בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בחירה בחיים

לפלפונת​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 3 ביוני 2006

בחירה בחיים

לפלפונת​(לא בעסק) • 3 ביוני 2006
לפעמים צריך לבחור בחיים.

בחירה בין שתי אהבות חזקות: כשאחת מהן היא אהבה לחברת ילדות והשניה אהבה לשולטת.

לעיתים שתי האהבות חזקות מאוד. ולעיתים אהבה אחת מתנגשת בשנייה.

לעיתים עושים בחירות בחיים. ולעיתים הבחירות אינן נכונות.

תודה על ההנאה. תודה על ההגשמה.

תודה על ההקשבה. תודה על הסבלנות.

תודה על אותם רגעים נפלאים שנתת לי לזכות להיות בקירבתך ולטעום מצופך הנוטף ניחוח מתקתק
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 3 ביוני 2006
לדעתי. אין דבר כזה בחירות בחיים אנחנו לא בוחרים כלום אנחנו רק חושבים שאנחנו בוחרים. אנחנו פועלים ומושפעים על ידי כוחות שאיננו מודעים להם וגם אם אנחנו מודעים להם אנחנו לא יכולים לשלוט בהם. העולם דטרמינסטי ואנחנו רק חוליה בזרם של מאורעות. אני מקווה שתהיי מאושרת עם מי שבחרת. האושר כן תלויי בנו וביכולתינו לקבל את המציאות כמות שהיא.
לפלפונת​(לא בעסק)

לפי המיתולוגיה היוונית

לפלפונת​(לא בעסק) • 3 ביוני 2006
לאדם אין זכות בחירה הכל נקבע מראש - דיטרמניזם.
אך, לפי התפיסה היהודית כאשר האדם גורש מגן עדן יש לו את הזכות בחירה. לא הכל נקבע מראש, אם לא היה ניתן לשנות דברים ואין לך זכות בחירה, אדם היה מאבד תיקווה.
אדם חי עם התיקווה - היכולת לשנות דברים.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 3 ביוני 2006
אני מצטטת משהו שרשמתי בבלוג שלי לפני כמה ימים שמתקשר במידה מסויימת לנושא של בחירות בחיים והשליטה שלנו במה שקורה לנו. חומר למחשבה:

יש לנו שליטה על חלק מהדברים שקורים בחיינו, אבל יש דברים אחרים שהינם לגמרי לא בשליטתנו, בלתי-צפוייים לחלוטין. לפעמים תלויים וקשורים באנשים אחרים שנכנסים לתוך חיינו. יש לי מין אמונה כזאת שלא סתם אנשים נקרים בדרכנו, יש איזו סיבה לכך. הם מעשירים אותנו בצורה כזו או אחרת, אנחנו מעשירים אותם. יש להם איזה תפקיד בחיינו. לפעמים הם רק אורחים לרגע, לפעמים הם נשארים לאורך זמן. כל אחד מהם מלמד אותנו משהו, לטוב ולרע. גם מהרע אפשר להפיק לקחים וללמוד, או להפוך את היוצרות ולעשות ממנו משהו טוב.