סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מרגיש פוט פטיש

FrozenLips
לפני 17 שנים • 5 במאי 2006

איך מרגיש פוט פטיש

FrozenLips • 5 במאי 2006
אני מניחה שהשאלה הזאת נשאלה כבר בעבר ושאפש לשאול אותה על כל תחום אחר שנוגע לתת נושאים של בדסמ - אבל השאלה הזאת מעניינת אותי:

מה מרגיש בעיניי עבד פוט פטיש לבחורה שהוא לא מכיר (דאנג'ן, סשן בשתשלום וכו')?

כלומר אני נהנת בצורה מדהימה שכשמישהו יקר לי עושה לי פוט פטיש מתוך רגש. אני גם יכולה להתחבר ללעשות את זה למישהו אהוב. אבל כשזה מישהו שאני לא מכירה התחושה נעה בין עיסוי נעים לכף הרגל בשבילי לסתם משמוש של הרגל -

והתחושה של הצד השני היא שמעניינת אותי.

אז מה? זה כמו סטוץ? זה משפיל? זה ממש שונה מסקס ולכן זה משהו אחר?

אשמח לנסות להבין icon_smile.gif

פרוזנית
me-worship-u
me-worship-u • 5 במאי 2006
פרוזן ליפס, שאלת על פוט פטיש אך לפחות לדעתי ולתפיסת עולמי, האקט אם זה פוט פטיש או כל דבר אחר פחות משנה כשזה נוגע להבדל בין מישהימוכרת/מוערכת לבין מישהי מזדמנת.

אני כשלעצמי מאוד אוהב ומתחבר לפוט פטיש והמעטות שזכיתי (וזכו...זה הן אמרו icon_smile.gif ) להעניק להם פוט פטיש היו אך ורק כאלו שהכרתי ולא דומיות מזדמנות.
אני לא רואה את עצמי מעניק פוט פטיש למשל במועדון או במסיבה למישהי שאני בכלל לא מכיר. לא רק בגלל הפומביות (מחסום שנשבר לראשונה לא מזמן ועוד במקום ציבורי ועוד לא של הקהילה...) אלא בגלל עוצמת החיבור לבת האדם שעומדת על אותן רגליים.

זה לא שאני לא יכול להמשך ומאוד לרצות פוט פטיש עם זוג רגליים מדהימות וסקסיות שאראה לראשונה אך זה לא מספיק לפחות לא בשבילי.

גם בין המעטות שזכיתי לעשות פוט פטיש לסוגיו, ניתן לומר כי ככל שהחיבור היה חזק יותר או מדד התשוקה היה גבוה יותר כך מצד אחד מצאתי את עצמי מעניק יותר הנאה וברור שגם נהנה יותר ומצד שני אף מבצע את האקט גם אפילו במקום (שלא קשור אפילו למועדון או למסיבה של הקהילה ויחד עם זאת פומבי)שלא העזתי עד כה לעשות רק בגלל זו שהייתי איתה גרמה לי להרגיש בטחון גמור ושפשוט השתוקקתי לכך יותר מכל אחת אחרת. לשמוע בסוף - "זה היה מצויין" - ממישהי שאתה מכיר ומעריך זה המון.
לסיכומון: אמרו כבר ש BDSM עושים מאהבה או לא עושים בכלל... זו השאיפה ולפחות אצלי BDSM עושים בהתמסרות והערכה בשאיפה תמיד לאהבה.
ME
המלט
המלט • 5 במאי 2006
me-worship-u כתב/ה:
לסיכומון: אמרו כבר ש BDSM עושים מאהבה או לא עושים בכלל... זו השאיפה ולפחות אצלי BDSM עושים בהתמסרות והערכה בשאיפה תמיד לאהבה.
ME

אני דווקא מוצא ריגוש מסעיר בבדסמ שעושים מתוך מטרה ברורה למצוא פורקן ליצרים עזים
שמתעוררים בעקבות פטיש כזה או אחר; המניע העיקרי הינו תאווה. במידה רבה זה דומה
לתאוות האכילה -- כשאני רעב עד כדי תאווה לאוכל טעים, למשל, חומוס, רך וענוג, עם שלולית
קטנה של שמן זית צלול במרכז, קצת עלי כוסברה שאגלי טל הבוקר עדין מנצנצים עליהם. זה אולי
רומנטי להגיד ש'חומוס עושים באהבה או לא עושים בכלל' - אבל ככל שזה תלוי בי -- תביאו לי קודם
את החומוס; אח"כ נדבר על אהבה. ואם נמשיך את הקו הזה, כשאני עושה
אהבה עם אוכל, אני מגיע שבע למחצה למסעדת יוקרה, או מבלה שעות רבות במטבח שלי,
מתחרמן עם יין, מלקק את החלק המוקרם של המנה הראשונה מהצלחת, ולאחר אי אילו שעות יוצא
שבע, מחייך, generally peace loving, ומתלקק. (וזה באמת זמן טוב לעשות אהבה).

הקטע של הפטיש בבדסמ, ככל שאני מכיר אותו מעצמי, הוא תמיד רעב, תמיד יצרי, מלא תשוקה
תאוותנית, תמיד חסר שליטה עד גבול מסוים, והרבה פעמים מרגש יותר ומסעיר יותר כשמדובר
במישהי זרה לגמרי, אולי בגלל הסיכון המרחף באויר, ההפתעה, הלא נודע. ואולי, אם מרחיבים
מספיק את ההגדרה של 'אהבה' - גם זה נחשב בכלל 'לעשות בדסמ מאהבה'.
Morticia
Morticia • 5 במאי 2006
ב"מילון המונחים הבדסמי" עושים הפרדה בין Foot Fetish לבין Foot Worship.

הפטיש הוא המשיכה המינית לכפות רגליים, הביטויים שלו הם גם כאלה של הנמשך לענגן וגם כאלה של הנמשך לעינוגן.
פטישיסטים של כפות רגליים נמשכים פיזית לכל העניין, במקרים רבים אפילו מאוד בררנים לגבי סוג כפות הרגליים (בחיי הכרתי פוט פטישיסט שרצה רק מידה 37 וגם במסגרת המידה הזו, היו לו תת דרישות). הביטוי של הפוט פטישיסטים הוא מיני.

הערצה של כפות רגליים לרוב מבטאת הערצה לדמות כשפער המעמדות מודגש על היות הכנוע לרגליו של המכניע. זה יכול לקבל ביטוי מנטלי, סימבולי, גם אם אין הנאה מינית פרופר מכפות הרגליים עצמן.

זה אומר שלא כל ה"פוט פטישסטים" מגיעים לשם מתוך הערצה מינית לכפות רגליים ויש יותר מדרך אחת לפרש סשן הכולל כפות רגליים, בדרך זו או אחרת.

עכשיו, זה קצת טריקי כי מצד אחד, מי שאוהב כפות רגליים ונמשך אליהן נטו יכול להיות כזה שחשוב לו למי הן שייכות ויכול להיות כזה שלא חשוב לו למי הן שייכות.
מצד שני, כזה המחפש סשן הערצה יכול לתת המון חשיבות לאישה שמכניעה אותו לרגליו ויכול להיות זונה של כל אחת.

קטונתי לדבר על חוויות שלא חוויתי בגוף ראשון (ומעולם לא הייתי עבד) אבל אני חושבת שכמו בכל דבר, זה מאוד תלוי אדם ותלוי גישה.
אז יש גברים שיש להם פטיש לכפות רגליים כמו שיש גברים שיש להם פטיש לישבנים.
אז מה עדיף? ישבן של האישה שאתה אוהב או ישבן של זונה?
יש גברים שיגידו "ברור ששל האישה שאני אוהב" ויש גברים שישאלו "מה ההבדל?"

אם את שואלת אותי, כאחת שיש לה פוט פטיש קטלני, לי מאוד חשוב מי מענג אותן אבל בחיי הכרתי גברים שמאוד רצו לענגן מבלי לתת חשיבות לאישה שאני, מעבר להן...
אז רצו...
על זה אני תמיד אומרת:
People in hell want ice, that don't mean they get it...
VAMPIRE_ QUEEN​(שולטת)

פוט פטיש עושים מאהבה??

VAMPIRE_ QUEEN​(שולטת) • 5 במאי 2006
גם לי יש פוט פטיש היסטרי...
ואני מסכימה לקביעה שסגידה והערצה לכפות רגליים מתוך אהבה והערצה אישית לבעלת הרגליים, זה המצב האידיאלי. אך כל עוד הכלב שאיתי יודע ללקק כמו שצריך, אותי זה מספק. גם אם הוא כלב מזדמן.
    התגובה האהובה בשרשור
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לי זה חשוב דווקא למי אני עושה פוט פטיש. היא חייבת להיות מישהו שארגיש כלפיה איזה רגש של חיבה או משיכה שנובעת מהיכרות אישית ולא סתם כף רגל מזדמנת.
יש הבדל גדול לדעתי בין סיפוק פיזי ולבין סיפוק רגשי גם באקט הפטישיסטי, כשהסיפוק הרגשי הוא הנותן את הטון.

עמק
יהלום
יהלום • 5 במאי 2006
טוב קצת קשה לי להבין מהו עצם הגירוי ששואבים מהצורה או מה שזה לא יהיה שקשור ברגל.. אבל אני מכבדת את זה. אני מבינה שקיים גירוי מטורף. יש שם משהו, שאי אפשר לעמוד בפניו (או ליתר דיוק דווקא לעמוד על עצם העניין) אם כי אני באופן אישי לא מוצאת את עצמי בוהה בכפות רגליים (למעט שלי, אחרי שאני מורחת לי לק ובודקת שהוא ישר... )
באחת הפעמים שנכנסתי למועדון, עוד בטרם הפכתי לשולטת מהוללת, אימתנית ואכזרית, התיישבתי לי בצד, לתומי, ככה, מתבוננת...פתאום, לכל כל אזהרה מוקדמת, קלטתי שלושה עבדונים זוחלים לכיווני, עוד אחד מאגף משמאל, ולשונם מכוונת אל עבר מגפיי. כאילו, הלו, מה קרה, מלחמה???
האמת שממש נקרעתי לי מצחוק ושעשוע... אבל איפה שהוא חשבתי לעצמי, ראבאק כאילו מה דה פאק!?!?! מה אני הזונת רגליים שלהם? הרגל הפלוגתית או משהו כזה? א-י-כ-ס-ה!!! כאילו, לא. ממש ממש ממש ממש ממש ממש לא. הגחמות של אלו ממש לא מעניינות אותי... זה היה די זוועה לטעמי האופן שבו הם ראו ותפסו את קיומי באותו החלל במרחב.
עם כל הכבוד להנאה האדירה שאני סופגת מפוט פטיש לרגליי.... <יסלחו לי הפטישיסטים, ההנאה הזו היא לא פטיש עבורי, זה פשוט הנאה צרופה כמו עוד רבות אחרות icon_wink.gif > אני מבינה את המקרים בהם מסתכלים לבחורה על הרגליים ופשוט, רוצים ללקק אותן. זה כמו שאני אסתכל על עכוזיים של מישהו, והדבר הראשון שיעלה לי לראש זה גררר... (שלוש נקודות שמושארות לדמיונכם). זה כמו שאני אסתכל על מבט כלשהו ממישהו וזה ירטיט אותי לגמרי.
למה?
ככה.
זה פשוט עושה את זה. לא יעזור דבר. זה מדליק אותם. אז יש כאלו שמרגישים את הצורך בחיבור מסויים לבנאדם בשביל לממש את זה, ויש כאלו שלא... זה יכול להיות הערצה עזה, וזה יכול להיות סתם קליק של הרגע. וזה יכול להיות... משהו באמצע.

מה בדיוק הדבר שעושה את זה סתם בליקלוק רגליים אקראי? אני מניחה שזה בערך אותו הדבר, כמו ליקלוק פטמה אקראי, זיונון אקראי, ועוד כל מיני דברים אקראיים שקשורים במיניות והם מזדמנים.... אם זה כמו סקס? זה לא סקס, זה פוט פטיש!!! וככל שהחיבור <גם אם הוא נקודתי> יותר חזק, ככה גם עולה רמת ההנאה מעצם העניין.

מוהאהאהא.... icon_twisted.gif

icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Morticia

Re: פוט פטיש עושים מאהבה??

Morticia • 5 במאי 2006
VAMPIRE_ QUEEN כתב/ה:
גם לי יש פוט פטיש היסטרי...
ואני מסכימה לקביעה שסגידה והערצה לכפות רגליים מתוך אהבה והערצה אישית לבעלת הרגליים, זה המצב האידיאלי. אך כל עוד הכלב שאיתי יודע ללקק כמו שצריך, אותי זה מספק. גם אם הוא כלב מזדמן.

יקירתי, זה רק מדגיש את העובדה שיש לך פוט פטיש אותנטי, הווה אומר, הנאה מינית מעינוג כפות רגליים.
ואז ברור שתהני בכל מקרה, אם עושים את זה כמו שצריך...
אני מצאתי עצמי בחיי נסחפת לתענוגות טובים, גם אם אקראיים, בוודאי, כי אני מפיקה מזה הנאה מינית...

זו לגמרי שאלה של שלב בחיים אבל ברור שפטיש הוא פטיש.
כאילו מה? אם יבוא עכשיו כלבלב מזדמן שמענג אוראלית בצורה גאונית, אז לא נהנה? בטח שכן! ויש מי שחשובה לו האהבה ויש מי שלא... אצלי בדרך כלל זה עונתי...
icon_smile.gif
Morticia

נ.ב. ליהלום...

Morticia • 5 במאי 2006
איזה חיוך עלה לי כשקראתי את המילים "זונת רגליים". חופשי מכירה את התחושה...

דווקא בגלל שיש לי את הפטיש, נראה לי שמדובר באבר קדוש, שלא נועד לסיפוק כל החפץ בכך...
teacher​(שולט)
לפני 17 שנים • 6 במאי 2006

מה מרגיש בעיניי עבד פוט פטיש לבחורה שהוא לא מכיר

teacher​(שולט) • 6 במאי 2006
יש הרבה בילבול בשימוש במילה FETISH
ויש נטיה להשתמש בה כדי לתאר את ההנאות המיניות שלנו.
חלק מהבילבול נובע לדעתי מהשכיחות הרבה של פטישיזם קל אצל גברים.
ציטוט: ''..אך תמונות של נשים הנועלות עקב גבוה והלבשה תחתונה, הנפוצות לפחות
כמו תמונות של איברי המין בעת מישגל, מצביעות על כך שהן הפכו לתמונות
סקסיות נורמטיביות...''

יותר מדוייק יהיה לומר התחליפים המיניים, כי פטיש הוא תחליף מיני.

נכון, יש איזו הדרגה, או נקודה על ציר בה כל אחד נמצא, כמו:
ציטוט: 1. ''קיימת העדפה קלה לעבר סוגים ספציפיים של פרטנריות לסקס,
פעילויות מסויימות או גירויים ספציפיים. המושג פטיש אינו מתאים
לאנשים ברמה הזאת.

2. קיימת העדפה חזקה (הדרגה הקלה ביותר של פטישיזם).

3. יש צורך בגירוי יחודי על מנת להגיע להתעוררות מינית או ביצועים מיניים
נורמליים.(פטישיזם בדרגה בינונית)

4. הגירוי היחודי מחליף את הפרטנר/ית לחלוטין (פטישיזם בדרגה גבוהה)''

ציטוט: ''..גברים לעיתים קרובות הופכים חלקי גוף נשיים או לבוש לפטיש ובקלות יתארו
עצמם כ"איש של רגליים", "איש של חזה גדול", "איש של ישבנים". למרות זאת,
איש של רגליים אינו פטישיסט באמת. "אלא אם כן הוא מעדיף לגמור על רגליה
של הפרטנרית שלו ולא בינהן". ולמרות שהפטישיזם בהגדרתו הצרה אופייני
למעטים, דרגה מסויימת של פטיש מאפיינת מאוד את רוב הגברים בתחום
הנורמטיבי - נרמאלי..''

מה שאולי שופך יותר אור על הנושא של השרשור הזה:
''מה מרגיש בעיניי עבד פוט פטיש לבחורה שהוא לא מכיר ''

נראה לי שזה מה שמניע בסופו של דבר את הפטישיסט המוחלט (או מי שקרוב לזה).
האדם ש'מאכלס' את המגף/סנדל/כף רגל אינו ממש חלק מההנאה המינית, אלא הוא שם מכורח המציאות. לעיתים קרובות מי שמאוד קרוב לקצה הסקאלה הפטישיסטית לא ימצא עניין מיני במפגשים חברתיים אלא יספק את עצמו בביתו עם האלמנטים הפטישיסטיים שמצא לעצמו, להוציא כמובן פטישיסטים של אברי גוף שונים שזקוקים ל'איבר חי' והם כאמור פטישיסטים, לא פסיכופאטים (שיגזרו למישהי רגל רק כדי שיוכלו להנות בשקט בבית... icon_wink.gif )

סופ''ש נעים
teacher

*הציטוטים הם ממאמר שנכתב על ידי ואלרי סטילי מתוך הספר ''FETISH''