סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

10 תנוחות הסקס הטובות ביותר

Whip​(שולט)
לפני 18 שנים • 7 במרץ 2006

Whip​(שולט) • 7 במרץ 2006

1. טפיחת התיון - התמרון הקלאסי של כל הזמנים במהלכו אתה מקיש בעזרת איברך על מצחה של הבחורה בעת שהיא מלקקת לך את הביצים, ומשחרר את המשפט האלמותי - "מי בא לאבא ?"

2. ההודיני - נקודת המוצא היא בתנוחת דוגי-סטייל עד לפני שאתה עומד לגמור, זהו הרגע בו עליך לשלוף את הזין החוצה ולירוק על גבה כדי לגרום לה לחשוב שאכן גמרת. כשהיא תסתובב לכיוונך, זרם אדיר של זרע משוחרר לעבר פניה, והיא נותרת המומה ומתפלאת, תוהה עם איזה קוסם היא מזדיינת.

3. הדרקון הזועם - מיד לאחר שחרור הזרע בפיה של הבחורה, הלבש לה כפה בחוזקה בעורף, מה שיגרום לשפיך לנזול מאפה. כאשר היא תקום, היא תיראה כמו דרקון זועם.

4. כלבה זוללת זרע ותוקעת גרפסים של שפיך - פעולה של פעם בחיים במהלכה עליך לתת לבחורה להוריד מטען חם ומעלה אדים של זרע במורד הגרון, ואז להגיש לה בקבוק גדול של משקה קל מוגז לפי טעמך, ולהכריחה לסיימו בשלוק. אז, נענע את ראשה בצורה נמרצת קדימה, אחורה ולצדדים על מנת לקבל את אפקט זלילת הזרע ותקיעת הגרפסים של שפיך. דרך מצוינת להרשים את חבריך.

5. סאנצ'ז המזוהם - אירוע שהזמן לא פגם בו. בשעה שאתה מזיין בדוגי-סטייל, עליך להחדיר את אצבעך לרקטום שלה. לאחר הוצאת האצבע, עליך להעביר אותה לאורך שפתה העליונה של בחילת-לבך, מה שיותיר שפמפם דקיק של חרא. פעולה זאת תגרום לה להיראות כמו מישהו שקוראים לו סאנצ'ז המזוהם.

6. דרבון החמור - בשעה שאתה מזיין את הבחורה דוגי-סטייל, רגעים לפני שאתה גומר, אתה מעביר את הזין לחור התחת ומיד חובט בה בחוזקה בעורפה. החבטה לעורף תהמם את מערכת השרירים בישבנה של הנקבה, מה שיגרום לחנק מבורך של איבר המין שלך ויביא אותך לחוויה אורגזמית עצומה כאשר תגמור שניות אחר כך.

7. האמזונה הבוערת - התנוחה הזאת מוקדשת לכל הפירומנים שבינינו. כאשר אתה מזיין איזו בחורה, בדיוק כאשר אתה עומד לגמור, שלוף את הזין בהפתעה, אחוז במצית מסוג רגיל שהכנת מבעוד מועד, והעלה באש את שיער הערווה שלה, ואז...כבה את הלהבות בזרם השפיך שלך !!

8. הגמל המעופף - פייבוריט אישי שלי. בעוד היא שוכבת על גבה ואתה טוחן אותה כשאתה עם הברכיים על הרצפה, נוע בזהירות רבה לפנים ועשה את הזין שלך למרכז שיווי המשקל ללא עזרת הידיים (כל הגוף נשען על הזין) בעוד הוא עדיין תקוע בטאקו המקסיקני המאונך שלה. אז החל לנפנף בזרועותיך במהירות ושחרר יללה מקפיאת-דם, בדומה לגמל מעופף. תנוחה קלאסית ביותר.

9. החד-קרן המסתער (screwnicorn) - ספיישל ללסביות. כאשר לסבית חוגרת את חגורת הדילדו על מצחה ומתקיפה את הפרטנרית שלה כחד-קרן מוכה אמוק.

10. מסיכת הזומבי - בשעה שאתה מקבל מציצה מזונת-הרחוב-הלא-חושדת-העדיפה-עליך, בקש אותה בעדינות להרים את ראשה אליך ולהביט בך ב"עיני השקד המתוקות" שלה כאשר תשפריץ את מטענך הלבנבן. אז, בדיוק כאשר אתה עומד לפרוק מטען דביק של כמה שבועות, כוון את הזרם האדיר לתוך עיניה. מצב זמני זה של עיוורון יפיק את אפקט הזומבי כשהיא תדדה לה סביב החדר בידיים מושטות, ותיאנח בדומה לאותם מתים מהלכים. מומלץ להכין מצלמת וידאו.
    התגובה האהובה בשרשור
Toxic Princess

הרגת אותי...

Toxic Princess • 7 במרץ 2006
הייתי תוקעת לך ספה שלמה בתוך התחת על זה!!! icon_evil.gif

לא כותבים דברים כאלה אפילו בצחוק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_eek.gif
Whip​(שולט)
Whip​(שולט) • 7 במרץ 2006
1. תודה על ההצעה המפתה, אבל אני מוותר...
לכי תדעי, אולי מישהו יירצה לשבת על הספה אח"כ...

2. לא אני כתבתי את המכתם - זה מועתק ממייל שקיבלתי.
חשבתי שזה מספיק מעניין, יצירתי ומשעשע בשביל להביאו לכאן.
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 7 במרץ 2006
WHIP , הרגת אותי icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

באמת מצוין... rffl.gif rffl.gif rffl.gif

יש לך עוד פניני חוכמה כאלה??? bowdown.gif

אישית אני אשמח לקרוא עוד כמה שנינויות כאלה... angry3.gif

מיצי קטנה למה את מתעצבנת? angry.gif זה מצחיק נורא icon_mrgreen.gif
הייתי כאן
הייתי כאן • 7 במרץ 2006
תנוחה מספר 11 האהובה עלי..
נקראת תקיעת השופר..
כשאתה מנסה להכניס את אברך המדולדל לתחת שלי..אני מנצלת סוף שבוע ארוך של אכילת חמין..ומצפה אותך ואת אברך בציפוי חום מהביל...ואז אתה פותח את פיך וצועק...אוההוו אוההו כתקיעת השופר. icon_redface.gif
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 7 במרץ 2006
איש....
אני עד עכשיו צוחק...
תנוחה 2 מדברת אלי מאד...

פשוט ענק!!!

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
צ'יטה​(שולט)

Re: 10 תנוחות הסקס הטובות ביותר

צ'יטה​(שולט) • 7 במרץ 2006
תשמע ......
נקרעתי מצחוק.
לדעתי, למרות שאני מחשיב עצמי איש בעל דמיון, אפילו אם הייתי מתבודד כל חיי, במטרה נעלה לנסח פוסט כזה, לא הייתי מגיע לקרסוליך.
אתה משהו אתה.
יש מתנדבות ?
ממתין בסבלנות​(שולט)

צריך ממש אומץ

צריך המון דמיון וחוש הומור..

ואהבתי את תגובתה של רננה...תנוחה מספר 11..

אחלה תגובה.

ממתין בסבלנות
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 7 במרץ 2006
חחחח

ענק!

הרגת אותי מצחוק!

חתולונת LIGHTEN UP מותק זה בדיחה...
Uranus
Uranus • 7 במרץ 2006