שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפה אפשר למצוא בגדי עור בירושלים?

zamalgar
לפני 18 שנים • 21 בפבר׳ 2006

איפה אפשר למצוא בגדי עור בירושלים?

zamalgar • 21 בפבר׳ 2006
חברה שלי רוצה להתחפש בפורים לאשת החתול (catwoman) וצריכה בשביל זה בגדי עור צמודים. הסתובבתי בעיר וגלשתי ברשת ולא מצאתי דבר מלבד חנות אחת שמכרה שתי דגמי מכנס ב-800 שקל כל אחד. בסופו של דבר חשבתי שכאן זה המקום הכי טוב לשאול.

העדיפות שלנו זה לדמוי-עור ולא לעור אמיתי כיוון שזה מהשהוא די חד-פעמי ועור זה די יקר. אנחנו מחפשים בגדים שחורים שהם לא יקרים מ-500 שקל הכל ביחד. בנוסף, עדיף דברים שאפשר אחר כך להשתמש בהם - כמו מכנס עור וחלק עליון - ולא בגד גוף אחד. כמובן שעדיף בגדים שהם כמה שיותר מותאמים ומעוצבים לגוף שלה ולא מהשהוא שיראה מכוער לגמרי. השאלה זה איפה אפשר למצוא את זה?

אם אין בכלל בירושלים אז נוכל לחפש בתל אביב ואם אין בכלל בתל אביב אז אפשר באיזור הצפון ואם אין בצפון אז אפשר להזמין ברשת (כמובן שאז הבגדים בכלל לא יהיו במידה הנכונה) - אז בעצם *עדיף* ירושלים.

אתם מכירים מקום שאליו נוכל ללכת?
דום-ינו
דום-ינו • 21 בפבר׳ 2006
חסידי מלוז'אנשטין נוהגים ללבוש תחתוני עור וחלוצות מעור באפלו תעשיתי אמיתי.

לך לחנות בגאולה או במאה שערים
zamalgar
zamalgar • 21 בפבר׳ 2006
תודה!

יעזור לי גם כתובת מדוייקת.. חיפשתי מלוזאנשטין ב-yellowpages.co.il ולא מצאתי שם דבר.

תחתוני עור לא כל כך יעזרו לנו - היא צריכה בגדים חיצוניים לבחורה (ז"א מכנס וחולצה עליונה - חגורה אפשר למצוא בכל מקום). זה גם יתרון אם הבגדים יחסית זולים.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2006
אין בארץ יותר מידי חנויות, אבל אני אמליץ לך ללכת לחנות NOX של דנה. זה נמצא בתל אביב באזור הדיזינגוף סנטר ליד הקאמרי הישן. שכחתי מה שם הרחוב שם, אם מישהו זוכר זה נחמד..
בכל מקרה יש שם בגדי פטיש בחנות שצמודה למדרגות והמחירים בכלל לא יקרים וככל הידוע לי אצלה הכל דמויי עור.
zamalgar
zamalgar • 21 בפבר׳ 2006
זה נשמע טוב! חבל שגם NOX לא עולה לי בספר הטלפונים.... icon_sad.gif

אם מישהוא יודע את שם הרחוב והמספר זה *מאוד* יעזור
Black Roses
Black Roses • 21 בפבר׳ 2006
רחוב פרישמן את המספר אני לא זוכרת אבל אם אתה מגיע מכיוון כיכר דיזנגוף אתה לוקח ימינה עד הסוף ותראה מדרגות לקאמרי וצמוד אליהם את החנות.
zamalgar
zamalgar • 21 בפבר׳ 2006
תודה על התגובה

אני ירושלמי אז אני לא כל כך מכיר את האיזור הזה. בנוסף אני אגיע עם החברה שלי כדי שהיא תוכל למדוד אז אני חייב למצוא את זה בפעם הראשונה.. אני אנסה להבין איפה זה עומד בדיוק..

הסתכלתי בספר טלפונים ורשום שם שתאטרון הקאמרי נמצא על שדרות שאול המלך 19. אמרת שהחנות נמצא על פרישמן אבל אני לא רואה שרחוב פרישמן ורחוב שאול המלך נוגעים אחד בשני - באמצע יש את אבן גבירול (לפי walla maps). עכשיו.. שאול המלך זה צמוד לקריה ואילו פרישמן זה צמוד לכיכר מלכי ישראל (כיכר רבין). השאלה היא - האם הזיזו את תאטרון הקאמרי והיא כבר לא נמצאת במקום שכתוב ב-yellowpages.co.il? אם היא אכן נמצאת בשאול המלך 19 אני לא מבין איך אפשר לרדת בפרישמן ולמצוא מדרגות שמובילות אליה. אם הזיזו אותה, איפה היא נמצאת עכשיו? אם לא הזיזו אותה, האם ייתכן שהמדרגות נמצאת על רחוב שאול המלך או רחוב אחר באיזור הזה?

מצטער על כל הבלבול הזה icon_smile.gif
Black Roses
בית ליסין
בכל מקרה אתה מגיע לרחוב דיזנגוף ממשיך ישר מגיע לכיכר דיזנגוף ברמזור הראשון לוקח ימינה ממשיך כמה חנויות תראה מדרגות וזה שם.
zamalgar
zamalgar • 21 בפבר׳ 2006
מצויין icon_smile.gif עכשיו אני מבין איפה זה. בית ליסין זה דיזנגוף 101 - בצומת שבין רחוב דיזנגוף ופרישמן. אני אגיע לשם איתה בשעה נורמלית של הבוקר ואני מקווה שנוכל למצוא את החנות.

תודה על כל העזרה!
Black Roses
החנות פתוחה מ10 וחצי בבוקר עד 9 בערב