שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ווניל לעומת בדסמ: בילוי עם מישהו אחר בקשר בדסמי

נסיכה בערפל
לפני 18 שנים • 6 במאי 2006

ווניל לעומת בדסמ: בילוי עם מישהו אחר בקשר בדסמי

נסיכה בערפל • 6 במאי 2006
icon_redface.gif השאלה היא בגלל מסנג'ר עם מישהו מפה ששלח אותי לאלפוני ואמר לי ללמוד על בדסמ ושיש לי הרבה אומץ "לצאת מהארון" בכלוב ולכתוב שאני ונילית.

אני "וונילית קינקית" והחבר שלי שהכרתי מהכלוב הוא גם "ווניל קינקי".
אנחנו לא מגדירים את החברות שלנו "יחסי שליטה".
השאלה היא בעקבות הפוסט על המסיבה אבל היא עקרונית.
הרוב היו בדעה שאסור למלכה לבקש מנשלט או לדום לבקש מסאבית לא ללכת למסיבה בלעדיהם.
היתה תגובה של שוטרת שאהבתי.
"לא מבינה על מה כל הבדיחות והצחוקים על האיש הנורא שמעיז להכתיב לשפחה שלו.. בחיי.. (:
משלים - אני רואה את העניין כמוך , לא הייתי אוהבת (בלשון המעטה) אם עבד שלי היה פשוט מודיע לי שהוא הולך לאירוע בדס"מי, במקום לשאול. ולפני שיקפצו כאן , לא משנה הסטטוס שלי , ולא משנה הסטטוס שלו , גם אם בא לי שישאר בבית על תקן עציץ - זה בדיוק מה שהוא יעשה.
למה? כי כאן נכנס עניין של שיקול דעת שכנראה הוא הפעיל בתחילת הקשר ובחן אותי בדיוק כמו שבחנתי אותו , והוא סומך על ההחלטות שלי מספיק , או אפילו ( תאמינו או לא) רוצה לרצות אותי. "

הקשר שלנו וונילי ובכל זאת אני לא מוכנה שהוא ילך למסיבה של כולם בלעדי. הוא מסכים לא ללכת למסיבות לבדו כאשר אני עסוקה ואני לפעמים לא מבקשת ללכת כאשר הוא במילואים(כמו סוף השבוע הזה).
האם ההתנגדות של כולם להכתבה לא לצאת למסיבות לבד בקשר של בדסמ היא בגלל פחד מניצול יתר של הכוח?
האם אתם חושבים שצריך להיות הבדל אם אלה שנמצאים בקשר הם רווקים(כמוני) או שניהם נשואים?
האם אתם(יד על הלב) מוכנים שבן הזוג הבדסמי שלכם יכייף בבילויים עם אחרים כשאתם לא יכולים להגיע?
האם משנה מי מבקש לא ללכת והאם כאשר השולט "מבקש" יש סכנה של שליטת יתר?
קייל​(לא בעסק)
קייל​(לא בעסק) • 6 במאי 2006
למה זה שונה ממערכת יחסים ונילית רגילה?
יש כאלה שנוח להם עם זה שבני זוגם הונילים יבלו עם ידידים ובכלל ויש כאלה שמקנאים או לא נוח להם מסיבה אחרת.
דעתי הכללית היא שצריך לתת לאנשים חופש: "If you love somebody, set them free" אבל זכותו של כל זוג לקבוע את הכללים שלו עצמו
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 6 במאי 2006
אני חושב שרוח התגובות בשרשור ההוא נבעה יותר מהאופן המגוחך שבו הוצגה השאלה מאשר מדעתם המאד שלילית של המגיבים לגבי הנושא. אין לי ספק שפתיח פחות נלעג היה מביא לתגובות פחות מלגלגות.
לגופו של עניין - גם אני לא הייתי אוהב את זה אם סאבית שלי היתה פשוט מודיעה לי שהיא הולכת לאירוע בדסמי בלעדיי. נראה לי לא לעניין. אם, לעומת זאת, היא מבקשת ללכת או מתייעצת איתי בנושא ולא פשוט מודיעה לי, זה כבר סיפור שונה. בעקרון לאירועים קהילתיים אני מעדיף שנגיע שנינו יחד או אף אחד מאתנו, אבל אם אחד מאתנו לא רוצה או לא יכול והשני דווקא מעוניין ללכת, לא נראה לי שיש בכך יותר מדי נזק.
נסיכה בערפל
קייל, אני חושבת כמוך שהרבה פעמים אין הרבה הבדל בין מערכת יחסים בבדסמ ומערכת בווניל.
If you love somebody set him free
תמיד יש לו חופש לעזוב או לא להיות במערכת. icon_wink.gif
זאלופון, הפוסט ההוא היה מצחיק.אבל לגופו של עניין אני מסכימה לדברים שכתבת.
icon_wink.gif אני חושבת שאצלי הוא לא יציע ללכת בלעדי כי הא יחשוב על קבלת הפנים אחרי הבילוי.
melody
melody • 6 במאי 2006
ציטוט: הרוב היו בדעה שאסור למלכה לבקש מנשלט או לדום לבקש מסאבית לא ללכת למסיבה בלעדיהם.

איפה ראית דעות כאלה ?
תקראי מה כתב זאלופון.

אה.. אופס, קראת כבר icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 6 במאי 2006
אני גם חושבת שאין הבדל בין ונילה לבדסמ.
אני הייתי נעלבת אם הייתי יודעת שבנזוגי יוצא למסיבה או אירוע כלשהו שלרוב שנינו נוהגים ללכת בלי לשאול אותי אם אני רוצה להצטרף אליו, פשוט כי זה מעליב ולא, אין לי בעיה שילך אם לי לא מתחשק, אחרי הכל זוגיות זה לא הכל בחיים ולכל אחד יש את החיים שלו והחברים שלו ודברים שהוא אוהב לעשות ואם זה לא בא אחד על חשבון השני, לא צריכה להיות בעיה.
נסיכה בערפל
מלודי, אני חושבת שזאלופון הסביר שהתגובות היו בגלל הפתיח.
icon_wink.gif icon_wink.gif אני חושבת שהרבה בנות מרגישות כמוני.
כחולית, גם אני חושבת שבהרבה דברים אין הרבה הבדלים בין הווניל והבדסמ.
כאשר יוצאים לידידים או לדברים שלא נהוג לעשות ביחד לא צריכה להיות בעיה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

מערכת יחסים היא מערכת יחסים

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 6 במאי 2006
בלי קשר אם היא ונילית, בדסמית או פייסטוק-שוקולד.

והשותפים במערכת יחסים רשאים להגדיר את כללי המשחק ביניהם.
נוריתE
לפני 18 שנים • 7 במאי 2006
נוריתE • 7 במאי 2006
אם במערכת בידסמית או אפילו רק כמו שלכם
יש הסכם מראש על פי בקשה של הסאבית או העבד שיכתיבו לו את חיי היום יום
אין בעיה
אבל אם למשהו במערכת לא נוח שהצד השני יש לו חיי חברה משל עצמו ומחליט שלא כך
יהיה , פה מתחילה הבעיה
כי זה יכול להתחיל ב"אל תלכי למסיבה בלעדי" ולהמשיך ל"אל תלכי לחתונה של בת דודה שלך בלעדי" והשד יודע איפה זה יכול להיגמר.