בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני מחפשת מנקה ואני... חרמנית?

God's Daughter​(מתחלפת)
לפני 18 שנים • 28 באפר׳ 2006

אני מחפשת מנקה ואני... חרמנית?

God's Daughter​(מתחלפת) • 28 באפר׳ 2006
מה דעתכן?

במחשבותי לשכור מנקה לפעם בשבוע הגעתי למסקנה שזה יהיה הרבה יותר מעניין אם זו תהיה סאבית.
מאחר וכרגע אין לי סאבית (למרות שרוצה) וגם אם הייתה לי, אני לא מרגישה שאני נמשכת לענייני ניצול שכזה (שתנקה לי באופן קבוע את הבית), חשבתי לעצמי לחפש לי כאן מנקה.
מנקה שאשלם לה כלכל מנקה אחרת (כ-30 ש"ח לשעה נדמה לי, כך משלמים?) ושתגיע פעם בשבוע, בשעות קבועות... אבל.... שתהיה לבושה כסאבית, או לא לבושה בכלל icon_biggrin.gif ...
שתנהג כלפינו כסאבית וההיפך.. ומי יודע לאן זה יזרום, נשמע לי כמו כיף הדדי ותיבול .. עבודה מהנה icon_smile.gif
ברצוני להדגיש שאין הכוונה לסאבית בתשלום!! הכוונה היא למנקה, רגילה, בתשלום, רק עם תיבול קינקי וכייפי ... לי זה נשמע משעשע, ואני בוודאי לא הראשונה שחשבה על זה(ואולי יש כאלה שביצעו?)
מה דעתכן?
קלייר​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 28 באפר׳ 2006
קלייר​(נשלטת) • 28 באפר׳ 2006
נשמע מגניב icon_smile.gif
אשמח לקרוא אם מצאת ואיך זה התפתח icon_smile.gif
נזמית לופתת
לפני 18 שנים • 29 באפר׳ 2006
נזמית לופתת • 29 באפר׳ 2006
עבר בסה"כ יום icon_smile.gif

אל תאמרי יאוש. icon_cool.gif
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 29 באפר׳ 2006
ניסיתי להתאפק....אבל לא הולך לי... icon_twisted.gif

בת אל היקרה , לא בטוחה שתמצאי מה שאת מחפשת
את בעצם הנשלטת של בן זוגך ,הוא רוצה להשתובב
ואת מסכימה , מן הסתם לרצות אותו , וזה שקוף
הרי ....אם זה היה גם רצונך .....היית דורשת שוויון,
דהיינו, לצרף גם נשלטים , אבל כמובן שאין מצב ,
כי הדומיננטי כאן , דהיינו , בן זוגך , אינו מסכים ,
מבחינת גברים אישה עם אישה זה לא בגידה ....האומנם ? icon_cool.gif
אני מאמינה שהסאביות פה איכותיות ולא מעוניינות בדומית
שהיא בעצם נשלטת של בן זוגה ועוד רוצה לחלוק את הסאבית
עם בן זוגה - שקוף שאת מחפשת שלישיה והכל כדי לרצות את בן זוגך.

זהו......הוצאתי את זה ....בייי.... icon_cool.gif
God's Daughter​(מתחלפת)

גם אני ניסיתי להתאפק אבל לא יכלתי

God's Daughter​(מתחלפת) • 29 באפר׳ 2006
שלא לכעוס
סליחה
ממש מתנשא מצדך לכתוב מה שכתבת.
לילו היקרה, בן זוגי אינו דומיננטי, הוא 90% נשלט, אתי ונתחיל מכאן.
נתחיל גם מכך שהייתי אומרת שזה די לא מנומס לנסות "לבשר" לשולטת כלשהיא שהיא נשלטת... עפ"י דעתך, אין לי שום דבר נגדך, או נגד אף אחת אחרת כאן, אבל מי את (או כל אחת אחרת) שתגיד לי שאני נשלטת של מישהו? וגם אם היא חושבת שכן.. וכ"כ רוצה לומר לי את זה, היא יכולה להגיד זאת בפרטיות, את זה שזה לא נכון, היא כבר תלמד לאחר מכן.
לרצות את בן זוגי? רחוק ושטות גמורה, אם רק היית יודעת פירור על הזוגיות שלנו, לא היית פוצה פיך. לא רוצה נשלט כי גבר אחר לא מעניין אותי.. קשה לך להאמין? קשה לך לקבל ש*טוב לי ומספיק לי גבר אחד* ?.. מצטערת לאכזבך.
מחפשת אישה כי *אני* רוצה אישה.
רוצה שתזדיין אתו כי בין השאר אני מתגרה מלהזנות אותה... כי אני מתגרה משלישיה עם עוד אישה עם בן זוגי... דווקא במקרה הזה, יש לי בן זוג מאוד אוהב, שמאוד נמשך אלי .. לא חסר לו, ולא חסר לי.
כן יש כאלה שמקנאים במערכת היחסים שלנו ומגיבים מני תגובות, אבל זו המציאות. טוב לנו יחד, הוא הסתפק עד עכשיו, והיה גם מסתפק בעתיד אם לא הייתי מציעה אני עצמי את הרעיון ... אני לא מחפשת נשלטת שלא תסכים לשכב אתו כי זה היה הורס לי חלק מהפנטזיות, חלק מהדברים שאני רוצה לעשות עם נשלטת, וחלקם כוללים את בן זוגי, וממש לא כדי לרצות אף אחד.
התגובה שלך מקוממת ולא במקום. אני מקווה שתלמדי את טעותך עם הזמן.
ושוב, בלי קשר לרלוונטיות של השרשור הזה, אני חושבת שזה לא במקום מצד אף אחד להגיד לאף אחד (גבר או אישה) כאן באתר מה הנטייה שלהם עפ"י חוות דעת אישית, במיוחד אם אינך מכירה אותם!
סקיפר

אני חושב שאם היית מעלה את המחיר היית מוצאת

סקיפר • 29 באפר׳ 2006
האמת שהבקשה מצחיקה אותי.
אני מחכה לראות אם תצליחי.
אם את מחפשת כבר חודשיים ולא מוצאת אני חושב שאת צריכה להעלות את המחיר בהרבה ואז תמצאי. (אולי לא פה אבל תמצאי).

היא לא עוזרת בית ונותנת עוד שרותים חוץ מהניקיון.
אני לא מתמצא במחירים אבל אני חושב שהמחיר המקובל הוא הרבה יותר מ 30 ש"ח.
icon_lol.gif
God's Daughter​(מתחלפת)

סקיפר

God's Daughter​(מתחלפת) • 29 באפר׳ 2006
icon_twisted.gif
תירגע!
כמו שכתבתי בהודעה המקורית - לא סאבית בתשלום!

וכשכתבתי שאני לא מוצאת לא התכוונתי לכך, אלא לסאבית שמתאימה לי באופן כללי... icon_smile.gif
Lilu-FemdoM{Pon}

Re: גם אני ניסיתי להתאפק אבל לא יכלתי

Lilu-FemdoM{Pon} • 29 באפר׳ 2006
God's Daughter כתב/ה:
שלא לכעוס
סליחה
ממש מתנשא מצדך לכתוב מה שכתבת.
לילו היקרה, בן זוגי אינו דומיננטי, הוא 90% נשלט, אתי ונתחיל מכאן.
נתחיל גם מכך שהייתי אומרת שזה די לא מנומס לנסות "לבשר" לשולטת כלשהיא שהיא נשלטת... עפ"י דעתך, אין לי שום דבר נגדך, או נגד אף אחת אחרת כאן, אבל מי את (או כל אחת אחרת) שתגיד לי שאני נשלטת של מישהו? וגם אם היא חושבת שכן.. וכ"כ רוצה לומר לי את זה, היא יכולה להגיד זאת בפרטיות, את זה שזה לא נכון, היא כבר תלמד לאחר מכן.
לרצות את בן זוגי? רחוק ושטות גמורה, אם רק היית יודעת פירור על הזוגיות שלנו, לא היית פוצה פיך. לא רוצה נשלט כי גבר אחר לא מעניין אותי.. קשה לך להאמין? קשה לך לקבל ש*טוב לי ומספיק לי גבר אחד* ?.. מצטערת לאכזבך.
מחפשת אישה כי *אני* רוצה אישה.
רוצה שתזדיין אתו כי בין השאר אני מתגרה מלהזנות אותה... כי אני מתגרה משלישיה עם עוד אישה עם בן זוגי... דווקא במקרה הזה, יש לי בן זוג מאוד אוהב, שמאוד נמשך אלי .. לא חסר לו, ולא חסר לי.
כן יש כאלה שמקנאים במערכת היחסים שלנו ומגיבים מני תגובות, אבל זו המציאות. טוב לנו יחד, הוא הסתפק עד עכשיו, והיה גם מסתפק בעתיד אם לא הייתי מציעה אני עצמי את הרעיון ... אני לא מחפשת נשלטת שלא תסכים לשכב אתו כי זה היה הורס לי חלק מהפנטזיות, חלק מהדברים שאני רוצה לעשות עם נשלטת, וחלקם כוללים את בן זוגי, וממש לא כדי לרצות אף אחד.
התגובה שלך מקוממת ולא במקום. אני מקווה שתלמדי את טעותך עם הזמן.
ושוב, בלי קשר לרלוונטיות של השרשור הזה, אני חושבת שזה לא במקום מצד אף אחד להגיד לאף אחד (גבר או אישה) כאן באתר מה הנטייה שלהם עפ"י חוות דעת אישית, במיוחד אם אינך מכירה אותם!

שיבושם .....לו.