לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה נמוך אפשר לרדת ...

ללא גבולות'
לפני 18 שנים • 22 בפבר׳ 2006

כמה נמוך אפשר לרדת ...

ללא גבולות' • 22 בפבר׳ 2006
הרבה זמן שלא כתבתי כאן אבל לאור שיחה שהיתה לי לפני 5 דקות החלטתי לכתוב את הדברים הבאים.
מקרה שהיה כך היה:
הספר שלי התרשל בעבודתו ולאור זאת החלטתי לכתוב לו מכתב בו אני מבקשת חזרה את הכסף ששלמתי לו עבור הטיפול וכמו כן את הכסף ששלמתי לספר שנאלצתי ללכת אליו יומיים למחרת.
לא ביקשתי שקל על עוגמת הנפש ועל כך שנאלצתי להסתפר לתספורת קצרה ועל היסורים שעברה הקרפקפת שלי בעקבות הטיפול הלקוי שלו , ביקשתי רק את כספי הטיפול חזרה .
בשיחה שהוא יזם איתי הוא ניסה לשכנע אותי שהוא לא צריך לשלם לי ושלא אגיש תביעה לבימ"ש...בין לבין הוא זרק לי בגאווה...

icon_exclaim.gif "עדיף לך לא ללכת לבימ"ש כי אז אני אגיד הכל ואני אגיד לאיזה מסיבות את הולכת" icon_exclaim.gif

כמובן שהייתי בשוק גם מהתגובה שהיתה מאוד קשורה לעניין וגם לא הבנתי מהיכן לו המידע .

הבהרתי לו שאם ככה הוא מדבר , שיחתנו הסתיימה ושככה או אחרת אין לי שום רצון לקבל שקל פחות ממה שביקשתי במכתב.

אחרי 10 דקות של שיחה נוספות בהן הייתי מנומסת וביקשתי לסגור את שהיחה מכיוון שאין לה טעם
הוא אמר ....

icon_exclaim.gif "טוב ניפגש בבימ"ש ותהני לך ממסיבות הסאדו מאזו שלך" icon_exclaim.gif

וול...
הוא אדיוט אין ספק ובהמתי ועוד דברים
השאלה המרכזית היא עד מתי צורת ההתנהלות שלנו תשמש ככלי לניגוח חברתי ?
עד מתי אנשים קטנים כאלה ישלטו
והאם הגיע הזמן להפסיק לצאת למסיבות בדסמיות ???

אני מאוכזבת .
לא מופתעת אבל מאוכזבת .
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 22 בפבר׳ 2006
כיוון שנטל ההוכחה עליו, ובהנחה שאין שום תיעוד שלך ב"מסיבות הסאדו-מאזו שלך", מיד אחרי שתקבלי את הכסף על התספורת ועל עוגמת הנפש תוכלי להוציא ממנו בוחטה נוספת בתביעת דיבה.
godisafemale​(שולטת)

את בסדר! - הוא לא שולט ולא נעליים

godisafemale​(שולטת) • 22 בפבר׳ 2006
תתבעי לו את התחת בבית דין לתביעות קטנות.

ובשניה שהוא יזכיר בדס"מ אמרי שהוא קרוב לוודאי התנקם בך כי לא נעתרת להיות מלכה שלו.

כמה פשוט כמה קל.

בהצלחה.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 22 בפבר׳ 2006
ומה הבעיה בעצם?
חבורה של אנשים נחמדים יגיעו איתך לבימ"ש
מה רע בזה?
לחילופין, מאחר והאיש ממש דורש זאת,
אפשר לערוך לו ביקור..
עם הצעה שלא יוכל לסרב לה...
חומר למחשבה..
icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 22 בפבר׳ 2006
אני עם שומר הראש...מוכן להגיע במשלחת...יראה הספר את השיער שלי- יבהל...חוצמזה אני גם יכול לעשות לו את חיקוי התוכי שלי....
פעם הבאה-אני ממליץ בחום על הקוקסינלית שלי בגזוז. אין כמוה, שלחתי גם את האקס מקולרת אליה והיא חזרה מאוד מרוצה.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 22 בפבר׳ 2006
גועל נפש.
בקשר למשפט, כאחד שעבר כמה תהליכים משפטיים, אני לא יודע אם הרעיונות שהועלו כאן אכן נבונים, כי בית משפט זה לא מקום שמשחקים בו מי ישכנע עם סיפור מעניין יותר, אלא פשוט צריך להציג את האמת בלבד. מכיוון שהאמת אכן מגעילה, הגיוני שיהיה לה משהו רלוונטי בחוק.
המממ אולי סחיטה ואיומים? שיבוש הליכי משפט? ברגע שהוא מאיים עליך כשאת מודיעה שתפני לבית משפט, הוא כבר עבר על החוק, לדעתי.
אגב, הבעיה הקטנה היא כמה יהיה אכפת לבית המשפט מתביעה קטנה כזו. יש כאן עו"ד בפורום, אם אני זוכר נכון.... אולי הוא יוכל לומר דברים חכמים יותר ממני =\
המואר​(שולט)
המואר​(שולט) • 22 בפבר׳ 2006
ל"לא" יקרה,
כל פרסום שלו בנוגע להשתתפותך או השתייכותך לקהילה יכול להביא אוטומאטית לתביעת נגד בעוון סחיטה באיומים ,הוצאת דיבה,לשון הרע=>זה במישור החוקי.
במישור האישי-כחברת קהילה בטוחני כי ניתן יהיה להבהיר לאיש הלז שאינו רוצה להגיע לדיון בנושא חייך האישיים.במידה ואת רואה בכך איום על פרטיותך,אל תהססי לבקש עזרה(מקרה שהיה :X איים למחרת נצמד אליו גברבר חסון שלשאלתו "מה הוא עושה צמוד אליו ענה"אני כאן רק כדי לשמור שלא יקרה לך שום דבר,חלילה"-בטון הנכון,זה עובד icon_wink.gif ,מחזקים אותך ומאחלים לך המשך יום שיער טוב icon_biggrin.gif
הגר והמואר
מUחדת
מUחדת • 22 בפבר׳ 2006
מה הקשר למסיבות סאדו?
בית משפט יתייחס אך ורק לפרטי המקרה שמובא בפניו.
באיזה שלב בדיוק אמור אותו ספר להכניס את עניין הבדס"מ בכלל?
כחלק מכתב ההגנה הוא יאמר שהשתתפותך במסיבות סאדו הן שחירבו את פדחתך?

הוא לא יכול, במקרה הזה, להזיק לך בבית המשפט. ממש לא.
אם היה מדובר בעניין שמתייחס לעבירות של אלימות ומין- אז זה היה נשמע אחרת {וכמובן מקום לתביעה על הוצאת דיבה מצידך, כמו שאמר מואר}.

לגמרי תתבעי לו את הביבי- ליס בחור התחת.
המלט
המלט • 22 בפבר׳ 2006
כמו שאמרה מיוחדת -- די בטוח שבית המשפט יתעלם מהערות שאינן קשורות באופן עניני
למקרה המובא לפניו -- והמקרה כאן הוא תביעה בגין נזק כספי ואחר שנגרם לך עקב טיפול כושל.
תצטרכי להוכיח שאכן הטיפול היה כושל (למשל -- שעד אז היה לך שיער ארוך ולאחר מכן נאלצת
לעבור לשיער קצר), ותצטרכי להציג קבלות על הוצאות שנגרמו לך.

הדיונים בבית משפט לתביעות קטנות מתקיימים על פי רוב באולמות קטנים- שבו הקהל מורכב
מאנשים שמחכים לתורם. יכול מאד להיות שהספר יעלה את ענין המסיבות באיזושהי דרך.
(למשל -- "היא הולכת למסיבות סאדו, מושכים לה בשיער, ולכן הטיפול לא הצליח") - ואז סביר
להניח שתמצאי את עצמך במצב לא לגמרי נוח מול הקהל. את צריכה להיות מוכנה לסיטואציה
הזו. אין שם פרטיות.

הצעתי האישית לך היא להימנע ככל האפשר מהגשת תביעה בבית משפט. הזמן הארוך,
המתח, והמשאבים הנפשיים הכרוכים בכך הם הרבה יותר גדולים ממה שנוטים להעריך.
לפני הגשת התביעה -- כדאי לנסות להפחיד אותו קצת בחזרה - על ידי שעורך דין ישלח
לו מכתב רשום ובו הוא דורש ממנו את הכסף בחזרה, עם קצת הפחדות שעורכי דין יודעים
לעשות. אולי זה יעלה לך קצת, אבל זו השקעה טובה, לדעתי.
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
[B]ללא גבולות יקרה,

קודם כל, את בחברה טובה ! אם הייתי מקבלת שקל על כל פעם שאיימו עלי שיספרו לבוס שלי מה אני עושה בלילות או שיספרו לחברי הכלוב איך קוראים לי בימים - יכולתי מזמן לעבור לגור בפנטהאוז. מניסיוני חוץ מאשר חולה נפש אחד, הרוב לא מימשו את איומם.

שנית, אם תגישי תביעה, בית משפט לתביעות קטנות יפסוק לך מיד פיצויים בלי (כפי שציינו קודמי כאן) להתעניין בסוג המסיבות שאליהן את הולכת.

שלישית, אני מקווה שיום יבוא ותרגישי שלהשתייך לקהילת חוגגי מסיבות סאדו זה ממש לא מיוחד ודומה להשתייכות לקהילת רוכבי אופניים, או קהילת מטפסי הרים ואז תשתחררי באמת ולא תרגישי מאוימת.

לי זה קרה לפני שנתיים לערך ואני מקווה שגם לךicon_smile.gif[/B]