לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כולכם לא שמעתם על זה..וחבל מאד .. יאללה כנסו!!

סטלן על ענן
לפני 18 שנים • 4 בפבר׳ 2006

כולכם לא שמעתם על זה..וחבל מאד .. יאללה כנסו!!

סטלן על ענן • 4 בפבר׳ 2006
JEANS BONDAGE

מישהו פעם שמע על זה??? .. פה בארץ נראה לי שלא אנחנו קהילה קטנה פה שכמעט שאף אחד לא שמע עלייה אנחנו לא עושים מפגשים או משהו חס וחלילה אנחנו גם לא חס וחלילה חד מיניים חלק מחברי הקהילה כבר נשואים פשוט מה שאנחנו אוהבים לראות זה סקס\פעיליות סאדו מוזכיסטיות שנעשות כשהמשתתפים (בנות ובנות יחד) לובשים מכנסי ג'ינס צמודים (שמחייבים שהכיסים האחוריים יהיו צמודים על התחת) ובוסף שהמותג של מכנסי הג'ינס יהייה ליוויס או MISS SIXTY

אני אוהב לראות את הדברים האלה ואני מכיר מלא אתרים וקבוצות (לא ישראלים) שבעליהם והחברים שלהם מקיימים מפגשים של ג'ינס בונדאג' כשהם לובשים -עליון בגדי עור גומי או לייטקס צמודים ומכנסי ג'ינס צמודים שהכיסים האוריים נצמדים על התחת .. ופשוט נוגעים או מצליפים אחד בשני .. !! זה הדבר האמיתי אנחנו לא כמו כל אנשי הסאדו מאזו המטורפים האלה שעושים דבררים מוזרים ודפוקים אנחנו אנשים רגילים עם סכל שעבודים ולומדים וככה מוציאים את הלחץ של היום יום כל מטרת ההודעה הזאת היא לקרוא לכם להצטרף לקהילה הלא מוגדרת הזאת.. ולמי שרוצה לנסות ג'ינס בונדאג' אמיתי מוזמן להכנס לפה

http://membres.lycos.fr/boundinjeans/bluejeansacceuil.html
זהו אתר שהקימו אותו חבורה של 6 צרפתים מפריז (גברים) שעושים ג'ינס-באונדאג' כחלק מהחים
אף אחד מהם לא הומו אני אומר פעם שנייה אף אחד כמעט מהקהילה הזאת בכל העולם הוא לא הומ וגם לא תמצאו באף קהילה סקס!! זה רג נגיעות!... מהאתר ששלחתי לכם כולם התחילו את הכניסה לעולם הג'ינס0-בונדאג' אני ממליץ להכנס ולהרשם לקבוצות יאהו של בעל האתר הזה שאת הקישורים אליהם תמצאו באתר הבית ( זה ששלחתי) כנסו ותראו שם גבר שולט באישה כששניהם לובשים ג'ינס לוויס צמוד ובגדי לייטקס
-אש-

חוצפה

-אש- • 4 בפבר׳ 2006
[quote="סטלן על ענן"]JEANS BONDAGE

זה הדבר האמיתי אנחנו לא כמו כל אנשי הסאדו מאזו המטורפים האלה שעושים דבררים מוזרים ודפוקים אנחנו אנשים רגילים עם סכל שעבודים ולומדים וככה מוציאים את הלחץ של היום יום.

יש לי בעייה קלה, אני כנראה אשה סאדו מזוכיסטית מטורפת, ובכל זאת אני גם אשה רגילה שלומדת ועובדת, ונהנית וחיה את חיי בשלמות.
אתה לא חושב שזוה חוצפה קלה (בלשון המעטה), להכנס לאתר סאדו-מזוכיסטי מוצהר וגאה, ולהוקיע את אנשיו במחי יד, אני פשוט מרגישה חלחלה ממך.
תלמד לכבד את המקום בו אתה נמצא.
פרודו​(מתחלף)
פרודו​(מתחלף) • 4 בפבר׳ 2006
icon_eek.gif

על כבוד הדדי שמעת?
על חייה ותן לחיות?

תקשיב סטלן, רד מהענן וצא לסיבוב בפורום 'אלפוני'...
אולי תלמד משהו על פירוש המילים פטיש, בדס"מ
ובכלל...
אולי כדאי שתרכוש קצת נימוס...
תפתח קצת את הראש לדעות של אחרים לפני שאתה משמיע את שלך!

redshoes, היית עדינה עם הניאדרטל ההומופוב הזה.
ממש טרול תורן.
זה לפעמים מרתיח אותי שאי אפשר לכעוס על אנשים טיפשים!
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 4 בפבר׳ 2006
ממש לא מצדיק את הכעס שלך פרודו יקירי...

אדם שיש לו "סכל", לא מצדיק שום תגובה מבחינתי...בעיקר לא כשהוא יורד על אחרים...

יאללה הפועל...
cai
cai

תוהה

cai • 4 בפבר׳ 2006
העניין של המותג הוא חובה?
פרודו​(מתחלף)
פרודו​(מתחלף) • 4 בפבר׳ 2006
baby כתב/ה:
ממש לא מצדיק את הכעס שלך פרודו יקירי...

אדם שיש לו "סכל", לא מצדיק שום תגובה מבחינתי...בעיקר לא כשהוא יורד על אחרים...

יאללה הפועל...

את יודעת שבדרך כלל אני מתעלם ולא מגיב לשטויות...
הוא תפס אותי כשאני עצבני ומותש מרוב לימודים ועבודה (ועוד בשבת).
הייתי מבולבל ולא השתמשתי ב''סכל''.

יאללה מכבי...
לשנה הבאה באתונה הבנוייה icon_cool.gif
סטלן על ענן

מבקש סליחה בכל לשון של בקשה

סטלן על ענן • 4 בפבר׳ 2006
מצטער על מה שאמרתי.. אתם צוקדים ואללה זה לא היה יפה בכלל..
רק בבקשה את התגובות ההבאות על תוכן ההודעה עצמה
סיגלית​(אחרת)
לפני 18 שנים • 23 בפבר׳ 2006

Re: כולכם לא שמעתם על זה..וחבל מאד .. יאללה כנסו!!

סיגלית​(אחרת) • 23 בפבר׳ 2006
סטלן על ענן כתב/ה:
JEANS BONDAGE

מישהו פעם שמע על זה??? .. פה בארץ נראה לי שלא אנחנו קהילה קטנה פה שכמעט שאף אחד לא שמע עלייה אנחנו לא עושים מפגשים או משהו חס וחלילה אנחנו גם לא חס וחלילה חד מיניים חלק מחברי הקהילה כבר נשואים פשוט מה שאנחנו אוהבים לראות זה סקס\פעיליות סאדו מוזכיסטיות שנעשות כשהמשתתפים (בנות ובנות יחד) לובשים מכנסי ג'ינס צמודים (שמחייבים שהכיסים האחוריים יהיו צמודים על התחת) ובוסף שהמותג של מכנסי הג'ינס יהייה ליוויס או MISS SIXTY

אני אוהב לראות את הדברים האלה ואני מכיר מלא אתרים וקבוצות (לא ישראלים) שבעליהם והחברים שלהם מקיימים מפגשים של ג'ינס בונדאג' כשהם לובשים -עליון בגדי עור גומי או לייטקס צמודים ומכנסי ג'ינס צמודים שהכיסים האוריים נצמדים על התחת .. ופשוט נוגעים או מצליפים אחד בשני .. !! זה הדבר האמיתי אנחנו לא כמו כל אנשי הסאדו מאזו המטורפים האלה שעושים דבררים מוזרים ודפוקים אנחנו אנשים רגילים עם סכל שעבודים ולומדים וככה מוציאים את הלחץ של היום יום כל מטרת ההודעה הזאת היא לקרוא לכם להצטרף לקהילה הלא מוגדרת הזאת.. ולמי שרוצה לנסות ג'ינס בונדאג' אמיתי מוזמן להכנס לפה

http://membres.lycos.fr/boundinjeans/bluejeansacceuil.html
זהו אתר שהקימו אותו חבורה של 6 צרפתים מפריז (גברים) שעושים ג'ינס-באונדאג' כחלק מהחים
אף אחד מהם לא הומו אני אומר פעם שנייה אף אחד כמעט מהקהילה הזאת בכל העולם הוא לא הומ וגם לא תמצאו באף קהילה סקס!! זה רג נגיעות!... מהאתר ששלחתי לכם כולם התחילו את הכניסה לעולם הג'ינס0-בונדאג' אני ממליץ להכנס ולהרשם לקבוצות יאהו של בעל האתר הזה שאת הקישורים אליהם תמצאו באתר הבית ( זה ששלחתי) כנסו ותראו שם גבר שולט באישה כששניהם לובשים ג'ינס לוויס צמוד ובגדי לייטקס
לא הבנתי את הקטע של הג"ינס ???