ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחלפים...מתחלפות...

venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 23 במרץ 2006

מתחלפים...מתחלפות...

venus in our blood​(שולטת) • 23 במרץ 2006

בבסיס התודעה המתחלפת , נעוצה המחשבה, התחושה שעם כל אדם (ואפילו עם אותו אדם ) בסיטואצייה מסויימת , אנו עשויים לגלות פן אחר שלנו- דומיננטי יותר..פאסיבי יותר..כנוע או מכניע..עניין של כימייה וחיבור מול אנשים מסויימים, ענין של תיזמון, וצירוף של תחושות שלנו עם עצמנו.
האם אתם\ אתן חשים\ חשות שיש פן אחד בכם\ בכן שהוא לרוב יותר דומיננטי? (ולא תרתי משמע icon_lol.gif )?

האם יש צד מסויים אליו אתם נמשכים\ ות יותר?
Zarial​(מתחלפת)
Zarial​(מתחלפת) • 23 במרץ 2006
אז ככה אצלי זה יותר קשור באדם מולו אני עומדת
יש אנשים שגורמים לי לרצות לשלוט בהם
יש אנשים שאני לא מעלה בדעתי אפילו לשלוט בהם, רוצה רק להישלט מולם

אין בי צד יותר דומיננטי או פחות, עם כל אחד זה אחרת ......
Venus in Furs
Venus in Furs • 23 במרץ 2006
עבורי (וזוהי דעתי המתלהמת בלבד) אין דבר כזה שולטות או שולטים. כולם מתחלפים בעיני, ועל סמך נסיוני (עם האדם הנכון ובגבולות משתנים). זה תמיד נראה לי עלוב, דום קשוח גבר גבר שלא מסוגל להיקשר או להיות מוצלף על ידי אישה. אז מה כל כך קשוח בו? הרי ברור לגמרי שצריך עוצמה גדולה יותר על מנת להישלט.
אני לא קונה את פוזת ה"שליטה" וממש סולד מעירוב של אגו בבדסם. בעיני המטרה היא עינוג הדדי, תמיד, אין שום בושה בלהישלט או גאווה בלשלוט. יש בושה בלשלוט בלי להתחשב בהנאת הנשלט/ת.
לסיכום (נראה לי שקצת נסחפתי, שוב) אני רואה את עצמי מתחלף עם כל אחת שאעשה איתה משו, ואין לי שום צד דומיננטי יותר. הכל לפי החשק והמצברוח שלי ושל הפרטנרית. וכל מה שמישו עושה למישו אחר, ולא היה מוכן שאותו אדם יעשה לו בחזרה, פסול בעיני, ונובע ממקום לא נכון.
devilwitch.gif
סיגלית​(אחרת)

נא לקרוא לילד בשמו

סיגלית​(אחרת) • 23 במרץ 2006
לדעתי הכנה - כשאני פוגש בחורה שהיא יותר דומיננטית ממני אז כמובן היא תשלוט עלי ואם אני פוגש בחורה יותר פסיבית ונכנעת אני אשלוט עליה למרות שהיא יכולה לפעמים לשלוט מלמטה
בדרך כלל אני אוהב לשלוט מאשר להשלט

icon_whipper.gif
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 23 במרץ 2006
באבילון .....
למה לא רשום לך מתחלף עדיין ?
פיספסתי אותך ?
יחי המתחלפים !!!

ולגבי העניין,
מצאתי עצמי בכלל מתחלף באמצע סשנים,
ממעמקי הסאב ספייס,
הפכו אותי,
ואהבתי נורא.
נויה הל​(לא בעסק){צ}
Venus in Furs כתב/ה:
עבורי (וזוהי דעתי המתלהמת בלבד) אין דבר כזה שולטות או שולטים. כולם מתחלפים בעיני, ועל סמך נסיוני (עם האדם הנכון ובגבולות משתנים). זה תמיד נראה לי עלוב, דום קשוח גבר גבר שלא מסוגל להיקשר או להיות מוצלף על ידי אישה. אז מה כל כך קשוח בו? הרי ברור לגמרי שצריך עוצמה גדולה יותר על מנת להישלט.
אני לא קונה את פוזת ה"שליטה" וממש סולד מעירוב של אגו בבדסם. בעיני המטרה היא עינוג הדדי, תמיד, אין שום בושה בלהישלט או גאווה בלשלוט. יש בושה בלשלוט בלי להתחשב בהנאת הנשלט/ת.
לסיכום (נראה לי שקצת נסחפתי, שוב) אני רואה את עצמי מתחלף עם כל אחת שאעשה איתה משו, ואין לי שום צד דומיננטי יותר. הכל לפי החשק והמצברוח שלי ושל הפרטנרית. וכל מה שמישו עושה למישו אחר, ולא היה מוכן שאותו אדם יעשה לו בחזרה, פסול בעיני, ונובע ממקום לא נכון.
devilwitch.gif

מקום נכון או לא נכון, באמירה שלך אתה פוסל הרבה מאוד אנשים, כולל אותי.
אז נכון שצריך תמיד להתחשב בהנאת הפרטנר אבל זה לא פסול לא לרצות להישלט או לא לרצות לשלוט כל עוד אתה לא פוגע באף אחד וכולם נהנים.
Venus in Furs
לפני 18 שנים • 28 במרץ 2006
Venus in Furs • 28 במרץ 2006
אני לא פוסל איש, אין לי שום דרך לפסול איש גם לו רציתי. אני מבטא את השקפתי האישית, במסגרת דיון, כאשר ברור ומובן מאליו שכל אחד יעשה מה שטוב לו. (כמובן...כל עוד זה לא פוגע באחרים...בלה בלה בלה....פאק..איזה פיהוק.....)
Mr Kinks​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 24 במאי 2006
Mr Kinks​(מתחלף) • 24 במאי 2006
Zarial כתב/ה:
אז ככה אצלי זה יותר קשור באדם מולו אני עומדת
יש אנשים שגורמים לי לרצות לשלוט בהם
יש אנשים שאני לא מעלה בדעתי אפילו לשלוט בהם, רוצה רק להישלט מולם

אין בי צד יותר דומיננטי או פחות, עם כל אחד זה אחרת ......

I second that!
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 24 במאי 2006
נגה: הגם בארזים נפלה שלכת, מה יגידו איזובי הקיר.

כולם מתחלפים, כבר הסברתי לכם את זה. icon_wink.gif
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 24 במאי 2006
נוגה, לא יכולתי להתאפק.