צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שערוריות במועדון

כלובי
לפני 21 שנים • 16 במרץ 2003

שערוריות במועדון

כלובי • 16 במרץ 2003
חוויות מהמועדון - מפורום חוויות כואבות:
http://www.heberotic.co.il/f/sl/topic.asp?TOPIC_ID=12504&FORUM_ID=15&CAT_ID=2&Topic_Title=%E0%EE%F9+%E1%EE%E5%F2%E3%E5%EF%40&Forum_Title=2%2E+%E4%E5%E3%F2%E5%FA+%E0%E9%F9%E9%E5%FA

חוויות מהמועדון - מפורום פיפ:
http://www.peep.co.il/comunity/viewtopic.php?topic=29534&forum=24&4

השרשור בפורום של חוויות כואבות מרמז על כך שיש כאן איזו שהיא בעיה.
השרשור נסגר על ידי המכשפה שם מסיבה מסתורית ולא ברורה.

מצד שני בפיפ מחרימים את המועדון ושמחים בכל הזדמנות להתנגח ולבקר, גם את הדברים שם יש לקחת בערבון מוגבל.

בכלוב בכל מקרה מאמינים בחופש הביטוי בודאי בעניינים כל כך עקרוניים למהות קהילה.

אני אביע את דעתי האישית בהמשך, בינתיים כל מי שרוצה מוזמן להביע את דעתו על במה זו. כאן לא יצנזרו אתכם ולא ינעלו אתכם.

אסתפק בציטוט כמה מדברים של ניו בוי מהפורום חוויות כואבות:

הסשן עם ניקיטה... נרות יום ההולדת...
היה ממש ממש "מסעיר" באקט אחד... המלכה הדליקה את הנרות והלכה לה... עד שמישהו מהקהל נאלץ לרוץ אל העבד ולכבות את הישבן שהתחיל לבעור... אחראי, נכון? מסעיר, נכון? מופע שלא נראה כמותו במועדון מאז הקמתו!!!
מחיאות כפיים לניקיטה האחראית!

ובינתיים עד שהעניינים יתבהרו הרשו לי גם להוסיף אזהרה:
כשאתם מגיעים למועדון, זכרו - אל תתנו למישהו שאתם לא מכירים לשלוט בכם, אנשים לא מקצועיים שם ואנשים מסביב לא ידעו מתי נחצה הגבול.

דיון נעים

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת מרץ 22, 2003 6:12 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
DomDomina​(שולט)

חמישי במועדון

DomDomina​(שולט) • 16 במרץ 2003
שלום,הרבה זמן לא כתבתי כאן,ובכלל,מסיבות שונות ומשונות.
אבל לא בגלל זה אני כותב לכם.
נתחיל בזה,שמעניין כל הניסים וכל הנפלאות קורים שאנחנו ,לא מגיעים למועדון.
בסה"כ פיספסנו 3 ערבים של חמישי,וכל הצרות קרו באותם ימים.
וואלה אולי ישלמו לנו לעשות שקט........
אז לעניין,אם נכון הדבר שנקיטה הייתה בגילופין ועשתה מה שעשתה,
זה דבר חמור ביותר,ובאמת מוציא שם רע לבדס"מ.
אולם כל עוד אני לא יודע בוודאות מה קרה,וכל זה רק משמועות,ולפעמיים חצאי אמיתות(ואתם יודעים, זה יותר גרוע משקר),אין אני יכול לבוא בהאשמות לאף אחד.
אבל כל העליהום ה"פורומי"(לכבוד פורים?) על המועדון לא לעניין.
כמו שיש במדינה שלנו הרבה עשבים שוטים(ולא סוגרים או עוזבים את המדינה)
ככה יש עשבים שוטים במועדון(ולא סוגרים או עוזבים את המועדון).
עוד דבר אני לא מבין,כל המומחים וכל הכותבים ואלו שהיו,איפה אתם הייתם שזה קרה.
זכור לי מקרה שאיזה טיפש ניגש לשפחה,וניסה לשלוח לה ידיים,והיא כל הזמן דחפה אותו ממנו,וממש רצתה עזרה,בליי היסוס ניגשתי לאותו פרחח והבהרתי לו את מקומו.
אנשים,אני מצפה ממכם לא רק להגיב באיזה פורום מלוקק, להגיב בזמן אמת,מתי שבאמת צריכים אתכם.
כל זאת כמובן ללא אלימות(מה לעשות אני נגד אלימות).
טוב ,אני אכתוב כנראה רק אחרי מסיבת הפורים,שאני מקווה ששום טיל לא ידפוק את המסיבה.
כי הולכת להיות מסיבה פיצוץ.
אז תשמרו עליכם ועל האחרים.
חג פורים שמח queen.gif whip.gif
תאיר​(נשלטת)

בלגנים במועדון

תאיר​(נשלטת) • 16 במרץ 2003
טוב, קראתי מה שאפשר היה לקרוא בשני הפורומים. בשניהם הנושא נחסם: אצל בן כדי שלא יחשדו בו שהוא מסית נגד המועדון ואצל המכשפה היא בהתחלה העבירה את ה לפורום צדדים ואחר כך חסמה לגמרי בטענה שמישהו נפגע מהנושא.

אני חושבת שחייבים לדבר על דברים כאלה, אם חושבים שקרה משהו לא בסדר. נכון שאפשר ורצוי גם ללכת ולהעיר לעמוס, אבל לא כל אחד מכיר את עמוס וממה שהבנתי גם לא לכל אחד הוא מוכן להקשיב. בכל מקרהאם חושבים שיש מקום בעייתי או בן אדם בעייתי צריך להזהיר ששכל אחד יעשה את החישובים שלו.

אני הייתי במועדון, גם פעם או פעמיים אחרי שבן עזב אותו. הייתי מאוד רוצה להיות שוב במועדון, אבל אני חושבת שיש שם כמה פגמים מהותיים בדרך הניהול שגורמים לזה שקורים שם יותר מידי ארועים בעייתיים שמבהילים אותי. זה מאוד יפה דומדומינה שאתה עצרת מישהו שהטריד סאבית, אבל למה צוות המועדון לא עצר אותו? שמעתי גם על מקרה (ואני מסייגת שמדובר בהחלט בשמועה) שמישהו מצוות המועדון עצמו הטריד סאבית וניסה להתחכך עליה בטענה שהיא סאבית אז היא בטח אוהבת את זה.

009 מתלונן שלא שיבחו אותו מספיק על ההופעות שהוא מארגן במועדון. מה לעשות שלי הופעות כאלה של פמדום ממש לא עושות את זה, מי שההופעות עושות לו שישבח את 009. יותר מזה, אני חושבת שחלק מהפעילויות וההופעות שם הגיעו לרמת קיצוניות שלפי דעתי לא צריכה להיות במקום פומבי וגם מנוגדת לחוקים של המועדון כפי שהם הוגדרו בהתחלה.

יותר מזה, 009 (נדמה לי) כותב שהמועדון ידע על בעיית השתכרות של ניקיטה ושהם טיפלו בזה על ידי כך שהורו לברמן לא לתת לה שתיה. לדעתי מלכה שידוע על בעיית השתכרות שלה לא צריכה לעבוד במועדון, ואם היא עובדת בעל המועדון חייב להשגיח עליה כל הזמן. אם ידעו שהיא בעייתית איך יכול להיות שכל העיין הספיק להתגלגל כל כך רחוק לפני שעצרו אותה?
ואם מלכת הבית בעצמה לא אחראית, מי אמור להשגיח על אנשים אחרים?
מלכה לב Xדום
לפני 21 שנים • 20 במרץ 2003
מלכה לב Xדום • 20 במרץ 2003
אני מבלה באופן קבוע במועדון.......
רוב הסשנים / מופעים הם סשנים מאורגנים ומקצועיים
הסשן המדובר עם ניקיטה- העבד מוכר לניקיטה מהעבר של שניהם היא מודעת לגבולות שלו והוא לשלה...........ולמרות הכל, עמוס לא אישר את הסשן המדובר וקטע אותו ....אי לכך אין שום קשר למועדון או לבעליו ......הוא פועל בצורה הגיונית ושקולה .....
אין מניעה ורתיעה מלהגיע למועדון בגלל דברים שכאלה...........

אכן אני לא חושבת שעבד/כלב/סאב צריך להפקיר את גופו בידיים שלא מכירות אותו ואת גבולותיו

המועדון נותן פתח ליצרים ושחרור לנפש..........הוא לא בא על מנת לתקן את העולם אלא פשוט כדי שגם לנו יהיה מקום להנות בו............ולכן כל ביקורת שלילית צריכה להיבדק כמה פעמים ולא להקשיב אוטומטית לשליליות אלא לבדוק אותם, כי יש אנשים שהמטרות שלהם הן לא טהורות וגורמים לאנשים אחרים שלא היו שם מעולם להסס ולחשוש

אתם יודעים.........פעם שאלו אותי אם כשמגיעים למועדון צריך להתפשט בכניסה ולעמוד על 4
זה רק מוכיח לי שאנשים לא בודקים ומייד מביעים דעה ועמדה
המועדון הוא ככל המועדונים בתל אביב רק עם אווירה מיוחדת של בדסם.....יש בר ואפילו מקומות ישיבה...........כן גם לכלבים מותר לשבת על כיסאות ולא חייבים לכרוע כל הזמן.........אלא אם ממש בא לך (:

בכל מקרה תתרשמו לבד אל תתנו לאחרים להחליט בשבילכם!!!

אה.....עוד דבר קטן.........כשאתם מגיעים........תבואו להגיד שלום.............
תאיר​(נשלטת)
לפני 21 שנים • 22 במרץ 2003

נורא פשוט

תאיר​(נשלטת) • 22 במרץ 2003
אם רוצים לנהל מקום כזה בצורה מסודרת צריך להחליט מראש מה הם החוקים שם. מכיוון שבאים לשם אנשים מכל מיני סוגים (כולל ונילה וכלל מתחילים שזאת החשיפה הראשונה שלהם לקטע) בהחלט יכול להיות מצב שאי אפשר לעשות במועדון משהו שמותר לעשות בבית.

החוקים צריכים להיות כתובים בגדול ובצורה מסודרת בכניסה.
כל בן אדם חדש שנכנס למועדון שיקבל הסבר מהיר ממישהו מצוות המועדון מה הם החוקים.
אם מישהו מפר את החוקים, שיעוף משם.

אם המועדון מחליט לדוגמה שבערבים מסוימים אין כניסה עם ג'ינס אז אין, שלא יתנו להכנס. זה אולי יעלה להם בלקוח אחד או שניים, אבל לעומת זאת זה עשוי לשפר את האווירה כך שלקוחות אחרים ירצו לבוא עוד פעם.

אם מחליטים שאסור לפתוח וילון סגור שזה יהיה כתוב בצורה מסודרת ליד הוילונות (אפשר לעשות שלטים מסוגננים שלא יפגעו באווירה) ואם מחליטים שמי שרוצה פרטיות חייב לשים שומר חמוש מטעמו שיכתבו גם את זה ואז לא יהיו שאלות על מה מותר ומה לא.

אם מחליטים שאסור חדירות אז אסור חדירות, לכולם. ואם מחליטים שמותר מותר לכולם.

אם אתם חושבים שצריך בחלק מהסשנים פיקוח שלכם שלא נעשים דברים מסוכנים, בבקשה, שיסתובבו אנשי צוות ויפקחו, אבל בשביל זה צריך אנשי צוות שמבינים משהו מהחיים שלהם בבטיחות ובדסם, לא כאלה שצריכים בעצמם השגחה.

ברור שהחוקים שהמועדון קובע צריכים להיות מושפעים מהחוקים במדינה, אם כל מה שנעשה במועדון יהיה חוקי אז כל השמועות על משטרה לא יזיזו לאף אחד כי לא יהיה להם מה לעשות שם. אם אתם מתכוונים להפוך את המועדון למועדון בנוסח הבורסה אז תודיעו, כי אז אין לי מה לחפש שם.

חבל שאין יותר הקפדה על הגיינה במועדון. כדאי לעודד אנשים להביא ציוד שלהם מהבית להצלפות כי אני ראיתי לא מעט מקרים שהצליפו באנשים לרמה שלא הייתי אחר כך משתמשת בפלוגר הזה על מישהו אחר (ואולי לא צריך להגיע להצלפות כאלה במועדון). יש חומרים מיוחדים שמיועדים לניקוי של ציוד קבוע כמו הצלב והסד, למה שלא אחרי כל סשן יעבור שם מישהו עם שפריצר ומטלית?
TV_Eye​(שולט)
לפני 21 שנים • 23 במרץ 2003
TV_Eye​(שולט) • 23 במרץ 2003
תסלחו לי
אני הייתי רק פעם אחת במועדון ואל ראיתי שום דבר מיוחד
ואני מתכון לזה
לא היה שם שום דבר מענין
היה משעמם ביותר
המועדון הזה בכלל פונה לקהל הונילי
(מה לעשות הם כוח צרכנים יותר גדול)
לכן הוא מנסה לפתות כמה מיאתנו לבוא לשם
ואז מביא את הונילים
מה שניקרא
come see the freks just one $ inside
רק מה שחסר זה מישהוא עם קובע צילנדר בחוץ צועק את זה
נוריתE
לפני 21 שנים • 28 במרץ 2003

אולי אני ציכה לשתוק בנושא אבל..

נוריתE • 28 במרץ 2003
אחרי כל מה שקראתי כאן
ופה אני לא מתביישת
היה טופיק בפיפ ,בתחילת ינואר, שלי, לא זוכרת את הלינק, לא אקוטי.
על סשן שנערך ערב אחד במועדון כשהוא היה ממש ריק בין אדון מסויים
לבין שפחה מסויימת שלא היתה שלו, אבל זה נערך מתוך הסכמה הדדית.
אותה שפחה היתה קשורה לצלב, אותו אדון הלך להביא שוט אחר
נקיטה נגשה לשפחה תפסה באוזנה הורידה אותה כשהיא צלובה כמעט לריצפה והעירה
לה "מספר הערות בונות" בוא נגיד
אחד: אסור לאף אחד אחת לגשת לשפחה/עבד של אחר ובכלל לגעת בו/ה ללא רשות מהאחראי'/ת
עליו. אם זה היה קורה לעבד מועדון ,המפר את החוק היה מועף, נקודה.
שתיים, כמיספר אחד, בייחוד לא ל"מלכת ביית"
שלוש, השפחה היתה בהיסטריה, שלום ועמוס לקחו את נקיטה לשיחה בשש עינים
שום התנצלות לא באה לשיפחה לא לאדון במקום לא מניקיטה רק הבטחה משלום שזה לא יחזור על עצמו.
נקיטה התנצלה ,בסופו של דבר,או משיהו בשמה, בחצי פה בכללי בטופיק ההוא בפיפ ולא אישית לשפחה הנפגעת.
היאעוד "יצאה לא בסדר" אותה השיפחה הטיפשה,שהעירה מספר הערות אודות נקיטה במירק ונידרשה להתנצל בפני נקיטה, הוסיפו חטא על עוון.

אם הייתי דומית את הסאב שלי לא הייתי מביאה למועדון.לא לידיים של נקיטה, תסלחו לי אבל ל"הורות לבאר-מן"???? נעזוב.
אם אותו אדון, היה האדון המת שלי המרקיז, ....לא אוסיף.
ולסיכום, רבותי וגבירותי הניכבדים:
אותי, לא תיראו במועדון יותר לעולם.
והמבין, הבין.
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 30 במרץ 2003

אותי כן תראו במועדון

DomDomina​(שולט) • 30 במרץ 2003
ליילה ואורחים נכבדים
אותי כן תראו במועדון,מה לא קורים תאונות,לא קורים טעויות,זהו "שברו את הכלים ולא משחקים"
לדעתי האשמה היא רק של אותו דום,להשאיר שפחה קשורה במקופ פומבי זה כבר גובל בטימטום.
אני בחיים אבל בחיים,לא אשאיר שפחה/עבד קשורים במועדון ואלך ל"טייל לי"(או במקרה הנדון להביא דבר מה).
אתם מגיעים למועדון,לא למסיבה פרטית,שאפשר באמת להשאיר שפחה/עבד קשורים ללא השגחה,וגם זה לפרק זמן קצר.
שפחה/עבד קשורים הם בעיני כמו תינוק ששום אמא לא תשאיר ללא השגחה.(חוץ מכמה דביליות,שאתם כבר יודעים איך זה נגמר)
אז חלאס מכל הטררם,לילה אני מזמין אותך להיות אורחינו,ואני מבטיח לך שתחזרי הבייתה בשלום. queen.gif whip.gif
Mistress Gatta
לפני 19 שנים • 9 באוק׳ 2004

sorry to write in english

Mistress Gatta • 9 באוק׳ 2004
i can only add talking from personal experience from BDSM Paddles in NYC- the fact that Paddles sells no alchogol first of all has nothing to do wirg safety. . they have choice- either to forbid nudity or alchogol, they chose the latter. but the fact that u can't drink in a club makes no sence, after all not everybody go their to have sessions, most come to talk, drink, kiss and hug. as far as for those who choose to get involved with complete strangers- well, it's up to them, and they have to be responsible for their actions, not club management. if somebody chooses to have one night stand without any protections- they are the ones that give bad name not only to the club, but to the whole community.

Together we stand, divided we fall
TV_Eye​(שולט)
לפני 19 שנים • 10 באוק׳ 2004
TV_Eye​(שולט) • 10 באוק׳ 2004
Who you gone call???

Ghostbusters

ואווו כאילו לעלות רוחות בעוב אני חושב שזה מנוגד להלכה היהודית לא ?