לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האדון שפחד

FrozenLips
לפני 18 שנים • 22 במאי 2006

האדון שפחד

FrozenLips • 22 במאי 2006
חשבתי על זה לעומק ונדמה לי שבלב לבו כל שולט יש זרע של פחד בפני נשים, אולי לא פחד אלא אי הבנה שלהן, אולי הערצה שלהן.

בכל זאת, הרי כדי לרצות להכניע משהו או לשלוט במשהו אתה צריך לראות בו משהו שיש לשלוט עליו. ועל מי אתה שולט אלא אם על מי שאתה מפחד ממנו?

מה דעתכם שולטים יקרים?
קליבר​(שולט)

אולי כן ואולי לא ..

קליבר​(שולט) • 22 במאי 2006
א. סליחה על ההשוואה
כשאני מאלף חיה , לא תמיד אני פוחד ממנה
כשאני עולה על אופנוע מהירא מאד , אני לא פוחד ממנו , אני אמור להתמודד עם ההפעלה שלו או עם הנהיגה עליו .

[B]ב. שליטה או הנהגה ? [/B

האם זו שליטה או הנהגה ?
FrozenLips
כשאתה מאלף חיה עדיין נשאר בך חלק שרוצה לשבור את אותו מקום פראי שאותו אתה רוצה לשבות.

יש בזה מן הפחד.
קליבר​(שולט)

ממש ממש לא ..

קליבר​(שולט) • 22 במאי 2006
FrozenLips כתב/ה:
כשאתה מאלף חיה עדיין נשאר בך חלק שרוצה לשבור את אותו מקום פראי שאותו אתה רוצה לשבות.

יש בזה מן הפחד.

כשמאמנים סוס , לעבודה, לרכיבה אין פחד , הדרך ידועה כבר אלפי שנים .
צמיד קיימת סכנה שהסוס יבעט , כי ככה סוסוים נוהגים , אבל , אין פחד , זו עבודה להריץ אותו במעגל , לכוף עליו אוכף בפעם הראשונה , עבודה .
שעולים על אופנוע חדיש , לנסיעת מבחן , כמו ה- ER6 שהגיע לפני כחודש , אין פחד . אין חיה כבושה או משהוא כזה . לא אצלי , מתחיל לאט , בודק גבולות ואז .
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 22 במאי 2006
ברור לגמרי, וכמובן שכמו כל הסאדו-מאזו הזה, הכל נובע מטראומות ילדות. במקרה שלי, אני חושב שהתחלתי לפחד מנשים אחרי שאמא הקריאה לי את עמי ותמי, ומאז ועד היום אני חושש שנשים רוצות לאכול אותי. כנראה משם נוצר הצורך לצוות עליהן לרדת לי, כסוג של טיפול התנהגותי. מזל שכל הסאביות הן, כידוע, נשים בעלות הערכה עצמית נמוכה ופחד תמידי מכך שגופן אינו נחשק מספיק, שהרי אדם לא יאפשר לאדם אחר לנהוג בו בצורה משפילה כזו אם הוא מאמין שמגיע לו יותר מכך, ועל כן הן לא יעזו לאכול יותר מדי פן ישמינו. בקרוב אולי אתגבר על הפחד די הצורך כדי לנסות עם נשים אמיתיות. החזיקו לי אצבעות!
FrozenLips
וואי וואי
חשבתי שאני לבד בפחדים מעמי ותמי icon_wink.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Re: האדון שפחד

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 22 במאי 2006
FrozenLips כתב/ה:
חשבתי על זה לעומק ונדמה לי שבלב לבו כל שולט יש זרע של פחד בפני נשים, אולי לא פחד אלא אי הבנה שלהן, אולי הערצה שלהן.

בכל זאת, הרי כדי לרצות להכניע משהו או לשלוט במשהו אתה צריך לראות בו משהו שיש לשלוט עליו. ועל מי אתה שולט אלא אם על מי שאתה מפחד ממנו?

מה דעתכם שולטים יקרים?

זה הסבר אפשרי אחד, מתוך מגוון רחב מאד.

אין בי פחד או יראה מהשותפה שלי - שנינו כאן כי יש לנו צרכים משלימים.
היא נהנית להעביר את העצמה שלה לי.
אני נהנה לקבל את העצמה שלה - ולהעביר מהצירוף עוד אליה.

המבט שבעיניים שלה שווה הכל ומסביר את הכל.
לבנה​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 23 במאי 2006
לבנה​(נשלטת) • 23 במאי 2006
בהצלחה זאלופון! מחזיקים לך אצבעות, מאמינים בך ואוהבים אותך.

(המפגש הבא של אדונים פחדנים אנונימים, יתקיים במתנ"ס השכונתי ביום ג' בשעה 20:30. קפה ועוגיות - חופשי).
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 23 במאי 2006
וכעת תשובה רצינית לפרוזן ליפס:
אני לא חשה שמדובר כאן בפחד, אלא דווקא להפך- אולי אפילו בהערצה. כאילו השולט אסיר תודה לנשלטת שהיא "מרשה" לו לשלוט עליה, ומעניקה לו חלק (גדול) מהכוח שלה, ולו לזמן קצר. ואולי, אפילו לא צריך לשים את המילה "מרשה" במרכאות.
FrozenLips
FrozenLips • 23 במאי 2006
אם תשימו לב כולם - יש בשאלה שלי אלטרנטיבות - פחד/הערצה/אי הבנה.

בסופו של דבר כוונתי היא - ששולט רוצה לשלוט באשה כי הוא רואה בה משהו נערץ, משהו נסתר, משהו שיש להכניע אותו ולשלוט בו. לא התכוונתי לאותם גברים שמפחדים מנשים והתגובה שלהם לזה היא סדיזם (זו הקצנה מיותרת בדיוק כמו גבר שמפחד לדבר עם נשים).

המניע לרצות להכניע אשה חייב להיות נעוץ (לפחות דרך העיניים שאני רואה כרגע) איפשהו בשטח שמדבר על הכנעה של כוח גדול (ממך).

וכשאני מציגה את השאלה ככה - עדיין עמי ותמי מפחידים אותנו icon_wink.gif ?