שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפרש גילים

thekramer
לפני 17 שנים • 31 במאי 2006

הפרש גילים

thekramer • 31 במאי 2006
ארצה להעלות שאלה לדיון:
למה נשים נרתעות מקשר שליטה עם גברים צעירים מהם?
בסקר קצר שהרצתי בין חברות הפורום קיימת רתיעה בנוגע להפרש גילים בין הגבר לאישה. כמובן שהרתיעה גדלה ככל שההפרש גדול יותר.
ואני שואל למה? מה מפריע בזה? נכון, ככל הנראה הקשר לא יוביל לחתונה, אבל בטוח שיש סיכוי גדול לחברות אמיתית. וגם חוצמזה, מה רע בקשר של שליטה - יש פה משהו משותף.

אשמח לשמוע דעתכם.

thekramer
מאי
לפני 17 שנים • 31 במאי 2006
מאי • 31 במאי 2006
אין על גברים מבוגרים לדעתי, וזו דעתי האישית בלבד.
יש להם נסיון חיים גדול יותר, יש להם מבט חכם בעיניים וקמטי הבעה יפים ואין להם מניירות של מתבגרים.
למרות שכמובן יש גם צעירים שמפתיעים. icon_biggrin.gif
חוץ מזה שאשה אוהבת תמיד להרגיש צעירה וילדה. לפחות ככה אני.
izabo
לפני 17 שנים • 1 ביוני 2006

באמת לא ברור למה

izabo • 1 ביוני 2006
האמת היא שאין לי תשובה חד משמעית ,
אני אישית , גם מעדיפה מבוגרים ממני .
למה ? לא יודעת , אולי זה הנסיון (למרות שנסיון לא קשור לגיל) .
אולי זה כי גבר מבוגר משרה יותר בטחון ובגרות (למרות שבגרות לא קשורה לגיל) .
אולי זה כי , בנות מתפתחות נפשית , מהר יותר מגברים , ואנחנו מחפשות מישהו בוגר .
אולי זה כי איפשהו אנחנו מחפשות מישהו שאולי יזכיר לנו דמות אבהית , שהיא חייבת להיות מבוגרת יותר .
אולי מישהו צעיר מאיתנו , מעורר בנו תחושת ילדותיות , או שלב מסויים שכבר עברנו בחיים ...

אין שום רע ב FRESH MEAT או FERSHER MEAT ,
לפעמים אני אפילו בעד ... icon_rolleyes.gif

אני מניחה שכל אחת מעדיפה משהו אחר ....
godisafemale​(שולטת)

מה? צעירים ממני?! שתגעתי אומה...

godisafemale​(שולטת) • 1 ביוני 2006

הכל כיף בלעשות "ממתקים" ואין שום בעיה, רק שלפעמים הבולבול שלהם צמח לרוחב ולאורך, לשונם גם כן.......................................................................................................................

אבל... ואבל גדול!!! icon_cry.gif

אישיותם עדיין לא צמחה...וואי זמיר...!

אבוי גדול מאוד!

מה נש'ה? icon_razz.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif angry2.gif

אפילו קנס אי אפשר להטיל עליהם...לרוב זה "סטודנט שנה שניה למדעי הסטרשף בחיי המין של התנרגולת - גר עם שני שותפים בבן יהודה.. אני רץ כל יום ואני עכשיו עומד על ארבע מחכה לך במצלמה"
Madame T​(שולטת)

Re: הפרש גילים

Madame T​(שולטת) • 1 ביוני 2006
thekramer כתב/ה:
ארצה להעלות שאלה לדיון:
למה נשים נרתעות מקשר שליטה עם גברים צעירים מהם?
בסקר קצר שהרצתי בין חברות הפורום קיימת רתיעה בנוגע להפרש גילים בין הגבר לאישה. כמובן שהרתיעה גדלה ככל שההפרש גדול יותר.
ואני שואל למה? מה מפריע בזה? נכון, ככל הנראה הקשר לא יוביל לחתונה, אבל בטוח שיש סיכוי גדול לחברות אמיתית. וגם חוצמזה, מה רע בקשר של שליטה - יש פה משהו משותף.

אשמח לשמוע דעתכם.

thekramer

עניין הפרשי הגילאים בקשר של שליטה הוא באמת עניין מאד אינדיבידואלי. כנראה שהסקר שעשית היה באמת קצר, כי לי למשל אין בעיה עם זה (אם תעיין בפרופיל שלי תראה את טווח הגילאים שציינתי בו). ברור שזה תלוי גם במידת הבגרות והרצינות של הצד הנשלט. פנו אלי בעבר צעירים יותר שלא היו מספיק בוגרים בנפשם, או התייחסו לכל הענין כאל שעשוע לרגע ולא מעבר לכך. אבל אם יש שפה משותפת, הבנה, משיכה וציפיות דומות מקשר שליטה שכזה, לא רואה שום מניעה לכך. דווקא בגלל שמדובר בקשר של שליטה ולא בקשר זוגי שוויוני יש משהו, שלי אישית נראה מתאים, באישה בוגרת, בעלת ניסיון חיים לעומת צעיר יותר שמתמסר לה ומשרת אותה.
נוריתE
נוריתE • 1 ביוני 2006
אני באופן כללי
מעדיפה גברים מבוגרים ממני בכמה שנים או בטווח גילי.
מרגישה יורת מטוחה איתם.

יכול להיות ששולט בן 30 יהיה יותר מנוסה מאחד בן 45
אבל לנסיון חיים, אין תחליף.
zipi62

כל אחד ושלו

zipi62 • 1 ביוני 2006
אכן לכל אחד הצרכים שלו
מתוך נקודת השקפה שונה
ונוצר בי הרושם מדברים שנאמרו
שמתקבלת בברכה האפשרות שהשולט/ת יהיו מבוגרים יותר

אדבר בשם עצמי
אצלי לגיל אין משמעות רצינית אך אני מדגישה
בסדר הגיוני עבורי, למשל פער של מעל 10 - 15 שנים
לי נראה סביר
וכן אני מעדיפה גברים/אדונים/משרתים צעירים ממני מאשר מבוגרים ממני
מכמה סיבות:

1) סיבות של יכולות גופניות. הספיקו לצבור מספיק ניסיון ועדיין כוחם במותנם, משוחררים
מהתסביך של הוכחת הגבריות שלהם.
2) נפש צעירה ונועזת יותר. מוכנות להתנסות בכל ללא (כמעט) דעות ישנות ומחסומים של מקובעות נפשית ורגשית.
3) כאשר אני מבלה עם צעירים ממני אני חשה צעירה יותר. חשה בסביבה צעירה נינוחה ומחוברת יותר לעצמי.

פונים אלי לא אחת משרתים שמתלהבים מגילי המבוגר icon_smile.gif והם בני 20 או 30 +. אין לי ספק שהם אנשים נפלאים, אך לי פער כזה לא מתאים.
גם לכך יש סיבות:
1) חוסר בגרות נפשית
2) איתם אני כבר מרגישה זקנה icon_wink.gif ולחוצה.

זאת אני
וזאת האמת שלי
ומתוך כך אניח פועלת

וכן
אני יורדת אחת לכמה שבועות לגן השעשועים מול ביתי
מתנדנדת בנדנדה שבקושי מכילה את ישבני
מטפסת על סולם קטן ומתגלשת במגלשה
ונהנת מכל רגע

חג שמח

zipi58
huan
huan • 1 ביוני 2006
ציטוט: אישיותם עדיין לא צמחה...וואי זמיר...!

אבוי גדול מאוד!

יש גם כאלא שעם הגיל האישיות שלהם כבר הספיקה לגבוע והדבר היחיד שמעניין אותם בגברים זה הכסף.

אני אישית הייתי מייחסת את זה לסטנדרטיים חברתיים שאפילו הרוב של חברי הכלוב לא הצליחו להישתחרר מהם (אני כמובן לא מדבר על אותם אנשים שחושקים לתקוע כל דבר ללא הבדלי גזע דת גיל או אינטלגנציה העיקר שזו תהיה אישה כי להם אני בז באופן כללי). אני רואה את זה בגישה של חלק לא מבוטל מבנות המין הנשי שיצא לי להיתקל בהם כאשר מספיק הבדל של חצי שנה כלפי מטה כדי שגבר יחשב כקטן ואילו היה נולד רק 7 חודשים אחרי והיה גדול מינה בחודש היה ניכנס לתחום של בני הזוג בגיל המקובל. אז עזבו אותכם מדיברוים על "לא בוגר", "לא מפותח" וכדומה כי אחרי הכל כמה מיכן ניסו באמת להכיר אתם אותם אנשים לפני שהתחילו לדבר (ואני שוב לא מדבר על אותם אנשים שיהיו דפוקים גם בגיל 40 ו50).
godisafemale​(שולטת)

חואן,

godisafemale​(שולטת) • 1 ביוני 2006
אתה נגדם או בעדי?
icon_smile.gif

לא הבנתי דבר מהפוסט שלך... אולי תואיל להסביר לי שוב...

חג שמייח
דורון גונן
לפני 17 שנים • 3 ביוני 2006

זה משהו בסיסי, קמאי, ביולוגי

דורון גונן • 3 ביוני 2006
גבר מבוגר יותר ומנוסה יותר הוא מימים ימימה אותו אחד שהיה אפשר יותר לסמוך עליו בחברה האנושית הקדומה, מי שכבר הוכיח את עצמו באחד שהצליח לצלוח את קשיי החיים, מי שיש לו כבר מבט רחב יותר על החיים בכלל ועל היחסים עם המין החלש (...) וגם, מה לעשות, מבוסס יותר כלכלית וקיומית, מה שפונה לצד הביולוגי של הנשים ומבטיח שרידות ובטחון.
המעוניינות - תגובה לפרטי בלבד icon_smile.gif