בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה, אייר !!!

פרודו​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 8 באפר׳ 2006
פרודו​(מתחלף) • 8 באפר׳ 2006
AIR יקר,
היה משובח.
מוסיקה מקפיצה, תפאורה מושקעת, מיקום נהדר (באנו במונית - אז... חנייה על הזין שלי)...
ומה לעשות... בסופו של דבר האנשים עושים את הארוע, ואתה, הצלחת לגעת בכל אחד במקום
מסויים ובכך להביא אותו למסיבה.
דיברת על כך שאתה שוקל להפסיק את הליין. נכון שהבר איכזב ונכון שבמקרה של הזמיר המחירים
לא ממש נוחים... אבל עלית על קו מוצלח שצריך קצת זמן והוא יתפוס. בהתחלה קשה ותמיד יהיו
ביקורות רעות לצד הטובות, מה לעשות, אף פעם לא תוכל לרצות את כולם.
רק לידיעה, אני ואישתי מאד נהנינו. תמיד כיף לפגוש את האנשים שאתה אוהב, במקום איכותי,
באווירה טובה, עם אלכוהול זמין (הבנתי שהיתה תחלופה בהנהלה של הזמיר וכנראה יש להם עוד מה ללמוד
כאן - אבל זה יקרה מהר מאוד), מידה של בדס''מ (מי שמשחק נהנה, מי שלא, שלא יתלונן) וים של
יפים ויפות, סקסיים וסקסיות בבגדי פטיש מגרים.

אתה מומחה במציאת פתרונות בארגון הארוע, אבל לא תמיד זה יעבוד:
* אנשים רוצים מקום זול, אבל, איכותי - לא פשוט - לא מאמין בזה
* אנשים רוצים מסיבות בחמישי/שישי - לא פשוט כי יקר להשכיר - מה שמעלה גם את מחיר הכרטיס
* אנשים רוצים מקום במרכז עם חניה, אבל, מה לעשות שרוב המקומות בת''א - לא פשוט
* אנשים רוצים אווירת בדס''מ - לא פשוט כי אין שיתוף פעולה של הקהל - במסיבה האחרונה רוב
המתקנים שפוזרו מסביב הפכו למיתלים עבור מעילים (במקום אנשים) - אז איפה הבדס''מ? גם
במסיבות הקודמות (כשהיו יותר מתקנים) הם נשארו יתומים. מעטים מאד הזוגות/שלישיות/שמיניות
שמחליטים שהם באים לשחק במועדון בו הקהל מבין, מכבד ונהנה למאותם הדברים בדיוק.
* אנשים רוצים מסיבה שקטה להכרויות ושיחות אבל גם רועשת לפיזוזים אולי גם מוזיקת אווירה
לסשנים או מוזיקה אירוטית... אולי עדיף בלי מוזיקה בכלל?

חבר, בסופו של דבר העניין לשיקולך, אבל אני אומר, כל אתה מרוויח גם את שכר הטרחה שלך
ונהנה מהארגון, תמשיך (כי זו עבודת קודש ואתה מארגן מחונן)...
אם לא (ואם כמה שקשה לי לומר זאת)... תמשיך ותשקול דרכים אחרות.

בכל מקרה,
מעריכים ותמיד אוהבים מאד,
פרודו ודומי
שוטרת*
לפני 18 שנים • 8 באפר׳ 2006
שוטרת* • 8 באפר׳ 2006
הנה השירשור הנכון לכל אותם אלו ש'התבלבלו' : http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=2781

אייר בייב , תמשיך לעשות מה שאתה יודע ותהנה מזה, ואם תחליט להפסיק - תמיד תוכל להיות גננת , אחרי הכל- עברת אחלה סטאז' כאן icon_wink.gif .
Tobias​(אחר)
לפני 18 שנים • 9 באפר׳ 2006
Tobias​(אחר) • 9 באפר׳ 2006
איר חבר שלי
סחטיין על מסיבה מאוד מושקעת.
קח מאדם שהיה פעם בנעליים שלך
לשמוע את ביקורת על משהו שעבדת עליו כמעט לבד כל כך הרבה זה ממש קשה ומתסכל.
אבל יש גם משהו שכדאי לזכור והוא דווקא לטובה.
כל התגובות האלו הם תגובות של פעם ראשונה.
כלומר גם אני הגעתי והסתבכתי עם חנייה מה שהוציא לי את הרוח מהמפרשים מכיוון שתל אביב מוכרת לי בערך כמו שכם icon_smile.gif
אבל פעם הבאה שאני אגיע
אני אדע לקראת מה אני הולך, והבעיה הזאת לא תקרה לי שוב.
רוב הבעיות שהיו היו בסך הכל "חבלי לידה".

ועכשיו משהו אליך בנימה יותר אישית
אם יש לך רווח מזה וזה משהו שאתה עושה בשביל להפיק יותר מרק הנאה אז תתנהג כמו איש עסקים ותהיה גמיש.
אם אין רווח או שהוא מזערי ואתה עושה את זה בעיקר בשביל הסיפוק ובשביל הקהילה
ואם אתה כבר לא מפיק מזה הנאה יותר
אז עזוב את זה.

רק תזכור
הפעם הראשונה בכל מיקום חדש תמיד צופנות בתוכה המון בעיות.
הפעם השנייה היא כבר משהו אחר לגמרי.

ותודה אמיתית וכנה על כל ההשקעה שלך
אוהב אותך חבר
טאבי
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 9 באפר׳ 2006
אייר תודה לך על הערב.
אני מאוד מעריך את היוזמה וההשקעה.
תמיד יהיו כאלה שיושבים ביציע ומקטרים.
ככה זה טבע האדם.
מקווה שתמשיך להנאתך ולהנאת כולנו.
עקשנית​(נשלטת)
עקשנית​(נשלטת) • 9 באפר׳ 2006
פייה כתב/ה:
אלנה כתב/ה:
סליחה מראש על היותי קנטרנית/קוטרית/משביתת שמחות/קטנונית ומעצבנת לשעה אבל...

לבד משאפו על ארגון המסיבות כשלעצמו, בואו נחשב את הנזק:
הירידה ל- "זמיר", גבתה היא כשלעצמה מיכל דלק ממוצע (בהינתן שחלקנו הלא מבוטל הגיע מתפוצות שונות ולא מת"א גופא).
חיפוש נואל אחר חניה עלובה (ותאמינו לי, מדובר ברכב קצר במיוחד) שהוביל אותנו בסופו של יום
(כן, כבר היה מ-מ-ש מאוחר ועצבנו היו על סף פקיעה) לחניון מוסדר ויקרן כאחד.
כרטיס כניסה מיוחל עלה לכל אחת מאיתנו 50 ₪ (חוץ מזו שלא השכילה להתמנות על חברות פלטינה בזמן).
ואז, כשכבר כלו הקיצין אבל היינו בטוחות בעצמנו לקראת הירידה לרחבת הריקודים,
נשברנו כשנדרשנו ל- 9 שקלים פר פריט לאכסון אצל המארחים החביבים
(תגידו, זה כלל ניקוי יבש או איזה "ספיישל טריטמנט" אחר למטלטלין?).
חמורות סבר ומלאות עקרונות, הותרו את מעותינו האחרונות בחריטותנו יחד עם המעילים תחת השחי ונפננו להפיס דעת עם מעט שיכר.
רק שהויאה דולורוזה של חיפוש החניה (לעיל), הוביל לכך שאיחרנו את שעת המשקה הראשון ע"ח הבית (המעט גרידי ההוא),
כך שנדרשנו ל- 35(!) ₪ להטביע יגוננו ולתת עיננו בכוס וודקה תפוזים.

כן, נהנינו.

אבל בגרוש עם החור שנשאר לנו, יכולנו רק לחלום על יותר מפיתה עם זעתר במעלה הירקון אצל עבולאפיה החביב.

-אלנה

בתור בעלת הרכב הקצר במיוחד ( scratchead.gif ), אני מצטרפת לדברי אלנה.
בסה"כ הייתה מסיבה מוצלחת,
המבנה עצמו מגניב ומתאים למסיבות שכאלה,
נחמד מאוד שיש שתי קומות ואפשר לגוון,
וניכרה בהחלט ההשקעה ביצירת אוירה בדסמית.
היה גם מאוד נחמד לפגוש פרצופים של ניקים.

אבל התשלום המופרך על מלתחה ועל מיץ תפוזים עם רמז לוודקה העיב מעט על הנאתינו,
וחיפוש החניה, על אף שאני לא יודעת איזה פתרון אפשר למצוא לזה, גרם גם למאזוכיסטיות הכבדות שבינינו לזעוק מילת בטחון.

והנה אייקון להבהיר שלמרות ההערות היה אחלה ואני מעריכה את מאמצי אייר: cheerleader.gif

אף אחד עוד לא מת מקצת ביקורת.לא צריך להיפגע עד עמקי נפשינו, גם קוטריות זו לא המילה הנכונה (ע"ע דני D) גם אני מעריכה את מאמצי אייר אבל כן יש מה להגיד.

אני זו שלא השכילה לקנות חבר זהב ויושבת הרכב המדובר icon_smile.gif אני מצטרפת לביקורת הבנות על המחירים, גם מצטרפת לביקורת על הדברים הטובים ואין לי מה להוסיף.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 9 באפר׳ 2006
פרודו כתב/ה:
רק לידיעה, אני ואישתי מאד נהנינו.

מאוד נהננו!

יו, פרודו שלי, קראתי לי אישתי icon_profilekiss.gif love2.gif

(מתרגשת כל פעם מחדש)
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 9 באפר׳ 2006
ואחרי התגובה הדביקה הנה תגובה רצינית:

נושא החניה: המסיבה בת''א ומי שלא יודע מה זה ת''א וחניה, שיתחיל לעשות ברורים. אין בת''א חניה, לא באמצע השבוע, בטח לא בסוף שבוע, אייר לא אחראי לפתור לכם את נושא החניה. אנחנו למשל באנו במונית, ומי שבא מרחוק מוזמן לחנות אצלי ברחוב ולקחת איתנו מונית!
טיפ קטן: אפשר לחנות באחד הרחובות הצדדים יותר, המקבילים לרחוב אלנבי.

נושא השתיה: מסכימה בהחלט הכוסות היו מבישות בשביל מחיר כל כך גבוה, ואמרתי את זה לאייר במסיבה. לא לשכוח שזו פעם ראשונה שאנחנו שם.... אז במידה והמקום ישאר כמועדון הבית בליין של אייר, אני מאמינה שניראה שיפור.

נושא הכסף: לכל מי שהתבכיין על הכסף, אולי אתם רוצים שאייר ישלם לכם גם דלק? המסיבה היא ביום שישי כמו שכל כך לחצתם שיהיה, אף מועדון לא יתן ביום שישי כניסה של 30 שקל!!!!!! אז פשוט תחליטו- או ביום שישי ב- 50 שקל למנוי זהב או באמצע השבוע ב30-40 שקל למנויי זהב.
אנשים פה מצפים להכל במחיר של 200 גרם פיסטוקים.

בנושא ההליכה למי שחונה רחוק על עקבים: אני לא חושבת שזה בעיה של אייר שאני קונה נעליים של 20 ס''מ אבל לצורך העניין הנה פתרון שאני משתמשת בו ומשרת אותי טוב בנושא הזה: תביאו נעליים שטוחות לדרך מהאוטו למועדון!!!

לגבי הכסאות: מסכימה שכדאי להביא כיסאות ליד הבאר.

כל הכבוד על היוזמה להביא את דנה!! תודות לך יש לי רכש חדש icon_twisted.gif

לגבי העשן: לא חשתי בעשן מוגזם מדי, אבל אם הוטי אומרת אז זה קדוש icon_wink.gif

לגבי החום/קור: למי שלא יודע, שמפעילים מזגן במקום ריק (כמו שהיה בתחילת הערב) אז קר וככל שמתמלא יותר המקום, נהיה יותר חם... פעם הבאה אפשר לגשת לאייר ולומר לו באוזן שחם מדי או קר מדי, מנסיון הוא מטפל בזה תוך דקה.

לגבי נושא שמירת החפצים: מסכימה בהחלט, 9 שקלים פר קולב זה קצת מוגזם..

לגבי ''מקום לעשות סשן'': סשן אפשר לעשות בכל מקום, זה שצלב ניראה כמו X MARKS THE PLACE לא אומר שאי אפשר לעשות סשן גם על הקיר.

נושא המדרגות: מסכימה שיש קצת בעיה עם המדרגות, אבל אתם מצפים שאייר יביא רתך שיעשה שם מעקה? תרדו בזהירות, או אל תשתכרו (מאוד מומלץ) ואז תרדו במדרגות בכיף.

תלונות לגבי מה שקרה מחוץ למועדון: לא בעיה של אייר!!!! זה שהיו אנשים מגעילים ברחוב לא קשור למסיבה או לאייר אז רדו מזה.

אנשים לא רוצים לשלם 50 שקל, מצפים שידאגו להם לחניה, יחס טוב מתושבי הסביבה, על המחירים של השתיה והמלתחה אני מסכימה אמנם, אבל המחיר של החניון שבו חנו בת''א או איך מתייחסים לאוטו שלהם שם לא צריך להיות חלק מהדיל שאייר סוגר עליו.

אגב אייר אם אתה כבר בנושא פתרון בעיות, אולי תמצא פתרון לרעב העולמי ותעשה שלום בין כל אנשי העולם??
ket​(לא בעסק)
ket​(לא בעסק) • 9 באפר׳ 2006
אז הנה גם אני מגיבה שלא כהרגלי....
נהניתי מאוד! מאוד! מאוד!
נסענו המון, התבלבלנו בדרך עוד יותר המון (כרגיל) לא מצאנו, לא מצאנו, לא מצאנו חניה..
שתינו רקדנו צחקנו ובילינו עם חברים.
תודה רבה אייר, על ההשקעה ועל עבודה קשה להרמת ערב משובח.
תמיד אפשר לקטר (מי שמכיר אותי יודע שאני אלופה) אי אפשר לרצות את כולם
וזה בסדר, כולנו שונים אחד מהשני ואוהבים דברים שונים,
זה מה שמייחד אותנו כבני אדם. icon_smile.gif
יישר כח אייר וכיפק היי על המסיבה בשישי!!! icon_chickkiss.gif
אליזבת​(נשלטת)
אליזבת​(נשלטת) • 9 באפר׳ 2006
אני מאוד מקווה שתשנה את דעתך ולא תפסיק לארגן לנו מסיבות.
הייתה אחלה מסיבה
המקום מעולה
המוזיקה הייתה סוף.

אני בטוחה שבנושאים הקטנים והיותר שולים אפשר לטפל

אבל לא צריך לרטון ולכסח.

בכול אופן תודה רבה לך יקירי על עוד ערב מדהים.

ליזה
AIR​(נשלט)

מכל מלמדיי השכלתי

AIR​(נשלט) • 9 באפר׳ 2006
[B]חברים שלי ובליינים יקרים,

חיממתם לי את הלב, לקחתי באופן אישי כל הערה והערה..

אני רוצה להודות לכם על המשוב המחזק והמעודד, על הביקורות הבונות ואפילו על אלה הפחות נעימות..לולא הייתם בוחרים להגיב ולדבר על מה שמפריע לכם, היה לי קשה יותר לשפר ולהשביח את המסיבות הבאות.

אני שמח שנהניתם במסיבה בזמיר, היו תקלות, חוסר שביעות רצון מכמה בחינות ואת אלו לקחת לתשומת ליבי! ואני פועל לשנות!

מי שמכיר אותי טוב יודע שאני משקיע ומכל הלב. אני שמח שאתם נהנים במסיבות שלי ומצביעים ברגליים , באים ונהנים..

חג שמח לכולם ושוב תודה לכל המגיבים...

אתם יודעים מה אתם שווים ואני מתכוון להמשיך ולפנק את כולנו במסיבות כייפיות והפתעות יצירתיות!!! צפו לבאות..!!

חג שמח לכולם,

שלכם,
Air