אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוויות ועידכון מיום שלישי ערב יום העצמאות., היה ערב פצצה!!!

אבי כוכבי
לפני 18 שנים • 3 במאי 2006

חוויות ועידכון מיום שלישי ערב יום העצמאות., היה ערב פצצה!!!

אבי כוכבי • 3 במאי 2006
יום שלישי ה-3/5/05 היה ערב נחמד ביותר.
כרגיל גדי ,ניר, ואני עבדכם-אבי. עבדנו כצוות וכל אחד קיבל את אשר חשקה נפשו.
החל מכפות רגליים וכלה בהשפלות ומכות אכזריות.
אני שאוהב נורא כאב והשפלות נורא נהנתי שמישהיא שם (יפה ברמות) פשוט קפצה לי על הבטן ללא רחמים
כאילו הייתי טרמפולינה או מקפצה. כאילו אין בי מערכת עצבים ושום דבר אצלי לא יכול לההרס.
כמו הייתי עצם דומם אלסטי וגמיש. והיא כל כך נהנתה מעצמה שזה מדהים!!!
שאלתי אותה אם יש לה בעייה להתעלל בי עד שאבכה והיא אמרה שאין לה בעייה. וברור שאני חייכתי על אף שידעתי
שהיא לא בראש לגרום למישהוא לבכות. אך היא קפצה לי על הפנים והגרון בגלל חוסר ניסיון שלה ובגלל זה ניתפס לי קצת הצוואר אחר כך. חחח...

ולמאסטר הבית-09 נפלה ברישתו בחורה יפה בשם "סול" עטופה בדגל ישראל ועטופה גם בדאגתו ובטיפולו המסור.
אישית שמחתי נורא לראות איך הוא שמר עלייה במהלך הערב מכל מיני "ברנשים" כאלו או אחרים שניסו לגזול אותה מידיו הענוגות והמסורות.
מה שבטוח 09 זה שאנחנו צריכים ללמוד ממך את הקסם איך היינך מצליח למשוך לידך כאלו בחורות מדהימות.
ואולי זה לא בר למידה וייתכן שזה פשוט משהוא באישיותך ובמראך שגורם להם להיתמסר לך, מי יודע??? מה שבטוח שאתה נהנתה
יום שלישי וחזרתה מחוייך הבייתה..איך לא?!- הבחורה לא עזבה אותך לרגע. חחח...

ואתמול היתה התנגשות אלימה בין שתיי אנשים במועדון אני שמח מאוד שזה דבר נדיר אצלנו במועדון. ובטח שזה היה אחד שלא שייך לקהילה או
לא מכיר בערכים שלה שהרשה לעצמו לשתות קצת יותר מידי ועשה טעויות. איני יודע ואיני מכיר את האיש.
אך אני נורא נורא שמחתי שכולם ראו להפריד בן הניצים וזהוא דבר מיוחד ונדיר במינו שלא אראה בשום מועדון אחר בארץ.
זה היה לפלא בעייני שאף אחד שם לא ראה לנהוג שם באלימות ועשו בדיוק כנדרש-ודאגו לקרר ולהרגיע את האווירה
וכמו כלום לא קרה- המוזיקה ניתחדשה והאנשים החלו ממשיכים מאותה נקודה שהם הפסיקו להנאתם.
אני שונא אלימות ואכזריות שנובעת ממקום אמיתי. וכל כך נהנתי לראות אך אנשים דואגים ושואלים לשלומה של הבחורה שמשום מה בכתה שם
בצמוד לקיר אולי מתהתרגשות או לא יודע?! אך מה שבטוח זה היה מראה קצת עצוב לראות בחורה בוכה ככה.
ומשום מה לא פעם קלטתי בזווית עייני משהיא בוכה במועדון. אתמול למשל ראיתי משהיא גם שהייתה צמודה לקיר ובכתה וראיתי לשואל לשלומה ואם היא צריכה עזרה אך היא נענתה שהיא בסדר אז הנחתי לה לנפשה ולא רציתי להפריע.
מה שבטוח שהמועדון הזה הוא לא רק לריקודים השפלות ומכות. משום מה הוא מקום שגורם לרגשות הטעונים שלנו מבפנים לצאת ולהיתפרץ החוצה.
קירות הדאנג'ן לו רק יכלו לדבר היו מספרים על הרבה כאב והרבה דמעות שנעלמו מענינו בתוך האורות העמומים והאפלה הייחסית ששוררת במועדון.
אני בכל אופן שמחתי נורא ביום שלישי גם בגלל שפגשתי הרבה חברים ומכרים שם.
וכולם היו מחוייכים ושמחים וזה נורא כייף לראות כך את כולם.
ודרך אגב הרבה טחו בפניי שנורא הצטערו על שלא היו כשאותה קוקסינלית "יוספה" היפייפיה והמהממת עשתה לי סשן ביום חמישי שעבר.(שדרך אגב פגשתי אותה אתמול במועדון וקיבלתי ממנה חיבוק. מואההההה... זה נשיקה ממני...!!!)
והרבה אמרו שהם יבואו ובשום אופן לא יפספסו את הסשן עם הקוקסינלית "המציודת" ביום חמישי הקרוב.
מסתבר שגם נשים וגם גברים כאחד אוהבים את זה.
אז להתראות אנשים אהובים.
אשמח לראות את כולכם ביום חמישי הקרוב.
ביייייייייי
פרודו​(מתחלף)

Re: חוויות ועידכון מיום שלישי ערב יום העצמאות., היה ערב פצצה

פרודו​(מתחלף) • 3 במאי 2006
מצטער מראש על הסלקציה בציטוט:

אבי כוכבי כתב/ה:

יום שלישי ה-3/5/05 היה ערב נחמד ביותר....
...וכל כך נהנתי לראות אך אנשים דואגים ושואלים לשלומה של הבחורה שמשום מה בכתה שם
בצמוד לקיר אולי מתהתרגשות או לא יודע?! אך מה שבטוח זה היה מראה קצת עצוב לראות בחורה בוכה ככה...
...ומשום מה לא פעם קלטתי בזווית עייני משהיא בוכה במועדון. אתמול למשל ראיתי משהיא גם שהייתה צמודה לקיר ובכתה וראיתי לשואל לשלומה ואם היא צריכה עזרה אך היא נענתה שהיא בסדר אז הנחתי לה לנפשה ולא רציתי להפריע....
...קירות הדאנג'ן לו רק יכלו לדבר היו מספרים על הרבה כאב והרבה דמעות שנעלמו מענינו בתוך האורות העמומים והאפלה הייחסית ששוררת במועדון...

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

WTF
ממש גרוע​(אחר)

אבי כוכבי

ממש גרוע​(אחר) • 3 במאי 2006
אתה חמוד אתה גם עם הכתיבה שלך.

למי שאיננו יודע מי זה אבי כוכבי,

זהו אדם שנהנה שנשים עושות הימנו שק חבטות, מתעללות בו, קופצות עליו, רומסות אותו, ושאר מיני התעללויות,
אחד הסופגים היותר חזקים, בניגוד לי שאינני אוהב כאב.
שלשיית זוחלים אלו ידועים בחיבתן לרגליים ובייחוד לכפות רגליים,
ואני בטוח שהם יכולים לפנק בטירוף כל כף רגל של אשה יפה.
FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}
לפני 18 שנים • 4 במאי 2006

Re: חוויות ועידכון מיום שלישי ערב יום העצמאות., היה ערב פצצה

אבי כוכבי כתב/ה:
יום שלישי ה-3/5/05 היה ערב נחמד ביותר.
אני שאוהב נורא כאב והשפלות נורא נהנתי שמישהיא שם (יפה ברמות) פשוט קפצה לי על הבטן ללא רחמים
כאילו הייתי טרמפולינה או מקפצה. כאילו אין בי מערכת עצבים ושום דבר אצלי לא יכול לההרס.
כמו הייתי עצם דומם אלסטי וגמיש. והיא כל כך נהנתה מעצמה שזה מדהים!!!
שאלתי אותה אם יש לה בעייה להתעלל בי עד שאבכה והיא אמרה שאין לה בעייה. וברור שאני חייכתי על אף שידעתי
שהיא לא בראש לגרום למישהוא לבכות. אך היא קפצה לי על הפנים והגרון בגלל חוסר ניסיון שלה ובגלל זה ניתפס לי קצת הצוואר אחר כך. חחח...

אני רואה שזה טוב שהבאתי אותה ואת אחותה איתי icon_rolleyes.gif
חכו חכו, הן עוד יבואו הרבה icon_twisted.gif

אני בהחלט לא יכולה להתלונן... I had myshare of fun that night
לא יצאנו עד חמש וחצי בבוקר, כשהמקום כבר היה ריק לגמרי והשמש התחילה לעלות icon_biggrin.gif
דום-34​(שולט)
לפני 18 שנים • 4 במאי 2006

היה אחלההההההההה

דום-34​(שולט) • 4 במאי 2006
עמוס תודה

על הערב המוצלח

היה פשוט מושלםםםםםםםםםםםםםםםםם

תודה תודה