שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בשקט....

ממי​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 2 באפר׳ 2006

בשקט....

ממי​(לא בעסק) • 2 באפר׳ 2006
חצי שעה את אצלי הוא פוקד ואני מייד קופצת, בדרך אליו, ההתרגשות בשיפולי הבטן מהעתיד להיות, איתו אין רגע משעמם.... מה הוא כבר מתכנן?
אני מגיעה לכתובת שנתן לי יורדת מרכב ונכנסת למשרד שלו, הוא מושך אותי מיד בשיער אל חדר הישיבות שלו, מכופך את ראשי ומשעין אותי כנגד שולחן ארוך מושך את המכנסיים מטה האצבעות הארוכות שלו מייצרות מיידית רטיבות חמה בין הרגליים אני נושכת את השפתיים, פה חייבים להיות בשקט, ולי זה עולה בבריאות, הוא מסובב אותי בהתנועה חדה ומוריד אותי על הברכיים איברו בתוך פי הוא מתפוצץ בתוכי ואני גומעת אותו מלקקת כל טיפה שנשפכת ממנו אליי, עוצמת את העיניים, כמה שאני אוהבת את הטעם שלו...
ואז החיוך הזדוני שלו, מה הוא מתכנן? הוא יוצא מהחדר וחוזר עם מסקנטייפ רחב קושר לי את הידיים מאחורי הגב, סותם לי את הפה עם חתיכה נוספת. פותח את דלת ארון התיקים שלו ודוחף אותי פנימה
אני שוכבת שם על מדף אחד בין ערימות של תיקים וספרים, אני עוד חפץ בין שאר החפצים , דלת הארון שוב נפתחת הוא מרים לי את החולצה ומחבר לי מצבטים לפיטמות ושוב סוגר עליי את הדלת
אני שם בחושך שומעת אותו מסתובב בחוץ מכין לעצמו קפה עובר על הניירת, אני כאילו ואיני קיימת עד לאותו רגע בו אהיה נדרשת שוב, אני מנסה לספור את השניות כמה זמן עבר בעצם?
הדלת שוב נפתחת
שוב משיכת השיער גורר אותי אל עבר השולחן שלו הוא יושב על כורסת המנהלים הנוחה שלו אני במקומי הטבעי, למרגלותיו, הוא מושך את מכנסיי מטה ומסמן לי להוריד את נעליו הוא מעביר את כף רגלו על פניי, על לחיי אני מלקקת את האצבעות המטופחות שלו, הרגל השניה שלו מתחככת בין רגליי הוא מרסן את ההתלהבות שלי בדריכות חזקות על פניי עם עקב הרגל, חייבים להיות בשקט, משחק עם האצבעות שלו על הלשון שלי, ומתחיל לספור 1... 2....... הספירה שלו מעוררת כל נים ווריד בגופי מטריפה את החושים ....עד ל 10 אז אני מתפרקת לגמריי על רגלו. את אנחות הגמירה שלי אני מחניקה בנשיכות עדינות של אצבעות כף הרגל שבפי
אמרתי פה חייבים להיות בשקט....
Cafe​(שולט)
Cafe​(שולט) • 2 באפר׳ 2006
איך מגרה
אדמונית​(לא בעסק)
אדמונית​(לא בעסק) • 2 באפר׳ 2006
יפה לקרוא את הדברים מהצד שלו ואז מהצד שלך,
אהבתי
תמשיכו להנות אחד מהשני(נשמע שאתם עושים את זה מצויין icon_wink.gif
)