ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חבר חדש

LordAmra​(שולט)
לפני 20 שנים • 12 באוג׳ 2003
LordAmra​(שולט) • 12 באוג׳ 2003
אנדר, יפה דיברת.

לגבי הנושא של גור, צריך רק לציין שיש שני דפוסי דעות המתייחסים לתפקוד של גור על "כדור הארץ".

האחד שמתייחס לספריו של ג'ון נורמן ככתבי אלוהים, ומבססים את כל דפוסי ההתנהגות שלהם כמאסטרים (חשוב מאד לזכור כי בגור אין מושג של אדון, רק מאסטר) והתייחסותם לשפחות ולכל הנשים ככך באופן "טבעי" ממה שנכתב בספרים.

השני מתייחס לאמת שלא ניתן לייחס מושגים ודפוסי התנהגות של ספר על העולם האמיתי, ולכן מבססים את ההתנהגות שלהן על אמות מידה שנלקחו מהבסיס של הספרים שהוא ה- Honor והיחס היפה אל השפחה (ברוב המקרים).

הקבוצה הראשונה בד"כ גם מאמינים בנושא של KZ או Kill Zone, שבו שפחה או מישהוא אשר מתנהגים לא בסדר "נהרגים". האחרים מתייחסים ל NKZ או No Kill Zone, כי בואו נהיה ריאליים, הרי אי אפשר להרוג דמות וירטואלית מה ?

בגור יש הרבה מהיפה, והרבה מהמכוער. בקבוצה הראשונה תמצאו Wannabess, Players וכאלו שלא מבינים מעצמם בד"כ.

בקבוצה השניה תמצאו את אלו שלא רק מבינים את עצמם, אלא גם את מה שקורה מסביבם.

כמובן שלא ניתן להכליל, ולכן יש עבוב של שני הקבוצות בפאנים כאלו או אחרים.

אז זהו, שיעור קטן על גור ומהותו בעולם האמיתי.

Tal
שוט​(שולט)

מנסה לסכם - מקווה שילך

שוט​(שולט) • 12 באוג׳ 2003
לא בקי בגור עד כדי כך, היה לי נוח להשתמש בסגנון הכתיבה.
אם התשובה הראשונה שהחלה את כל העניין (לפיה אני "מחקה את גור") היתה אמורה להיות חביבה ומסבירת פנים - הרי שהיא לא נראית כך, ולי קשה לראות בה קבלת פנים נחמדה.
לעניין "קבלת הפינים" - זו לא טעות דפוס, אלא סתם נסיון להתלוצץ. הכבדות ממני והלאה, נראה שלא מאחרים.
אם טעיתי בהבנת הדברים, על אף שאני חושב שכל חדש כאן היה טועה שהרי הוא לא מכיר את הנוכחים - אז אני מתנצל, ועושה את זה בפה מלא,וללא היסוס.
איני מסתייף במילים, ולא מצליף איתן כפי שכתב אחד שהוגדר בהמשך כאחד הבכירים (לא מכיר, צר לי -אין כוונה להפחית בכבודו של איש). לא מחפש ריבים.
בכנות, חיפשתי מקום של BDSM בארץ, מצאתי את הכלוב, והרגשתי שאוכל להשתלב. עדיין מקווה.
אז - אם הרגזתי מישהוא - מתנצל,
לא חושב שההתנגחויות שלאחר מכן היו במקומן והיה מקום לנסות ולהבין "חדש" במקום אוטומאטית לעמוד לצידה של ותיקה,
אינני מאלו ש"רומסים" עבדים כפי שנכתב היכנשהוא למעלה אלא נוטה לכבד אדם שמכיר עצמו ומכיר בכך, והרי קל יותר להכיר בהיותך "אדון" ולהשלים עם זה מאשר בכך שאתה במהותך עבד ועוד להרגיש טוב עם זה.
אז - לחיי התחלה חדשה, מקווה שכולכם תקבלו זאת בדרך הנכונה.
מקווה ששלכם,
שוט.
amy_​(נשלטת)

שוט

amy_​(נשלטת) • 12 באוג׳ 2003
מה שכל הסיפור הזה לימד אותי הוא להזהר מאוד במילים שאני משתמשת בהן. כל כך בקלות הן יכולות להתפרש לא נכון, ובייחוד על ידי אנשים שלא מכירים אותי. תודה, בהזדמנות זו, לכל אלו שאמרו שהם יודעים שזה לא הסגנון שלי להעליב אנשים, ועוד כשאני אומרת להם "ברוכים הבאים". זה באמת נגע לליבי ששמתם לב... כל כך קל, להיות מנוגחים, לחטוף, להיות מסולפים על גבי פורום, שזה עצוב.

אני מבינה שנעלבת ממני שוט. גם אני נעלבתי ממך. הכוונה שלי מאוד לא הייתה לפגוע בך, ואני יוצאת מתוך נקודת הנחה שזו גם לא הייתה כוונתך. פשוט הרגשת מותקף.
אני דרך אגב, לא התכוונתי בכלל ל"גור". כל מה שניסיתי לשאול היה זה- אני מכירה את הצ'אטים של בדס"מ באנגלית, בהם קיימות דרכים מסויימות שנחשבות ל "ראויות" בשיחה ב'אט. כך למשל, כשנכנסים לחדר שיחה אומרים:

Hi A/all

הA הגדולה מתייחסת לאדונים ומלכות, וה a
הקטנה, לעבדים ולשפחות. כשראיתי איך כתבת, חשבתי שאתה כותב כמו בצ'אטים האלה. במילים "ניסיון לחקות" התכוונתי לכך שאתה מנסה לתרגם את הדרך הזו לעברית. התלהבתי מהרעיון, וגם שמחתי לזהות את הסגנון המוכר לי. זה היה כל מה שרציתי להגיד... ואני מבינה שהדרך בה אמרתי זאת יכלה להתפרש בדרכים שונות, וגם כפוגעת.