בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משלוש יוצא אחד!!! משו שנורא מעניין אותי....

theslv​(נשלט)
לפני 18 שנים • 12 במרץ 2006

משלוש יוצא אחד!!! משו שנורא מעניין אותי....

theslv​(נשלט) • 12 במרץ 2006
זמן רב עבר מאז פירסמתי את שירשור הבית שחי הראשון שלי...
ומאז עברו הרבה מאוד שירשורים בנושא...
תענוג שקריאות המגעיל נמוגו והיום ללקק בית שחי זה כמעט מוסכמת חברתית ואין צורך שהעלה שירשור שיגרום להזלת ריר...

וגם....
כוס שעיר או חלק? אומנם לא פירסמתי אך ענית או לפחות קראתי, שאלות מנוסחות בעיניין וחוץ מזה זה ממש לא מעניין - אותי...

וגם גילוח נשי....
גוף(רגליים , ידיים , מיפסעות , בית שחי , ידיים וכו... 8O )
בשביל מי נשים מתגלחות וכו- והאם טיבעי זה אחי הכי...!? לא דובר וגם כן, לא מעניין !- אותי!

לקחתי את: ללקק , לקחתי שיערות ולקחתי בית שחי, הוספתי קצת מהניסין "המיני שלי"...עשיתי מיקס .... ו(אחרי סיחרור ורעד קל...)מה יצא?

icon_rolleyes.gif

מגעיל?
מגרה?
מסריח?
משפיל?
טיבעי?
סוטה?

כן
כן
כן
כן
כן
כן
וכן!

אז נכון שבקיץ זה בעיה... אבל בחורף לא!!!
בתקופה של הביחד... עם ה-Xית, כשהיה לה שיערות שמה... מליקוק שלי, היא יכלה לגמור מה שלא קרה ב-חלק... אז יש משו בגו... או בשיערות בית שחי...

שיערות בית שחי מאז ומתמיד היוו אצלי טריגר אצל נשים, ובילדותי הייתי מציץ דרך השרוול ... כדי לראות פלומה!!! ונהנה

אז הנה נושא....

את דעתי ,כמו שאמרו גדולות ומלומדות לפני וישששששששששששש לי הרבה דעה...

בהמשך!

אז זו השאלה:
http://rapidshare.de/files/15272962/_Clip__SeanYoung01_Hairy_Pit_.MPG.html

האם זה סקסי?
האם זה משרת את השולטת?
האם זה טוב לעבדים?
והאם אני צודק כשאני חושב/טוען שמתי שהוא בעתיד,כמו כל סטייה שלי... זה יהיה באופנה?

theslv​(נשלט)
לפני 18 שנים • 5 באפר׳ 2006
theslv​(נשלט) • 5 באפר׳ 2006
מפורסמות!!!

Paule Cole

Julia Roberts

Sharon Stone

icon_eek.gif
theslv​(נשלט)
לפני 18 שנים • 5 באפר׳ 2006
theslv​(נשלט) • 5 באפר׳ 2006
למי שרואה איXים...

paula cole

julia roberts

sharon ston

theslv​(נשלט)
לפני 18 שנים • 21 באפר׳ 2006
theslv​(נשלט) • 21 באפר׳ 2006

פנלופה קרוז /Captain Corells
Morticia
לפני 18 שנים • 21 באפר׳ 2006
Morticia • 21 באפר׳ 2006
חחח... השרשור הזה מאוד משעשע אותי icon_lol.gif
לדעתי אתה צריך לעבור לשוודיה, הבנות שם נורא בקטע...

לא יודעת, אני לא מתחברת לעניין ולמען האמת, זה אולי הצד הכי שוביניסטי שלי - גבר שעיר, אישה חלקה.
גם מוזר לשמוע שאישה נהנתה יותר כשהיו לה שיערות כי אני לא מוצאת קשר בין השניים, אולי משהו פסיכולוגי...
אצלי דווקא להיפך. כאילו, אם זה טוב אז אני אהנה עם ובלי באותה מידה אבל בעיקרון תמיד יותר כיף להכנס למיטה חלקה...

אבל נחמד לדעת שיש גברים עם כאלה שגעונות
icon_biggrin.gif
The Shield​(שולט)
לפני 18 שנים • 22 באפר׳ 2006
The Shield​(שולט) • 22 באפר׳ 2006
theslv תתפלא שדויד גרוסמן (כן החנון) מספר בספרו עיין ערך האהבה. על חיבתו לבית השחי. אני זוכר כשקראתי את זה בגיל ההתבגרות נורא הופתעתי
אוה​(אחרת)
לפני 18 שנים • 22 באפר׳ 2006

חייבת להגיב

אוה​(אחרת) • 22 באפר׳ 2006
לא מתחברת לקטע של שיער בבתי שחי של נשים icon_lol.gif
מעדיפה שיער רק אצל גבר וגם בכמויות סבירות ולא מסחריות. icon_rolleyes.gif

אכן שרשור מצחיק ומשעשע... angry.gif
מוש​(נשלט){k}
לפני 18 שנים • 24 באפר׳ 2006
מוש​(נשלט){k} • 24 באפר׳ 2006
בגדול שיער זה דווקא בסדר.

רק שיש את העניין הזה שאתה יורד לה ואז נתקעת לך שערה בין השיניים מקדימה, וזה ממש מחרפן אותך, ואתה חייב לעצור הכל ולנסות להוציא אותה, אבל היא לא יוצאת הזונה! אז אתה הולך לחפש קיסמים במטבח, ונזכר שנגמרו, והולך לאמבטיה לחפש חוט דנטאלי ואז פתאום גם בא לך להרביץ איזה חרבון חפוז אז אתה רץ לסלון לחפש איזה עיתון או משהו, כי הרי לא יעלה על הדעת שתחרבן בלי חומר קריאה נכון? ועד שאתה מוצא את מקומון רחובות (העוזרת זרקה את כל השאר - באסה) וחוזר לשירותים, ויוצק, ושוטף ידיים וחוזר לחדר וכמה מפתיע - כבר אין עם מי לדבר שם...

במחשבה שנייה, אולי עדיף בלי שערות...

cow.gif
Morticia
לפני 18 שנים • 24 באפר׳ 2006
Morticia • 24 באפר׳ 2006
הלו הלו, למי אתה קורא זונה? icon_wink.gif
הצלחת להצחיק אותי עם התיאור שלך מוש... icon_lol.gif
זה הזכיר לי סרט צרפתי משנות ה-80 עם מיו מיו בשם "נערת קריאה". יש שם סצינה שהוא מתחיל לרדת לה ונתקעת לו שערה וזה נורא מצחיק...
ת'אמת, אם מישהו ילך לי לכזה סיבוב באמצע שהוא ירד לי, לא רק שאהיה שם כשיחזור, ארד עליו במלוא חמת אפי...
אבל עדיף בלי שיער זה נכון. גם אצלכם אגב... באזורי החלציים כלומר...
theslv​(נשלט)
לפני 18 שנים • 26 באפר׳ 2006
theslv​(נשלט) • 26 באפר׳ 2006
איזו התעוררות....

קבלו
ראיונות!

All about Penelope's hairy experience...

February 25, 2005

Penelope Cruz has revealed she grew so much body hair for her latest movie no-one recognised her.

The stunning actress stopped shaving both her arms and legs for her role as a nurse in upcoming film 'Don't Move', but says the move backfired as her co-stars didn't know it was her.

She told an American magazine: "I wanted to see how people would look at me.

"Nobody recognised me. They are hiding that they are looking because they are embarrassed for you. I liked that experience."

Earlier this week, it was claimed Penelope's boyfriend, Matthew McConaughey is set to propose to her.

The handsome actor, who met the beautiful actress on the set of their movie 'Sahara' last year, had allegedly asked Penelope's father for his daughter's hand in marriage.

Penelope, 30, began dating 34-year-old Matthew last year following her split from Hollywood heartthrob Tom Cruise, after he comforted her when her father, Eduardo, suffered a heart attack scare. - Bang Showbiz