צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחלפים בכלל לא בעינני סאדו

דום-ינו
לפני 18 שנים • 27 בפבר׳ 2006

מתחלפים בכלל לא בעינני סאדו

דום-ינו • 27 בפבר׳ 2006
המתחלפים הם עם שרק רוצה לספק את עצמו.
הוא ע"י הפאן השולט שבאמת או ע"י הפאן הנשלט.
שהם נשלטים הם ךלא ממש מתסמרים.
הם דואגים רק לעצמם
סוג של אגוטצנטריות

חבר'ה תחליטו....
אולי רוצים עיזים?

(לא נכתב ממש ברצינות)
Venus in Furs
Venus in Furs • 27 בפבר׳ 2006
אני ארים את הכפפה, היות וזה נושא שקרוב ללבי, וגם לא אתייחס לשגיאות הכתיב הרבות.

נכנסתי לכלוב לפני כשנה, כ {נשלט}
כל דומית שנפגשתי איתה הסוויצ'ה אותי, ואיכשהו מצאתי את עצמי מצליף בה כשהיא קשורה למיטה, או מזיין אותה בחייתיות. בינתיים גם יצא לי ללמוד קצת על מה שמכנים "עולם השליטה", ומסקנותיי הן כדלקמן :

דום=ילד לא יפה במיוחד, גר עם אמא, חלש, קר רגשית, דחוי, שצריך להשפיל בחורות על מנת להרגיש גבר.

דומית=אישה צומית וחסרת ביטחון, עם הפרעות אכילה, שלא קיבלה כבר הרבה זמן זין כמו שצריך ומתה שייטחנו לה את הצורה.

(גם, לא נכתב יותר מדי ברצינות ולא בכוונה לפגוע, מדובר בהכללה גסה, ובודאי שיש יוצאים מן הכלל, לדוגמה את ואתה ( ; )

הפילוסופיה הסוויצ'ית כפי שאני מבין אותה, גורסת שאין באמת שולט ונשלט, אין מעמדות באהבה, הכל נעשה במילא לצורך חירמון וסיפוק הדדי, וההתמסרות היא לפרטנר, לא לאיזו דמות ארכיטיפית.
מתחלפים ומתחלפות הם צנועים יותר, נטולי אגו-שליטתי, ואין להם צורך להוכיח את "הוד-דומיותם".
כמו כן יש להם הבנה עמוקה יותר כשולטים, מעצם נסיונם גם בצד השני.

לסיכום, כפי שכבר כתבתי בעבר :

מתחלפים הם כוח העילית של הבדסם, מוכנים לכל משימה, בים, באוויר וביבשה!

devilwitch.gif
New Horizon{ביישנית}
New Horizon{ביישנית} • 27 בפבר׳ 2006
אם כבר העלתם את הסוגייה, וונוס אמר הרבה דברים שאני מסכים איתם אבל לא אומר כדי לא לפגוע באף דום או מלכה, אבל אתן את דעתי. כרגע לא בהרחבה.

ההרגשה שאני מקבל משיטוט בכלוב היא לעתים - ושוב זה לא נכון לעשות הכללות מיותרות. ואני גם חושב שיש הרבה מאד יוצאים מן הכלל.יש כמובן הרבה שהם לא כך, היא שדומים הם אנשים שמרגישים פחות דומיננטיים בחייהם ולכן מרגישים צורך לקבל את הכוח והשליטה במיטה, וכנ"ל לגבי מלכות.

אני באופן אישי, לא מרגיש את הצורך להשפיל מישהי על מנת לשאוב מזה כוח ושליטה. אני אדם מאד דומיננטי בקשרים זוגיים, אם כי לא כפייתי, ואין לי שום בעיה שבחורה תשים אותי על ארבע ותזיין לי את הצורה.
אני לא מרגיש חלש. להיפך, אני עושה את זה מעמדה של התמסרות מרצון. מעמדה של שליטה ברצונות שלי ובתשוקות שלי.
וכאשר אני בעמדת שליטה במיטה, אני לא עושה את זה על מנת להשפיל אלא על מנת לשחרר את היצר החיית שקיים בכל אחד מאיתנו, אבל בעיקר אני עושה את זה כדי לספק בין השאר את צרכיה הנשלטים של הסאבית, שגם היא, לא עושה את זה מעמדה של כניעה, אלא מתוך התמסרות.

כמו שכבר כתבתי פעם, אני חושב שסוויצ'ים הם אנשים מאוזנים בחייהם. הם אנשים שמבינים את מהות השליטה ואת הצורך להיות נשלט לפעמים.
אולי אפשר לקרוא להם מטרוסקסואליים. לא מאצ'ואים מדי, לא נשיים מדי, אלא אנשים חזקים נפשית, עד כדי כך שאין להם בעיה למסור את גופם לידי מישהי שהם אוהבים ואוהבת אותם.

ונוס, מהיכן יש לך את האומץ לומר את הדברים האלה ? אתה יודע שאתה פותח כאן תיבת פאנדורה ושיש הרבה שיחלקו עלינו בפורום, במיוחד השולטים והשולטות שממש לא יאהבו את הדברים.

ומצד שני, זה לא כל כך פייר מצידי לבוא ולהצהיר שאנחנו ה"מושלמים"... כי מה זה מושלם, בעצם ?

אז אנסח את זה יותר בעדינות...

אני חושב שלסוויצ'ים יש אישיות מספיק חזקה כדי להיות בשני צידי השוט. מבלי להרגיש משפילים או מושפלים. ולדעתי זאת המשמעות של התמסרות אמיתית. לא חד צדדית, לא אגואיסטית בכלל אלא להיפך. התמסרות טוטאלית.
התמסרות לרצון שלנו להיות נשלטים, והתמסרות לרצון בת זוגתנו להיות נשלטת.
ואולי אנחנו פשוט יותר - אנושיים ?

יש כאן כמה שולטים ושולטות שבטח ישנאו אותי אחרי הדברים האלה, אבל אולי באמת הגיע הזמן להעלות את קרנם של הסוויצ'ים בעולם הבדסמ.

מישהו רוצה להצטרף אליי ולהקים את מפלגת המתחלפים לבחירות הבאות בכנסת ?
עושה רושם שיותר מנדטים מ"שינוי" בטוח שיהיו לנו...
icon_lol.gif
venus in our blood​(שולטת)

אנשושים...

venus in our blood​(שולטת) • 27 בפבר׳ 2006

נוטה להסכים עם דעתך, New Horizon
אבל רק חלקית .

אני חושבת שסוויצ'ים הם בעיקר קינקיים, שלא תופסים ברצינות תהומית את עצמם ולכן כל ההתייחסות אל הבדס'מ היא בהומור מסויים ( גם עצמי ) , כשהמטרה הראשית היא הנאה הדדית.

לגבי היותם ''טובים יותר ''\ ''אנושיים יותר'' \ ''בעלי פחות פוזה '' משולטים ושולטות, אני נוטה לחלוק , ובגדול.

נפלה בחלקי הזכות להכיר שולטים ושולטות , אשר הם, בפני עצמם, כבני אדם , קורצו מחומר איכותי ואחר לחלוטין , הם מה שאני מכנה בליגה אחרת- הרבה הרבה מעל כולם ( זה יהיה אאוטינג אם אכוון ספציפית את דבריי אל SnowWhite ואל mind master ? icon_wink.gif icon_cool.gif )

בקיצור,

א נ ש י ם.

בתוך המיכלול הזה שקרוי בני אדם, ישנם איכותיים יותר ופחות.
בונילה, כמו גם בבדס'מ.

ואין לזה שומקשר לנטיות מיניות ( שולט\ ת, נשלט\ ת , סוויצ'\ית ) - **ממש באותה מידה יכולתי לציין אנשים איכותיים המוגדרים בזהתם המינית \ המנטאלית כנשלטים\ ות וכסוויצ'ים. **

לא כל הדומים והדומיות סובלים מעודף אגו. כשם שלא כל הסוויצ'ים נטולי אגו ופוזה.

מדובר בבני- אדם.

וממש כמו בואנילה,

יש איכותיים יותר ויש פחות.

מה גם שהרבה מזה מדובר בכימייה בין בני אדם. לעיתים היא מצליחה, לעתים לא.

עם חלק יש כימייה ועם חלק פחות.

אחרי הכל,

כולנו בני-אדם
icon_razz.gif

ולגבי דבריך, דומ-ינו , ''מתחלפים הם בכלל לא בעניני סאדו ''

נכון הוא שרבים מהסוויצ'ים פוזלים יותר לכיוון הונילה-קינקי.

מצד שני,

כולנו ( שולטים, נשלטים, סוויצ'ים, ואנילות, ירקות קפואים ושוקולד מריר )

נוטים להתמסר רק כשיש שם את הדבר האמיתי.

מהו הדבר האמיתי?

אותו משהו שמחבר בין אנשיםוגורם להם לרצות להישאר יחד, להתנסות יחד, בלי חשש, להעניק ולקבל ( גם כאב. גם השפלה. גם התמסרות. גם שליטה. וכן, גם אהבה. )
New Horizon{ביישנית}
New Horizon{ביישנית} • 27 בפבר׳ 2006
מסכים בהחלט..

(דווקא לא אני כתבתי שסוויצ'ים הם נטולי פוזה)

התייחסתי יותר לעניין הפסיכולוגי... כלומר, תפיסתי היא שכדי לשלוט צריך גם לדעת להיות נשלט. אבל זו רק תפיסתי כסוויץ'..

בסופו של דבר אני בעד שזוג יעשה מה שטוב לו ולזוגיות שלו. ואם למישהי נוח להיות כנועה כל הזמן במיטה כי שם יש לה הזדמנות להרגיש "קטנה" פתאום ולבן הזוג שלה נוח להיות "שולט" כל הזמן כי כך הוא מרגיש חזק, אז סבבה. אין בזה כל דבר רע.

אני חושב שההתייחסות הנכונה היא להתייחס לכל העניין כאל תחפושת. יש כאלה שמתחפשים רק בפורים ויש כאלה שמתחפשים במיטה. ולהתחפש זה טוב לפעמים. קצת לברוח מעצמך. להיות מישהו אחר. להתנהג אחרת. פתאום להיות ילד רע. או להיות ילדה טובה פתאום. לקבל עונש, לדעת להעניש...

כולנו בני אדם ואין טעם לעשות ניתוח פסיכולוגי מעמיק מדי.
שכל אחד יעשה מה שעושה לו נעים. ואם מישהו נהנה מלקרצף את הרצפה בעירום כשמלכתו מצליפה בו בשוט - שיהיה לו בסבבה...

עבדים היינו לפרעה במצרים - לא ? כנראה שמשהו בכל זאת נשאר.. icon_lol.gif
Venus in Furs

Re: אנשושים...

נוגה כתב/ה:

.

אני חושבת שסוויצ'ים הם בעיקר קינקיים, שלא תופסים ברצינות תהומית את עצמם ולכן כל ההתייחסות אל הבדס'מ היא בהומור מסויים ( גם עצמי ) , כשהמטרה הראשית היא הנאה הדדית.

icon_razz.gif

אנא הגדירי, מה זה "בעיקר קינקיים", ובמה זה נבדל ממי שהוא *בדסמי באמת*...האם שם המטרה היא לא הנאה הדדית?
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 27 בפבר׳ 2006
אני לא מבינה למה להעיר מתים כל פעם מחדש? icon_rolleyes.gif
לא ברור לך מר דומ ינו היקר שרק בלאגן קורה מכאלה פירסומים?
(נראה לי שדווקא כן... icon_biggrin.gif )
חחח ונוס, שמת לב שאם מזכירים סוויצ' אתה הראשון להרים את הראש??? icon_twisted.gif
ונגה, נגה מה יהיה?
מה קורה עם ההגדרות האלה?
מי החליט שסוויצ'ים הם קינקים ולא בדסמ"ים? ובכלל, מה לעזאזל זה אומר???
מה יהיה השלב הבא? icon_rolleyes.gif סאבים הם לא אנשים? icon_rolleyes.gif מלכות הן לא נשים? icon_eek.gif
באמת שמספיק עם כל השפיטה והצביעות הזאת....
LIVE AND LET LIVE icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
או שתסתום ודי... tongue.gif

בתחום הרחב הקרוי בדס''מ, יש מקום לכל דבר.

קינקיות, כפי שאני תופסת אותה, ולהבדיל מיחסי שליטה , היא יותר תבלין בזוגיות ולא למשל ( לצורך הדוגמא בלבד ), יחסים של 24\7.

אגב,

לא טענתי שמשהו כזה או אחר הוא הבדס'מ ''האמיתי '' .

אין חיה כזו.
כל אחד ומה שטוב ונכון לו \ לה.
המפקדת כתב/ה:
אני לא מבינה למה להעיר מתים כל פעם מחדש? icon_rolleyes.gif
לא ברור לך מר דומ ינו היקר שרק בלאגן קורה מכאלה פירסומים?
(נראה לי שדווקא כן... icon_biggrin.gif )
חחח ונוס, שמת לב שאם מזכירים סוויצ' אתה הראשון להרים את הראש??? icon_twisted.gif
ונגה, נגה מה יהיה?
מה קורה עם ההגדרות האלה?
מי החליט שסוויצ'ים הם קינקים ולא בדסמ"ים? ובכלל, מה לעזאזל זה אומר???
מה יהיה השלב הבא? icon_rolleyes.gif סאבים הם לא אנשים? icon_rolleyes.gif מלכות הן לא נשים? icon_eek.gif
באמת שמספיק עם כל השפיטה והצביעות הזאת....
LIVE AND LET LIVE icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
או שתסתום ודי... tongue.gif

הנה דוגמא קלאסית להוצאת דברים מהקשרם המקורי.
אמרתי, שיש לא מעט סוויצ'ים שפוזלים לכיוון הונילה- קינקי. הווה אומר - לייט.

יש גם הרבה שלא.

ממש באותה מידה, אגב, אמרתי גם שמדובר ב-א-נ-ש-י-ם.
וזה עשוי להשתנות מאדם לאדם.
( קשיים בהבנת הנקרא ? )

אל תחפשי בכוח,
את מעוררת בי פיהוק...
Venus in Furs
המפקדת כתב/ה:

tongue.gif

כפי שציינתי, אני קופץ כי הנושא קרוב ללבי. כמי שהיה בעבר עבד מוחלט וטוטאלי, וחשב שזה מה שהוא מחפש גם הלאה, מצא את עצמו לא יכול לקבל את מה שהוא רוצה, ואז מבין שזה גם לא מה שהוא צריך. או משו כזה.
חוצמזה, אני בודד, סוער, משועמם וכמה לצומי. מה לא ברור?

ונוגה, אם את חושבת שזה שאני מתחלף זה עושה אותי לייט....וול....אני יכול להבטיח לך שיש מעט סאבים עם כושר ספיגה כשלי, ונסיון כשלי, ומעט דומים שידעו להביא נשלטות לאן שאני מביא, ואין שום קשר בין התחלפות ללייט. לא חסרות סאביות מוחלטות שלא מתחברות לכאב, או להשפלה..לא חסרים סאבים עם גבולות מפה עד אוזבקיסטן, ורשימת קניות מאוד ספציפית לגבי מה הם היו רוצים שאותה *שולטת* תעשה להם.

יאללה מהההההכותתתתתתת!!!!!!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני פבר' 27, 2006 1:34 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים