שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה על תופעה תיאורטית מעניינת

Hulego-Ver. 6.2
לפני 18 שנים • 21 בפבר׳ 2006

שאלה על תופעה תיאורטית מעניינת

Hulego-Ver. 6.2 • 21 בפבר׳ 2006
שמתי לב לנוסחא מעניינת בבלוגים כאן: ככל שפוסט קצר יותר ו\או בנאלי יותר, כך הוא זוכה ליותר קוראים ומגיבים (פוסט אחד הרהיב עוז והסתכם ב "." וזכה ליותר מ20 תגובות). עוד לא החלטתי אם זה מעיד על הקוראים (אני בתוכם) שלא מסוגלים להתרכז בשום דבר מעל לשלוש שורות, או על הכותבים שמתעצלים (או מודעים מראש לנוסחא הזו ומתאימים עצמם). מעניין, גם אם מעט מטריד. מזכיר לי נוסחא נוספת שבהבחנתי בה: ככל שמעמדך הסוציו-כלכלי בחברה נמוך יותר, כך יש לך נטיה גדולה יותר ללכת באמצע הכביש כאילו כל יום הוא יום כיפור. עוד מישהו שם לב לדברים הללו, או שזה רק אני? icon_idea.gif

נ.ב.
כן אני מודע לכך שהקטע הנוכחי בעצמו הנו ארוך יותר משלוש שורות ושלמעשה אני מביס את עצמי כאן. לפחות הוא בנאלי.
דום-ינו
דום-ינו • 21 בפבר׳ 2006
צודק.
לכן רוצו לקרוא בבלוג שלי
(לא יותר משלוש שורות כתבתי)
Aleph

. ?? - רק נקודה????

Aleph • 21 בפבר׳ 2006
אתה מדבר עליי?
t2k​(שולט)
t2k​(שולט) • 21 בפבר׳ 2006
יש הרבה קסם בפשטות, אם היא נעשית נכון.
בדיוק עכשיו קראתי בלוג של nikia
"אני כועסת עליך
כי אתה לא אוהב אותי."

זה משהו שכול אחד יכול להתחבר ולהבין, אם היא הייתה רושמת עוד פרטים על המקרה פחות ופחות אנשים היו יכולים להתחבר.
Venus in Furs
Venus in Furs • 21 בפבר׳ 2006
מסכים עם שתי האבחנות...אצלי מדד ההליכה באמצע הכביש עומד ביחס הפוך למצב הרוח, ושילוב של לב שבור עם מצב כלכלי רעוע גורם לי גם לא להסתכל לפני שאני עובר את הכביש בתקווה כמוסה להידרס...
מאלף סוררות​(שולט)
לפני 18 שנים • 22 בפבר׳ 2006

Re: שאלה על תופעה תיאורטית מעניינת

מאלף סוררות​(שולט) • 22 בפבר׳ 2006
Hulego-Ver. 6.2 כתב/ה:
שמתי לב לנוסחא מעניינת בבלוגים כאן: ככל שפוסט קצר יותר ו\או בנאלי יותר, כך הוא זוכה ליותר קוראים ומגיבים (פוסט אחד הרהיב עוז והסתכם ב "." וזכה ליותר מ20 תגובות). עוד לא החלטתי אם זה מעיד על הקוראים (אני בתוכם) שלא מסוגלים להתרכז בשום דבר מעל לשלוש שורות, או על הכותבים שמתעצלים (או מודעים מראש לנוסחא הזו ומתאימים עצמם). מעניין, גם אם מעט מטריד. מזכיר לי נוסחא נוספת שבהבחנתי בה: ככל שמעמדך הסוציו-כלכלי בחברה נמוך יותר, כך יש לך נטיה גדולה יותר ללכת באמצע הכביש כאילו כל יום הוא יום כיפור. עוד מישהו שם לב לדברים הללו, או שזה רק אני? icon_idea.gif

נ.ב.
כן אני מודע לכך שהקטע הנוכחי בעצמו הנו ארוך יותר משלוש שורות ושלמעשה אני מביס את עצמי כאן. לפחות הוא בנאלי.

אהה.. לא הבנתי את האנלוגיה בין "ללכת באמצע הכביש" ובין לפרסם "פוסט" קצרצר (ולעניין! אם יורשה לי...)

icon_smile.gif
בשמחות. או לפחות בשירותים שלהן.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 22 בפבר׳ 2006
אתה מוכן להפסיק לבזבז זמן יקר? icon_evil.gif
מה עם הפרק הרביעי?????????????
Hulego-Ver. 6.2

תגובות

Hulego-Ver. 6.2 • 22 בפבר׳ 2006
לt2k אני מסכים. אני לא מדבר על פוסטים שמצליחים בחוכמה וכישרון לדחוס מרחב שלם של משמעות בכמה מילים (יש הרבה כאלה כאן). אני מדבר על פוסטים חסרי כל מסר וטעם. אני לא רוצה לתת דוגמאות כי כבר העלבתי מספיק אנשים כאן לשבוע אחד, אבל אתה לבטח יודע למה אני מתכוון.

לוונוס בפרוות, שמע אל תדרס. אתה צריך להמשיך ליצור מוזיקה מעולה כדי שיהיה לי מה לשמוע בבמה חדשה שמתחילה להיות מכבסה של זבל.

למאלף הסוררות, אין שום קשר. אם תמצא כזה אשמח לדעת.

לנריסה, סורי. הפרק הרביעי פורסם לאלתר icon_wink.gif
Venus in Furs
לפני 18 שנים • 24 בפבר׳ 2006
Venus in Furs • 24 בפבר׳ 2006
תודה יקירי, כבר הצעתי לך מציצה בפרטי על המחמאות....