סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שבועות בלי וניל, שקוף שיהיה רטוב!

walking dead
לפני 17 שנים • 2 ביוני 2006

Re: נעליים לבנות....

walking dead • 2 ביוני 2006
studentit כתב/ה:
לא הבנתי icon_cry.gif
חייבים נעליים?
חייבים לבנות?
אפשר סנדלים?
אפשר סנדלים לבנות?

בבקשה,

שמישהו יענה לי icon_twisted.gif

אני לא יודעת מה מותר... אני באה עם סנדלים לבנות.
ואם אני עוברת על איזשהו חוק... אז שיצליפו בי המארגנים בכיכר הנו-לימיט icon_redface.gif
sean
לפני 17 שנים • 2 ביוני 2006
sean • 2 ביוני 2006
איך נרשמים??
נולי
לפני 17 שנים • 3 ביוני 2006
נולי • 3 ביוני 2006
היה נחמד מאוד לא לזהות חצי מהאנשים בגלל שהם לבושים לא-שחור, כלומר לבן ואת החצי השני לא לזהות בגלל החושך. היה נחמד לראות חולצות שקופות אבל תחתונים לא שקופים מספיק (אמילי: פעם הבאה בד דק יותר בבקשה.)
ולאף ואמילי אני חייבת להגיד שלי אישית היה לא נעים מהמציצים. אני מבינה שיש פה אלמנט כלכלי ואולי איזו דרישה של בעלי המקום, אבל. ממליצה לחשוב על אפקט המצציצים והשפעתו לאורך זמן, מחשש התהוות דנג'ן שתיים. חבל להרוס ליין כל כך מוצלח. (וכן, אני יודעת שיום שישי זה פתוח לכולם. אבל רביעי זה משחקיות וזה כבר משהו אחר לגמרי. אני לא רוצה להתחייב אני רוצה להסחף לי בכיף בלי כל מיני לוטשי עינים ומתלחששים.)
נולי
לפני 17 שנים • 3 ביוני 2006
נולי • 3 ביוני 2006
היה נחמד מאוד לא לזהות חצי מהאנשים בגלל שהם לבושים לא-שחור, כלומר לבן ואת החצי השני לא לזהות בגלל החושך. היה נחמד לראות חולצות שקופות אבל תחתונים לא שקופים מספיק (אמילי: פעם הבאה בד דק יותר בבקשה.)
ולאף ואמילי אני חייבת להגיד שלטעמי היה הרבה יותר מדי וניל. אני מבינה שיש פה אלמנט כלכלי ואולי איזו דרישה של בעלי המקום, אבל. ממליצה לחשוב על אפקט המצציצים והשפעתו לאורך זמן, מחשש התהוות דנג'ן שתיים. חבל להרוס ליין כל כך מוצלח. (וכן, אני יודעת שיום שישי זה פתוח לכולם. אבל רביעי זה משחקיות וזה כבר משהו אחר לגמרי. אני לא רוצה להתחייב אני רוצה להסחף לי בכיף בלי כל מיני לוטשי עינים ומתלחששים.)