לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה השוני בין קרוס דרסרים טרנסוסטיסטים וטרנסג'נדרים?

isolde​(שולטת)
לפני 18 שנים • 3 במרץ 2006

מה השוני בין קרוס דרסרים טרנסוסטיסטים וטרנסג'נדרים?

isolde​(שולטת) • 3 במרץ 2006
יש עוד משהו ששכחתי?
האם גבר שמבקש ממני שאבצע בו פמיניזציה הוא סטרייט?
מה זה אומר עלי אם זה עושה לי את זה?
האם זה בהכרח נתפס כהשפלה? אצלי למשל לא, אבל אולי הוא תופס את זה ככה?למה?
כל הפער הזה בין מין ומגדר וכולי עדיין לא ברור לי
עוד שאלות בהמשך
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 18 שנים • 16 במרץ 2006
קרוס דרסרים וטרנסוסטייטים הוא פטיש בו גברים לובשי בגדי נשים ולהיפך, נשים הלובשות בגדי גברים. מעמד לבישת הבגדים והעצמת החוויה המינית בפטיש באה לידי ביטוי בהימצאות אותו אדם בחברת דומים לו או לבדו.
טרנסג'נדרים הם אנשים ששינו את מינם.

גבר המבקש פמיניזציה יכול להיות סטרייט לחלוטין אך בעל נטייה לפטיש שהוא חזק מאד והיום נהיה קצת פופולרי.....('הממלכה הקטנה' ביס פלוס). הפטיש יכול לבוא כצורת השפלה, למשל פמיניזציה בכפייה בה את מצווה עליו כביכול כנגד רצונו ללבוש בגדי נשים. חווית הכפייה וההשפלה יכולה להעצים את תחושת הריגוש כביכול מהפרי האסור.
בכלל פטיש פמיניזציה הוא מעין חזרה אל הילדות (אוי פרויד) ואל הילד העומד לפני המראה הלובש את החזייה של אמא (לא אני!!!). דבר שני הוא להרגיש את הצד השני דרך להיות כמוהו.ללבוש בגדי אישה הוא בעצם כמו להיות אישה במובן מסוים ואיזה גבר לא היה רוצה לחוות זאת לפחות פעם אחת......
אני מקווה שהצלחתי לענות על לפחות חלק מהשאלות....

עמק
huan
לפני 18 שנים • 16 במרץ 2006
huan • 16 במרץ 2006
קרוס דרסרים הם אנשים שמה שעושה להם את זה,זה ללבוש את בגדיו של המין השני וזה אל מעדי שום דבר על ההעדפה המינית שלהם...כמו שעמק ציין זהו סוג של פטיש
טראנסגנדרס הוא שם כללי לאנשים שיש להם בעיות עם המגדר שלהם
טרנסויסטים הם גברים או נשים השואפים לשנות את מינם כיוון שלדעתם לא נולדו בגוף הנכון גם במקרה הזה אין הדבר מעיד תמיד על ההעדפה המינית שלהם יש טראנסויטים גברים שלמרות ששואפים להפוך לאישה נמשכים לנשים ולהפך

ובאשר למה זה אומר עליך?
את כנראה סוטה חולת נפש שצריך לאשפז דחוף בשלוותא icon_smile.gif
אבל מצד שני לדעת הרבה חוגים הדבר חל על גולשי הכלוב באופן כללי ועל כל אותם אנשים שעושים משהו מעבר לתנוחה המסיונרית מבעד לסדין icon_smile.gif
kael
לפני 18 שנים • 30 במרץ 2006

הואן

kael • 30 במרץ 2006
התבלבל לך הטרנסוסטייטס והטראנסג'נדרס...

אבל חוץ מזה באופן כללי הכל הוסבר + -
shuki boy​(נשלט)
לפני 17 שנים • 4 במאי 2006

קצת סדר בבלאגן

shuki boy​(נשלט) • 4 במאי 2006
טרנסג'נדר זה מונח מטריה שכולל כל מיני מונחים אחרים:

1. אנשים טרנסקסואלים: נשים טרנסקסואליות הן נשים שנולדו בגוף של זכר. גברים טרנסקסאולים הם גברים שנולדו בגוף של נקבה. למשל דנה אינטרנשיונל היא אישה טרנסקסואלית.
2. ג'נדר-קווירים: אנשים שרואים את עצמם קצת כגברים, וקצת כנשים - או כאף אחד מהנ"ל, או שמרגישים שהם בכלל מגדר אחר לגמרי, מגדר שלישי.
3. קרוס-דרסרים הם סוג של ג'נדר-קווירים. הם אנשים שנהנים ללבוש את בגדי המגדר ההפוך, אך לאו דווקא רוצים לחיות את כל החיים שלהם כמגדר ההפוך.

4. טרנסווסטיט, זה שם היסטורי לטרנסקסואלים. פירוש המילה קשור בהתנהגות (לבישת בגדים), אבל הוא מתעלם מהעובדה שיש אנשים שהם קרוס-דרסרים ואינם טרנסקסואלים. המונח הזה מיושן ואינו בשימוש יותר.

כמו כן, כפי שהזכירו, העובדה שגבר לובש בגדי נשים, לא הופכת אותו להומו. כמו כן, יש נשים טרנסקסואליות שנמשכות לנשים (לסביות), יש נשים טרנסקסואליות שנמשכות לגברים, ויש נשים טרנסקסואליות שהן ביסקסואליות.

בכל מקרה, הזהות המגדרית, או המשיכה לבגדי המגדר ההפוך, לא קובעת את הנטיה המינית של האדם, ולהפך.
עינבר
לפני 17 שנים • 12 במאי 2006

למרות כל ההגדרות של מי שכתב

עינבר • 12 במאי 2006
יש אדם שמעונין להתלבש בבגדי נשים וזה מגרה אותו כי הוא תופס את זה כהשפלה.
למה ? כי הוא אדם עם פנטזיות מינית שאינן סדנטרדטיות, ככה זה בפנטזיה שלו.
לפני שאנחנו עושים ניתוח אישותי לשניכם על פי הגדרות או תאריות עמוקות.
אפשר פשוט לא לנסות להבין לעומק, לקבל שזה מה שעושה לו את זה ולבדוק מה את רוצה.

בגדול, יש אנשים שאוהבים להגשים את הפנטזיות של הזולת.
ויש כאלה שמחפשים רק את המשותך שמענג את שני הצדדים בו זמנית.
זה כמובן גם קשור לסקרנות ונכונות להתנסות בדברים חדשים
ולמידת האינטימיטות בין 2 השותפים לאקט הפנימיזציה המשפילה.

באותו כיוון חשיבה, אם הוא מבקש ממך משהו, הייתי קובעת שהוא נמשך לאישה אחת לפחות!
וכאשר מישהו נמשך אליי, אני יותר מוטרדת מי האם אני נמשכת אליו מאשר אם הוא סטרייט.
תחרה שחורה​(נשלט)
לפני 17 שנים • 21 ביוני 2006
תחרה שחורה​(נשלט) • 21 ביוני 2006
תיקון לעינבר, גברים שלובשים בגדי נשים, קרוסדרסרים, עושים זאת להנאתם, ברצון ובשמחה,
בשום אופן לא לצורך השפלה, ממש להיפך, מתוך הוקרה הערצה וסגידה למין הנשי עד כדי קנאה
וחיקוי המראה הלבוש וההתנהגות. מידע אישי ... icon_biggrin.gif