לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

3.

אימפוסיבל
לפני 18 שנים • 20 באפר׳ 2006

3.

אימפוסיבל • 20 באפר׳ 2006
היא חוזרת מהריצה מזיעה מסריחה ומלוכלכת. רטובה לגמרי היא נעצרת לידו והוא בועט בה קלות עם הרגל. "אוי את מסריחה"..הוא דורך לה על העורף וגורם לראש שלה להידחף לדשא. התחת שלה עולה למעלה. הוא רטוב מזעה. "תסתכלי עליה" הוא אומר לדומית "איזה תחת". הוא מושך במכה אחת את הדילדו-זנב החוצה. התחת שלה נשאר פעור לגמרי. "בוא הנה" הוא קורא לשפוט הנשי, "יש לך פה נקיון לעשות".

היצור החלש והעדין מזדחל אליהם. "תתחיל מליקוקים ארוכים מסביב" הוא אומר לו, "לאט ובהשקעה, שנרגיש כמה אתה מסור לה". הוא מלקק בתנועות ארוכות את כל התחת שלה, מסביב. לא מתקרב לחור הפעור. "לאט" האדון אומר לו,"ועם כל הראש, בתנועות ארוכות". התחת שלה גבוה והוא קטן וכחוש. הוא מתאמץ להגיע לכל מקום. הדומית צוחקת בקול. "ועכשיו את החור תחת שלה, ושיהיה יסודי. אני רוצה לשמוע איך אתה יונק את הזיעה, אני רוצה לראות אותך מנקה אותה מבפנים". נדחק לחור תחת הפעור הוא נראה קטן עוד יותר. האדון דורך על הראש שלו עם הנעל ומצמיד אותו. "עמוק" הוא אומר לו. "אני לא שומע קולות של נקיון" הוא אומר שוב. והעבד מתאמץ להשמיע קולות. "עוד" האדון אומר. המון זמן הוא עובד, ובסוף האדון בועט לו בתחת ומסמן לו שיפסיק. הדומית ניגשת אליה מפסקת אותה ובודקת כמה היא נקייה. "לא רע, אבל צריך לעשות בדיקה מבפנים".

האדון מחייך. "למה לא, נשארה קצת מרגרינה". הוא מסמן לעבד. "תבדוק אותה מבפנים. ואל תתן לה לחכות, קדימה". העבד לוקח במהירות את המרגרינה שנשארה, מורח אותה ומנסה להחדיר את כף היד לחור תחת שלה. זה לא מצליח והאדון בועט לו בתחת. הוא נעמד מיד על ארבע. "אני אעזור לך להזדרז" הוא אומר. הוא מצליף בו במחבט בכוח, והעבד מתחיל לעבוד במהירות. הוא מעסה את הפתח וחודר אליה בהדרגה. המכות נעשות חזקות יותר ויותר. "תיכנס" האדון אומר לו בחדות "עכשיו!". והוא נכנס בכוח, והיא צורחת לתוך האדמה. "נקי?" האדון שואל. "נקי" הוא מגמגמם. "תבדוק טוב בכל הפינות". הוא מסובב בתוכה את היד והיא מתפתלת. "נקי?" .. "נקי אדוני". "תבדוק שוב, יותר פנימה, בצדדים, יפה". זה נמשך המון זמן ואז הוא מסמן לא לצאת ממנה. היא נשארת פעורה עם הראש קבור בדשא. שניהם מחייכים. האדון זורק אל היצור קרם שיזוף. "תמרח אותה טוב טוב" הוא אומר, "נשזף לה את התחת".
Queencie​(שולטת)
לפני 18 שנים • 20 באפר׳ 2006
Queencie​(שולטת) • 20 באפר׳ 2006
הולך ומשתבח!!
מעניין מה קורה בפרק 4...