שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיישן עם המלכה נטלי.

slave for ever​(נשלט)
לפני 21 שנים • 8 באוג׳ 2003

סיישן עם המלכה נטלי.

slave for ever​(נשלט) • 8 באוג׳ 2003
הבהרה: אין אאוטינג בסיפור זה שכן הוא נעשה באישור מלא של המלכה נטלי ושל עבדה.

דיברתי באייסיקיו עם המלכה נטלי וסיפרתי לה כמה שאני אוהב ללקק כפות רגליים ואפילו מסוגל במשך שעתיים. המלכה נטלי כתבה :" זה נשמע מאד כיף. אני רוצה שתבוא ללקק את רגליי. ברור אפס?". "ברור המלכה נטלי" כתבתי בחזרה. ניתקתי את האינטרט והמחשב והלכתי להתכונן לפגישה עם המלכה נטלי.

התקלחתי, התבשמתי וירדתי לחנייה כדי להיכנס לאוטו. נכנסתי אל האוטו, התנעתי, שמתי רדיו חיפה והתחלתי לנוסע אל המלכה נטלי כאשר אני אחוז התרגשות.

לאחר שעה ומשהו בגלל הפקקים הגעתי עד סף דלתה ותוך כדי נשימה עמוקה צלצלתי בפעמון ביתה.

כעבור מספר שניות שמעתי מן רעש מוזר (הסתבר שזו הייתה זחילה של עבדה) ולא כ"כ הבנתי מה מקור הרעש. הדלת נפתחה ושם עמד חגי, העבד הצמוד של המלכה נטלי, כבן 28.

הוא החל להגיד: " אתה בוודאי הכלבלב החדש של המלכה נטלי. נעים מאד אני העבד חגי" והושיט ידו ללחוץ את ידי. הושטתי חזרה ולחצתי תוך שאני אומר "נעים מאד"

חגי התקרב אליי ואמר: " כדאי שתתפשט ותזחל במהירות אל עבר המלכה אחרת תחטוף עונש. קיבלתי אישור מהמלכה נטלי ללכת להסתובב, כך שאחזור בערב. תהנה". אמר ויצא את הבית.

שמעתי בקולו והתחלתי פושט את בגדיי ומהרתי לזחול לכיוון המלכה נטלי. החדר היה גדול (טוב, ככה זה כשזוחלים) עד שהגעתי אליה. "שלום גור שלי, הסתקרנתי מאד לראותך ולחוש את לשונך", אמרה בקול שקט ומתוק. צמרמורת חלפה בקולי למשמע קולה ודבריה.

"הרם ראשך אליי והבט אל תוך עיניי. זו תהיה הפעם האחרונה והיחידה שאני נותנת לך רשות להביט בי עד אשר אחליט אחרת. מעתה, אתה מסתכל עליי רק מכפות הרגליים עד אזור הבטן. לא יותר. מובן?" "מובן המלכה נטלי" עניתי בקול רועד. "גור מתוק אתה" אמרה וליטפה את שערות ראשי.

הרמתי את ראשי, הבטתי בה ונשארתי בפה פעור. המלכה נטלי כ1.75 ס"מ ומשקלה כ-55 ק"ג. שיערה השטני מתולתל וארוך עד אמצע הגב. עייניה המהפנטות בצבע חום דבש-בהיר הנוטות לירוק. שפתייה ורודות, מלאות וחושניות. כפות רגלייה הן מלכותיות במיוחד. אצבעותיה ארוכות וסימטריות מדהימות ולק בצבע בורדו עמוק כמו דם.

" אוקיי אפס, זוכר שבאחת מן השיחות הרבות הצעת לחגי לקנות שמן עיסוי בכדי לעסות אותי? ובכן, הוא שמע לך וקנה, הוא עיסה אותי והיה מאד כיף ומרגיע ועכשיו תורך. אחרי שהשווצת עד כמה אתה טוב במסג' אז קדימה נראה אותך. התחל לעסות אותי".

" כן המלכה נטלי", נטלתי בידי את בקבוק השמן, יצקתי לכפות ידי כמות נכבדת של שמן והחלתי מורח על גבה של המלכה נטלי ומעסה אותה. לאט ובזהירות. מלמעלה למטה, לצדדים, כתפיים, גב עליון, תחתון. תוך כדי המלכה נטלי מורה לי מתי להגביר את העוצמה ומתי להנמיך כדי שלא ייכאב לה חלילה כי מה שייכאב לה עכשיו ייכאב לי שבעתיים מאוחר יותר.

לאחר-מכן, החלק האוהב עליי ביותר: עיסוי כפות הרגליים. אך לפני שניגשתי להתחיל לעסות המלכה נטלי הורתה לי לשטוף את ידיי. שטפתי והתחלתי בעיסוי. עיסיתי כל כף רגל, מלמעלה למטה, עקב והקרסול, אצבע, אצבע תוך כדי שאני מנשק בפה רפה את רגלה.

אחרי כל העיסוי המלכה נטלי אמרה: " גור מתוק שלי, הוכחת את עצמך, אתה 10 ולא קשקשן. בתור פרס בשעתיים הבאות אתה תשכב על הרצפה סמוך לספה ובזמן שאצפה בטלוויזיה אתה תלקק את כפות רגליי כולל האצבעות. אתה מוזמן להשתעשע איתן".

לא חיכיתי הרבה ופתחתי בליקוק כפות רגלייה כאילו אין מחר. מלמעלה למטה ושוב למעלה, ימין שמאל, מוצץ ויונק כל אצבע ואצבע, בין האצבעות, לא מפספס אפילו מילימטר אחד בכפות רגלייה המושלמות.

מידי פעם מסניף עמוק עמוק את ריח כפות רגליה המתוק ושוב חוזר לנשק וללקק כאשר בין לבין המלכה נטלי אומרת שאני גור מקסים, צייתן, לקקן טוב (תרתי משמע) ושהיא תשמח לאמץ אותי.

דופק ליבי מואץ וכך גם לשוני. מלכתי גם מחליטה לפעמים להתעלל לי בפה והיא מעבירה את כפות רגליה על פני, על צווארי ושוב לפי וגם דוחפת מידי פעם את הרגל לתוך הפה.

נגמרה ההתעללות? לא אצל המלכה נטלי. המלכה נטלי החלה מעבירה את רגלה על איבר מיני ומידי פעם מוסיפה לחיצות קטנות ועדינות ואני מתחיל מהר מאד להתגרות ולהיות לוהט אך כמובן שאסור לגמור כי המלכה נטלי הבהירה באייסיקיו שבפגישה הזו אסור לי לגמור. אני על סף פיצוץ וטירוף חושים ועומד לגמור והמלכה נטלי שרואה זאת מעבירה עוד כמה ליטופים ומפסיקה באחת. הכאב היה עצום, נשכתי שפתיים ועצמתי עיניים אך מיד כף רגלה נתחבה עמוק אל תוך פי והייתי חייב למצוץ את האצבעות. לא הזיז למלכה נטלי אם אני נחנק או לא העיקר שהיא מרוצה .

לאחר שהסתיימו להן השעתיים המלכה נטלי הרשתה לי להמשיך ללקק עוד קצת ואז אמרה: " גור שלי, היית אחלה, נהנת? ". היא לא חיכתה לתשובה והמשיכה: " עכשיו לקראת סוף הפגישה קצת בול באסטינג". המלכה נטלי התמקמה מעל איבר מיני והחלה מועכת אותו.

"אהההההההההההה" צעקתי וזעקתי שכן פי לא היה חסום והמלכה נטלי התענגה על קולות הזעקה הבוקעים מגרוני. לא העזתי לזוז.

אחרי עוד 5 דקות המלכה נטלי הורידה את רגלה מאיבר מיני, ליטפה את ראשי ואמרה שהיא הייתה מאד מאד מרוצה ממני ושבהחלט ניפגש עוד. המלכה נטלי תפסה את ראשי והדביקה לי נשיקה צרפתית לוהטת שהשאירה אותי דיי המום . חיוך רחב נמרח על פרצופי.

לפני שעמדתי לחזור הביתה לחיפה הגיע חגי ושאל "איך היה?" "חלום" עניתי לו.

ואכן היה זה חלום, התעוררתי עם חיוך.

הסוף.

מוקדש בהערצה למלכה נטלי. מקווה שאהבת.
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 8 באוג׳ 2003
כיף לקרוא את זה , ממה שסיפרת המלכה נטלי ממש מיוחדת ...

סלייב שתף אותנו בעוד .......

.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 8 באוג׳ 2003
קמור-אחי, לא נפגשתי עם המלכה נטלי, אנחנו משוחחים רק באייסיקיו, ואכן לפי איך שהיא כותבת היא מדהימה.
דוכיפת​(נשלט)
לפני 21 שנים • 9 באוג׳ 2003
דוכיפת​(נשלט) • 9 באוג׳ 2003
סלייב
אם כל זה קרה בחלום,אז כנראה שהמלכה נטלי באמת מיוחדת במינה.....
אחת שניים שלוש

סיפור יפה ...גור אפס

אחת שניים שלוש • 9 באוג׳ 2003
אני לא כל-כך מופתעת הריי כישרון כתיבה זה ברור שיש לך .
אבל אהבתי את דרך התיאור ,אפילו הכלבלב חגי ניהנה למיקרא הסיפור(הוא זה שקרא אותו) אני הצתרפתי בהמחשות הדברים תוך כדיי שאני עושה בו את המתואר...אם להיות כנה עד הסוף - וכמובן שכך, הכל מילבד הנשיקה הצרפתית , אך הוא פיצה בנשיקה צרפתית ארוכה במיוחד לכף רגלי...תוך כדיי שהוא שם דגש מיוחד על כל אצבע בניפרד ...
לסיכום: אהבתי icon_exclaim.gif
אתה בהחלט גור חמוד
ותודה למפרגנים icon_wink.gif
המלכה נטלי.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 9 באוג׳ 2003
דוכיפת- icon_cool.gif

המלכה נטלי- אם אהבת (וגם העבד חגי) הרי שהשגתי את מטרתי והיא שתאהבתי את הסיפור.
אני שמח שנהנתם לקרוא את הסיפור וגם לבצע אותו (אני כותב והוא מרוויח icon_wink.gif ).

תודה לך.