שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרספקטיבה

מוש​(נשלט){k}
לפני 20 שנים • 3 באוג׳ 2003

פרספקטיבה

מוש​(נשלט){k} • 3 באוג׳ 2003
מה? מה הוא עושה פה למטה? זה המקום שלי. הוא במקום שלי. והוא מלקק לה, אני אמור לעשות את זה. מה פספסתי? מה הולך כאן? רגע, רגע, בוא ניקח אוויר, שתי נשימות, ונעשה הערכת מצב שקטה. את השולחן אני מכיר, לא השתנה כלום. השולחן אותו שולחן, יפה. אני מסתכל למטה, כן, אין ספק, זה הוא. בוא נריח כדי לוודא, סניף, סניף, זה הוא. וזאת היא, נוודא גם את זה, סניף, סניף, בהחלט היא. אז כל הנפשות הפועלות מוכרות לי וברורות לגמרי. יפה.
עכשיו, הוא מתחת לשולחן והוא ערום. זה כבר ממש לא מצב רגיל, והוא מלקק לה את הרגליים. והיא יושבת על הכיסא, מרביצה למשטח הלבן הקטן הזה שעל השולחן, מסתכלת על הטלוויזיה הקטנה שמולה, והיא דורכת עליו, והוא מלקק. מצב מאוד משונה. מאוד.
עכשיו, הוא בעל הבית, אחרי שבע שנים כאן בזה אני די בטוח, הוא בעל הבית ולכן אני מתחנף אליו ומלקק לו את הרגליים והוא נותן לי לאכול את האוכל המזעזע הזה ולוקח אותי לגינה לשחק. היא הנקבה שלו, גם היא כאן כבר הרבה שנים והוא הכניס בה את המקל שלו ואז יצאה ממנה הזאתי הקטנה שמושכת לי באוזניים ומכניסה לי אצבעות לעין. ואני גר למטה מתחת לשולחן, איפה שהוא עכשיו, מלקק לה. למה הוא מלקק לה? אולי יש לה פצע ברגל והוא מלקק לה את הפצע? אבל אז הייתי מריח דם, זה לא זה. אולי היא עכשיו ראש השבט והוא הנקבה שלה? זה הגיוני? שמעתי שיש כל מיני דגים שהנקבות שלהם הופכות לזכרים, אבל לזה לא ציפיתי. אז אם היא עכשיו בעלת הבית אז אני צריך ללקק לה את הרגליים, אבל אי אפשר, כי הוא שם. היא אף פעם לא ליקקה לו את הרגליים, ובטח ובטח לא פלשה לי אל מתחת לשולחן. היא דורכת לו על הגוף ועל האיבר שלו, אפילו לא מסתכלת עליו. הוא גונח, בדרך כלל הוא גונח ככה בחדר שינה שלהם, גניחה מרגיזה, גורמת לי לנבוח. רק שלא יפלוש לי גם לשם, מתחת למיטה, ולסלסלה שלי, הכל בסכנה! אני חייב לעשות משהו, אני אנסה להתקרב אליו, להיכנס גם אל מתחת לשולחן, נהייה שם כולם יחד, כל הכלבים של הבית. צפוף כאן, הוא מחייך אלי, אין לי כאן מקום, אני אצא. היא ממשיכה לדרוך עליו, הוא ממשיך להיאנח, אני אשב לי כאן ואתקע בו מבט מאיים, או שאני סתם אשב לי כאן בלי המבט המאיים, אני אתקע בו סתם מבט. בעצם יש לי רעיון, אני אלקק לעצמי את הזין, את זה הוא בטח לא יכול לעשות.

חשבתם פעם מה הם חושבים על זה?
מוש​(נשלט){k}
לפני 20 שנים • 4 באוג׳ 2003
מוש​(נשלט){k} • 4 באוג׳ 2003
תודה סלייב
אגב, אתמול הקראתי לכלבי האהוב את הקטע הנ"ל
הוא הביט בי במבט מזוגג, ליקק לי את האף בהבנה ויצא מהחדר,
מה זה אומר?
מוש​(נשלט){k}
לפני 20 שנים • 5 באוג׳ 2003
מוש​(נשלט){k} • 5 באוג׳ 2003
סלייב אתה מפתיע אותי, ממך ציפיתי ליותר,
שהוא מחבב אותי?
מחבב? כלב?
מי כמוך אמור לדעת שכלב זו חיה טוטאלית, שאוהבת כמו מטורפת ומוכנה לספוג הכל, אבל הכל, מהאדון שלו. כלב לא מחבב, כלב אוהב כמו מטורף, מוכן למות בשבילך, מוכן להקריב את כל מה שיקר לו למענך. אני פשוט חושב שהוא כרגע קצת מבולבל מכל מה שקורה סביבו, אבל אני לא מאשים אותו. חיי כלב הם לא חיים קלים. icon_wink.gif
slave for ever​(נשלט)
לפני 20 שנים • 5 באוג׳ 2003
slave for ever​(נשלט) • 5 באוג׳ 2003
מוש (השור עובד וטוב לו מוש מוש- מוש מוש) תראה, זה תלוי כמה זמן יש לך.

אם יש לך כמה ימים/חודש הוא יתחיל לחבב אותך ולהתרגל ואז....

אם יש לך שנה או יותר אז ברור שהוא אוהב ויעשה את כל מה שאמרת.
Tame
לפני 20 שנים • 6 באוג׳ 2003
Tame • 6 באוג׳ 2003
או שאולי הגיע הזמן למצוא גם לו איזו פודלית עם זנב נחמד.icon_smile.gif
מוש​(נשלט){k}
לפני 20 שנים • 7 באוג׳ 2003
מוש​(נשלט){k} • 7 באוג׳ 2003
ובכן פודלית לא תעזור לו כי הוא מסורס...
חוץ מזה הוא באופן עקרוני שונא כלבים מכל סוג וגזע, הוא מאוד אוהב בני אדם (פעם היה לו איזה פטיש לחתולים אבל זה עבר לו...) אבל באמת, הוא לא כלב רגיל. הוא לדעתי יותר מורכב פסיכולוגית ממני (וזה ממש לא קל להיות).
בכל אופן אני מקפיד לקרוא לו את כל התגובות שלכם וההצעות שלכם.
אגב סלייב, בכל פעם שאני אומר את השם שלך הוא מקשקש בזנב, רץ ומביא לי איזה נעל או סנדל של המלכה. אתה מכירים מאיפשהו?