בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"הלו בובה את באה לפה הרבה?"

רויטל
לפני 20 שנים • 4 באוג׳ 2003

"הלו בובה את באה לפה הרבה?"

רויטל • 4 באוג׳ 2003
השעה הייתה 21:20 עליתי לרכבת והתיישבתי בנחת בקרון האמצעי, וחיוך של מיליון דולר על פניי.
מי היה מאמין שכמה ימים לפני, אני יעבור חוויה מדליקה בטירוף? זה מה שנקרא " לכו תדעו מה יוליד היום של המחר" נסיעה של למעלה משעתיים ברכבת, והתשישות גברה עלי בטירוף. ללא יכולת להחזיק את עיני פתוחות עד ליעד שלי. הרמתי את רגלי הנחתי את ראשי על החלון, ועצמתי את עיני.....

מתיישבת מול המחשב שלי, קוראת חדשות, איימל, והכניסה הרשמית של הצאט. והנה השורות רצות, ואני מנסה להשתלב בשיחה. –"את רואה? אין לי אפילו לא כתומה אחת" שורה שרצה בכללי, ואני בלי היסוס נכנסתי לפרטי של אותו בחור, שלחתי לו חיוך עם משפט "-אז הנה לך כתומה אחת, רק שלא תבכה" הבחור צחק ולא חיכיתי אפילו תגובה שלו, ויצאתי מהצאט מחוסר עניין לחלוטין.
והנה עובר לו יום, ועוד יום, ואני רואה את הבחור פוקד את החדר קבוע. משיחות פה ושם, קטעים, צחוקים. עברנו לשיחה פרטית.. איך שהוא התחלנו לדבר, ומשיחות בצאט עברנו לשיחות במסנג'ר, מצלמה, ודבר הוביל לדבר והחלטנו להיפגש. הוקסמתי מהשנינות שלו וההומור אבל הזכרתי לעצמי שמדובר פה באינטרנט אז כדאי שאשים דברים בפרופורציה. לא לצפות לשום דבר וכך לא אתאכזב.

ערב ירד, לבושה חצאית מיני , חולצה שחורה. הספקתי לתפוס די מהר מונית לבר.
מתיישבת על הבר, העשן של הסיגריות שרף את עיני, ואני אחרי טאקילה שלישית שלי.
מידי פעם מרימה את ראשי לדלת, לראות את האנשים שפוקדים את הבר. מחייכת בנימוס למבטים שנעוצים בי. והנה בחור צעיר נכנס, וידעתי שזה הוא. "סמיילי" רק לפי החיוך. (ידעתי שהוא מחייך המון) בקלילות נכנס מחוייך וניגש ישר אליי. חיבק אותי והתחיל לנשק אותי. (דבר שהוא הבטיח שיעשה ברגע שיראה אותי). הוא היה גבוה,. שיער שחור קצר, עיניים חומות שמזכירות סופה במדבר, וחיוך שובב על השפתיים. פנים של אדם שלא נתן לילד שבו להישכח. הוא לבוש גופיה שחורה שמבליטה כל שריר ושריר בגוף שלו (והיו לו. הרבה.) מכנסי הג'ינס שלו חשפו זוג רגלים חזקות ושריריות.
השתדלתי לנשום. לא כל-כך הצליח. (שעות על גבי שעות בחדר הכושר במשך שנים נתנו אותותיהם, וכל שריר ושריר מעוצב לתפארת. החזה המנופח והחלק, הריבועים בבטן, הזרועות השריריות, הכתפיים החזקות...עשו עבודה מושלמת עליו)

לצלילי המוזיקה בפול ווליום של "החברים של נטשה" והנסיעה בתוך תל אביב, מחזיקה לו את היד, מלטפת, הוא מלטף את הירך שלי, עולה מעט למעלה, ממש את התחתון שלי, מחייך, מחייכת, ושרים.
כמו שני משוגעים רוקדים בתוך הרכב ישר למועדון הריקודים.

המועדון היה מלא עד אפס מקום, עשן כבד, רעש, מוזיקה חזקה. ואני כבר ברחבת הריקודים.
מנענעת את הישבן, מזיזה את הראש.. הופ הופ מקפצת, קלילה, מאושרת, רוקדת.
מידי פעם התגנבתי לידו, גונבת נשיקה עסיסית, מיזמוז עדין, ליטוף חמים, מחייך, מחייכת. וחוזרת לרקוד. אני מזיעה בטירוף, הגוף שלי מלוח, מנגבת את הזיעה תוך כדי ריקוד. לא יכולה להפסיק.
הרגלים כבר כואבות לי. אבל אני בשלי תוך כדי שמידי פעם אני מבקרת אותו בפינה שישב ,נושכת, מנשקת, מחייך מחייכת.

בוקר, לא יאומן אני ערה למעלה מ 24 שעות סאמ'ק , עיפה, הוא עייף,

שעת הצהרים של יום שישי נסענו למלון דרכים. הגענו. בלי לשים לב עברו עשרים דקות נסיעה ואנחנו נמצאים בפתח המלון המפתח בידו, לחיצה במעלית..והנה אוחחח סוף סוף אני יכולה להתקלח לשכב, לנוח ראב'ק הייתי גמורה. נכנסתי להתקלח, המים היו נעימים. השתחררתי מהבגדים שמריחים כמו מחששה ..מהנעלים שלחצו לרגלים שלי ותוך כדי שאני במים, הוא מתחיל לשיר.
ואני חושבת לעצמי" מאיפה יש לו כוח לשיר??" התחלתי לצחוק.

עטפתי את גופי במגבת ויצאתי מהמקלחת, הוא עומד מולי ומסתכל עלי, החיוך לא מש משפתיו. הוא משחרר את החגורה ומביט בי במבט שואל.
המוח שלי, שמזמן לא קיבל אספקת חמצן סדירה, מאותת לי שצריך לנשום. אני לוקחת נשימה ארוכה, שקטה. עוד אחת. אני נעמדת ליד המיטה.

דחיפה קטנה שלו, אני מאבדת שיווי משקל ונופלת על המיטה. עד שאני מספיקה להתהפך הוא כבר שם.
הגוף שלו צמוד אל שלי, כמעט בוער. הזרועות שלו מקיפות את שלי, מרתקות אותן לגופי. צווארי מכוסה נשיקות עדינות ואני מרגישה את נשימתו החמה על עורפי, מלטפת. הבליטה בתחתונים שלו הולכת וגדלה משניה לשניה והאצבעות שלו לוחצות על שלי. אני מתענגת על מגע עורו הקטיפתי. על מגע השרירים הנמתחים שכל-כך הערצתי, על ידו הסוררת שמנסה למצוא דרכה מתחת למגבת.
אני מרגישה את הקימורים המושלמים של הישבן שלו, את הבוקסר הצמודות להחריד, הלב שלי פועם בפרעות והוריקנים דוממים סוערים בתוכי.

חייכתי חיוך זדוני.

אצבע אחת משרטטת קו דמיוני במעלה החזה שלי, עוברת בשקע הצוואר, ממשיכה אל הוריד הפועם שבצוואר ונעצרות בקצה הסנטר. הוא מפעיל מעט לחץ ואני מוצאת את עצמי רטובה לגמרי, כמעט פנים אל פנים מולו. מספר שניות אנו מביטים אחד בשני. מספר שניות שנמתח לנצח. המבט שלו צולל פנימה, לתוכי, עובר כהרף עין כל רובד ורובד של אישיותי, נובר, מחפש.
מוצא. ופתאום צחוק ענק.

אני והוא מוצאים את עצמנו נחנקים מצחוק, על כל דבר, מין התקפה מוזרה שכזאת.

אחרי עשר דקות בערך נשימתנו חזרה להיות תקינה, וקצב הלב נרגע, מחייך, מחייכת. ונוגעים זו בזאת.

אני מביטה בו בתשוקה בלתי מרוסנת ובמעט פחד. משהו קורה כאן. משהו שלא חוויתי מעולם. אני טובעת בעיניים שלו, מתמסרת לסערה, לריגושים, לאנדרלין של שנינו יחד.
ומוצאת את עצמי שם.
השפתיים שלו מתוקות כל-כך. רכות וחושניות. הלשון שלו עוברת על שפתי ומתמזגת בפי. נשיקה טהורה, וזכה. נשיקה כסופה.

השפתיים נפרדות, מחליפים מבט חטוף, חיוך מהיר.

מיקמתי את עצמי בהתאם לגופו, מנצלת כל סנטימטר חשוף של גופו להיצמד אליו, מניעה את עצמי באיטיות מכאיבה וברורה, מתחככת בו. הוא נאנק והיד שלו קופאת באמצע הדרך המגבת. אני מותחת את צווארי ומשמיעת קול קטן של סיפוק הוא נוהם ממעמקי בטנו. היד שלי מתחילה לצייר את סימן האין-סוף במעלה זרועו, על הישבן, הירך והנהמה הופכת לגירגור של הנאה. כמו כל חתול טורף, גם הוא לא מסוגל לעמוד בפני ליטוף.

הוא מתמסר לגמרי, מפקיר את גופו לידי ואני נענת לאתגר. אני יכולה לדעת שמצאתי נקודה רגישה כשאני מרגישה את נשימתו על עורפי נעצרת, ובכל פעם שזה קורה מתנדב אחד מתאי המוח שלי לשמור את המידע הזה לשימוש עתידי. (יודעת עכשיו מה הוא אוהב) וצוחקת צחוק ענק.

לפתע אני מוצאת אותו יושב עלי ואני לא מסוגלת לזוז. לא רוצה לזוז. מביטה עליו מלמטה ולא מאמינה שזה באמת קורה לי. הוא רוכן אלי ומנשק את צווארי בעודו מרתק את זרועותיי לצדדים ובמסלול הפוך לזה של אצבע, יורד למטה באיטיות, נעצר לבחון ביסודיות כל פיטמה. אני לא יכולה לעצור את עצמי ופולטת גניחה חנוקה. הוא מביט בי, כל גופו רכון מעלי בחן חתולי, ומחייך בסיפוק. הלשון מתפתלת במורד הבטן, מתעכבת בטבור (אני מצחקקת) וממשיכה למטה.

הלשון חודרת את הפתח הכוס שלי ובמיומנות חוקרת את תוכנן. אני מתפתלת באחיזתו אבל הוא לא מרפה. בשיניו הוא תופס את קצה הדגדן שלי, לאט, מבטו מוצלב בשלי. הוא כבר לא מצמיד אותי למיטה הוא מניף את ראשו לאחור ומושך את המגבת בבת אחת.

כוכבים. אין לי דרך אחרת להגדיר את זה. ראיתי כוכבים.

גלים אדירים של חום התפשטו לי בכל הגוף ואני מתמסרת בשקיקה, אוחזת בסדינים בחוזקה ומקמרת את גופי. כל עצב ועצב בגופי חוצה גבולות והתחושה היא אלוהית. הלשון שלו משחקת, מתפתלת, מקניטה. לא רוצה שזה ייגמר לעולם.

אחרי פרק זמן שנע בין שבריר שניה לאלף נצחים הוא מזדקף ובמבט מחויך וגבה מורמת, אני לוקחת לי כמה רגעים להסדיר את הנשימה .

והוא יורד שוב, צולל, והפעם יש לו מים בפה..מגרגר עם המים בכוס שלי, מצנן את הנפיחות שהיה לי..נושף, שואב, נושף, שואב, מלטף, ואני כבר חצי מאולפת..הבן אדם מטורף. לא נותן לי לגמור..משחק איתי משחקים אסורים. חשבתי שעוד שניה אני דוחפת את ראשו בכוח עד שאני גומרת.

והוא צוחק..ואני אחריו צוחקת.. משהו ממכר ובלתי ניתן להסביר.

נשכבנו על המיטה, מזיעים, גמורים, מדליקים סיגריה, והוא שוב פוצח בשירה, והפעם אני מצטרפת אליו.

הגיע הערב ואתו הלילה, חשבנו שנצליח לישון איזה שעה שעתיים, אבל כלום..החום הכבד למרות המזגן, לא ממש הצלחנו להירדם.
בלילה הלכנו שוב למועדון, הוא שותה וויסקי, אני שותה טאקילה , רוקדת נהנת מהחיים, הוא יושב מביט בי בעינים, זורק חיוך זורק נשיקה, אני גונבת אותה, צוחקים שוב..משתוללים בטירוף.
השעות עוברות כל כך מהר ואני והוא מסטולים טיבעים, צוחקים על כל דבר, משתגעים מכל דבר.
יצאנו לנשום אוויר בחוץ, מתנדנדים מצב לצד להרגיש את הקלילות של רגלינו, ראיתי את עצמי צוחקת כמעט על כל דבר ועל כל אחד.. ממש כמו ילדה אינפנטילית מטורפת. והוא ?? אחריי

לפנות בוקר החלטנו לחזור לחדר שלנו, נכנסנו לאוטו, המוזיקה מתנגנת שוב, חזק, חזק, ואנחנו שרים
מעשנים סיגריה צוחקים..והדרך לא נגמרת משום מה..
הגענו לחדר אחרי זמן מה, ניכנסתי למקלחת, אוחחחח המים כל כך עשו טוב איתי, רענון אמיתי, זורמים על גופי, כרכתי סביב גופי מגבת, והלכתי לכיוון המיטה. הוא כבר היה שוכב שם.
נוגע בי שוב, מלטף, מנשק, מעסה את גופי, אוחחח הידים השרירים האלה, פתאום היו כל כך עדינות, נעימות.

הוא החליף את ידו בלשון, והתחילי ללקק במהירות, לא מפסיק לרגע. הרגיש את טעמי בפיו, ירד עם הלשון, והחדיר אותה לחור שהיה רטוב כולו. חזר לדגדגן, ואת הכוס מילא בשתי אצבעות שנכנסו כל כך בקלות. בקצב אחיד, עם האצבעות בפנים והלשון מלקקת, הוא הרגיש את איברי הפנימי מתנפח. נשימותיי היו מואצות וכבדות, הוא הגביר את הקצב עד שביקשתי שיפסיק, הוא הוציא את אצבעותיו, שהיו מכוסות ברטיבות לא קטנה.

הוא נשכב על הגב –"בואי בובה תעלי עלי, תרכבי" אני עולה עליו, מתחילה לנשק, הוא לא נותן לפה שלי להתרומם ולהתנתק משפתיו. הלשון החמה שלי מלטפת את לשונו, מעבירה אותה בסיבובים על השפתיים שלו, מסביב, בתוך, נושכת קלות את השפה התחתונה שלו, אני מתיישבת שולחת את רגליי קדימה, מעבירה ליטופים על גופו.

הוא מטה את ראשי לאחור ומנשק את צווארי. אני נותנת לשערי ליפול על כתפיו, לטייל על פרצופו החייכני.
ואני ממשיכה לנשק אותו, את צווארו, מעבירה את לשוני מאחורי אוזניו, מכניסה את הלשון לתנוך האוזן, חזק, חזק, מרטיבה אותו עם לשוני.
ממטירה נשיקות קטנות ומתוקות לאורך צווארו המתוח.

לאט לאט אני יורדת למטה, מלקקת את גופו, את הפיטמות שלו.
שוב עולה לגנוב נשיקה ארוכה חמה וחושנית.
ויורדת שוב למטה, עוד למטה, כן, עוד, מלקקת, עוד.
נוגעת לא נוגעת באיבר הזקור שלו.מעבירה ליקוק מהיר, מביטה עליו, מחייכת הוא מחייך..

"-בא לך סיגריה?" ושוב צחוק ענק על כלום. נושמים לרווחה ומעשנים סיגריה יחד, תוך כדי שהוא שר לי שירים (יש לו קול מהמם)

הוא עלה עליי, וחדר לכוס הנפוח, שבינתיים הספיק להתקרר מעט. והתחיל לזיין אותי, לאט, לאט, ואז בכל המרץ, גלי זיעה נטפו ממצחו, הזרועות שלו התנפחו מהמאמץ, ושנינו גמרנו יחד.

בשעה חמש וחצי לפנות בוקר נזרקנו למיטה, מחובקים, מחויכים, ונרדמנו.

השעה עשר בבוקר, הוא מעיר אותי , ואני חושבת לעצמי " שיוו אני גמורה, לא רוצה לקום, פליזזז, רוצה לישון. ובלא ברירה קמנו שנינו לארוחת בוקר
קפה חזק, עוד קפה, עוד אחד, ארוחה חלבית, נישנוש, וחזרנו לישון.(אתם חושבים שנרדמנו? טעות)

נשכבנו על המיטה, (צוחקת) וכן התחלנו לשיר, לי יש קול גרוע לו יש קול יפה, השילוב היה קטלני.

התיישבתי עליו, מקמרת את גבו לכיווני. פותחת את פיו בחושניות, מעבירה את לשוני בשפתיו, הוא מחזיר לי ליקוק עדין. אצבעותיי מלטפות את גבו לכל אורך עמוד השדרה שלו.
הוא נשאר עם תחתוני בוקסר סקסיות, שצמודות לגוף שלו כל כך, שרואים איך האיבר שלו עומד ( שיוו כל הזמן עומד לו שם ).
הוא נשען לאחור, מקמר את הגוף האלוהי שלו, מראה לי את החזה היפיפה שלו וצועק " מי המלך כאן? מי?" ואני נקרעת מצחוק, לא יכולה להתאפק.

אני מרימה את האגן שלי, והוא מוריד מעליי את התחתונים, מפסק קלות את רגליי, ומניח את האיבר הרוטט והזקור שלו על איברי. מעביר אותו לאורך החריץ הרטוב שלי. אני מזיזה את האגן יחד אתו, מרגישה את קצה הזין שלו מתחכך על הדגדגן התפוח שלי.

הוא שולח את ידיו ומלטף את השדים שלי, מעביר אצבע מסביב לפיטמה הזקורה שלי, ולחוץ עליה קלות, מלקק, יונק, מוצץ אותן.
הוא מתחיל לרדת שוב עם הלשון שלו לאורך הבטן שלי, מעביר אותה מסביב לטבור. הוא מפסק מעט את רגליי.
והלשון שלו מלקקת כל סנטימטר מגופי.
אני פותחת את רגליי חזק יותר, והוא רואה את החריץ הוורוד בקצה האהבה שלי, מחכה רק לו.
הוא ממשיך לרדת למטה, מרפרף עם שפתיו על איברי, מרגיש את הכוס החלק שלי .
ממשיך לרדת מטה מנשק את ירכיי, גורם לי לרעידות לא רצוניות.
אני נאנחת...מרימה את האגן שלי לכיוון הלשון שלו..הוא מכניס זוג ידיים אל מתחת לישבן שלי. מרים את ישבני בידיו החסונות, ומקרב את האיבר הרטוב שלי לפה החם שלו.
הוא שולח לשון ארוכה וחמה ומעביר אותה לאורך הכוס שלי, לאט, לאט.
הוא מתחיל להרגיש את אני מרטיבה אותו עם מיציי.
אני תופסת בראשו ומרימה עוד קצת את האגן, ואין לו ברירה. הוא מכניס את הלשון לתוכי, מוצץ אותי, אוכל אותי, תופס את הדגדגן שלי עם השפתיים שלו ומוצץ אותן.ואני מרגישה איך הכוס שלי מתנפח ומתקשה בין שפתיו. הוא מתחיל לנוע קדימה ואחורה עם הלשון שלו. תוך כדי דוחף לתוכי אצבעות ומזיין אותי עם הידים.
מידי פעם הוא מפסיק את תהליך המציצה ונושף לכוס שלי אוויר, כדי לצנן את החום והנפיחות שלי. ושוב ממשיך ואני כבר באטרף ענק, משתגעת לחלוטין
וגומרת בטירוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

אני מתרוממת מסתובבת, ומפנה אליו את התחת השובב שלי.
הוא נצמד לתוכי, מחדיר את הזין שלו חזק אליי, ושנינו מזדיינים בקצב מטורף
תוך כדי הזיון הוא שר שלי, אני שרה לו, וצוחקים.

אז מי אמר שאי אפשר להזדיין ולצחוק יחד?
עבר לנו סופשבוע מטורף שכולו זיונים, וצחוקים בטירוף.
{dOmCruise{A
{dOmCruise{A • 4 באוג׳ 2003
ומה עכשיו?

איך את עושה כזה דבר?

את חושבת שאני יכול ללכת לישון עכשיו?

ככה עושים?

חתיכת סיפור כתבת כאן, מחרמן לאללה.
רויטל
רויטל • 4 באוג׳ 2003
מישהו צריך לעשות את העבודה השחורה לא?? icon_lol.gif