שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז איך מכניסים את הבעל לעסק ?

שוקו_וניל
לפני 18 שנים • 1 במאי 2006

אז איך מכניסים את הבעל לעסק ?

שוקו_וניל • 1 במאי 2006
בשנים שלפני שהיכרתי את הגבר, התנסיתי מעט ב-BDSM, מהצד התחתון של המשוואה. לא כל כך בקטע של שליטה מוחלטת בקשר, אבל בהחלט בקטע המיני של ה-submissive ושל ההנאה מכאב עד רמה בינונית.

ואז הוא הפציע לחיי ומאז כמעט 8 שנות ונילה מאושרות ובמידה רבה גם מספקות. לא סיפרתי לו שום דבר מפורש, וודאי שלא שום דבר על קשרים קודמים והתנסויות [מה, לא התחתנתי בתולה ???] , ומדי פעם רמזים דקים על העדפות.

ולאחרונה בא לי יותר. ואני לא יודעת איך להתחיל, איך לדבר, איך לא להרתיע אותו -- הוא כל כך אוהב וכל כך מגונן, שכל ציוץ שלי מקפיץ אותו, אני לא בטוחה שהוא מסוגל רגשית להבין שיש כאב טוב. ועוד יותר גרוע -- גם אם הוא יהיה מוכן לנסות דברים בשבילי, אני חוששת שהוא יסבול או יחוש שהוא פוגע בי, ואז זה רק יפגע בנו. אגב, כשחלפנו לאחרונה ליד הדאנג'ן [סתם טיול של שבת בבוקר] הוא היה כ"כ מזועזע ונסער, שזה ממש גרם לי לחשוב פעמיים.

בקיצור, אשמח למחשבות איך אפשר להעלות הנושא בעדינות, איך להביא אותו לנסות ולהבין ולענות על החלק הזה שלי שאינו מוכן לוותר על הצורך.

בתודה מראש על כל רעיון.

נ.ב. Kap-Dan ו/או פלאפ, אם אתם קוראים את זה, שתדעו שבימים ההם היינו בקשר,,, icon_biggrin.gif
גבר גורב גרב
לפני 17 שנים • 5 במאי 2006
גבר גורב גרב • 5 במאי 2006
בעלי, במידה ותסכים לסאדו אזי ביום זוגי אתן לך לחדור לי לתחת
246
246
לפני 17 שנים • 18 ביוני 2006
246 • 18 ביוני 2006
לדעתי הכי טוב זה לדבר פתוח - ואחרי ההלם הראשוני שהוא יקבל (וסביר להניח שהוא יקבל, אין מה לעשות - כולנו פה סוטיםicon_smile.gif), תראי לו שזה לא כזה נורא, תראי לו סרטים "קלים" יחסית, תראי לו סיפורים אישיים מבלוגים - תראי לו שזה צד נוסף, אבל זה לא הופך אותך לבנאדם משוגע או דפוק.

מקסימום תני לי לדבר איתו, אני דיפלומטית משהו.. icon_smile.gif

בהצלחה!
godisafemale​(שולטת)
לפני 17 שנים • 18 ביוני 2006

לא מכניסים את הבעל

godisafemale​(שולטת) • 18 ביוני 2006

ושומרים את המסגרת על טהרת המעמול והדלקת נרות שבת.

מה שכן ליום ההולדת מביאים שוט ואזיקים ולא מוסיפים מילה.

זהו.
teacher​(שולט)
לפני 17 שנים • 19 ביוני 2006

אני דווקא חושב על משהו יותר עדין

teacher​(שולט) • 19 ביוני 2006
לפעמים סיגר הוא רק סיגר...

אבל לפעמים הוא לא.
אני לא הייתי ''קורא'' יותר מידי פנימה לתוך התגובה שלו למראה הדאנג'ן הסגור בשבת בבוקר.
באותה המידה שהוא הביע סלידה, זה גם אומר שיש לו עניין להביע את דעתו..

אני מציע דרך, שיש ממנה גם חזרה, במידה שהוא ממש לא מעוניין.
ומה שיפה, אתם גם יכולים בעדינות לראות אחד על השני, איפה אתם נמצאים על סקאלת
השליטה (שולט או נשלט), כי למרות ההיכרות העמוקה, תמיד יש הפתעות.

כיסוי עיניים פשוט - מטפחת, חתיכת בד, ציפית אטומה לאור, אפילו חולצה הפוכה על הפנים.
ומילת המפתח - לשחק .. (PLAY ולא ACT).

יש מליון דברים שאפשר לעשות עם כיסוי עיניים. אפשר ללטף את הגוף ולהפתיע,
אפשר להאכיל, לתת למי שעם הכיסוי על העיניים לנסות ולהוביל, לשחק את משחק
שביל הקצפת, חפש ת'תות ועוד המון משחקים שהמטרה שלהם היא דבר ראשון הנאה,
ודבר שני, בין השורות - שליטה.

כיסוי העיניים מציע איבוד שליטה בתנאים ''מקלים''. תמיד אפשר להסיר אותו, הגוף אינו כבול,
אין כאב (לפחות לא כתוצאה מכיסוי העיניים), זה לא קינקי כשלעצמו (לפחות לא כמו, נגיד,
ויברטור דו כיווני בצבע וורוד זרחני שנותן מכות חשמל לפי קצב המוזיקה..) ויותר מכל, הוא
מאפשר לחשוף בדיוק מה שרוצים.
כיסוי מבוקר = חשיפה מבוקרת.

וזה מקום נחמד ולא מאיים להתחיל בו.

חוץ מזה, את מעלה נקודה מאוד חשובה של מחשבה על פגיעה.
מי שלא מכיר BDSM (או מכיר אבל לא ניסה), קשה לו להבין שהכאב אינו שם כדי לפגוע.
icon_cool.gif

הנה ציטוט ממאמר שתרגמתי, בו נשאלות שאלות דומות, על ידי דמות דמיונית - ''זה שאינו יודע לשאול''...
ציטוט: התאמה ורגישות לנשלט? השולט הוא זה שנותן את הפקודות. מה איכפת לו מה קורה אצל הנשלט?

תאמינו או לא, אך הדינמיקה של היחסים לעיתים קרובות מונעת על ידי הנשלט ולא עי ידי השולט. הנשלט מציב את הגבולות. הנשלט מחליט איזה מקומות אפשר ואי אפשר לחקור. יש לנשלט את היכולת לעצור באופן מיידי כל סיטואציה. השולט, במובנים רבים רק מאפשר ומסייע. זה תפקידו של השולט ליצור את התפאורה המתאימה כדי לאפשר לאנשים המעורבים לחקור את הפנטזיות של הנשלט.

שליטה בפרטנר אינה אומרת שאינך מעוניין לרצות אותו. לעיתים רחוקות ונדירות קורה שהשולט מתעניין בסיפוק עצמו יותר מאשר סיפוק הנשלט .
למעשה, שולטים רבים מונעים באותה המידה גם על ידי הרצון לספק את הפרטנר שלהם. הפסיכולוגיה של יחסי BDSM בריאים היא שיתוף פעולה והנעת היחסים במידה שווה בין השולט לנשלט, והשולט יכול לשאוב הנאה מסיפוק רצונות הנשלט בדיוק כפי שזה קורה גם להיפך. זה דו כיווני והדדי.

רגע אחד, בכח? הצלפות? זה אמור להיות כיף?

זה כיף, אם אתה בעניין. החוויה של להיות מוצלף אינה כלל כפי שאתה מדמיין. ובכלל זה יותר מגרה מאשר כואב. וכנ"ל גם החוויה של לשחק פנטזיה, כמו למשל - משחק התנגדו.

באמת ובתמים היו זמנים שהקו האדום שלי היה הצלפות. לא הייתי מוכן בשום אופן, ובשום נסיבות שיצליפו בי.

אבל אז ניסיתי את זה (סיפור ארוך), וזה כלל לא היה דומה למה שדמיינתי. ניסית פעם מסג'? עמוק כזה, שכואב, אבל גם מרגיש טוב? אז אותה הרגשה, רק יותר.

חוץ מזה, כשאתה מגורה מינית כל מיני סוגים של תחושות וגירויים יכולים להיות מקור להנאה. קרה לכם שמישהי שרטה את הגב שלכם תוך כדי סקס? מה עם נשיכות? זה מלא בתשוקה ואינטנסיבי. ואם אתה בהלך רוח הנכון, אפילו הצלפות שמשאירות סימנים לא כואבות כל כך.
זה לא כמו לתקוע את הבוהן במשטח קשיח, או להיתקל בקיר של המקלחת בגלל ששכחת להדליק את האור בשתיים בלילה... אז זה יותר דומה לשריטות בגב, אבל היי, אם זה לא בשבילכם, אל תעשו את זה.

בדיוק! אני לעולם לא אעשה את זה, אני מכבד את הפרטנרית שלי.

ההתנסות במשחקי תפקידים וב-BDSM אינה אומרת שאינך מכבד את זוגתך. להיפך, כבוד לבת הזוג זה בדיוק הדבר שצריך כדי לעשות את זה כמו שצריך ובבטיחות!

כבוד לפרטנר אינו אומר רק להתנהג על פי הקודים החברתיים לפיהם "גבר אמור לנהוג באישה", הכבוד טמון בחקר הדדי, עשיה זוגית, לחלוק את עצמך ברמה העמוקה ביותר יחד עם הפרטנר. וזה משפיע על כל התחומים האחרים.

אנשים שונים צריכים, רוצים ומעריכים דברים שונים. ו"לכבד" אומר תשומת לב לכל הדברים הללו. ומעל הכל, כבוד הדדי הוא המפתח לגילוי הדדי ואישי.

נכתב במקור על ידי Franklin Veaux

למאמר המתורגם המלא:
http://www.maledom.co.il/phpsite/modules.php?name=News&file=article&sid=14

מקווה שזה עוזר במשהו
teacher
נוריתE
לפני 17 שנים • 23 ביוני 2006
נוריתE • 23 ביוני 2006
לשם מה?
בשבילי הקונוטציה הכי טובה היא הזעזוע שלו ממראה הדאנג'ן
ז''א שהוא יודע "מה הולך שם"
וזה לא "כוס התה שלו"

את רוצה שבעלך יהיה גם האדון שלך?
כשהוא לא מבין א ב בזה ואולי גם זה בכלל לא העיניין שלו?

לפעמים
בייחוד בנישואין צריך להשלים ולקבל ולחיות עם בן הזוג שלך ומה שיש
silence​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 4 ביולי 2006

רמזים בשקל

silence​(נשלטת) • 4 ביולי 2006
אני בעד הרמזים הקטנים. מטפחת, אזיקים..
פעם, אחרי שהוא כבר ידע אבל לא היה שלם עם זה, אמרתי שאני כלבה טובה..הוא קצת היה בהלם- אבל ימים יעידו- הוא השלים
אח"כ אולי להשאיר את המחשב פתוח עם איזה סיפור לא מזעזע במיוחד
ולכי תדעי, אולי הוא עוד יגלה אהבה חבויה לשליטה icon_biggrin.gif
לרוי
לפני 17 שנים • 16 ביולי 2006
לרוי • 16 ביולי 2006
לפי דעתי באמצע סקס פשוט מאוד תני לו מכות על התחת ותגידי לו שגם הוא יתן לך מכות בתחת.
ותראי לו שאת נהנת מהמכות והוא בטוח זורםםםםםםםם icon_biggrin.gif
הייתי כאן
לפני 17 שנים • 17 ביולי 2006
הייתי כאן • 17 ביולי 2006
יצאתי מהמקלחת רטובה ,עירומה על המיטה ,רגליים פסוקות שני אטבים מוצמדים לשפתי הכוס שלי , קראתי לבעלי ,,,נכנס לחדר,,,כמעט התעלף, רגע לפני ההתעלפות חייג לפסיכיאטר המחוזי..