בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פאקינג סיסי !!

kamor​(נשלט)
לפני 18 שנים • 4 בפבר׳ 2006

פאקינג סיסי !!

kamor​(נשלט) • 4 בפבר׳ 2006
שמתי לב שלא מעט נשלטים אוהבים שהשולטת מלבישה אותם בבגדי נשים . ולא מעט שולטות גם כן אוהבות את הסגנון הזה .
אצלי זה אחד מהגבולות , לא מוכן ללבוש בגדי נשים . ואם השולטת תנסה להכריח אותי אי פעם להתלבש כמו אשה ... אני יעמוד על החלון ויאיים לקפוץ . ( אני גר בבית פרטי.. אבל יש שיח נורא קוצני ליד החלון ) .

בכל אופן ,
לא נראה לכם שנשלטים שנמשכים לזה הם בעצם טרנסוויסטים ? , ועצם השימוש בזה בעת משחקי שליטה מהווה מעין לגיטמציה עבורם ?

.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 4 בפבר׳ 2006
ייאוווו !!!!!!!!!! מה זה הכותרת הזו ?
ואיך הקפצת לי ת'לחץ דם icon_twisted.gif
מה רע אם הנשלט נהנה מזה ומוצא את זה מגרה?
אז אתה לא מתחבר לזה - וזה גבול שלך (מה שאומר שלעולם לא תהיה נשלט שלי - זה בטוח icon_wink.gif)

בכל מקרה, אתה יכול להתוות תוויות - טרנסווסטייט, קוקסינל קרוסדרסר וכו' - כל אלה הם גברים שמתגרים מלבוש נשי בדרגות שונות, לרוב במלוא משמעות הפמיניזציה (ע"ע נייוש, כל הזכויות שמורות).
ונכון, אין בהכרח קשר בין זה ובין שליטה, אלא שכמו כל סוגי הפטיש, יש כאלה שנמשכים לזה רק במסגרת שליטה, או שההנאתם מהנושא מתגברת כשהם יודעים שזוגתם (או זוגם, לצורך הדיון) לא רק נהנים מזה אלא מכוונים את זה - כלומר השליטה מובילה את הנייוש למחוזות שהשולטת רוצה בהם, בקצב ובעוצמה שהיא קובעת.
מה ילבשו, ומתי, מה יהיו גינוניהם, מה יהיה שמם, מתי יוכלו להסיר את חגורת הצניעות שהלבישה לאברם ועוד כהנה וכהנה.

ובמה שונה הדבר למי שנהנה מבוט פטיש "ורק במסגרת השליטה מוצא לכך לגיטימציה*"?

* אגב, לא ידעתי שקרוס דרסריות נחשבת ללא לגיטימית כשאינה במסגרת שליטה ...
Mary Jane
Mary Jane • 4 בפבר׳ 2006
מה בעצם משנות ההגדרות..
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 4 בפבר׳ 2006
למה נבהלת ?
הכותרת לקוחה מתמונה דווקא די מפורסמת של אשה ומתחתיה גבר בלבוש נשי , וכתוב שם "פאקינג סיסי". וזה משהו שנדבק לי לראש .
ותודה לאל שלעולם לא יהיה נשלט שלך ... אין לי חשק להוציא קוצים מהגוף כל לילה icon_wink.gif .

אין שום דבר רע בזה , פשוט מאחר ואיני אחד כזה רציתי להבין איך טרנוויסטיות מתקשר לתחום השליטה .

בואי ניקח למשל פוט פטיש . לנשק רגליים בעצם נתפס כאקט של כניעה . שהרי אדם נחות ינשק את רגליו של זה שהוא מעריץ .

ומה מסמל לבישת בגדי נשים ?
עצם זה שאת מלבישה את העבד שלך בבגדי נשים , את בעצם גורמת לו כביכול להתנהג בנשיות . ואם זה בענייך השפלה , אז מה שאת אומרת בגדול שלהיות אישה ולהתנג כמו אישה זה משפיל . לא ?
טוב , לגיטימיות אינה המילה הנכונה . נחליף אותה במילה סיבה . סיבה להתלבש בביגוד נשי

מרי, ההגדרות לא באמת משנות . לא לי בכל אופן . רק להבין איך זה נכנס לתחום הבדס"מ בצורה כל כך נרחבת . כמו שאמרתי הרבה נשלטים ושולטות אוהבים את זה .

את יודעת מה מרי , בעצם אולי זה כן משנה . למה למשל אנשים נוטים לציין שהם אוהבים "פוט פטיש" , "פייס סיטינג" כאב פיזי .. אבל אצל אף אחד לא מצויין טרנסוויסטיות .
האם אנשים חוששים להגדיר את עצמם ככאלה ?

.
אנדרפוט
לפני 18 שנים • 5 בפבר׳ 2006
אנדרפוט • 5 בפבר׳ 2006
ואני לא מבין איך זה שיש פה כזאת מגיפה של אנשים שפשוט רוצים לדעת, אבל הם בעצמם לא בקטע
דומים נכנסים פה כי נורא מעניין להם, סאביות מציגות פה שאלות על עולם הפאמדום כי הן סקרניות, ופוט פטישיסט שואל על קרוס דרסינג, הומו שואל איך זה להזדיין עם אישה ולמה דווקא כך ולא אחרת

אולי יותר טוב אם כל אחד ייתמקד במה שהוא כן אוהב במקום לנסות להבין קטעים של אחרים, הרי אי אפשר להבין כלום ואין שום הסברים, זה הכל משחק של חשקים ונטיות, אז למה כל השאלות קיטבג האלה
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 5 בפבר׳ 2006
אנדרפוט כתב/ה:
אז למה כל השאלות קיטבג האלה

אני אישית חושב שכינוי הרבה יותר הולם לשאלות שעלו פה לאחרונה יהיה שאלות וזילין.
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 5 בפבר׳ 2006
אנדרפוט כתב/ה:
ואני לא מבין איך זה שיש פה כזאת מגיפה של אנשים שפשוט רוצים לדעת, אבל הם בעצמם לא בקטע
דומים נכנסים פה כי נורא מעניין להם, סאביות מציגות פה שאלות על עולם הפאמדום כי הן סקרניות, ופוט פטישיסט שואל על קרוס דרסינג, הומו שואל איך זה להזדיין עם אישה ולמה דווקא כך ולא אחרת

אולי יותר טוב אם כל אחד ייתמקד במה שהוא כן אוהב במקום לנסות להבין קטעים של אחרים, הרי אי אפשר להבין כלום ואין שום הסברים, זה הכל משחק של חשקים ונטיות, אז למה כל השאלות קיטבג האלה

אתה צריך להבין שיש אנשים רחבי אופקים ואוהבים ללמוד דברים חדשים .
אם אתה מעדיף להיות בנישה שלך ולא להתעניין בכלום . תהנה .
אני מבין שאתה מעדיף שאיזה שולטת תכתוב שיר או סיפור כדי שתוכל לכתוב תגובות מתחנפות .
אבל יש אנשים שמעדיפים לשאול ולהביע דיעה .

.
Aragorn​(שולט)

יותר ברצינות

Aragorn​(שולט) • 5 בפבר׳ 2006
אנדרפוט כתב/ה:

אם היית יכול ללכת לבאר של חוצונים
לא היית הולך לראות?
זה לפעמים מענין לראות איך מישהו שהוא שונה ממך מתנהג וחושב.
אני מניח שזו אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים מטיילים בעולם.

יצא לי גם ללכת לבר של לסביות
כי ענין אותי לראות איך הם מתחילות אחת עם השניה.
אם תחשוב על זה רגע אז זו שאלה טובה
נשים הם פסיביות מטבעם
ככה שכששני נשים מעונינות אחת בשניה
נשאלת השאלה מי תתחיל עם מי?
sahar
sahar • 5 בפבר׳ 2006
אז מי התחילה עם מי icon_cool.gif ?
אנדרפוט
אנדרפוט • 5 בפבר׳ 2006
עדיף להחניף לדומית שפרסמה שיר יפה מאשר עוד שאלה בסגנון - אוהבי הסטרפון, האם אתם בעצם הומואים

סלח לי על בורותי, אבל זה היה נראה ששלפת את השאלה, כמו גם את הכותרת המאוד פרובוקטיבית, לא מתוך מחסני הסקרנות האישית שלך אלא סתם כך מהמותן
גם אני לא אוהב ללבוש בגדי נשים, אבל אם יש מישהו כזה אז זה בוודאי צד מאוד אינטימי באישיות ובמיניות שלו ולא נראה לי שממש יתחשק לו לענות לך ברצינות
אז אם זה שרשור של צחוקים ושיגועים, סבבה, אין לי בעיה בכלל, אבל אם באמת התכוונת להתעניין, אז מצטער אבל יצאה לך שאלת קיטבג

אם אני מתעניין בלסביות או בחוצנים אז זה יהיה מתוך עניין אישי ולא מתוך איזו מציצנות ראויה לגינוי בסגנון הפריק-שואו