי"
קמתי והתלבשתי