ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכל אותו דבר

מושיקו השני
לפני 17 שנים • 3 ביוני 2006

הכל אותו דבר

מושיקו השני • 3 ביוני 2006
אתמול היתי במסיבה של הקהילה (יום שישי)
אמרו שזאת קהילה איכותית ושהמסיבות בניות על BDSM אמיתי והרמה מגיע למסיבות של חול

אבל הרגשתי כמו במועדון של חילופי זוגות אולי בגלל שזה היה מקום כזה
התחיל נחמד עם חובת דרס קוד הרגשתי חגיגי

ואז התיחלה תחרות חולצה רטובה הרגשתי כמו בבית זונות 7 בחורות יפות בתוך בריכה עירומות(חולצות רטובות) כמו שוק בשר כמו מועדון חספנות בלי שום קשר לסאדו וונלי לחלוטין ממש התאכזבתי אבל אמרתי חג לא נורא
לאחר מכן בשע יותר מאוחרת אנשים נכנסו לחדרים והיה פשוט שוק בשר אורגיות המוניות פשוט גועל נפש מסיבת סאדו או מסיבת חילופי זוגות

בבקשה פעם הבאה תודיעו שזאת מסיבת סקס ולא "מסיבה ללא ווניל"

אני כנראה לא יגיע יותר למסיבות בארץ בגלל שעדין לא הבנתם מה זה בדסמ וזאת מיסבת סקס לכל דבר רגילה בנלית שוק בשר

icon_sad.gif
אהוד77

כן ירבו !!!!

אהוד77 • 3 ביוני 2006
מסיבות כאלה , וכל הכבוד למארגנים ולאמילי .
לא יכולתי להגיע ואני מצר על כך .
venus in our blood​(שולטת)

פשששששששש.........

venus in our blood​(שולטת) • 3 ביוני 2006
שמע, מוישה אופניק, לא החלטתי עדיין , אם זו טיפשות , או חוצפה או שילוב של השניים..

אנחנו ( בן זוגי ואני ) דווקא רצינו להגיע, אך מסיבות אישיות נבצר מאיתנו ואני מצרה על כך , אבל יש בכוונתנו להגיע בפעם הבאהicon_smile.gif

בלי שומקשר לכך, אני קוראת את הודעתך ותוהה לעצמי..אדם שנרשם היום בניק חדש כדי להעביר ביקורת..
נתחיל מזה שלא היה לך מספיק יושרה והגינות וכן, גם אומץ, כדי לכתוב את דבריך בכינוי הרגיל שלך, נמשיך בכך שלרגע לא עלה על דעתך שמדובר באנשים שמשקיעים , ולפי מה שהבנתי, לצערי עדיין לא הספקתי לראות, הבנתי שליין המסיבות שלהם הן מהאיכותיות ביותר. אבל נניח שבעיניך הן לא, חשבת לרגע לפנות אל הזוג באופן פרטי להצעות ייעול\ שידרוג\ שיפור ?
חשבת לרגע על ההשקעה ?

יודע מה, אופניק, אני זורקת אליך כפפה , כי לבוא בניק בדוי ולקטול, להעביר ביקורת זה הכי קל, - בוא ניראה אותך מרים הפקה בדסמ''ית, כזו שמחד תהיה שונה מכל מה שניראה כאן עד עכשיו ( שהרי, לדבריך, הכלללללללל אותו הדבר ), ומאידך, תהיה שווה לכל נפש.; כזו, שתענה על הצרכים של כ ל הקהילה ( אני מדגישה שנית : כל הקהילה. וזה כולל גם כל מיני מוישה אופניקים שתמיד תהיה להם ביקורת ) ומאידך תהיה מהנה וכייפית, מבלי לגרוע מעניין החושניות אך כמובן לא להפוך ל''שוק בשר '' או לכל מסיבה\ אירוע\ הפקה אחרת .

כזו, שהמוזיקה בה תתאים לכולםםםםםםם, המשקאות, האווירה, הריהוט, כל מה שרק עולה על דעתך, יהיה...ש ו נ ה . וזאת, מבלי לגרוע אף במעט מאווירת הבדס'מ.

לפני שאתה מבקר אנשים שמשקיעים ועומדים מאחורי כל אירוע לקהילה, מציעה לך לחשוב טוב טוב.
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 3 ביוני 2006
נוגה כתבה:
נתחיל מזה שלא היה לך מספיק יושרה והגינות וכן, גם אומץ, כדי לכתוב את דבריך בכינוי הרגיל שלך, נמשיך בכך שלרגע לא עלה על דעתך שמדובר באנשים שמשקיעים , ולפי מה שהבנתי, לצערי עדיין לא הספקתי לראות, הבנתי שליין המסיבות שלהם הן מהאיכותיות ביותר. אבל נניח שבעיניך הן לא, חשבת לרגע לפנות אל הזוג באופן פרטי להצעות ייעול\ שידרוג\ שיפור ?
חשבת לרגע על ההשקעה ?

מסכים עם כל מילה. נורא קל לבקר מהצד. ולזרוק רפש ולהרוס יוזמה וכוונות טובות.
DEVIL EYES

מר מבקר המדינה

DEVIL EYES • 3 ביוני 2006
תראה...
אני...בתור בעלים של מועדון (לא משנה עכשיו איזה)
יודע כמה זמן,כסף, ולוגיסטיקה מושקעים בהרמה של מקום
בתכנון של ליין ובהרמתו.

הייתי אתמול עם בת זוגתי במסיבה ב NO LIMITS
פעם ראשונה בהפקה של אף ואמילי
פעם ראשונה במועדון הנ"ל

הפקה חמודה מאוד
חגיגית משהו, לבן לבן שיחד את הערב בדרס קוד נגטיבי

יש ליין מסיבות באמסטרדם של לבוש לבן בלבד.
לא חושב שיש קשר בין השניים
אבל עדיין היה נחמד אווירת החג,לבוש לבן, ובנות שעוברות בין האורחים עם מגשים של פירות

המועדון הוא מועדון של חילופי זוגות במשך השבוע, ככה הוא בנוי, לפי החדרים , מיטות ותאורה.

אז מה שיש לנו במקום זה מועדון סטייל הדאנג'ן, רק שבדאנג'ן יש חוקים מסויימים
ופה אין חוקים כלל.

נכון שהיה קצת משעמם מבחינת אטרקציות
תחרות החולצה הרטובה והבוקסר הרטוב היו ...אכן זולים משהו
אבל זה גם משהו

מאוד קל לבקר עבודה של מישהו אחר
וזכותך המלאה לעשות זאת
נכון שבחו"ל מסיבות חילופי הזוגות , סאדו, ו...בעצם כל סוג של מסיבה הוא גדול יותר ומושקע יותר
זה נובע מכמה סיבות
1. מקומות יותר גדולים בהרבה
2. תקציבים אדירים
3. נסיון עבר עשיר (בארץ מסיבות הסאדו וחילופי הזוגות הם בחיתוליהם)
4. הרבה יותר קהל יעד שמגיע למסיבות שכאלו + אנשים רציניים hardcore שלא משחקים בקקה כמו בארץ. בחול אנשים משקיעים בקעקועים,לבוש מיוחד וכו'
בארץ..ראיתם בעצמכם, יש אחוז נמוך מאוד שמשקיע בלבוש
אתמול למשל , אנשים הגיעו לבושים בסדינים , ולכן המקום נראה יותר כמו מסיבת פיג'מות פסיכודאלית מאשר מסיבת סאדו.

לסיכום - ת'רוצה לבוא ולהנות, תבוא
לא רוצה , וואלה שב בבית ותעשה אוריגמי.
אבל לבוא ולקטר כמו זקנה פולניה...זה מזה פאטתי..ועוד בניק חלופי
-אש-
-אש- • 3 ביוני 2006
שלום שלום, והנה החליט אדם לבוא וליטול את כל תחושת ההנאה והשחרור הקלה שחשתי אתמול.
אז כן אני הייתי אחת מ7 הבנות על הבמה, (מסתבר שלפחות היינו יפות), לא אני לא הייתי בהרבה מסיבות כאלו, לא לא הסתובבתי להנאתי בחו"ל בין מסיבות כאלו ואחרות. אתם יודעים יפה מאוד להתלונן של שוק בשר והמנויות, רק שאתם לרגע לא מקדישים מחשבה לכך, שאולי אתם אלו אשר פוגעים עם הביקורת השלילית והדיעה הנחרצת. אני אישית רציתי להתנסות, והמקום היחידי שאני יודעת שהייתי מעזה לעשות זאת, היה במקום בו הייתי אתמול, הבנות היו מקסימות, הייתה תחושה של נעימות ואנרגיה. לרגע לא חשבתי על עצמי כהמונית או כשוק בשר, עד אשר נכנסתי לשרשור הזה.
לא אין לי מושג איך זה אמור/צריך/כדאי להיות, אני מודה על ההשקעה של המסיבה, לכל אחד יש את הדברים שהוא אהב יותר ואהב פחות, אבל לבוא ולבטל כל תחושה של הנאה ושמחה במסווה של התנשאות מבינה וידענית, אותי אישית זה דיי מרתיע.
טלולה
ממי​(לא בעסק)
ממי​(לא בעסק) • 3 ביוני 2006
תמיד אפשר למצוא מה לא טוב
אני מאוד אוהבת את המסיבות של הFמיליה
והרעיון של טלולה בחולצה לבנה בתוך בריכת מים בהחלט מעוררת
נשמע שהיה טוב
והמתלוננים?
כנראה שיש פה כמה סידרתיים
אין צורך להתייס ברצינות יתרה אליהם
מושיקו השני
מושיקו השני • 3 ביוני 2006
אוקי חס וחלילה לא אמרתי שהאירגון לא היה טוב או משהו
אני התלוננתי על דבר אחד בלבד על האורגיות שהיו בחדרים נקודה
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}

Re: אין כמו בחו"ל

ניטפיקינג כתב/ה:
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=39897&blog_id=20020

בטח.

נפלא. פשוט נפלא.

ולמושיקו:
בתחרויות לא צפיתי והלכתי מוקדם, כך שלא ראיתי אורגיות
באתי לבושה לבן
רקדתי למוזיקה מצויינת
פגשתי מכרים והכרתי אנשים
הרגשתי שייכת.
נכון שבמסיבה הקודמת היו יותר פעילויות בדסמיות, אבל ממנה נהניתי פחות, כי המוזיקה היתה גרועה ולא התחברתי לרבים מהאנשים (היתה שם גם מסיבת חילופי זוגות מוצהרת במקביל).
מסקנה? אין משהו חדמשמעי.
אולי To each his own?