אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז איך עושים את זה נכון ...? רעיונות...

השפוט של דוויל
לפני 18 שנים • 24 באפר׳ 2006

אז איך עושים את זה נכון ...? רעיונות...

השפוט של דוויל • 24 באפר׳ 2006
דיברתי היום עם משהו בצ'ט , בחור צעיר , בגילי, נשלט , כמוני...
הוא שאל אותי אם אני מצליח לדבר פה בצ'ט ובאתר עם שולטות....? שאלתי אותו אם הוא פונה לחוץ ? אם הוא קרציה ? ואז התחלנו לדבר...

חשבתי על זה המון לפני , על איך מדברים והאם כדאי לכתוב פה משהו שאולי יעזור לחלק מאיתנו לשפר את עצמם בשיחות ובהתנהגות שלנו.

אז ככה, אין ספק שקשה פה ליצור קשר עם שולטות, זה קשה כל כך לפעמים ממש לשבור את הראש! ושמתעלמים ממך ולא עונים ... אתה יכול להשתגע מבפנים, למה היא לא עונה לעזאזל? מי היא חושבת את עצמה??? לפחות שתענה... קצת נימוס אלמנטרי.... מה ביקשנו....
הבעיה מתחילה כאשר אנחנו מנסים לצור קשר עם מישהי שאנחנו לא מכירים ופונים אליו כאילו הוא חייב לנו משהו, הצד השני לא חייב לנו כלום, הצד השני פה כי הוא רוצה להיות פה ולדבר רק עם מי שהוא רוצה ולא לדבר עם מי שלא נראה לו. אנחנו לפעמים לא משכילים להבין את זה.

הבעיה ממשיכה כאשר אנחנו פונים למשהי שאנחנו לא מכירים ופונים אליה בתואר ה"מלכה" , "גבירתי" ... אני עבדך הנאמן, אני על 4 מחכה לפקודה וכו'... זה לא עושה שום רושם, זה רק יוצר זלזול וריחוק מהצד השולט.
כאשר אנחנו פונים למשהי ,צריך להיות עצמך, מי שאתה , לא מישהו אחר ולא מי שאתה חושב שהשולט ירצה לראות, מניסיון .. זה תמיד יותר עוזר להיות עצמך ולא איזה טמבל אחר. אין לנו מה להסתיר, אנחנו פה ורשום לנו "נשלט" ליד הניק ואין מה לחשוש מאיך שהשולט יקבל אותך , לכן אין סיבה לנסות להיות מישהו אחר.

אסור לשכוח שהשולט נמצא פה לרוב מאותה סיבה שאנחנו נמצאים פה, גם הם מחפשים !!! וגם הם רוצים למצוא את אותו אחד שירגש אותם, יעשה להם את זה , יעניין אותם, ימשוך אותם.

בנושא ההטרדות , כאשר אנחנו נהיים "מציקים" אנחנו לא עוזבים אותם, אנחנו רק גורמים להם יותר להתעלם ויותר מזה אנחנו מוציאים שם רע לנשלטים האחרים.... שינסו לפנות גם הם.

אני לא אומר שכול השולטות הן בסדר, יש כאלו שפשוט אי אפשר לסבול, ויש כאלו שחושבות שהן מלכות וכמה עצוב... הן לא! יש כאלו שבאות רק למטרות ניצול ואכן מנצלות אותנו ויש כאלו שסתם לא סגורות על עצמן וסתם מחפשות קצת פלפל בחיים המשעממים שלהן....

לסיכום: תהיו עצמכם, תהיו COOL , תהיו שנונים במידה , תהיו רגישים, תהיו אנשי שיחה, תהיו מעניינים, תהיו בעלי אופי, תהיו רציניים, תהיו אכפתיים, תהיו עקביים, אל תסתרו את עצמכם, אל תהיו צבועים, אל תהיו פחדנים , תעמדו מאחורי המילה שלכם, תהיו חמודים , תהיו מתוקים , תהיו אדיבים , אל תהיו קמצנים, תהיו חברותיים והכי חשוב תהיו חכמים!

זהו, בטח יש דוגמאות שלא ציינתי ובטח אפשר להוסיף פה עוד דברים , אז מי שרוצה יותר ממוזמן להגיב ולתרום .

בהצלחה...
נ.ב.
אפשר גם לעזור אחד לשני , וואלה למה לא?
קוניאק​(שולט)
קוניאק​(שולט) • 24 באפר׳ 2006
נימוס בסיסי , בדכ יזכה לתגובה , גם אם היא שלילית , אבל לפחות תגובה .
קוניאק​(שולט)

ועוד דבר

קוניאק​(שולט) • 24 באפר׳ 2006
היחס בין גברים לנשים כאן הוא חסר כל פרופורציה . רק לחשוב כמה הודעות יש להן לקרוא כל יום , כל היום...., מתיש משהו .
Morticia
Morticia • 24 באפר׳ 2006
קוניאק צודק בשתי ההערות שלו לדעתי...
סופרמן ידידי, על אף שאני חוששת שמא התכוונת אלי בין הדומיות ה"משועממות" שהתייחסת אליהן, אני חושבת שיפה שהעלית את הנושא הזה ויש לי מה לומר.
אחד הדברים שהכי מרתיעים אותי זה כשפונים אלי בגינונים מלכותיים על ריק. בדיוק הפניות האלה של "גבירתי/מלכתי, ממתין לך על ארבע" וכו'
מצד שני, שמעתי כבר מנשלטים באתר שיש דומיות שממש מתעצבנות אם פונים אליהן אחרת...

אני משתדלת להגיב לכל פנייה שנראית לי עניינית או מנומסת. אני לא מגיבה רק כאשר מדובר בפניה לא מכובדת או בפונה לא רלוונטי (למשל: כמות הנשואים שמרשים לעצמם לפנות אלי למרות שכתוב בפרופיל שלי שאני לא מעוניינת בנשואים, היא עצומה ולרובם אני לא מגיבה...)

אני חושבת שזה נכון שצריך להיות אנחנו כמו שאנחנו בפנייה שלנו ולא כמו מי שנדמה לנו שרוצים שנהיה ואני חושבת שהכי חשוב זה לטרוח ולקרוא פרופיל של דומית לפני שפונים אליה, כדי למנוע שטויות נוסח אלו שציינתי.

דבר נוסף שאני שמתי לב אליו לאחרונה הוא שהרבה גברים שמכנים עצמם נשלטים באתר, לא באמת מתמודדים עם נטיות דומיננטיות של אישה.
קרה לי לא פעם ולא פעמיים שנשלט ממש התהפך עלי כי סירבתי לו או הרשתי לעצמי, בהקשר של שיחה, לומר לו בכנות את דעתי עליו ונהפך לאגרסיבי ומעליב.
אני אף פעם לא מבינה את זה. זתומרת אם גבר טוען שהוא מעריץ נשים ורוצה להישלט ע"י אישה, איך בכזו קלות הוא הופך למפלצת קטלנית? זה קורה לפעמים וזה מאוד מוזר לי. כאילו שאנחנו השולטות חייבות כאן משהו למישהו. כאילו מישהו חייב כאן משהו למישהו...

תקראו ת'פרופילים אנשים, תקראו דברים שהדומית כותבת, נסו להבין את הראש שלה ולגשת אליה בהתאם מחד אך בצורה אותנטית למי שאתם מאידך.
זו עצה לא רעה בכלל...

סופרמן, שיהיה לך בהצלחה
icon_smile.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 באפר׳ 2006
אני לא שייך, אבל רציתי לחדד נקודה שתופסת גם אצלנו במיילדום:
מי שרוצה כלב שיתרפס לרגליה לא תתקשה למצוא. יש כאן אלפי קילוגרמים של כאלה. רק לבחור. אם זה התפקיד שתשחק כשתפנה אליה, אתה לא מיוחד ואין סיבה שהיא תתייחס דווקא אליך. גם אם היא כן תתייחס אליך, אתה תהיה בסך הכל עוד כלב מתרפס והיא תשתעמם ממך מהר.
לעומת זאת, אתה עצמך ייחודי ויש רק אחד ממך. אתה בטוח יותר מעניין מעוד כלב מתרפס. תפנה אליה כבן אדם, לא כעבד. תראה לה מי אתה, לא מה אתה מוכן לעשות בשבילה. אל תמהר כל כך לזרוק עצמך לרגליה.
איימי_​(נשלטת)

Re: אז איך עושים את זה נכון ...? רעיונות...

איימי_​(נשלטת) • 24 באפר׳ 2006
superman כתב/ה:
אז ככה, אין ספק שקשה פה ליצור קשר עם שולטות, זה קשה כל כך לפעמים ממש לשבור את הראש! ושמתעלמים ממך ולא עונים ... אתה יכול להשתגע מבפנים, למה היא לא עונה לעזאזל? מי היא חושבת את עצמה??? לפחות שתענה... קצת נימוס אלמנטרי.... מה ביקשנו....
הבעיה מתחילה כאשר אנחנו מנסים לצור קשר עם מישהי שאנחנו לא מכירים ופונים אליו כאילו הוא חייב לנו משהו, הצד השני לא חייב לנו כלום, הצד השני פה כי הוא רוצה להיות פה ולדבר רק עם מי שהוא רוצה ולא לדבר עם מי שלא נראה לו. אנחנו לפעמים לא משכילים להבין את זה.

הבעיה ממשיכה כאשר אנחנו פונים למשהי שאנחנו לא מכירים ופונים אליה בתואר ה"מלכה" , "גבירתי" ... אני עבדך הנאמן, אני על 4 מחכה לפקודה וכו'... זה לא עושה שום רושם, זה רק יוצר זלזול וריחוק מהצד השולט.
כאשר אנחנו פונים למשהי ,צריך להיות עצמך, מי שאתה , לא מישהו אחר ולא מי שאתה חושב שהשולט ירצה לראות, מניסיון .. זה תמיד יותר עוזר להיות עצמך ולא איזה טמבל אחר. אין לנו מה להסתיר, אנחנו פה ורשום לנו "נשלט" ליד הניק ואין מה לחשוש מאיך שהשולט יקבל אותך , לכן אין סיבה לנסות להיות מישהו אחר.

אסור לשכוח שהשולט נמצא פה לרוב מאותה סיבה שאנחנו נמצאים פה, גם הם מחפשים !!! וגם הם רוצים למצוא את אותו אחד שירגש אותם, יעשה להם את זה , יעניין אותם, ימשוך אותם.

בנושא ההטרדות , כאשר אנחנו נהיים "מציקים" אנחנו לא עוזבים אותם, אנחנו רק גורמים להם יותר להתעלם ויותר מזה אנחנו מוציאים שם רע לנשלטים האחרים.... שינסו לפנות גם הם.

אני לא אומר שכול השולטות הן בסדר, יש כאלו שפשוט אי אפשר לסבול, ויש כאלו שחושבות שהן מלכות וכמה עצוב... הן לא! יש כאלו שבאות רק למטרות ניצול ואכן מנצלות אותנו ויש כאלו שסתם לא סגורות על עצמן וסתם מחפשות קצת פלפל בחיים המשעממים שלהן....

לסיכום: תהיו עצמכם, תהיו COOL , תהיו שנונים במידה , תהיו רגישים, תהיו אנשי שיחה, תהיו מעניינים, תהיו בעלי אופי, תהיו רציניים, תהיו אכפתיים, תהיו עקביים, אל תסתרו את עצמכם, אל תהיו צבועים, אל תהיו פחדנים , תעמדו מאחורי המילה שלכם, תהיו חמודים , תהיו מתוקים , תהיו אדיבים , אל תהיו קמצנים, תהיו חברותיים והכי חשוב תהיו חכמים!

מילים כדורבנות, סופרמן. כל הכבוד! icon_cool.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 24 באפר׳ 2006
העצה שלי היא לדבר עם הבחורה בצורה הכי רגילה ופשוטה שיש.
(פשוט זה לא אומר לשאול "מה קורה" או "מה שלומך" בתור משפט ראשון של היכרות...)

להתחיל עם הבחורה. לא לתת יותר מדי התייחסות לנטייה הבדסמית.
זה יבוא אחר כך במידה שיווצר קשר.
בשלב ההתחלתי זהו חיזור בין גבר לאישה. הבדסמ לא נמצא שם.

תדבר עם שולטת כמו שהיית מדבר עם נשלטת כמו שהיית מדבר עם ונילית.
אישה זו אישה. כולן מחפשות עניין ורוצות קצת (טוב נו...הרבה icon_biggrin.gif ) יחס.

עוד טיפ הוא לשוחח איתה על דברים שכתבה בפורומים או בבלוג שלה.
להגיב על דבריה. אם זו תמיכה או ביקורת בונה או דיעה משלך.

בשיחה כזאת אפשר להתרשם הרבה יותר מהבן אדם, אופיו וחוכמתו (אם יש בנמצא)
מאשר שיחת היכרות אחרת שלפעמים בנאלית במקצת ואינה אומרת כלום.

כשמוצאים נושא משותף בד"כ הדברים זורמים הרבה יותר מהר ונותנים
רושם ראשוני יותר מעמיק אחד כלפי השני.
(הנושא המשותף יכול להיות גם משהו זמני כמו קטע שכתבה או אתה כתבת.
לא חייב להיות תחומים משותפים שיש לכם בחיים)

כך אתה תלמד קצת להכיר אותה והיא אותך.

ביטחון עצמי גם יעזור מאוד.
לא ביטחון של אגו טריפ אלא מודעות עצמית.

ולסיום:
אל תבוא בתוקפנות. תבוא רגוע .
icon_cool.gif

כל הנכתב למעלה זו דעתי בלבד.
שוטרת*
שוטרת* • 24 באפר׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
אני לא שייך, אבל רציתי לחדד נקודה שתופסת גם אצלנו במיילדום:
מי שרוצה כלב שיתרפס לרגליה לא תתקשה למצוא. יש כאן אלפי קילוגרמים של כאלה. רק לבחור. אם זה התפקיד שתשחק כשתפנה אליה, אתה לא מיוחד ואין סיבה שהיא תתייחס דווקא אליך. גם אם היא כן תתייחס אליך, אתה תהיה בסך הכל עוד כלב מתרפס והיא תשתעמם ממך מהר.
לעומת זאת, אתה עצמך ייחודי ויש רק אחד ממך. אתה בטוח יותר מעניין מעוד כלב מתרפס. תפנה אליה כבן אדם, לא כעבד. תראה לה מי אתה, לא מה אתה מוכן לעשות בשבילה. אל תמהר כל כך לזרוק עצמך לרגליה.

מדוייק להפליא. ועוד טיפ - אותי מאוד משעמם לקרוא את כל ה"היי .." ושנייה אחרי "אני אוהב/רוצה/מפנטז על א' ב' ג'.." וגם כל ה "????" , אם כבר פנית אולי באמת כדאי שתדע למי אתה פונה ע"י קריאה של פרופיל , ואז יהיה לך לפחות נושא לפתיחה.
בהצלחה.
miss.wanda​(מתחלפת)
miss.wanda​(מתחלפת) • 24 באפר׳ 2006
אני חדשה כאן.

הצטרפתי לפני כעשר דקות, וכבר יש לי די נסיון כדי להביע דעה כאן icon_smile.gif

מסכימה עם סופרמן שכדאי להיות פשוט 'אתה'. חושבת שזה לא תמיד מציאותי להיות כל
שאר שלל התארים של סופרמן -- לא כולם רגישים, שנונים, חכמים, והנסיונות להיות כאלה
בכח נראים קצת מצחיקים. העקרון הבסיסי הוא -- אם מישהו מצפה ממני להתיחסות רצינית,
כדאי להיות כנים ואמיתיים. רצוי גם להציץ בפרופיל, שיתעדכן מדי פעם.

miss.wanda
Morticia
Morticia • 24 באפר׳ 2006
Tom. כתב/ה:

כל הנכתב למעלה זו דעתי בלבד.

אני אתך יה עקרב... icon_wink.gif
ניסחת את זה היטב.