לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה, אייר !!!

נולי
לפני 18 שנים • 8 באפר׳ 2006
נולי • 8 באפר׳ 2006
קראתי הכל עד כאן והגעתי למסקנה שנטייתי לפתוח את המועדון האירה לי פנים. חניתי בלי תשלום ליד מדרכה בסמטה צדדית במרחק קרוב במיוחד. (וכל זה בגלל שהחניון ממול כבר היה מלא. חסך איזה 30 שח)

לעומת זאת העובדה שנותרתי לסגור את המועדון עלתה לי בטאוט הנעלים שלי. לא היה פשוט יותר להכריז שהמסיבה נגמרה, במקום לגרוף לכלוך יחד עם רגלי האורחים? מאוד לא נעים להרגיש שמגרשים אותך החוצה! - נ' ראשון.

מחיר הכניסה למי שלא חבר בכלוב היה 60 שח. לא אטרקטיבי, אבל לאור ההבטחות (שרובן קוימו) היה שווה. (מותק של זאפו!)

במלתחה היה איש נחמד, שלנו דוקא תלה תיק, שקית וז'קט על אותו הקולב תמורת 9 ש"ח. מה שאומר ששווה לחייך יפה למלתחן. (ואיר, להבא, תכתוב בהודעה אם יש או אין מלתחה וכמה היא עולה. לא זוכרת שהיה פרוט בנושא שם.)

נ' שני היה חוסר המעקות במדרגות. לפחות קצת יותר תאורה שם אם אין מעקה?

נ' 3-4-5-6-7 היו: חוסר סטולים על הבר (לא מסטולים! סטולים - הכסאות הגבוהים!), חוסר מקצוענות של ברמנים, חוסר ברמנים, משקאות יקרים להחריד למול האריזה (כוס פלסטיק ובה כמות זעירה של משקה).

העובדה שהיו 2 אזורי רעש, כשבאחד מהם רמת הרעש איפשרה דיבור בלי כאבי גרון - משובח ביותר! (מבחינתי אפשר להוריד עוד כמה דציבלים, אבל לא הרבה.)

אותי אישית השרותים לא הלהיבו, אך היו נקיים והיה בהם נייר עד סוף הערב שזה חיובי ביותר.

הכוכים היו מצוינים, אך לא מספיקים. אולי עוד קצת מזרונים, כמו החצי עגול ההוא ליד רחבת הריקודים.

הכוך של צביקה היה יופי, גם הבובה שלו. כך גם הכוך מאחורי עמדת הדי'ג'י.

האיוורור היה מצוין וכמעט שלא דבק בי ריח סגריות - הפתעה טובה. נ' 8 היה הקור בהתחלת הערב.

מאוד מאוד שמחתי כשהפסיקו את מכונת העשן - מיותר להחריד!!!!! נ' 9 יש מספיק עשן סיגריות, אם רק יתנו לו הזדמנות. ההרגשה שלי היא שאנשים באים למסיבות האלו לא רק בשביל סקס אלא גם בשביל להכיר פא"פ (םנים אל פנים) את חבריהם הוירטואלים - ואנחנו רוצים לראות, אז בלי תוספות מפריעות (שגם קשה לנשום אותן).

ראה סעיפים א עד ה וסעיף ז' וכן סעיפים 1 עד 7 ו-9 עד 12 של גודיזאפימייל. מסכימה איתם בהחלט.

המסיבה היתה 8 בסולם נולי.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 8 באפר׳ 2006
בפעם הראשונה שבאתי למסיבה שלך בתל אביב מזמן לא הכי נהניתי כי לא הרגשתי אווירת בדסמ והמקום היה קטן. אמרתי שאני לא אבוא יותר והפעם חשבתשי אולי ננסה שוב כי בכל זאת מקום חדש והרבה אנשים טובים באים.

אבל גם אני התאכזבתי.

לקח לנו הרבה זמן למצוא חניה. גם אנחנו שילמנו מחיר מופרז לחניה ועוד כזאת שנאלצנו ללכת כרבע שעה למועדון ממנה (ועם עקבים ועוד אחרי המסיבה זה היה די מבעס).

המחיר לשמירת חפצים באמת היה גבוה לטעמי.

בקבוק מים מינרלים שעולה 11 שקל!?!? מימיי לא נתקלתי ביותר מ- 8 שקלים לבקבוק.

גם אני כמנוית זהב שילמתי "רק" 50 שקלים שזה לדעתי יקר יחסית ואם כבר כזה מחיר, אז לפחות שהשתיה תהיה זולה יותר.

הגענו מהצפון הרחוק והדלק עלה לנו לא מעט.

ומה שהכי הפריע לי, שלא היה ציוד ולא כלום. התקשתי מאוד למצוא פינות קצת יותר אינטימיות, לא היתה אוירת בדסמ, לא היו כמעט סשנים.

כשמצאתי פרטנרים לסשן, לא היה לי איפה לעשות. אפילו לא איזה צלב סמלי. רק לקראת סוף הערב כשכבר היה די ריק למעלה, מצאנו את הסד שהיה נחמד לשימוש.

אמרת ש:

"מכוון שזו מסיבה סגורה לקהילה ניתן להרגיש חופשי מבחינת סשנים ופעילויות בדסמיות , כמו כן תהיה גם במה מרכזית שתשמש לאורחים לעשות עליה סשן , במי שמעוניין ...."

"כמו כן יהיו הפתעות בכניסה , תפאורה הולמת , ואביזריי סאדו לשימוש ."

ולא היה ציוד ולא כלום, ואני לא הבאתי את שלי מסיבות אישיות שלא יכולתי.

כעיקרון נהניתי מהחברה ומהאנשים היקרים שלא ראיתי הרבה זמן, אבל אותם יכולתי גם לראות במקומות אחרים או בדאנג'ן.

אני מתנצלת אם הבאתי אוהת פה בביקורתיות יתרה, אבל זה מה שאני חשה ורציתי שבנוסף לכל התודות פה וההוקרה שתדע שיצאו גם כמה אנשים מאוכזבים שחשים כמוני.

בכל מקרה, תודה על היוזמה כי לדעתי לפתח את חיי החברה והבילוייםש ל הקהילה מעבר לאופציה הבנאלית (הדאנג'ן) זה מבורך.
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 8 באפר׳ 2006
סבבה , אני שוקל להפסיק את הליין הזה של המסיבות , מקווה שתהנו עם אלטרנטיביות חלופיות .
תעשו חיים icon_smile.gif
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
ברוכים הבאים ללבנט
אני לא בא להשוויץ אבל מהיכרותי עם מועדוני סאדו ומועדוני לילה אחרים בעולם יש לנו הרבה במה להתגאות והרבה מה להודות לאייר.
אני מאד נהניתי מסשנים שביצעתי במועדון, היה מקום והיה ציוד כשהיה צריך.
החנייה היתה ממש בצד השני של הרחוב מהמועדון והמחיר היה סביר ליום שישי בלילה בתל אביב.
הייתה אווירה נעימה וחברתית, מוסיקה טובה ואנשים טובים. מחיר כניסה סביר בהחלט למועדון לילה ועוד בשישי. למרות עומס הבליינים ברחוב לא נתקלנו אני והאורחת שלי בתגובות עוינות משום סוג.
אחרי 5 שעות נסיעה הלוך חזור ושינה של שלוש שעות, כי בכפר קמים לעבודה מה לעשות גם בשבת, אני יכול להגיד שאני נהניתי.

דבר אחד אני מסכים: אני בקשתי בבר וודקה חמוציות , ועד עכשיו אין לי מושג מה שתיתי ואם בכלל היה בזה אלכוהול......

לפני שמתאכזבים ומקטרגים בואו נראה מה יש לנו במקום מסיבות קהילה כאלה: כלום. זאת האופציה היחידה ליזום, ליצור, להגיע לעיר ביום טוב ובמיקום מצוין, להרגיש בנוח ולהביא אורחים שיוכלו מלהגיד שנהנו מהפעם הראשונה שלהם במסיבת בדסמ.

שיהיה לכולנו שבוע מצוין וחג שמח.....נתראה במסיבה הבאה

נ.ב. מי שלא רוצה לקבל תגובות וביקורת בונה על מראהו, נטייתו המינית, אופי הליכתו וכו וכו ברחוב בישראל שלא יצא מהבית......זה עם ישראל ואת זה אומר אחד שגר בין טבריה לבית שאן
נולי
נולי • 8 באפר׳ 2006
air כתב/ה:
סבבה , אני שוקל להפסיק את הליין הזה של המסיבות , מקווה שתהנו עם אלטרנטיביות חלופיות .
תעשו חיים icon_smile.gif

מהר מהר לשקול שוב! שמעת? אינפיייייייייייי תגידי לו!
סיגלית​(אחרת)

לאייר תודה רבה

סיגלית​(אחרת) • 8 באפר׳ 2006
קודם כל אבקש מאייר בכל לשון של בקשה לחשוב טוב ולא להפסיק את ליין המסיבות !

כמו כן אומר שחלק מהטענות צודקות וחלק לא - אבל לגופו של עניין - כל יציאה למועדון עולה כסף - ובכל מועדון ישחטו את הבליינים ולא משנה שזוהי מסיבה לקהילה.

האווירה הייתה נחמדה - הכרתי קצת אנשים למרות החשיכה והווליום הגבוהה

לסיכום אני מודה לאייר שמאוד משתדל ועל זאת תבוא עליו הברכה !
godisafemale​(שולטת)

אויר...אתה מקסים וכל מה שאתה עושה חשוב ונחשב

godisafemale​(שולטת) • 8 באפר׳ 2006
[B][B]
אויר...אתה מקסים וכל מה שאתה עושה למען הקהילה חשוב ונחשב!

אבל מכאן..מהמקום של פידבק בקורתי על מסיבה אחת לשקול להפסיק את הליין? come on.......

ככה לא בונים חומה/עסק..........אל תישבר ואל תהרהר בכך בכלל.

אלא אם כן מה שאתה עושה לא כלכלי! אם זה לא ריווחי אל תעשה את זה...

סוס צעיר וקל רגליים..אני מאחלת לך..שתדהר קדימה ולמרחקים ארוכים.

ספרינטר זה לא סטייט אוף מיינד של הצלחה...

הצלחה נמדדת בהתמדה ולאורך זמן!

וחס וכרפס לך...להמליץ לנו ללכת על ליינים אחרים! תישאר במשחק ותשדר בטחון ויכולת התמודדות. אנחנו איתך! ואולי נהיה גם בעוד מקומות..מה הבעיה.. ..- אין שום בעיה עם זה! זה רק טוב.

ואתה תצליח!!!

נשיקות ממני ושוב תודה על כל ההשקעה שלך...אתה רציני ואני מפרגנת לך המון!
[/B][/B]
להבה חשופה

AIR היקר !@!

להבה חשופה • 8 באפר׳ 2006
לא הייתי אומנם במסיבה .

אך מתגובות ששמעתי אח"כ { כן רציתי לבוא אך נבצר ממני }

היתה אחלה מסיבה ..אחלה אנשים .. שנהנו מאוד ..!!!

כן קראתי את התגובות שמעלי , נכון יש גם תגובות עם "ביקורת בונה" , קח זאת ברוח ספורטיבית ..

ובשום אופן שלא תחשוב לרגע אחד, להפסיק את ליין המסיבות שלך , מספיק ברור?!@!

הרי אני גם רוצה להשתתף במסיבה הבאה שלך ..

מצפה לקח בכליון עיניים.

להבה חשופה !@!
MisTreat​(שולטת)

יא סוטים היה פ33ה

MisTreat​(שולטת) • 8 באפר׳ 2006
אייר תודה היה מסיבה מזה כייפית אני אישית נהנתי חבלז אין מה להגיד אתה טוב במה שאתה עושה!!!! מקום סבבה והקטע של מוזיקה למטה כזו ולמעלה אחרת היה רעיון מעןלה אייר בקיצור תמשיך ככה אני חולה עליך אוהבת אותך מאוד מאוד ותודה על הערב המדהים!!! icon_biggrin.gif
zap11​(נשלט){Lola}

איך נוסעים לאשדוד????

zap11​(נשלט){Lola} • 8 באפר׳ 2006

היי כולם
אני רק רוצה להסביר משהו קטן
אולי אתם לא יודעים הבל הזמיר זה מועדון מאוד ניחשב.
ולימצוא מועדון טוב נקי ומרובח זה קשה ...
אז איפה שיש מעדונים טובים יש מחסור בחניה {ת"א}.
אייר הזמין את כולם מוקדם להגיע שעוד יש חניה .{אני חניתי שם}
אז שוב אין מה לעשות זו ת"א
עם המוסיקה . אני חושב שהיו אחלה דיגי
אני אהבתי .
המקום מקסים לפי דעתי .
המסיבה היתה אחלה באמת אני נהנתי
אייר תודה רבה .

[size=12] והמון תודה לקפאי של מנויי זהב אתה אחלה חתיך מקסים יפה תוהר
שרמנתי ורגיש {שצריך} פשוט עם היתי אישה היתי עושה אותך .... חחח

זה היתי אני חחח
שלום למי שלא מכיר אותי

בקיצור אני חושב שהיה ממש טוב