ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

introduction

אימפוסיבל
לפני 18 שנים • 20 באפר׳ 2006

introduction

אימפוסיבל • 20 באפר׳ 2006
וככה זה היה במקור:

היא ירדה מהטנדר והוא בעט בה לרדת על ארבע. לאט היא השתרכה והיצור המדובלל שצמוד אליה ימים ולילות דידה אחריהם. הוא הגעיל אותה. אבל מי שואל אותה. היא ראתה מרחוק את הדומית הזאת, יושבת מרוצה מעצמה, דשנה מעונג. היא שמעה עליה, יש לה פרה וכלב משלה. היא מגדלת אותם כמו חיות, יש לה חדר עבודה שבו היא מתעללת בהם. הם כנועים והיא משתעשעת בהם. האדון שלה סיפר.

"איזה יופי" הוא אומר לה כשהם מגיעים. "תראי איזה שטח גדול, את יכולה לרוץ ולדהור פה, ותוכלי לשחק עם החברים החדשים שלך". היא זוחלת אחריו מנסה לא לפגר מידי. למרות זאת הוא עובר לצעוד מאחוריה ובועט בה בתחת. היא ענקית ובכל זאת, הבעיטות שלו מפילות אותה מידי פעם. הדומית צוחקת צחוק רע עוד מרחוק.

הוא ניגש לדומית והם מתחבקים ומפטפטים. "אז זאת הבהמה שלך?" היא שואלת אותו בקול מזלזל. "סוסת עבודה, זה מה יש" הוא צוחק אליה. "והיא מלאה רצח, שלושה ימים אני מאביס אותה ולא נותן לה להתרוקן. חשבתי שיהיה נחמד לרוקן אותה בטבע". הדומית מחייכת מיד. "רעיון מעולה" היא אומרת לו, "זה יהיה לה טוב להתרוקן באויר החופשי, ונוכל לעודד אותה אם היא תתקשה".

כל מה שהיא רצתה עד עכשיו זה להתרוקן. אבל עכשיו זה נהיה בלתי אפשרי. יש כל כך הרבה אור, ומרחבים, והדומית נראית כל כך אכזרית ולועגת. היא לא יודעת איפה לקבור את עצמה. ואז האדון אומר לה להוריד רק את המכנסייפ "מהר, מהר, את רוצה להתרוקן או לא?". הוא לא מקשיב לה כשהיא מנסה לענות שלא. כל הצורך נעלם, כל הלחץ במעיים איננו, רק הפחד הזה. "אני לא יכולה.." היא אומרת בלחש לאדון, והוא עונה בקול "אנחנו נעזור לך, אי אפשר להשאיר אותך מלאה כל כך הרבה זמן נכון? אל תדאגי, אנחנו נעזור לך עד שהכל יצא, ונעשה את זה לאט לאט, אנחנו לא ממהרים נכון?.."

הגוף שלה כבד כשהיא יורדת על ארבע עם הראש לאדמה. "לפסק" הוא אומר לה והיא מפסקת מיד. אבל כלום לא קורה. "זה כי את לא רפויה" האדון אומר לה. "באל זה בסדר, אני ארפה אותך, זה טבעי שאת במתח". הוא לוקח מחבט עץ ומתחיל להכות אותה על התחת. זה כואב והיא מתכווצת. הוא יודע את זה. הוא אומר לה" את רואה? לאט לאט את מרפה והכל יצא, את לא צריכה לדאוג". הוא מגביר את המכות ומפוצץ אותה מכאב. היא מתכווצת יותר ויותר. "אני חושבת שהיא רעבה" הדומית אומרת "אני אביא לה את השאריות ששמרתי לפרה שלי, זה לא יפריע לה נכון?"

אחרי רגע יש מולה קערה של שאריות מזון, בשר עם חתיכות לחם שאריות של סלט ורוטב לא ברור. הכל מעורבב, זה דוחה. הדומית דוחפת לה את הראש לתוך הקערה "תאכלי" היא אומרת לה בזלזול "את צריכה להתחזק, את צריכה להתפתח, את רוצה להיות סוסת עבודה טובה נכון?" היא מנסה להתחיל והמכות נעשות חזקות יותר ומהירות יותר. "לאכול מהר" האדון שלה מצווה בקול קשה, "לאכול מהר והכל". בכוח היא אוכלת ובולעת, הבטן שלה מתפוצצת. היא לא יכולה להכניס עוד טיפה. "אוי זה נגמר, תראה כמה רעבה היא היתה" הדומית אומרת בצער. אני אארגן לה שתיה לפחות. היא מסמנת לכלב שלה לבוא. "תשקה אותה" היא אומרת לו, תרים רגל ותן לה לשתות. הוא מרים רגל אחת ומכוון לה לפנים. "תשתי הכל" האדון אומר לה, זה יקל עלייך, את רואה, כולם רוצים לעזור לך".

בבת אחת הכל עולה לה והיא צועקת לאדון "אני חייבת להתרוקן..". הוא עונה לה "חכי, תעצרי, תבדקי שזה בטוח". היא מייבבת אליו "בבקשה אדוני"...
"תני לי לראות" הוא אומר, ופוער את החור תחת שלה. "כן... את מוכנה.. את יכולה להתחיל, אבל לאט, ולהוציא את החור תחת החוצה, כן...ככה". זה יוצא ממנה וכבר לא איכפת לה מי מסתכל. הוא דורך לה על הגב. עוצר אותה באמצע ואומר לה, "אני רוצה שתהיי בזה, שתרגישי כמה טוב זה עושה לך. תחכי קצת". היא מתפוצצת, היא חייבת, היא מתחננת ושניהם צוחקים בטרוף. "קדימה" הוא אומר לה, "ועכשיו מהר את הכל, יש לנו יום ארוך פה".
Tmm
Tmm
לפני 18 שנים • 20 באפר׳ 2006

עוד עוד עוד

Tmm • 20 באפר׳ 2006
icon_lol.gif
BrutallDom
לפני 18 שנים • 22 באפר׳ 2006
BrutallDom • 22 באפר׳ 2006
.

סוף כל סוף חומרים חזקים, באמת חזקים, טוטאלים, טוטאלים בהשפלה שלהם, בדריסה שלהם,
בכוח שבהם.

כמה חבל שיש פה כל כך מעט מזה.

אני מקווה שאלו שזה כן עושה להם, שזה כן מדליק אותם, שהפנטזיות שלהם עשויות
מאותם החומרים, יעיזו ויגיבו פה. אני מקווה...

ואני מקווה שאימפוסיבל תמשיך לכתוב עוד, ותמשיך לכתוב יותר חזק ויותר בקצה. יש לה את זה.

.
Morticia
Morticia • 22 באפר׳ 2006
אני קצת מופתעת מהתגובות, ציפיתי לקרוא איזו פנטזיה נאצית או משהו... במקום זה קיבלתי יום בחווה. נו טוב.
אני אגיד לך מה מפריע לי בסיפור - זה נשמע כמו פנטזיה של דום או דומית אבל אין בו שום דבר שמסביר את רצון הפרה והסוס להיות חלק מהסוד הכמוס...
עם זאת, בהנחה ומדובר בסשן מוסכם השומר על SSC, נראה לי שלומר "דוחה" טיפה מרחיק לכת...
בסדר, לא הסטייל שלי באופן אישי אבל מי שטוב לו ושמח... שירקע...
הסיפור כתוב סבבה, רק קצת חסר כאן איזה Aftercare אולי...

מורטישה
icon_smile.gif
BrutallDom
BrutallDom • 22 באפר׳ 2006
.

אני לא קורא פס סשן מוסכם ו SSC וכו'.
אני קורא פה פנטזיה.
ושאחד, אחד , יגיד לי שהוא מפנטז על SSC, שעומד לו או שהיא נרטבת מ SSC.
שאחד או אחת יגידו לי שהם גומרים מאפטר קייר....

ראבק אנשים... זה פנטזיה.... זה המקום להשתולל... בלי חשבון.
או שגם לפנטז כבר אסור בלי כללים וכללי כללים ותתי כללים וסעיפי כללים וסייגים ומה לא ?

חבל שאין יותר פנטזיות, ככה , גולמיות קשות בקצה שמזעזעות את הנשמה, וקצת פחות
כללי.......

אני מרגיש חשש של אנשים, חשש לשתף בדברים הקשים באמת, הסוטים באמת. חבל.
חשבתי שבשביל זה אנחנו פה.

.
מאי
מאי • 22 באפר׳ 2006
איכססססססססססססס !!!!
גלתיאה
גלתיאה • 22 באפר׳ 2006
ברוטאל, זו לא ידיעה מרעישה שהרבה מאוד פנטזיות לא מכילות את ה ssc
מהיכן הבאת את הרעיון שהssc צריך להרטיב למישהו?

הוא נועד לעזור לי להעביר את הפנטזיה למציאות אם ארצה , באופן כזה שלא יגרם נזק.
Uranus
Uranus • 22 באפר׳ 2006
אוחחח אני מת על התגובות האלה.

האקטים המתוארים הם אקטים משפילים בקטגוריה בדסמית לכל דבר.
אולי לא לכם אבל זה עדיין בדסמ.
פנטזיה, סיפורת, מדע בדיוני או כל ז'אנר שלא יהיה זה נכתב באתר שמקבל דברים כאלו.

דוקא הדמויות בעיניי מאד משעשעות וצבעוניות,
יש לזה סיכוי להיות הסרט החדש הבא של דיוויד לינץ' . icon_wink.gif