שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קול קורא במדבר, או: מי הזיז את הפורום שלי??

shushu
לפני 18 שנים • 8 בפבר׳ 2006

קול קורא במדבר, או: מי הזיז את הפורום שלי??

shushu • 8 בפבר׳ 2006
שלום, אני שושו ואני מסיפור אחר.

מטרתו של פוסט זה לארגן עצומה להחזרת פורום הדאנג'ן לתפקוד מלא. שוכני הכלוב - לפני שאתם קופצים להגן על כבוד "הכלוב" – קראו את ההערה לכלובי בתחתית העמוד. תחילה אפנה לעמוס ואח"כ לחבריי לפורום.

עמוס יקר:

כבר למעלה מחודש מאז שהפורום נפל והחבר שלי חזר לחו"ל (ולא ברור איזה מאורע מהשניים טראומטי עבורי יותר), שאני פותחת את הבוקר טרוטת עיניים ואבודה, בנסיונות שווא לחדור את המסך הלבן-כחול, שמהבהב באכזריות: "הפורום סגור לכתיבה עד לסיום עבודות תחזוקה ושיחזור". כל יום אותו סיפור.

בהתחלה הייתי בטוחה שזו תקלה זמנית. מקורות יודעי-דבר הבטיחו שזה עניין של שבוע שבועיים. "תחזוקה ושחזור" עלק. כיום כבר ברור לי, שבקצב הזה תהיה כאן רכבת פרברים, חמאס יתפרק מנשקו, יופסקו ההתעללויות בסאביות ובבעלי חיים ובליסאנה תשוב לכתוב בבלוג שלה (קראתי בשקיקה) - הרבה לפני שתוחזר עטרת הפורום ליושנה.

אכן, חבריי ניסו להוציא אותי מדכאוני, הסבירו לי חזור ושנה כי החיים ממשיכים גם אחרי הפורום, כי עליי להסתכל על סיפור האהבה הקצרצר שלי עם הפורום, יפה ככל שיהיה, כעל הרפתקה חולפת, וכי ביום מן הימים אמצא תחליף הולם. מה אני אגיד לך עמוס, לא השתכנעתי.

עמוס היקר, אני פונה אליך ממעמקי לבי: החזר לי את הגבינה שלי. חיי אינם חיים ללא הפורום. מה כבר נשאר לבחורה בודדה ומכורת-קשקושי-מקלדת בימי החורף הקרים שקפצו עלינו, כשנגזלת ממנה כבשת הרש?...

חברי פורום הדאנג'ן היקרים:

אני רואה שאתם כאן, אני בהחלט מבינה למה. כאן בכלוב הכל גדול ורחב-ידיים, לכל סיר – מכסה, על כל שאלה תשובה, כל ממזר מלך (או מינימום בעל בלוג), אפילו הייאוש נעשה יותר נוח. אבל יד על הלב – לא מתגעגעים לחלקת האלוהים הקטנה שלנו? אני מתגעגעת אליכם. אז אני כרגיל דיברתי בשם עצמי בלבד (והשתמשתי בכל הטריקים השפלים הידועים לי), אבל אין כמו עצומה רחבת ממדים לשינוי חברתי. אם אתם מסכימים – שרשרו נא את קולכם.

ומילה לכלובי:

היי. יופי של אתר יש לך. אמנם בהתחלה היה לי קשה עם כל השחור הזה בעיניים (ואני לא מדברת רק על צבע הרקע), אבל התרגלתי ולאחרונה אפילו התחלתי "להכנס קבוע". גיליתי שאתה מתייחס בסובלנות ובחוש שיפוט ראויים לכל שבח, לפוסטים הזויים, עצבניים, אגרסיביים, וממעט לצנזר. אם כך, בוודאי קלטת שפוסט זה אינו חותר תחת אושיות האתר שלך, שכבודו במקומו מונח. אתה מבין, כלובי, אם לצטט חבר (נכבד) יקר, נקרא לו לצורך העניין לסעעבעע, הכלוב הוא כמו סופר ענק, אבל אנחנו רוצים (גם) את המכולת השכונתית, שבה אפשר לקנות בהקפה ולרכל על השכנים.

בברכת peace on earth,

מוכת-געגועים
Yosefus​(שולט)
לפני 18 שנים • 9 בפבר׳ 2006

אכן מדבר

Yosefus​(שולט) • 9 בפבר׳ 2006
ממש ישימון
רבאק אנשים, כזו דממה דקה ? אפילו הדוגמניות יותר שמנות ממנה.
י. (שאיננו מאנשי אתר הדאנג'ן)
(מסר מרכזי: עוף זה לא בשר כי זה ציפור ולא בעל חיים)
נוריתE

Re: אכן מדבר

נוריתE • 9 בפבר׳ 2006
Yosefus כתב/ה:

(מסר מרכזי: עוף זה לא בשר כי זה ציפור ולא בעל חיים)

תגיד את זה לזאת מה"דוגמניות" שבוע שעבר שהיצהירה שהיא צמחונית, וכששאלו אותה, מה היא אוכלת
ענתה "פרגיות"
ולנושא שלנו
לכי למועדון מחר בערב ותישאלי את עמוס.
דעתי היא שבירגנו להם את הפורום באופן בלתי הפיך.ושבמקום לתקן שיתחילו מחדש ואנשים ש"נעלמו" שירשמו מחדש ויסגרו סיפור.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 9 בפבר׳ 2006
שושו, יא מובילה חברתית שכמותך...

ניסיון מעניין להזיז את העניינים. מעניין אם זה יעבוד. בכל מקרה, בשישי הבא אנחנו רוקדים בדאנג'ן עד אור הבוקר לצלילי דפש מוד. נוכחות חובה!

ה - לסעעבעע הזה נשמע לי גבר גבר. יש מצב לפגוש אותו?
shushu
לפני 18 שנים • 10 בפבר׳ 2006

עם חברים כאלה - מי צריך סורים

shushu • 10 בפבר׳ 2006
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
שושו, יא מובילה חברתית שכמותך...

התחלת?? עוד פעם?? באת לעזור או לתקוע מקלות בגלגלים?

ניסיון מעניין להזיז את העניינים. מעניין אם זה יעבוד.

אתמול במועדון - עמוס הבטיח תוך שבוע...

בכל מקרה, בשישי הבא אנחנו רוקדים בדאנג'ן עד אור הבוקר לצלילי דפש מוד. נוכחות חובה!

זה היומולדת שלי. והוא לא יהיה מושלם ללא שרשור ברכות ואיחולים בפורום.

ה - לסעעבעע הזה נשמע לי גבר גבר. יש מצב לפגוש אותו?

אם הוא היה גבר גבר, כבר היה לנו פורום (אני מתחילה להשמע כמוכת תסמונת טורט?)

אה, ויוספוס:
אם אפילו אתה, משתמש-עוגן שכמוך (דוגמת חנות זארה בקניון הקרוב למקום מגוריך), לא מצליח למשוך לכאן את הקהל הרחב – לא נותר לי, אזובת-הקיר, אלא להרים ידיים.

בברכת the queen is dead - long live the queen
מאוכזבת.
009​(אחר)
לפני 18 שנים • 10 בפבר׳ 2006
009​(אחר) • 10 בפבר׳ 2006
לשושו

אוהב אותך בטרוף!

תודה רבה על הייצוג הנפלא בפניו של עבד הבית עמוס!

009

מאסטר הבית של מועדון הדאנג'ן
Dungeon
לפני 18 שנים • 12 בפבר׳ 2006
Dungeon • 12 בפבר׳ 2006
בקרוב מאוד,הפורום חוזר..
pagosh​(שולט)
לפני 17 שנים • 21 באפר׳ 2007
pagosh​(שולט) • 21 באפר׳ 2007
קראתי קצת שרשורים מהעבר.
לא הכרתי את הפורום שלכם
אבל לפני שנה הדאנג'ן כתב
"בקרוב מאוד,הפורום חוזר.."
אני מניח שהשנה הראשונה קשה
ולא כולם מכירים את הכתובת וכדומה...

בהצלחה!
אולי אני אפרסם שם שירים.
בברכה,

סלייב אפס
Tobias​(אחר)
לפני 17 שנים • 21 באפר׳ 2007
Tobias​(אחר) • 21 באפר׳ 2007
אני לא יכול להתאפק...
מזכיר לי את הבחור מארץ נהדרת

כ"לובי....בבקשה...אני פונה ללב שלך"

icon_smile.gif

אגב

לא הבנתי את העניין

היה פה פורום של הדאנג'ן....
אני לא זוכר דבר כזה ...

או שאתם רוצים לפתוח בכלוב פורום של הדאנגן?