בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה מאסטר

נשגבת​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 12 במאי 2006

תודה מאסטר

נשגבת​(נשלטת) • 12 במאי 2006
נו טוב, סיפורים בראש לא חסר לי. פנטזיונרית מושלמת. אבל למה לכתוב סיפור כשיש לי סשן מעניין לספר עליו.
היה לי פעם סשן עם מישהו מוכר פה. היום הוא מאחד המובילים בכלוב.
בכל אופן היה אז שומר בחדר מסויים באחד מהצטים. משחק אותה,גבר,תמיד מכיר את כולם ויודע מה לענות לכולם.
חשבתי לעצמי, וואלה נראה לי מבין הגבר הזה. אנסה אותו. מהר מאוד קבעתי איתו לסשן. בדיוק אחרי יומיים של שיחה בצט
אמרתי לו שאני מוכנה למפגש. קבעתי איתו במלון כשידעתי שהמלון היה מלא ולא יהיו מקומות. חשבתי יהיה חכם מספיק לברר מראש. כאן ידעתי שהוא חובבן. בכל אופן, רציתי גם לראות אותו לפני שנכנסים לחדר במלון. הגעתי וכל הדרך רק התבכיין לי כמה אני מאחרת כשבעצם עמדתי שתי מטר ממנו ולא הבחין בי בכלל בחניה של המלון.
לבסוף, נסענו למלון אחר באותו האזור. נכנסנו לחדר. שוחחנו קצת, שיחת היכרות. שאל אותי אם אני עדיין פוחדת ממנו.
אמרתי לו שלא כשבעצם פחדתי ממנו פחד מוות. וכל שנייה איתו נראתה לי נצח. נזכרתי פתאום באדון הקודם שאמר לי שאני מטורפת שנפגשת ככה עם אדונים. ועלי לפחד ולחשוש ולא להיות שאננה. אמרתי לאדון החדש שאני לא פוחדת. אמר לי טוב אם את לא פוחדת לכי להתקלח. התקלחתי מהר יצאתי. שבי מולי מפושקת. קומי, עמדי על רגלייך. היה יום חמסין
והרגליים שלי היו קפואות כל כולי הייתי קפואה. עומדת מולו. ידיי מכסות את שדיי, מתביישת ממנו. לא פייר למה אני עירומה כביום היוולדי והוא יושב לו בכורסא בוחן אותי. איזה באסה זה. המבטים שלו אלי ועלי. בוחן כל חריץ בגופי. הסירי את ידייך מהשדיים שלך. אני רוצה לראות אותך. אני מתביישת מאסטר. את מתביישת? בצט אמרת שאת יודעת להיות הזונה שלי.
ופה את מתביישת. מהר מאוד מצאתי את עצמי קשורה עם הידיים לאחור. עכשיו את לא יכולה להסתיר יותר. צבט בפטמותיי.
יו איזה כאבים אלוהים. מה זה אין לו רחמים? כואב לך Xן? בקושי הצלחתי לבלוע את הרוק בפה. הוא עוד שואל אותי אם כואב לי. כוס אמא שלו. מיהו שיעשה לי כואב. עוד לא הספקתי לענות לו, שוב צביטות בפיטמות. אוחז, צובט ומסובב. אייייייי
איייייייייייי אמאלההההההה איזה כאבים. מוזר, אני כולי רטובה פה. ממתי כאב עושה טוב.
רדי על 4 כלבה. למקום הטבעי שלך כלבה. יו כבר שכחתי מה זה. כל כך הרבה זמן עבר. מוטב שאציית לו מהר לפני שיכעס. זו היתה כמעט הפעם האחרונה שראיתי משהו. לאורך כל הסשן הייתי עם עיניים סגורות. לא אהבתי את זה. לא בגלל חוסר הידיעה של מה שיבוא, אלא, כי רציתי להיות יותר פעילה בסשן. לחוות יותר.
בום, ספנקינג לישבן. עוד אחד ועוד אחד ועוד ועוד מי סופר בכלל. אי אפשר לעמוד בקצב שלו. שוב באותו המקום. אני בטוחה שכל התחת שלי אדום בצורה מסודרת ועגולה כמו במעגל. אני מתחילה לבעור. מישהו הדליק לי מדורה בתחת.
השוט מוצא את מקומו על ישבני. חשבתי שסיים להנחית עלי מהלומות. הצלפות ועוד הצלפות איך זה מגיע עד לכוס שלי. אין לי מושג. אפילו לכפות הרגליים שלי. חבל שאני לא יכולה לראות את המבט בעיניים שלו עכשיו. מסקרן, מחרמן, יחד עם כל ההצלפות האלה, זה יכל להיות מושלם. לראות אם הוא מגורה כבר. אם הכאב שהוא נותן בי עושה לו את זה.
תסתובבי אלי כלבה. התיישב לו בספה ואני על הברכיים עדיין בוערת כל כולי חמה, מיוחמת, מתה לזין שלו. לקקי אותי כלבה. הוא לא היה צריך להגיד לי. כל כך רציתי לעשות את זה. חבל שלא מוריד לי את המסכה מהעיניים. רוצה לראות אותו נהנה ממני כשאני מלקקת ומוצצת לו את הזין. ממלא את כל איברו ברוק שלי. מזדקר לי בפה, איזה גודל יש לו. כמו של סוס. מה זה? זה הוא או מישהו אחר יושב לי פה. דוחף את הראש שלי חזק. והזין שלו חזק בתוך הגרון שלי. מוצצת בחרמנות, מתי אני אקבל את הזין שלו בתוכי. אני רוצה להרגיש אותו בכוס שלי. לא אומר לו מילה. אני רוצה שהוא יתענג ממני. אני רוצה שיהנה. אני רוצה שיגמור לי בפה. אני רוצה לשמוע אותו גונח. אני רוצה לשמעו אותו גומרררררר. זרם של שפיכה פורץ ממנו. ישר לתוך הפה שלי, כמות כזאת עוד לא ראיתי. בחיי סוס הבן אדם הזה.
מוריד את המסכה מעיניי. לכי להתקלח כלבה. פאק מה איתי. אני חמה רצח. אני גם רוצה לגמור. מה הוא לא מתכונן לעשות איתי משהו? משאיר אותי ככה?
מתקלחת. מעניין מה יחליט בשבילי עכשיו. מה שבטוח שהוא נהנה ממני. זה חשוב לי לא פחות מזה שאני אגמור.
עושים הפסקה כלבה. אני רוצה לדבר איתך. איך את מרגישה? מה חשת שם כשהיית למטה? איך הרגשת כשאני בפה שלך?
טוב לך בינתיים כלבה? אוף איך שאני שונאת את כל הדיבורים האלה. מאסטר, אני בסדר גמור. מבטיחה לך שאני לא הולכת מחר לקפוץ משום מגדל. חחחחחחחח לא לזה התכוונתי כלבה. בואי תתקרבי אלי. תגעי בזין שלי. אוהבת אותו?
כן מאסטר. רוצה למצוץ אותו? לא מאסטר. למה לא? כי אתה רוצה בזה. אז את לא רוצה שאני אהנה? רוצה מאסטר.
אז למה לא? אני רוצה שיעניש אותי. רוצה שיאנוס אותי. רוצה שיעשה לי בכח. רוצה שיפעיל עלי כח. רוצה להרגיש. איך הוא לא רואה את זה. לא רוצה למצוץ לי אה? לא מאסטר.
באחת, מבלי שהספקתי לראות מה קורה, מרים אותי מהריצפה, ממרגלותיו, זורק אותי על השולחן. על הבטן שוכבת על השולחן, מפסק את רגליי בחוזקה, וחודר בי בכוס מרטיב את הגומי שעליו וחודר בי מאחור. מזיין בפראות, בועל אותי.
טוב לך כלבה? כן מאסטר, אוהבת אותך מאסטר, גונחת כמו כלבה מיוחמת, כן מאסטר. לופט את צוארי בידו. יד של ענק.
מושך אותי אליו ואני נדחפת אליו לאחור רוצה שיחדור בי חזק. כן מאסטר אני אוהבת אותך מאסטר.
עוד כלבה עוד תמשיכי, כן מאסטר אוח זה טוב מאסטר. צובט את הפיטמות ומזיין בלי חשבון. כן ככה רציתי אותך מאסטר.
ככה אני אוהבת אותך מאסטר. כלבה, את זונה שלי. הזונה של הזין שלי.
כן מאסטר. ושנינו פורצים בגניחות של גמירה פראית.
ת ו ד ה מ א ס ט ר
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 12 במאי 2006
ואוו... נהייה לי חם... מה זה חם?... חם! icon_smile.gif

אבל מתוקה, זה באמת מסוכן ללכת לבתי מלון עם מי שאת לא מכירה.

אבל חם, מאוד חם icon_smile.gif
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 12 במאי 2006
וויי .. יותר שקוף מזה זה רק רנטגן.
scarlettempress{L}

לרגע חשבתי שהתבלבלתי בפורום.

scarlettempress{L} • 12 במאי 2006
offtopic.gif
infinite​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 13 במאי 2006
infinite​(נשלטת) • 13 במאי 2006
נשגבת חמודה כאן סיפורי שליטה-כניעה ואהבת בנות בלבד ,אכן .
נסלח לך הפעם icon_wink.gif
אחלה סיפור ,אהבתי icon_wink.gif
דוקטרינה​(שולט)

זיקפית מבצבצת מבין מכנסי

דוקטרינה​(שולט) • 13 במאי 2006
הזיקפית החמודה שלי מבצבצת מתוך המכנסיים שלי.

מגרה ומטריף.

כיף לקרוא כאלו סיפורים מדליקים.

תודה.

דוק.
דוקטרינה​(שולט)

זיקפית מבצבצת מבין מכנסי

דוקטרינה​(שולט) • 13 במאי 2006
הזיקפית החמודה שלי מבצבצת מתוך המכנסיים שלי.

מגרה ומטריף.

כיף לקרוא כאלו סיפורים מדליקים.

תודה.

דוק.
gala
לפני 18 שנים • 15 במאי 2006

סורי...

gala • 15 במאי 2006
אבל משעמם.
"ככה רציתי אותך מאסטר" ?...כאילו דה.

ומה זה זיקפית דוק?!?
בחיי שאת זה עוד לא שמעתי: ))))
ים_yam​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 15 במאי 2006
ים_yam​(לא בעסק) • 15 במאי 2006
זיקפית זו זיקפה מיניאטורית או דוגמית של זיקפה

כך או כך - זה לא משהו שהייתי מתגאה בו...

icon_lol.gif