סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא הגזמנו?

theslv​(נשלט)
לפני 18 שנים • 7 במרץ 2006
theslv​(נשלט) • 7 במרץ 2006
מצטרף לחששות בנושא:

וזו הסיבה:

איראן לחיזבאללה: תחטפו חייל עכשיו בהוראת טהרן מתאמץ חיזבאללה לבצע פיגוע גדול או לחטוף חייל
• גורמי ביטחון: לאיראנים אין העדפה לגבי המנצח בבחירות, הם רק מנסים להתערב
• בתוך-כך הבהיר הממשל הירדני: הפרסום על משבר עם ישראל מופרך.

"החיזבאללה במאמץ לחטוף חייל ישראלי לפני הבחירות כדי לערער את היציבות הפוליטית בישראל ולהשפיע על תוצאות הבחירות, בשליחות איראן‭,"‬ כך אמר בכיר במערכת הבטחון בדיון שהתקיים בתחילת השבוע על הזירה הצפונית.
על פי הבכיר במערכת הבטחון, המסורת האיראנית של מעורבות בתהליכים הפוליטיים בישראל והשפעה עליהם נמשכת, וכי לאחרונה ניכר מאמץ גדול בהשראה איראנית מצד החיזבאללה לבצע פיגוע גדול בצפון או לחטוף חיילים ישראלים עוד לפני הבחירות. הדיון התקיים ביום ראשון אצל ממלא-מקום ראש הממשלה אהוד אולמרט, ועסק במצב בזירה הצפונית.
ל'מעריב' נודע כי בפיקוד הצפון יש כעת כוננות גבוהה מאוד מחשש לחטיפת חייל. כאמור, החשש הזה גובר ככל שמתקרב מועד הבחירות. לאיראנים אין העדפה באשר לזהות המנצח בבחירות, אך הם רואים בערעור היציבות הפוליטית בישראל ובהשפעה על תוצאות הבחירות מעין ספורט לאומי. במערכות בחירות רבות נרשמה התערבות כזו בעבר: המקרה הבולט ביותר היה בבחירות ‭.'96‬ מי שהיה אז ראש אמ"ן, האלוף משה (בוגי) יעלון, אמר במסיבת עתונאים כי איראן מנסה להשפיע על תוצאות הבחירות בישראל, ודבריו עוררו סערה פוליטית.

(מעריב)

יימח שמו וזיכרו!!!
אנדרפוט
אנדרפוט • 7 במרץ 2006
נראה לי קצת מוגזם לחשוב שהמודיעין האיראני יתחזה למלכה בכלוב בכדי לחטוף עבד שהיה קצין בצה"ל.
בסך הכל פנטזיה של מישהי, אני בספק אם החלפת הודעות בפרטי יכולה להוביל לאירוע חבלני טרוריסטי.

לדעתי זה מאוד משעשע.
כלובי

פעם אחרונה

כלובי • 7 במרץ 2006
בלי פוליטיקה באתר
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 7 במרץ 2006
בתור משהי שממש לא מתערבת בפוליטיקה (ולא מתעניינת גם), אני גם רואה פה משהו קצת מסריח, יש הבדל מטורף בין לרצות לשחק ''חייל- חוטפת'' לבין מישהי שדורשת ספציפית אנשים שהיו שם ויש להם מידע, יפנו אליה.

אני רואה פה פוטנציאל מסוכן, ואנדרפוט היקר, תתפלא מה המחבלים מוכנים לעשות.

בתור מישהי שחוותה מקרוב מאוד ועל בשרה את נושאי החטיפה, אני מפצירה בכל מי שקורא זאת, שלא יעיז להתקרב, יש הבדל בין משחק לבין מציאות.
רוצים לשחק בחוטפת ונחטף? מגניב!

רק שימו לב מה היא מבקשת!
האם בשביל לשחק ברופא וחולה מישהיא פה ביקשה אי פעם מישהו עם סרטן?? (או כל מחלה אמיתית אחרת?)

האם בשביל לשחק חוטפת נחטף- באמת צריך מישהו עם מידע אמיתי וסודי???

בבקשה,
לא לשחק בבטחון שדה,
בבריאות שלכם
של המשפחות שלכם
ושל הנפש שלכם.

אני חוויתי איך זה לחכות שיחזירו אהוב חטוף מהחיזבאללה,
אל תנסו את זה, ואל תשחקו עם זה,
''לי זה לא יקרה'' לא תקף במקרים כאלה.

דומי
zboy{זאתי}

סתם לתשומת ליבכם/ן

zboy{זאתי} • 7 במרץ 2006
כותבת ההודעה בכלל לא מחפשת חייל אלא מישהו ששירת בשטחים, אפילו מצויינים במפורש אנשי מילואים, ואני לא אומר שבזאת מוכחת טהורות כוונותיה, אבל לפחות ברור שהכתבה שפורסמה בנושא מגמת חטיפת החיילים אינה רלוונטית לעניינינו...
zboy
isolde​(שולטת)

תגידו את זה לחברות הלסביות השמאלניות המטורללות שלי

isolde​(שולטת) • 7 במרץ 2006
שמסתובבות עם דראג קינגז משופמות מהשטחים באזור המשולש.
סוכן משנה מבנה
לפני 18 שנים • 8 במרץ 2006

אני בספק רב אם מדובר על המודיעין האיראני

סוכן משנה מבנה • 8 במרץ 2006
דפוס פעולה שכזה מתאים דווקא הרבה יותר למודיעין הסורי
Master Oshri
לפני 18 שנים • 10 במרץ 2006
Master Oshri • 10 במרץ 2006
אני גם חושב שזה די מוגזם
האמפרי
לפני 18 שנים • 10 במרץ 2006
האמפרי • 10 במרץ 2006