סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו לחשוב עליו בהפסקת הצהריים

מוש​(נשלט){k}
לפני 20 שנים • 12 באוג׳ 2003

משהו לחשוב עליו בהפסקת הצהריים

מוש​(נשלט){k} • 12 באוג׳ 2003
לרגל הצטרפותה הרשמית של קליאופטרה מלכתי היחידה, (לכו לפורום הכללי ותגידו יפה שלום) היא הרשתה לי לפרסם כאן מקצת מהגיגי הכוללים אותה. תהנו.

"לך תתכונן, מחכה לך היום הפתעה מיוחדת..." המלכה קליאופטרה שולחת אותי לחדר וסוגרת אחרי את הדלת. אני נכנס למקלחת, נותן למים לזרום יחד עם המחשבות, הפתעה? מה היא מכינה לי הפעם? צעצוע חדש שהיא רכשה? משחק חדש שהיא המציאה? מה המוח המוטרף שלה הגה הפעם? ההתרגשות מעצם המחשבה על כך פועמת בכל גופי, אני מרגיש את חום האנדרנלין פושט במהירות ומעלים כל חולשה, כל כאב, כל זכר ליום הארוך שעבר. המים הקרירים כמו מתאדים מהגוף המתחמם והולך. אני מסבן בכוח כל פינה מתנקה ויוצא. מתגלח, מרחיק כל זיף וזיף ומשתדל לא לתת להתרגשות לפצוע אותי. חלק. ריחני. מוכן.
אני קושר לעצמי את הקולר השחור, ניגש אל הדלת ויורד על 4. מקיש עליה. עקבים מתקרבים מן העבר השני. הדלת נפתחת ואני פנים אל פנים עם המגפיים האדומים, אלו שאני מעריץ במיוחד. לשוני מובילה את הגוף קדימה במהירות, משתוקקת לגעת בעור הקר, ללקק, אני נצמד לרגליה ופוצח בהתגפפות והתלקקות של מגפיה המושלמים. היא מתכופפת אלי, אוחזת בעורפי ולוחשת "תרים את הראש, כלב שלי, תראה מי פה..."
אני מרים את ראשי ומביט. במרכז הסלון, על הספה, יושבת אורלי. אורלי מהמשרד, אורלי המושלמת שפינטזתי עליה כל כך, אורלי שבכל פעם שעברה לידי השאירה שובל של ניחוח משכר, הפאם פאטאל הגדולה מכולן יושבת בסלון שלנו. היא לבושה שמלת מיני קצרצרה ומגפיים שחורים מדהימים שחובקים את רגליה עד אמצע הירך. שערה השופע פזור והיא מאופרת מושלם. קליאופטרה מקרבת את שפתיה לאוזני "רוצה להגיד לה שלום?" רוצה? רוצה???? עוד רגע כל גופי מתפוצץ מהתרגשות. היא אוחזת בקולר שלי ומוליכה אותי אל אורלי. הורידים מבקשים להתפרץ החוצה מעצמת הדם הזורם בהם, הלב כפטיש ענק חובט בבית החזה, אני לא בטוח שאני יעמוד בזה. היא מושיטה לי את המגף שלה ואני מתנפל עליו בתאווה מוגזמת, כמו מנסה לפרוק את ההתרגשות העצומה שאוחזת בי. אורלי מחייכת, מחדירה את העקב שלה לפי ואומרת "שמעתי שאתה מפנטז עלי חמוד..." אני מצליח להחניק "כן, מלכתי" מתוך בהלת הליקוק והמציצה. "ובכן" אורלי ממשיכה "היום הפנטזיה שלך עומדת להתגשם... המלכה המקסימה שלך הזמינה אותי ואפילו הסכימה לתנאי שלי שהיה שאני זו ששולטת בסשן..." מה שתרצי, המוח שלי זועק כמטורף, הכל, הכל, את יכולה להתעלל בי למוות, רק תגידי מה, רק תגידי... אורלי מחייכת ומושכת אליה את קליאופטרה "ולכן מה שאני רוצה זה להשפיל גם אותך" היא מחייכת אל קליאופטרה ומלטפת את פניה. דממה בתוכי, שקט שחור ומאיים, כאילו בקע גרזן ענק את המחשבות המתפרצות, לא, לא, זה לא הגיוני, להשפיל את קליאופטרה שלי? המלכה המושלמת שלי? אף אחד לא נוגע בה, לא אכפת לי כמה את יפה, כמה את נחשקת, מי את שתעזי לפגוע בה? מה את? אני רוצה להתפרץ, לעמוד, השור הזועם שבי גואה ומשתלט, אף אחד בעולם לא משפיל את האלילה שלי, אני לא אתן!!!
אני מרים מבט ורואה את קליאופטרה מחייכת אליה ומהנהנת, אני מכיר את החיוך הזה, לעזאזל אני מכיר אותו. היא מסכימה, בטח שהיא מסכימה. הרי יותר מפעם אחת הכניסה את שדיה לפי ודרשה כי אנשך אותם, רצתה שאכאיב לה, שאקח אותה בכוח, ואני בכאב וצער עצום ממלא את רצונה, מכאיב לה וכואב בעצמי יותר. מה עכשיו? קליאופטרה הסכימה ואורלי משכה אותה אליה לנשיקה לוהטת, מי אני שאפסיק אותן? מי אני שאגיד מה מותר ומה אסור? מראה שתי האלילות מתנשקות מרגיע את זעמי הגואה, הדם חוזר לזרום אל הגוף ולעורר אותו. אורלי פותחת את חולצתה של קליאופטרה וחושפת את שדיה, היא מעבירה עליהם את ציפורניה הארוכות "איזה חזה יפה יש לך..." היא לוחשת לה בחיוך. יפה? מושלם, מדהים, עונג לבן ועילאי. ציפורניה מגיעות אל הפטמה הימנית, משחקות בה ואז תופסות אותה וצובטות. קליאופטרה פולטת גניחת עונג קטנה. אורלי תופסת גם את הפטמה השנייה, צובטת ומסובבת את שתיהן. קליאופטרה זורקת את ראשה לאחור ומתמכרת לכאב בגניחות. אורלי מתכופפת לוקחת את הפטמה בפיה, מלקקת אותה ואז נושכת בכוח. חום עז מתפשט בכל גופי, זה לא בסדר, אבל זה מחרמן אותי, כל כך מחרמן אותי. אורלי ניגשת לתיק שלה ושולפת שני מצבטים ושרשרת, היא חוזרת לקליאופטרה, משחקת לה עם השדיים, מלקקת, נושכת, צובטת ומצמידה לכל אחד מהם מצבט. גניחות הכאב של קליאופטרה ממלאות את חלל החדר, אני מכיר אותן. יודע לזהות בצליל את ההנאה שלה, יודע שהיא מתייחמת. אורלי מחברת את המצבטים זה לזה בשרשרת ברזל ומושכת. אני עוד רגע מתעלף ואף אחד עדיין לא נגע בי, לא התייחס אלי כלל - עדיין כולי בוער.

טוב, אז אני הולך לאכול צהריים עכשיו.
מבטיח להמשיך אחר כך...
מוש​(נשלט){k}
לפני 20 שנים • 12 באוג׳ 2003
מוש​(נשלט){k} • 12 באוג׳ 2003
תמשיך תמשיך...
טוב, בסדר...
הפורום הזה ישן או מה? אבל אני מה אכפת לי, אני טוב בלדבר עם עצמי. וכיוון שהבטחתי אני אקיים. הנה ההמשך...

אורלי פונה אלי, שולחת את המגף שלה ומשכיבה אותי בכוח על הגב. היא מטפסת ועולה עלי, האוויר יוצא מראותי בבת אחת. היא מקפצת לה בהנאה על הבטן שלי ואז פונה לקליאופטרה "בואי, עלי גם את" היא מושכת אותה אליה בשרשרת וקליאופטרה מטפסת עלי גם היא. הן מתחילות להתנשק ולהתלטף. אני מביט מלמטה, מרגיש את כובד משקלן, את העקבים החדים הננעצים בי ועדיין נרגש כולי מעצמת המעמד. איברי מתרומם כתורן זקוף וגאה המצהיר על התרגשותי. אורלי קולטת אותו, היא מחייכת. "שבי עליו" היא מצווה על קליאופטרה והמלכה שלי מתיישבת לי על הפנים. עורה הרך והמתוק כל כך מכסה את כל פני, ריחה האהוב והמוכר ממלא את כולי. לשוני יוצאת מעצמה ומחפשת לנקות, לענג, לטעום. קליאופטרה גונחת מהנאה. בעיטה חדה מהמגף מפלחת את צידי "לא ללקק כלב" נשמע קולה הרם של אורלי "לא, עד שאני אומרת" אני לוכד את לשוני במאמץ רב בין שיני, היא משתוללת שם כלביאה סגורה בכלוב, רוצה לצאת. כאב חריף באיברי מבשר לי כי המגף של אורלי דורך עליו, העקב ננעץ בביצים שלי, אני גונח מכאב היישר אל תוך גופה של קליאופטרה, היא מצטמררת מהנאה. אורלי ממשיכה לדרוך, אני נאנח מכאב ומרגיש את מלכתי מעלי חמה ומיוחמת. מריח את הנוזל המופלא שלה מתחיל לבצבץ, הלשון הכלואה רוצה להגיע אליו, למצוץ אותו, לנצור את טעמו המופלא. אורלי הולכת על כל גופי ונעמדת מעל קליאופטרה. היא לוקחת את ראשה ומצמידה בין רגליה. "תרדי לי" מצווה עליה, על המלכה שלי, הטהורה כל כך. והיא עושה כמצוותה, מענגת אותה. אורלי מתירה ללשוני לצאת מכלאה ואני מתענג על מלכתי, מחדיר את לשוני אליה, מלקק בתאווה, מענג אותה בהתרגשות ובעוצמה. עולה עם לשוני אל איברה הרוטט, יונק את מיציה, מחדיר פנימה ומרפרף בתוכה כפרפר. היא נאנחת, ואנחותיה מצטרפות לאורלי, דואט מרגש של הנאה מתגברת. הגניחות הופכות חזקות יותר, מהירות יותר, אני מתקשה לנשום מלחץ משקלה של אורלי וממלכתי הסוגרת עלי את רגליה בכוח ומרטיבה את כל פני. אורלי וקליאופטרה גומרות. בהתאמה.
אורלי יורדת ממני ומושכת אליה את קליאופטרה. הן מתיישבות על הספה יחד ומניחות עלי את רגליהן. "מה נעשה בך עכשיו כלב?" אורלי שואלת בחיוך ומלטפת את קליאופטרה תוך כדי. לפתע היא קמה וניגשת אל התיק שלה, שולפת מתוכו סטראפ און סגול וגדול שנראה כמו חללית עתידנית. היא מתיישבת בחזרה על הספה ומחברת אותו אליה. "זחל אלי כלב" היא מצווה עלי ואני מתקרב אליה בזהירות "פה גדול..." היא מחדירה אותו לפי, הוא גדול ותחושתו מוזרה, כנראה סיליקון. היא אוחזת בשיערי "תמצוץ לי זונה קטנה שלי" היא אומרת ומחדירה באחת את כולו פנימה, אני על סף חנק, מוצץ בתאווה ומודה שוב על העובדה שאני לעולם לא מקיא. אפי נצמד אל גופה, מריח את ריחה המחשמל, אני מוצץ לה ומתגרה. היא שולפת אותו מפי ונעמדת. היא פונה למלכתי ומקרבת את הסגול הגדול לפניה "מה את אומרת? רוצה למצוץ לי גם?" לא!!! זועק מוחי הרדום, אסור! אף אחד לא עושה לה את זה! אף אחד!!! קום, תתנגד, תעצור את הזוועה הזאת, אל תיתן יד לאסון. קליאופטרה מרימה מבט, פיה נשאר סגור, אני מתכונן להיעמד על רגלי ולעצור את הכל, לשלוח מכאן את המלכה הזאת והחללית שלה לכל הרוחות, קליאופטרה תופסת את הסטראפ און בידה, מחליקה אותו על פניה בלי לפתוח את הפה וממשיכה איתו למטה. אורלי מבינה, היא יורדת לאט לאט ונותנת לקליאופטרה להוביל. היא מחדירה אותו אליה לאט לאט והן מתחילות להתנועע יחד. אני מביט מוקסם מהמראה המופלא, מכוחה של מלכתי לשלוט בסיטואציה לרצונה גם כשהיא נותנת את השרביט למלכה אחרת. מודה שוב למזלי על שקיבלתי מלכה שכזו. משחרר את הלחצים והפחדים ונותן לייצר לגאות מחדש. הן כל כך יפות יחד, מתנשקות, מתלטפות, גונחות, גופן הנשי והעגול כמו מתחבר אחד לשני, הרמוניה מופלאה, נשית, קסומה. אורלי מביאה אותה לסיפוק נוסף, סוחטת שוב את הגניחה ההיא, המוכרת לי כל כך, זו שלמענה אעשה הכל. היא שולפת את איברה הסגול ממלכתי ופונה אלי, מחדירה אותו שוב לפי, אני יונק ממנו בתאווה את טעמה של מלכתי. היא שולפת אותו ומעמידה אותי על 4. אני מוצא את ראשי אל מול איברה הפעור והרוטט של מלכתי, בלי להסס אני שולף את לשוני ומלקק לה. אני נאנחת בהנאה בזמן שאני מרגיש את ידה של אורלי מורחת שמן באחורי, החדירה מגיעה מייד אחריה, בעדינות ואז בעוצמה גדולה פנימה, הכאב מרגש את כל גופי, אני נותן לו לזרום דרכי מלמטה למעלה ודרך פי החוצה אל מלכתי, היא מתמוגגת מכל רגע. אורלי שולחת יד אל האיבר שלי ומשפשפת אותו, אוחזת בביצים, מועכת. אני מרגיש את החום המוכר מתקרב והולך. לפתע היא מפסיקה, שולפת, מושכת אותי ומשכיבה אותי על הגב. בבת אחת היא מתיישבת עלי, מפרקת את הסטראפ און, לוקחת את איברי ומחדירה אליה. אני המום, שולח מבט הפוך אל מלכתי היא מחייכת אלי, קמה וניגשת לאורלי. היא חובקת אותה מאחור ומלטפת את שדיה. היא מסכימה. אני נותן דרור לחום הגדול להתגבר, קליאופטרה שקוראת אותי תמיד כמו ספר פתוח יודעת שאני קרוב להתפרצות, היא שולחת יד על מתחת לביצים שלי ולוחצת בחזקה בין הביצים לפי הטבעת, עוצרת את הדם הזורם לשם, אני נאנח מן הלחץ, אורלי דוהרת עלי, גונחת וגומרת תוך כדי נשיקה לוהטת עם המלכה שלי, היא קמה ממני ומפנה מקום לקליאופטרה שמתיישבת עלי, מחדירה אותי לתוכה, מושכת אותי אליה, מכניסה את שדיה לפי ולוחשת "תמצוץ" אני מתמכר לטעם האהוב, חובק את כולה, מצמיד את גופה אלי, יונק את ריחה, וגומר בתוכה ברעד עצום.
הן על הספה, אני מדליק 3 סיגריות ואנחנו מעשנים, אני על הרצפה והן מעלי. "אתם זוג מקסים" אומרת אורלי "הייתי שמחה להצטרף אליכם שוב" קליאופטרה מלטפת את שיערה ומחייכת אליה "אנחנו נשמח, אבל בפעם הבאה אני שולטת..."
אפורי​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 13 באוג׳ 2003
אפורי​(מתחלף) • 13 באוג׳ 2003
מעולה מעולה מעולה!
אל תפסיק לכתוב!

האלמוני
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 13 באוג׳ 2003
איזה כיף יש כאן מישהו חי חוץ ממני...

איפה סלייב אפס כשצריכים אותו?
underheel
underheel • 13 באוג׳ 2003
מוש, אל תרגיש רע. פשוט זה ארוך. icon_smile.gif ייקח לי קצת זמן לקרוא את זה.
aftercake​(נשלט)
לפני 20 שנים • 14 באוג׳ 2003
aftercake​(נשלט) • 14 באוג׳ 2003
ארוך ארוך, אבל מצויין וכתוב מדהים

כל הכבוד, מוש
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 14 באוג׳ 2003
חן חן
אני יודע שיצא לי קצת ארוך אבל אני לא שולט בזה...
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 14 באוג׳ 2003
underheel כתב/ה:
מוש, אל תרגיש רע. פשוט זה ארוך. icon_smile.gif ייקח לי קצת זמן לקרוא את זה.

לכן קראתי זאת,בהמשכים. icon_smile.gif
נהדר.