בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סרט שדחף אותי להגיע אל איזור הפורומים

סאב-לימינל
לפני 20 שנים • 2 באוג׳ 2003

סרט שדחף אותי להגיע אל איזור הפורומים

סאב-לימינל • 2 באוג׳ 2003
שלום לכל חברי קהילת ה-bdsm .אני סאב-לימינל נעים מאוד ,ואני כחודש וקצת באתר הזה.לא הגעתי משום אתר אחר כך שהייתי סאב שיודע בדיוק מה הוא ,אך ללא קהילה.יצא לי לבקר(בתור אורח כמובן)בקהילת ההומוהים והלסביות(להיות במסיבה כזאת)והם מקסימים ,אך קהילה כמו שלנו אין באף מקום,זאת קהילה כל כך מגווונת ואין סוף לרעיונות ולדמיון שניתן לפתח בקהילה שלנו.

אז אחרי חודש וקצת התעוררתי פתאום,ולא שהתכוונתי ,אלא משהו גרם לי להכנס לפורום ולבטא את ריגשותי ולשתפם עם אחרים.מה שגרם לי הוא סרט שראיתי(לא מה שאתם חושבים ,בכלל לא,לא בקטע של סקס סטייל ארוס או כל דבר בסיגנון.אני מציאותי ,שונא את המקומות האלה,כי מוכרים שם גם סרטים עם היצרים שאני הכי אוהב ,בעלי החיים ולא אסכים שיפגעו בהם),אספר לכם על הסרט שגרם לי לכתוב כאן בהרחבה תחת נושא חדש ולא עכשיו.

ובכן גם אני מבלה בדנג'ן(יחסית חדש שם),הפעם הראשונה שלי היתה ,כשהיתה מסיבה לאתר פיפ.דרך אגב עדיין מטרידה אותי מחשבה מסויימת,בחורה אחת עברה עים כוס ובתוכו היה קש ושאלה רק את הגברים ,רוצים לשתות?,גם אותי היא שאלה ואני סירבתי(לא תודה),עדיין מסקרן אותי מה היא הציעה לי לשתות,אשמח מאוד אם מישהו יוכל לגאול אותי מיסוריי.

אז זהו,יום חמישי שעבר הדנג'ן יצא לחופשה ואני הייתי באותו ערב ,שהיה מאוד עמוס,וכמו רוב הפעמים בחנתי את הסקרנים שלא שייכים לקהילה כדי לראות את תגובתם ,ואפשר ללמוד מזה משהו כמו איך הם רואים אותנו מהצד שלהם.

אותו ערב היה בשבילי מלא הפתעות,שניים לא נעימות ואחת מוזרה קצת.נתחיל בזה שגיליתי שאיבדתי את הפלאפון שלי אחרי שיצאתי מהמועדון ,אך החזירו לי אותו למחרת אחרי שהתקשרתי למספר ,איך שיצאתי מהמועדון.ההפתעה הלא נעימה השניה היתה בזמן שניגשתי לטלפון ציבורי וניסיתי לחייג לפלאפון שלי.איזה בחור רצה מימני טרמפ,ואני שידוע בטוב ליבי ורצון לעזור הסכמתי.
כבר בתחילת הנסיעה הוא סיפר לי שהוא גיי והוא חזר ממסיבה.בדרך הוא החל לתחקר אותי עם אני בעיניין וסיפרתי לו שהייתי בעבר במסיבה כזאת בתור אורח ומאוד נהנתי מהמוסיקה(דרך אגב יש להם באמת מסיבות יפות).כל זמן הנסיעה הוא ניסה לרמוז לי ע"י שאלות כמו, עשית את זה פעם עים גבר? אז עניתי לו שלא זה לא אני ,ובסוף אחרי שהוא התחיל להציק וכבר הגענו ליעד המבוקש,הסברתי לו שאני שייך לקהילה אחרת,ואז הוא שאל אותי תוך כדי ליטוף הרגל שלי (אומר את זה במילים שלו ,במדוייק) מישהו זיין אותך פעם?, מייד הזזתי את ידו והסברתי לו בתקיפות שאני לא בקטע.הוא רצה גם שאדומם את המנוע ואכבה אורות כדי לא להפריע לשכנים אך אני לא טיפש ולא תמים הבנתי לאן הוא חותר,אז אמרתי לו שאני צריך ללכת לישון גם ככה אין לי מצב רוח כי איבדתי את הפלאפון ואני צריך לקום ב-8:00 בבוקר כדי לתפוס את הבן אדם לפני שיעזוב את ביתו,והוספתי ,העיקר שכל אחד טוב לו עים מה שהוא ,והוא לא עושה רע לאף אחד.תוך הסכמה משותפת נפרדנו (עוד מעט הייתי מתעצבן עליו),הוא אמר לי תודה ונשמתי לי לרווחה תוך כדי מחשבה ,למה זה קורה לי בפעם השנייה תוך שלושה חודשים?(כן הייתה עוד פעם אחת אך לא אותה סיטואציה).
ועכשיו לדבר המוזר שקרה לי והכי מפתיע.ניגשתי לבר על מנת להזמין את המשקה שלדעתי הוא הכי טעים ,בריזר,(עד שאותה דומית שאהיה שייך לה תוכיח לי ששלה טעים יותר).בגלל שהיה צפוף הסתובבתי עם הגב לכיוון הבר ואת מי אני רואה לנגד עיני ,את אותה אחת שבעברי הרחוק ניקיתי לה את הבית.לא שלא ראיתי אותה בפעמים הקודמות במועדון,ראיתי אותה אך רק עכשיו היא הבחינה בי אחרי שהיא היתה קרובה מאוד אלי,היא היתה מופתעת,מה אתה עושה כאן? שאלה,אז עניתי לה ,אני כאן כבר כמה שבועות ,מבלה לי כל שבוע.המשפט השני לא אחר לבוא,תתקשר אלי אני צריכה לנקות את הבית,
איך ששמעתי את המשפט התחלתי לחייך(לא צחקתי עליה חס וחלילה),אני מכבד את כולן גם אם אני לא שייך לה אני יודע מה אני ומה היא ,אך עצם העיניין שהיא הזכירה לי נשכחות ,זה גירה אותי בצורה מסויימת כי זה אחד הדברים שמאפיינים אותי(סאב חרוץ). באותה שניה שהיא קלטה את החיוך הרחב שעל פני היא סתרה קלות בלחי השמאלית שלי והלכה. הייתי כל כך נבוך שהיא עשתה לי את זה ליד אנשים שאמנם אני לא מכיר,אך גם ככה אני צריך לעקל את העיניין שאני נמצא בחברתם של אנשים כמוני ,מאותו הקהילה ולהיות פחות נבוך(דבר שבגללו הפסדתי דומית מקסימה שהיתה באחד הערבים ובגלל שלא הייתי בטוח עם זאת היא ששוחחתי איתה בטלפון אז פספסתי אותה לצערי והבנתי שהיא דווקה המתינה שאגש אליה,וזה פשוט לא עוזב אותי שהיא סתם המתינה,עדיין מציק לי,חייב לחשוב על פיצוי הולם לאותה דומית).

אז מה קרה עים המלכה שסתרה לי?אז ככה ,הרגשתי צורך עצום להתקשר אליה על מנת ללבן עיניינים ולמנוע הישנות מיקרים מביכים כאלה בעתיד.התקשרתי אליה אחרי שהשלמתי שעות שינה,וכשהיא ענתה לי הזכרתי לה מי אני והיא שמחה לשמוע מימני מכיוון שהיו לה המון עבדים והיא לא היתה מרוצה מהם,היא רצתה אותי,"אתה מנקה טוב" אמרה.אמרתי לה שאמנם ההצעה מאוד מדברת אלי אך אני נאלץ לסרב כי אני כבר לא בקטע של משחקים(אחד הדברים שהייתי עושה מלבד הדברים הרגילים זה גם לנקות),אני רוצה זוגיות,מערכת יחסים המשלבת בתוכה bdsmאמרתי ,היא החלה לגחך קלות והוסיפה,תזמין אותי לחתונה?,עניתי לה בשמחה והוספתי שאני מאחל לה שהיא תמצא בדיוק את הגבר שהיא מחפשת לעצמה,וכך הסתיימה השיחה,ועכשיו אני בטוח שלא יהיו יותר סטירות והבנו אחד את השני,אך דבר חיובי כן יצא מזה,אם הדומית לעתיד תשאל ,אתה יודע לנקות? ואומר כן אני טוב בזה,והיא תמשיך,יש לך המלצות ממעסיקים קודמים?,יש לי לאן להפנות אותה(גם שאני כותב שורות אלו אני מחייך חיוך קל כי בחיים לא קיבלתי כזאת מחמאה,טוב שהיא לא חוותה את קישוריי הטכניים בעבודות הבית ,תיקונים ודברים כאלה).
אז זהו כמו שציינתי בתחילה ,התעוררתי לי מהתרדמה (פעם ראשונה בפורום,לפני זה לא חשבתי אפילו לגשת), הדבר היחיד שכן עשיתי זה לכתוב למגזין האתר ולהביע את נבכי ליבי, מה שאני חושב ומאמין בו,שמשום מה עדיין לא התפרסם,אולי בגלל עומס מאמרים. אך הסיבה שאני כאן היא סרט שראיתי שאכתוב עליו בהקדם האפשרי,אך קודם הייתי חייב להציג את עצמי.
להזכירכם,אם מישהו יודע מה היה המשקה ההוא באותו ערב שיעדכן אותי אני מאוד אשמח.
אז שיהיה לכולם שבוע מקסים.
סאב-לימינל.
שיקי​(נשלט)
לפני 20 שנים • 4 באוג׳ 2003
שיקי​(נשלט) • 4 באוג׳ 2003
קראתי מה שכתבת, ומשהו צרם לי - אולי אני טועה, אבל יש תחושה שאתה בשלב בו אתה דואג לעצמך ולא ממש מנסה להכנס עמוק פנימה ולהבין את מהות השליטה.

ואתן לך דוגמא אחת שזועקת לשמים - כתבת ולא בהיסח דעת:

"עד שאותה דומית שאהיה שייך לה תוכיח לי ששלה טעים יותר"

זה משפט שלפחות עבורי, צועק "אני דואג קודם כל לעצמי ואח"כ נראה אם ישאר לי משהו בשבילך".

תבין, מנקודת המבט שלי - אתה הוא זה שצריך להוכיח את עצמך להיותך ראוי לנקטר הטבעי שלה - ולא להפך, והרי מדובר בחלק ממנה - משהו שהיא בוחרת להעניק לך - אם היא מוצאת לנכון בכלל.

אז נכון - יצעקו לי עכשיו נציגי זכויות האדם והאזרח - שזה לא "פייר" איפה השיוויון? והרי רק לפני
כעשור התחוללה המהפכה החוקתית בישראל - אז זהו שאנחנו לא ה"חברה הישראלית".

הנחות המוצא בקטע שלנו, לפי ראייתי, שונות לחלוטין - וסותרות את כל מה שלמדנו והכרנו בעבר.

אני בטוח שבאמת ובתמים אתה מחפש קשר שליטה רציני - והרי אם זה לא היה מה שאתה מחפש - לא היית מגיע לכאן, אך אני חושב שעד שלא תגיע להבנה - מהו אותו קשר אותו אתה כל כך מחפש - לא תוכל למצוא אותו.

כשתמצא את אותה אחת - יחידה - תבין ותשאף ליתן עדיפות לרצונותיה על פני שלך - אבל אני סבור שיהיה לך מאוד קשה למצוא אותה מבלי לוותר על ה"אנוכיות" הזו שטבועה בך - אותה ספגת מהחברה שסביבך שנים על גבי שנים - או במילים אחרות - לא תוכל לצאת מאותו מעגל קסמים אם לא תשב ותנסה להבין את מהות השליטה - ומה מסתתר מאחוריה.

זו דעתי הצנועה.

שיקי { L }
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 4 באוג׳ 2003
ברוך הבא סאב-לימינל.
אני חולק על שיקי בעניין ל"היות ראוי".
לדעתי,לא רק העבד צריך להיות ראוי גם המלכה צריכה להיות ראוייה.
אז אולי ההיצע והביקוש ,לא מאפשרים חופש בבחירה,(הרי יש מאות עבדים על עשרות מלכות)
אבל אני מחזק את ידך,אפילו שאתה עבד/סאב,זכותך לא להתפשר.
בהצלחה.
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 4 באוג׳ 2003
לא הצלחתי להבין כיצד כל מה שכתבת משתלב עם הכותרת?
אולי תחליף אותה?
או שתספר על הסרט כבר?..נו????.
סאב-לימינל
סאב-לימינל • 4 באוג׳ 2003
שלום לכולם.
שמחתי לראות את תגובתכם,ואת דעתכם בנושא.
ובכן בקשר לנקטר ,אני מסכים עם שיקי,פשוט הוא לא הבין אותי או שלא הסברתי נכון.
בהחלט הדומית צריכה להחליט אם להעניק לסאב את הנקטר.
לא כל כך הסכמתי עם דום דומינה למרות שאני מכבד את דעתך וכל דעה אחרת.
מה שאני חושב על הנקטר הוא ברגע שאתה(לפחות זה ככה לגבי)נמצא בקשר רציני עם דומית,תשתה את הנקטר עם המון אהבה ותדע שזה הנקטר הכי טעים שיש בגלל הערצתך ואהבתך לאותה דומיות ,וגם בגלל שאתה יודע שהיא אחת ויחידה בשבילך ואין דומה לה.
מה היו אומרים אצלנו במפעל סלטי ביזר? "פיפי שותים באהבה או לא שותים בכלל".
ובקשר אליך דוכיפת,תחפש את הנושא המזכירה ,זה הסרט שכבש אותי ,הזדהתי מאוד עם הסאבית,סרט ענק.
לא רק לך אני ממליץ אלא לכולם,שם אפשר לראות מערכת יחסים המשלבת bdsm,ואולי תקבלו כמה תשובות לא פתורות.
אז תהנו לכם ,אני התאהבתי בסרט.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 4 באוג׳ 2003
סאב-לימינל היקר.
בלי עבד או שפחה,אני לא יכול להיות אדון.
ובלי עבד או שפחה מלכה לא תהיי מלכה.
ובקשר לסרט המזכירה,אפשר להוריד אותו בקאזה.
סאב-לימינל
סאב-לימינל • 4 באוג׳ 2003
שלום domdomina הנכבד.
אתה צודק בלי עבד לא תוכל להתקיים מלכה כי היא תשתעמם ובלי מלכה לא יהיה עבד מאותה סיבה,שניהם לא יוכלו לבטא את מה שהם באמת,אך יש עבד ויש מלכה.
אם אתה סאב או עבד, זה לא אומר שהמלכה הראשונה שתראה (גם אם היא פנויה),תתאים לך או אתה תתאים לה,ואתן דוגמה חיה עלי.
אני לדוגמא לא אסתדר עם דומית שאוהבת החדרות מחטים,לעומת זאת סאב אחר כן באותו ראש, ולכן חשוב שיהיה את הדבר המינימלי שימשוך את שני הצדדים לתוך מערכת היחסים המיוחדת הזאת,הרי אנחנו רוצים שהדומית או המלכה יהיו כמה שיותר מרוצים לא? אני כן.
lihi
lihi • 4 באוג׳ 2003
אני מאוד התאכזבתי מהסרט הזה.חלש מדי ובכלל,בינוני ומטה.
סאב-לימינל
לפני 20 שנים • 5 באוג׳ 2003
סאב-לימינל • 5 באוג׳ 2003
או קיי ליהי מקובל עלי,כי זו דעתך,אך מה שהקסים אותי בסרט זה סוג מערכת היחסים המתפתחת בין העו"ד לבין המזכירה,אשר דיבר אלי מאוד .