שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מוכנה מראש

פלג​(נשלטת){ע_מ}
לפני 18 שנים • 24 במרץ 2006

מוכנה מראש

פלג​(נשלטת){ע_מ} • 24 במרץ 2006
הכל צף לי מחדש. כל הצורך הזה להרגיש אותך שולט בי. לפעמים אפילו לא מכניע, כי אני כבר מגיעה לשם כנועה ומוכנה מראש.

להרגיש איך המבט שלך מצליח להשתיק אותי, לסתום לי את הפה לכמה שעות טובות להשאיר אותי חסרת מילים וחסרת יכולת להגיב בכלל לשאלות. למרות שאני בטוחה שזה די משעשע אותך כשאתה שואל שאלות ואני מנסה למצוא מקום לקבור את עצמי..

להיות שם כלי לשימושך. עם עיניים מכוסות וגאג שחוסם את הפה ואני הופכת שם לכלי פשוט שנועד פשוט לקבל ולהכיל את כל מה שאתה מבצע בי.

ולהיות שוב חור.. אלוהים כמה שאני מתגעגעת לתחושה הזאת. שאתה בועל לי את החור האחורי וחודר לי לתחת במכה אפילו כשאני מתנגדת ולא מוכנה ולא מצליחה להרגע

ולהרגיש לאט לאט איך אחרי כמה דקות אני פתאום גם נהנית מזה. ואני בכלל לא אמורה להנות מזה שדופקים לי את החור ואני כן.. כמו איזו כלבה מיוחמת שלא משנה מה עושים לה היא מצליחה להרטיב מזה.

ולהרגיש שוב את האצבעות שלך חופרות בי במן ברוטאליות שמצליחה לגרום לי להרגיש כל כך נחותה לכמה שעות ואת הקול שלך פוקד עליי לשתוק כבר ולהפסיק ליילל.

ובסוף.. להצמד לכפות רגליים שלך כשאתה מלטף לי את הראש..
l.w
l.w
לפני 18 שנים • 24 במרץ 2006
l.w • 24 במרץ 2006
הזרם התחתי של רכות מרוססת
הכמיהה הזו והמאבק.

עושה לי נעים.

תודה לך.
scarlettempress{L}
לפני 18 שנים • 25 במרץ 2006
scarlettempress{L} • 25 במרץ 2006
אה... כן. כל כך.
icon_smile.gif
סוד לוחש​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 26 במרץ 2006

Re: מוכנה מראש

סוד לוחש​(נשלטת) • 26 במרץ 2006
peleg כתב/ה:
הכל צף לי מחדש. כל הצורך הזה להרגיש אותך שולט בי. לפעמים אפילו לא מכניע, כי אני כבר מגיעה לשם כנועה ומוכנה מראש.
......
כמו איזו כלבה מיוחמת שלא משנה מה עושים לה היא מצליחה להרטיב מזה.
,,,,,
ובסוף.. להצמד לכפות רגליים שלך כשאתה מלטף לי את הראש..

כן, כל מילה, בדיוק
Lordpain​(שולט)
לפני 18 שנים • 26 במרץ 2006
Lordpain​(שולט) • 26 במרץ 2006
היה מענג לקרוא .... icon_smile.gif