שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלה

cai
cai
לפני 18 שנים • 13 בפבר׳ 2006

השפלה

cai • 13 בפבר׳ 2006
מהי?
מה משפיל אתכם? למה אתם רוצים את זה?
למה אתם לא רוצים את זה?

ללקק מגפיים זה משפיל? וללקק רגליים? להחנק מתחת לישבן של הבחורה זה משפיל? ללקק את הישבן? לשתות את השתן שלה זה משפיל? להגרר אחריה בקולר? לקבל ממנה סטירות לחי זה משפיל? ולקבל ממנה יריקה? ובעיטה בביצים?
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 13 בפבר׳ 2006
השפלה זה הליך שבד"כ קורה בהתחלת קשר.
או כשעדיין לא רגילים למצב.

ברגע שהקשר הופך להיות מובנה, וישנה התמסרות, השפלה
יכולה לבוא בדיבורים. כי במעשים כבר קשה מאוד להשפיל.
(אם כי תמיד יש יוצא מן הכלל)

האקטים שציינת אלה דברים שעבדים היו שמחים לבצע עבור מלכתם,
ברוב המקרים. לקבל מגע יד ממנה או להרגיש שייכות.
הם ישפילו אולי רק בהתחלה וגם זה לא בטוח.

מה זה עושה להם?
יש שבשבילם הדבר הוא גירוי מיני נטו, ויש כאלה שזה עבורם יותר.

מילים יכולות לפגוע או להשפיל הרבה יותר ממעשים.
גם כאשר יש אמון מלא ונתינה עד הסוף

האם המטרה היא השפלה?
בעיניי לא.
Blondie the good​(מתחלף)

Re: השפלה

Blondie the good​(מתחלף) • 13 בפבר׳ 2006
cai כתב/ה:
מהי?
מה משפיל אתכם? למה אתם רוצים את זה?
למה אתם לא רוצים את זה?

ללקק מגפיים זה משפיל? וללקק רגליים? להחנק מתחת לישבן של הבחורה זה משפיל? ללקק את הישבן? לשתות את השתן שלה זה משפיל? להגרר אחריה בקולר? לקבל ממנה סטירות לחי זה משפיל? ולקבל ממנה יריקה? ובעיטה בביצים?

השפלה זה כשהאמא מראה תמונות שלך מגיל שנה למישהי שאתה יוצא איתה בדייט ראשון icon_wink.gif

לדעתי האישית במערכת יחסים אין השפלה
ליקוק מגפיים, לשתות שתן ולקבל יריקה זה סתם מגעיל
סטירות לחי ובעיטה בביצים זה סתם כואב
(מיותר לציין שזו דעתי האישית בלבד)

להגרר אחריה בקולר זה סתם משעשע כזה במסיבות
מה נשאר? ללקק רגליים ופייס סיטינג. אלה דברים שמענגים את שני הצדדים וסתם נחמדים
הדעה שלי בנושא שאקטים כאלה צריכים לבוא מאהבה ורצון לענג, לא מתוך שאיפה להיות מושפל

אבל שוב, זה רק אני icon_smile.gif
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 13 בפבר׳ 2006
טוב , מה שבעניך נקרא השפלה בעיני זה משהו אחר .
מבחינתי זאת הערצה . בכך שאני נותן מעצמי למען השולטת המון והכול .

בואי ניקח את הדוגמא הפשוטה ביותר , אהבה . שאת מאוהבת , את נותנת מעצמך הרבה יותר ומרגישה סיפוק רב .
הערצה זה בעצם אותו דבר רק ברמות יותר גבוהות . נתינה ללא גבולות . אבל ההרגשה מבחינת הנשלט היא כמו אהבה . סיפוק .

והדוגמאות שנתת לתאר השפלה , הן בעצם נתינה .
יש הרבה דברים שנשלט לא נהנה מעצם המעשה אלא מעצם הנתינה . לדוגמה כאב , יש הרבה שלא נהנים מכאב אלא אוהבים להעניק לשולטת את הכאב שלהם .

נניח שהיית מלכה באיזה ממלכה , וכל נתיניך היו כורעים לפנייך . האם זה היה נתפס בענייך שהם משפילים את עצמם ? או שהם מעריצים אותך ? ( שימי לב להבדל )

את יכולה לומר , אפשר לתת בצורות אחרות ולו דווקא בצורה "משפילה" .
התשובה היא שאפשר , אבל כנשלט לתת מה שנחשב כ"משפיל" מבטא עבורי הערצה .

ואני מדבר בשם עצמי .

icon_razz.gif
tch​(נשלט)

מהי השפלה?

tch​(נשלט) • 13 בפבר׳ 2006
השפלה היא תחושת אי-נוחות נפשית ובפרט תחושת פגיעה בכבוד, הנגרמת לאדם כתוצאה מיחס (אמיתי או מדומה) של אנשים אחרים: אליו, להתנהגותו או למאפיינים כלשהם הקשורים אליו. עוצמת תחושת ההשפלה קשורה בפער שבין הדימוי העצמי ותחושת הכבוד של המושפל לפני ואחרי שהושפל. כאשר הדבר נעשה בכפייה זאת השפלה.

אין שום השפלה בלעשות דברים למען האחת שאתה מעריץ,סוגד,מכבד,או אוהב.
כאן מגיע האלמנט של הב"הסכמה",אם לא מדובר בכפייה,אין כאן השפלה.
אישית,איני מרגיש מושפל לעשות ספונג'ה ,לנקות אבק,או לצחצח נעליים לאחת שאני מעריץ,נהפוך הוא,כבוד הוא לי.

כשאני כורע על ברכיי,משתחווה אפיים ארצה לפני האחת שאני מעריץ,מצמיד את שפתיי לחרטום נעלה,זהו אקט של כבוד,של הערצה,איני מרגיש מושפל,אין בכך פגיעה בכבודי.
זו דעתי.

"תהיה גבר,תשפיל את עצמך".
ליידי מפונקת​(שולטת)

Re: מהי השפלה?

tch כתב/ה:
השפלה היא תחושת אי-נוחות נפשית ובפרט תחושת פגיעה בכבוד, הנגרמת לאדם כתוצאה מיחס (אמיתי או מדומה) של אנשים אחרים: אליו, להתנהגותו או למאפיינים כלשהם הקשורים אליו. עוצמת תחושת ההשפלה קשורה בפער שבין הדימוי העצמי ותחושת הכבוד של המושפל לפני ואחרי שהושפל. כאשר הדבר נעשה בכפייה זאת השפלה.

אין שום השפלה בלעשות דברים למען האחת שאתה מעריץ,סוגד,מכבד,או אוהב.
כאן מגיע האלמנט של הב"הסכמה",אם לא מדובר בכפייה,אין כאן השפלה.
אישית,איני מרגיש מושפל לעשות ספונג'ה ,לנקות אבק,או לצחצח נעליים לאחת שאני מעריץ,נהפוך הוא,כבוד הוא לי.

כשאני כורע על ברכיי,משתחווה אפיים ארצה לפני האחת שאני מעריץ,מצמיד את שפתיי לחרטום נעלה,זהו אקט של כבוד,של הערצה,איני מרגיש מושפל,אין בכך פגיעה בכבודי.
זו דעתי.

"תהיה גבר,תשפיל את עצמך".

צפרדעון אתה גאון icon_chickkiss.gif
Morticia
Morticia • 13 בפבר׳ 2006
אני חושבת שאי אפשר להתייחס להשפלה ללא הקשר.
כל דבר כמעט יכול להיות משפיל בהקשר מסויים ולא משפיל באחר.
אני חושבת שככל שאדם יותר גאה, יותר קל להשפילו
אני חושבת שככל שאדם יותר בהכחשה עם עצמו, כך קל יותר להשפילו

מה שמשפיל אחד לא בהכרח משפיל אחר. מה שמשפיל אותנו בחוץ יכול לא להיות משפיל בכלל בפנים, ולהפך.

לפעמים מבט אחד מספיק כדי להשפיל ודווקא מגע כף רגלה של השולטת יכול להיות המנחם, המשמח, המרומם.
ההשפלה היא לגמרי בעיני המתבונן
אנדרפוט
אנדרפוט • 13 בפבר׳ 2006
השפלה זה דבר מאוד אישי, תחום נפשי חמקמק מאוד וסבוך.
מי שאוהב את ההשפלה הכרוכה בליקוק נעליים כפוי, ימצא שאחרי פעמיים שלוש, הוא כבר לא מבדיל בין הנעל, הליקוק וההשפלה ולאט לאט הוא הופך לאחד שאוהב ללקק נעליים.

כאחד שאוהב ללקק נעליים, זה כבר לא משפיל אותו, ואז הוא עובר ללקק ישבנים, זה מאוד משפיל.
אחרי כמה פעמים הוא כבר מזדהה עם ליקוק הישבן וזה הופך להיות תשוקה בפני עצמה. בתור מלקק ישבנים עצם הליקוק כבר לא משפיל. אז הוא עובר לביזאר כבד.

אבל גם זה לא משפיל, מסריח כן, אבל לא משפיל. אז אולי עם תעמוד מעלינו האשה, ואז נאמר לה שאנחנו אוהבים אותה, ואז היא תירה לנו כדור בראש - זה יהיה משפיל. אבל לא נזכה להנות מרגעי ההשפלה, מהסומק בלחיים והגמגום. מהזקפה.

השפלה זה דבר מאוד אישי.
yosilev​(נשלט)
yosilev​(נשלט) • 13 בפבר׳ 2006
אחלה , אהבתי את כל מה שאמרת , CAI!
cai
cai
cai • 13 בפבר׳ 2006
יא... הפורום עומד על הרגליים. איזה יופי.

ובכן, ממה שקראתי כאן אתם יכולים להגיד מה משפיל אתכם (אלא שעבורם קיימים דברים משפילים, לא אלה שעושים את הכל מתוך אהבה, הערצה, סגידה ו/או שעשוע), אבל לא דיברתם על הצורך עצמו. למה, מלכתחילה, להכנס לזה.

וגם- האם מישהו יכול להרגיש מושפל אם לי אין שום כוונה להשפיל אותו? אני אדגים:
אם אני קופצת למישהו על הבטן, זה סתם משעשע אותי. האם יכול להיות שאותו בחור חשב לעצמו המון זמן "וואו, אני רוצה להרגיש מושפל, אני רוצה שמישהי תקפוץ עליי!", וההרגשה שלו תהיה בלתי תלויה לחלוטין בהרגשה שלי?