סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מוקדש לכ-ו-ל-כ-ם ללא יוצא מהכלל...:-)

נוי
לפני 20 שנים • 6 באוג׳ 2003

מוקדש לכ-ו-ל-כ-ם ללא יוצא מהכלל...:-)

נוי • 6 באוג׳ 2003
לכל חברי הקהילה, לכם אנשים יפים...

עודני ערה, לא נירדמת, מוטרדת מהצצה על שירשורים עויינים וכועסת על עצמי בלבד.
אני לא נוטה ליפתוח שירשורים, אולי זה חלק מהביישנות הטיבעית שלי. הפעם זה פשוט הרגיש לי נכון.
ברשותכם, ראשית אתנצל.
אתנצל באם פגעתי או ירדתי לרמות לא נעימות של וויכוחים מרגיזים וחסרי תוכלת או תועלת,
*אתנצל בפני דמי, ולא משנה מי יזם. דמי, כבר ציינתי,אין לי שום אינטרס לריב, נהפוכו. אני בטוחה שאתה בן-אדם מקסים וללא ספק אינטיליגנט מאוד (לפי הצצה בהודעות ישנות), עם ראש על הכתפיים וכוונות טובות. אני יותר מאשמח אם תגיב בחיוב, אני מאמינה שבהכירות אישית איתך אפשר ללמוד המון ולהרוויח בגדול. icon_lol.gif
*פאם, אני מבינה שדרכי לא ניראית לך. אין לי הרבה רק לבקשך, אנא, אם את לא מאמינה בדרכי אני מאוד אשמח לענות לכל שאלה ולקבל כל עקיצה, בפרטי אם אפשר. מבקשת מאוד שתפסיקי להשפיל אותי ואת חברותיי בכללי. אם יש בך הרצון, ולו הכי קטן, אני אשמח בפרטי להכיר אותך ולנסות להבין מאין הכל מגיע וננסה לעבוד על זה יחד, אם יש לך הרצון. אם לא, לגיטימי, אך אנא...
*כלובי. אהבתי אותך בהתחלה, ואוהבת אותך עדיין. שומרת לך חסד נעורים(אתה בוודאי מבין
מדוע icon_wink.gif ). שיהיה לך שבוע מקסים!

ואחרי ההיתנצלויות שהיו אישיות משהו, אוסיף.
אנשי הקהילה המיוחדים.
חילוקי דעות זה דבר לגיטימי שמאפיין כל קהילה טיפוסית (אמרו הרבה לפני ויאמרו עוד הרבה אחרי..).אני מכבדת את כל האספקטים של העולם, מכבדת את הסוויצ'ים, את הונילים, האדונים, השפחות, הדומיות, העבדים וכו'...
אינני רוצה להיות מעורבת יותר במיריבות מכל סוג שהוא. רוצה בטובתם של כולם, ואוהבת את כולכם באשר אתם.

ובקיצור,כל המעוניין אשמח מאוד אם יגיב, לטוב ולרע.
המשך שבוע מקסים לכולנו icon_profilekiss.gif icon_profilekiss.gif icon_profilekiss.gif
T O M​(שולט)

Re: מוקדש לכ-ו-ל-כ-ם ללא יוצא מהכלל...:-)

T O M​(שולט) • 6 באוג׳ 2003
נוי כתב/ה:
אני מכבדת את כל האספקטים של העולם, מכבדת את הסוויצ'ים, את הונילים, האדונים, השפחות, הדומיות, העבדים וכו'...

ומה עם הקיפודים? icon_wink.gif

נוי

מה שיש לי להגיד נאמר כבר בשיחתנו האחרונה...
kiss.gif
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 6 באוג׳ 2003
נוי את פשוט מקסימה .

אני רק מקווה שאנשים יתעלו על עצמם ויגיבו לנושא ....

בכל אופן אני מתנצל בפניך (שוב) אם פגעתי או העלבתי אותך בתגובות שלי .

icon_biggrin.gif
.
Demi
לפני 20 שנים • 7 באוג׳ 2003
Demi • 7 באוג׳ 2003
נוי תראי
דבר ראשון אני מקווה שזה בא ממך ולא כהוראה מהאדון שלך ואם זה בא ממך אז סחטין כל הכבוד לך.
מה אני אגיד, מאמין שזה בא ממך .

קמור אין לי מה להתעלות על עצמי, זכותי להגיב או שלא להגיב ויהיה מכובד אם אגיב, ובלי קשר למכובד לדעתי עלי להגיב וזה מה שחשוב.

נוי, קיבלתי את התנצלותך וקבלי את התנצלותי אם נפגעת, לא הייתה כוונה לפגוע.
מעבר לזה אל תההי בטוחה שאני מקסים ואינטיליגנט כל זמן שאת לא מכירה אותי באופן אישי icon_lol.gif , ותמיד תפקפקי בכוונותי אפילו ורק אם בשביל להוכיח לעצמך שכוונותי טובות icon_lol.gif .

וזהו
אם וכשנכיר (ולהכיר זה רק פנים מול פנים) אז תוכלי לדעת מי ומה אני.

מעבר לזה ברור לי שהרגשת פגועה לגבי מה שנאמר על אדונך אבל מה שאני אמרתי זאת אמת, אולי מכוערת אבל אמת, כנ"ל כלובי, לקחת את זה ולהפוך למריבה אישית זה חבל, וטוב שהחלטת שזה לא לעניין.
את אישה בפני עצמך ולא קשורה לדברים אחרים שבכלל לא היו קשורים בך.
ואם יש הבדל בין התפיסה שלי לבדסמ לעומת התפיסה שלך אז אחלה, בשביל זה אנחנו אנשים שונים עם דיעות שונות זה כל היופי, על זה לא רבים, מבינים את ההבדלים, מציגים את העמדות נשארים ידידים ומין מוצא את מינו, את לא חייבת להתאים את עצמך לתפיסותי כפי שאני לא אתאים את עצמי לתפסותייך.

ושיהיו לנו עוד הרבה נושאים מעניינים לדון עליהם, ועוד הרבה סשנים טובים לכל אחד לחוד ואולי בייחד ביום מין הימים icon_smile.gif
amy_​(נשלטת)

נוי

amy_​(נשלטת) • 7 באוג׳ 2003
וואו. בהתחלה ההודעה שלך תפסה אותי חסרת מילים...

כמה אומץ יש לך להחשף ככה- לבקש סליחה, לבקש מאנשים להפסיק לפגוע...
להיות אמיתית ולהיות שקופה.
לא חושבת שהייתי מסוגלת לעשות את אותו הדבר. תודה שאת כזאת, גם בשבילי icon_biggrin.gif .
רויטל
רויטל • 7 באוג׳ 2003
נוי חמוד מצידך

אין מה להוסיף נאמר כבר הכל
Adonasuy​(שולט)

תגידו...

Adonasuy​(שולט) • 7 באוג׳ 2003
אחרי הליקוקים לא בא שלב המציצות?

icon_smile.gif
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 7 באוג׳ 2003
נוי....

קראתי את מה שכתבת... ואני שמחה

זה בהחלט סגר איזשהו מעגל שנפתח כבר מזמן
שהגיע הזמן שמישהו ישים לו סוף
ואני שמחה שלקחת את היוזמה לידייך

ושמחה שהגיב מי שהגיב כמו שהגיב

ועכשיו תרשי לי לנצל את השירשור הזה שלך לתועלתי האישית ולעשות "אאוטינג" קטן לדמי -
ולגלות לכם

שהוא באמת איש מקסים וחכם ושנון
ואינטלגנט
אפילו שאנחנו לא תמיד מסכימים על הרבה דברים
אבל הוא יודע שאני אוהבת אותו כמו שהוא

מקווה שיהיה לכולנו סופשבוע נהדר

זרונת
כלובי
כלובי • 7 באוג׳ 2003
פרסום יפה ואמיץ נוי, מאד מתאים לתשעה באב
לפחות מאז שהביצה נסגרה נעשה כאן קצת יותר שקט, אבל הרבה יותר רגוע..
אולי עוד יצא מזה משהו טוב

ובאשר ליחסים ביננו נוי, שמח שאת זוכרת לי חסד נעורים, אולי בעתיד תזכרי לי עוד כמה דברים.
בכל מקרה חילוקי הדעות שהיו לנו על גבי הפורום היו עניינים בלבד ללא כל מטרה לפגוע בך או מתוך עוינות בסיסית כלשהי.
icon_happytogether.gif
סופשבוע נעים

כלובי
נוי
לפני 20 שנים • 8 באוג׳ 2003
נוי • 8 באוג׳ 2003
תודה תודה תודה תודה תודה לכם....
לכולכם...
הלילה ישנתי כל כך טוב.
אני אוהבת את כולכם, ניתראה בקרוב במועדון (בתיקווה לראות כבר את כולם פנים מול פנים!)
icon_profilekiss.gif