סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

24/3 חוג צפוני

נולי
לפני 18 שנים • 21 במרץ 2006

24/3 חוג צפוני

נולי • 21 במרץ 2006
אז לפני שבועים היה הרכב מצומצם, אבל השרות היה מצוין! אי לכך ובהתאם לזאת ניתן לכפר יהושוע צ'אנס נוסף להוכיח עצמם ביום שישי 24/3/06 השעה 22:30 בשולחן האחרון מימין.
נולי
לפני 18 שנים • 23 במרץ 2006
נולי • 23 במרץ 2006
לבאים מכיוון כביש החוף: יש לפנות במחלף זכרון ולהמשיך עד יקנעם. בצומת יקנעם הכביש מתעקל שמאלה עד לרמזור בצומת התשבי (כביש 70). שם יש לפנות ימינה לכביש 722 (לכוון נצרת/טבריה). לא להמשיך ישר, כי אז תגיעו ליגור ואפילו לחיפה. [זה הכביש שמקשר ב"גדול" בין אלונים ליקנעם.] מיד אחרי הרמזור יש עוד רמזור. שימו לב לא לפנות בו ימינה ל"הזורע"!! רמזור שני אחרי הפניה, זה הרמזור של כפר יהושוע ושם יש לפנות שוב ימינה.
לבאים מכיון צומת השומרים (כביש 75) שזה מכוון רמת ישי, טבעון, אלונים וכדומה, יש לפנות לכביש 722 (המקשר בין צומת השומרים לצומת התשבי וב"גדול" בין אלונים ליקנעם) ולנסוע בו עד לרמזור הראשון, שם לפנות שמאלה לכפר יהושוע.

עכשיו כולם על הכביש לכפר יהושוע. נוסעים בערך 3 ק"מ (כן שלושה!) בתוך שדות ואפלה גדולה עד שמגיעים לפניה שמאלה. (אם תמשיכו ישר תגיעו לאתר שחזור רכבת העמק.) אחרי שפניתם שמאלה לתוך כפר יהושע תקפצו על כ-3 גבשושיות ובתוך הרבה בורות של כבישי הכפר ותשאפו הרבה ניחוח רפתות ואז תגיעו למזלג. יש לבחור בשן השמאלית (כלומר במזלג שמאלה) ואז לקפוץ על עוד 2 גבשושיות. אחריהן תראו מצד ימין מבנה עם גג עץ בעל קמרונות ועליו שלט "מתפרת ברזנטים" ואז תגיעו לכיכר עגולה. בכיכר תפנו שוב שמאלה. משמאלכם תראו מבנה בית העם ומבנה בעל שדרת עמודים. כמעט הגעתם! ממש לפניכם מימין יש גן משחקים עם נדנדות ומשמאלכם שטח עפר בו תחנו. את הפאב מצין שלט עגול, נמוך, של היניקן. מימינכם בית הכנסת ומשמאלכם הפאב.

בקיצור:
מכביש 722 פונים לכפר יהושוע.
פניה ראשונה שמאלה לתוך הכפר.
במזלג שמאלה עד לכיכר.
בכיכר שמאלה.
מיד אחרי בית העם לחנות. הפאב משמאל - מול בית הכנסת.

הסלולרי הפרטי של וילדר: 050-3372379. השתדלו לא להטריד סתם, ולא לפני עשר בלילה! תודה.

ולמתעקשים על מפה בתוך הכפר, נסו להגיע לבירה עם השפתיים/נשיקה:

נולי
נולי • 23 במרץ 2006
לס"ש תעשי מאמץ, תבואי. PLEASE? תשני אצלי?
תחת השמש​(נשלט)

Re: 24/3 חוג צפוני

תחת השמש​(נשלט) • 23 במרץ 2006
נולי כתב/ה:
אז לפני שבועים היה הרכב מצומצם, אבל השרות היה מצוין! אי לכך ובהתאם לזאת ניתן לכפר יהושוע צ'אנס נוסף להוכיח עצמם ביום שישי 24/3/06 השעה 22:30 בשולחן האחרון מימין.

נולי,
ואני חשבתי שאני מלאתי לכן את החסר... icon_wink.gif

תחת השמש
shanibh
shanibh • 23 במרץ 2006
בא לי לבוא אבל אני דיי חדש ולא מוכר כלל...יש טעם בכלל?
תחת השמש​(נשלט)
תחת השמש​(נשלט) • 23 במרץ 2006
shanibh כתב/ה:
בא לי לבוא אבל אני דיי חדש ולא מוכר כלל...יש טעם בכלל?

בוודאי שיש טעם לבוא, זו הזדמנות להכיר חברים....

תשאל מי זו נולי, תיגש אליה ותגיד לה שאני שלחתי אותך,

ותראה איך שהכל מסתדר.... icon_razz.gif

תחת השמש
shanibh
shanibh • 23 במרץ 2006
אולי יהיה לי יותר קל לבוא עם מישהו שכבר מכיר, יש טרמפיסטים/טרמפיסטיות מחיפה?