שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

להחלף או לא להתחלף....

יהלום
לפני 18 שנים • 9 בפבר׳ 2006

להחלף או לא להתחלף....

יהלום • 9 בפבר׳ 2006
טוב.... בעקבות השרשור שרץ פה, על נטיית התחלפות/ שליטה/נשלטות....

אני בראיה שלי, לא יכולה להתחלף עם אותו בנאדם, כשמדובר בשליטה נטו, או שאני שולטת או שאני נשלטת, אין לי גם וגם.

מה דעתכם בקשר לזה, איך אתם תופשים את ההתחלפות שלכם?
ואיך אתם מבטאים שליטה/נשלטות מול אותו האדם?
צ'יטה​(שולט)

ליהלום שבכתר

צ'יטה​(שולט) • 9 בפבר׳ 2006
אני די נוטה להסכים איתך.
אמרתי, בשירשור השכן, שבמידה ונוצר יחס שליטה בין בני זוג מסויימים, בדרך כלל קשה להתחלף, במיוחד לא אחרי סשן אחד או יותר, בתפקידים קבועים. לדעתי מפני שהסשן מעמיק את הפער בדירוג השליטה הזה שדיברתי עליו.
כל זה לא תקף במידה והמתחלפ/ת הינם מזן נדיר של מתחלפים טהורים, שאוהבים לבחון את היחס בכל מפגש מחדש.
יורה ועוצר​(מתחלף)
יורה ועוצר​(מתחלף) • 9 בפבר׳ 2006
אין , אבל אין כמו להתחלף באמצע סשן
כמובן כשזה מתאים לשני הצדדים
ואפשר אפילו להוסיף משחקי כוח למינהם
או את כובע הקוסם , אז אפ'חד לא יודע עד לרגע האמת
אם הוא יהיה בצד הזה או השני של השליטה ( בהחלט מוסיף מתח לעינין )

דעתי האישית היא כשזוג מתחלפים , מתחלפים בינהם זה מוסיף
המון לאינטימיות שלהם ולזוגיות .
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 9 בפבר׳ 2006
יצא לי לצאת עם מתחלפים. רק פעם אחת החלפתי עם אחד מהם באמצע סשן וזה היה על הפנים...
תחשבו מה זה להיות סאבית, להתחיל להכנס לזה מנטאלית ופתאום הוא דורש שאני אצליף בו...
icon_eek.gif

הכי טוב בנפרד, כך שאפשר להכנס לזה חזק אם מדובר בסשן. אם זה סתם סקס קינקי, זה דווקא כיף "לריב על השליטה"...
לא יודעת איך זה אצל זוגות מתחלפים אחרים, אבל אצלי לרוב אני זו ששלטה ולפעמים זה ביעס אותי שנורא מתחשק לי להישלט ואני צריכה לבקש ושזה לא ברור מאליו כביכול..

אישית לא קשה לי לעשות את הסוויצ' הזה בראש, בגלל שכשאני בתפקיד מסויים, אני כמו שחקנית בתיאטרון ונכנסת אליו עד הסוף ולכן אני בוחרת אם להיות ברגע נתון שולטת או נשלטת וזה לא משנה אם לפני כמה שעות הייתי משהו אחר.

מה שכן, לא התנסתי ביחסים ארוכי טווח עם מתחלף, אז אני לא יכולה להביע דיעה לגבי האם זה פוגם בשליטה המנטאלית ובאיכות הסשנים. ייתכן וכן, אבל אני מניחה שבמקרים מסויימים זה לא בהכרח.
Olive
לפני 18 שנים • 10 בפבר׳ 2006

איפה פה הבעיה ?

Olive • 10 בפבר׳ 2006
"תחשבו מה זה להיות סאבית, להתחיל להכנס לזה מנטאלית ופתאום הוא דורש שאני אצליף בו"

איפה פה ההתחלפות ?!
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 10 בפבר׳ 2006
ציטוט: תחשבו מה זה להיות סאבית, להתחיל להכנס לזה מנטאלית ופתאום הוא דורש שאני אצליף בו

חוויתי את זה, וכן זה אפשרי לעשות דברים כאלה גם ממקום נשלט לחלוטין. בהחלט קשה לצאת מנטלית ממקום הנשלט/השולט באותו הסשן, אולם כן ניתן להכאיב פיזית כציות לפקודה - אם זה מתאים ומהנה לשני הצדדים כמובן.
כמובן שהכל נתון לגבולות/העדפות של כל אחד ואחד - כמו שניתן לקרוא בשרשור הזה.
מיתוסית​(שולטת)

Re: איפה פה הבעיה ?

מיתוסית​(שולטת) • 10 בפבר׳ 2006
Olive כתב/ה:
"תחשבו מה זה להיות סאבית, להתחיל להכנס לזה מנטאלית ופתאום הוא דורש שאני אצליף בו"

איפה פה ההתחלפות ?!

מבחינתי ברגע שאני מצליפה על מישהו, אני שולטת.
חוצמזה שאם אני נשלטת, אני זאת שרוצה לקבל את ההצלפות..
icon_mad.gif

מה גם שלפי האופן בו הוא ביקש, הוא די הפסיק להיות דומיננטי וזה היה בפירוש רמז עבה להתחלף בסשן וזה הוציא אותי לגמרי מהריכוז ומהמוד..
icon_evil.gif
יהלום
יהלום • 10 בפבר׳ 2006
עם אותו בנאדם, להתחלף?
רגע רגע, מי שולט ומי נשלט בדיוק פה?
מה הולך פה???
לא מסתדר בראש שלי...

ההתחלפות? למה ההתחלפות צריכה לבוא לידי ביטוי עם אותו בנאדם?
קרה לי שהייתי במסיבות, מתחילה את המסיבה במוד נשלט לחלוטין, עוברת למוד שולטת , וחוזרת לנשלטת..אבל לא מול אותו אדם...
וככה זה לא מתנגש לי, זה שלם לי, וככה טוב לי...

כמובן, שאף אחד פה לא יבין לא נכון... שכל אחד יעשה מה טוב לא, עד שזה פוגע בעצמו או במישהו אחר (ההשגות הידועות)...
אני לא באה בקטע שמבקר אף אחד.

זה מעניין איך הסוויץ' בא לאנשים שהם לא אני..
לאיזה כיוון הולכת הכניעה/ השליטה אם זה מתהפך באמצע סשן?
איך זה יכול להתהפך באותו הסשן?
יהלום
יהלום • 10 בפבר׳ 2006
כחוליתה,

נשמע סופר מעצבן!
צריך לתאם ציפיות, בירוקרטיה... איפה השליטה/נשלטות, אם זה קורה???
ומה קורה אם שניים במוד של שליטה? שניים במוד של להשלט??

תהיה :
כשאת נשלטת את רוצה את ההצלפות? או את ה"להשלט"?
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 10 בפבר׳ 2006
ליהלום שבכתר: כפי שאמרתי, לדעתי, ברגע שנקבע יחס שליטה, בין שני אנשים, הוא בדרך כלל נשמר. סשן מעצים אותו. קשה להחליף אחרי.
להתחלף באמצע סשן זה באסה עבורי. עד שאני נכנס לעניין, לצאת ממנו, עד לקצה השני. אני לא אוהב. בסשן מסויים, לא להתחלף איתי בבקשה.
לכחולית: מסכים עם כל מילה.