ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה שזה עצוב...

נוי
לפני 21 שנים • 13 באוג׳ 2003

כמה שזה עצוב...

נוי • 13 באוג׳ 2003
אוף.
בבקשה.
בבקשה פאם תפסיקי
בבקשה רוויטל
בבקשה תפסיקו.
אני לא ניפגעת בתוך ביתי, בתוך מישפחתי, בתוך החיים שכל כך עושים לי טוב ואני חשה כל כך מאושרת.
אני ניפגעת ממכם, בלבד.
כואב לי, כואב וצובט (מלווה בדמעות..). ליקרוא את ההשפלות, הירידות,
מה פדעתי בך פאם? להגיד שאני חפץ ולכן לא מחפשת להיתחבר אלי. איך את יכולה לכתוב דבר כזה? ואני לתומי חשתי שפה המקום להרגיש הכי חופשיה לכתוב את החותמת "רכושו של.." ולהרגיש גאווה להיות משוייכת, להרגיש שבכל העולם שאני חייבת להסתיר את עצמי האמיתית, פה אני אמורה להרגיש חופשיה.
מהרגע שמצאתי את אהבתי, את נטיותי, את האושר הקטן היומי שלי של חזרה מעבודה וכניסה לעולם הקסום שלי, אני רק נעקצת, מושפלת, סובלת.
המומה, פאם, זאלופון, אנדרהיל, ועוד אחרים, אתם חוששים לי? באמת אכפת לכם ממני והשאר?
אפילו אחד, אפילו אחד יחיד ומיוחד, לא טרח לשאול לשלומי, ולו פעם אחת. לשאול למצבי, לשאול לעצם העיניין באמת ולא להאזין לשמועות, לחפש תשובות במקור הראשון.
אני לא בן-אדם שנוטר טינה, אני לא בן אדם שכועס ולא בן אדם ששונא. אני רק מיתחננת לטיפת אנושיות במילים שלכם.
נכון שיש פה נשמה שניפגעת.
ממכם בלבד.
שלכם נוי
pam
pam
pam • 13 באוג׳ 2003
אין מה לעשות.

את צודקת.

נסחפתי בהטחת העלבונות שלי בך ובחברותייך.

אני לא חוזרת בי ממה שאני חושבת עליכן ועל עולמכן, אבל אני בהחלט חוזרת בי מהשימוש הצורם במילים "חפצים" וכיוצ"ב.

אני אמשיך להתייחס אל הדברים שלכן, מנקודת המבט שלי, רק שאשתדל לעשות את זה תוך התחשבות ברגשותיכן ובלי מילים משתלחות. ותרגישו חופשי לעצור אותי כשאני נסחפת, כי אני נסחפת בקלות במילים שלי והידיים שלי רצות מהר מידי על המקלדת ומשיגות את שיקול הדעת שלי שיש בן אדם שיושב בצד השני של המסך ונפגע.

אני אשמח להפוך הטחת עלבונות לדיונים ענייניים.
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 13 באוג׳ 2003
תודה פאם icon_smile.gif .
רויטל
רויטל • 13 באוג׳ 2003
נוי מתוקה
אין לי נגד ואני לעולם לא פגעתי בך ולא פגעתי באדון שלך.
לא השמצתי לעולם, ולא באתי בטענות להציק לך וכדומה
את מתייחסת למילים שלי כאילו זה משהו אישי אליך ואינך קוראת בין השורות

האם אישה טובה את וההגיון שלך קרא משהו ממה שכתתבי לשיקי שמדבר אישית על האדון שלך?
האם השמצתי אותו ולו פעם אחת??
הוא כתב משהו ואני ראיתי לנכון להגיד לו עם עובדות שהיו בפורום..
ואני חושבת שמה שכתבת עכשיו פגע בי

אם תסתכלי אחורה ותקראי טוב תראי שאולי אני "היחידה" שאינה משוייכת לאדון האור יצאתי נגד כולם ואף רבתי איתם.
אז אל תבואי ותכתבי "מספיק רויטל" ובין המילים הכואבות שלך יופיע שמי.. זה לא הוגן ולא פייר

מסתבר שאתן רואות רק מה שאתן רוצות

יום טוב לכם..
underheel
underheel • 13 באוג׳ 2003
נוי, באמת התפלאתי למה יצאת נגד רויטל ועוד הזכרת אותה מייד בהתחלה כאשר לא ראיתי שהיא אמרה משהו נגדך או נגד אדונך.

לי אין משהו נגדך, אבל אני לא יכול לקבל את זה שאדונך ניהל בעבר קשרי אדון-שפחה עם קטינות. כמו שאמרתי לדמי, אין לי דבר נגדך, (או נגד איימי או מיקה) ואת חופשייה לעשות כרצונך.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 13 באוג׳ 2003
underheel כתב/ה:
נוי, באמת התפלאתי למה יצאת נגד רויטל ועוד הזכרת אותה מייד בהתחלה כאשר לא ראיתי שהיא אמרה משהו נגדך או נגד אדונך.

לי אין משהו נגדך, אבל אני לא יכול לקבל את זה שאדונך ניהל בעבר קשרי אדון-שפחה עם קטינות. כמו שאמרתי לדמי, אין לי דבר נגדך, (או נגד איימי או מיקה) ואת חופשייה לעשות כרצונך.

בוא אני אסביר לך משהו קטן.
אני לא אנסה להצדיק את אדון האור ולו רק מהסיבה שדינו כאן כבר נגזר ונחתם ומעבר לזה זה לא רצוי כאן ואני כמנהל פורום לשעבר משתדל מאוד לכבד כללים של מקום.
נוי פשוט מנסה לצעוק "הצילו", יש כאן מלחמה (המילה אויב הושמעה לא פעם) נגד אדון האור אל תנסו לרמוס אותי בדרך, אני לא ניק אני בנאדם.
זה הכל.
אז הדברים כפי שאתה רואה נאמרו מתוך סערת רגשות לא מתוך ניסוח קר, לכן אולי השתרבבה לה מילה ושם נוסף אין לי מושג אני בטח שהיא תדע לסגור עניינים עם רויטל. מה שבטוח זה שכדאי לשמוע את הצעקה, היא בכל זאת בת אדם שלכל הדעות לא עשתה לפחות כאן רע לאיש. כל חטאה זה שהיא בחרה את האדם הלא נכון בעיניכם. ותאמין לי שגם אם היא גורמת נזק לעצמה לפחות בכותבים הנכבדים זה לא אמור לפגוע כפי שמשתקף מהתגובות שגורמות לה להרגיש כל כך פגועה.
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 13 באוג׳ 2003
אחד שמבין כתב/ה:
נוי פשוט מנסה לצעוק "הצילו", יש כאן מלחמה (המילה אויב הושמעה לא פעם) נגד אדון האור אל תנסו לרמוס אותי בדרך, אני לא ניק אני בנאדם.

אחד שמבין- לא סתם קיבלת את שמך. אתה אכן מבין. אני מצטרפת לצעקתה של נוי. אני מרגישה שהרבה פעמים אני כותבת תגובה, סתם תגובה, שאם מישהו אחר היה כותב הייתה מתקבלת בצורה חיובית, אבל אם אני כותבת אותה אז ישר יקפצו כל מיני אנשים, בייחוד אנשים שלא ראיתי אף פעם, אני חייבת לציין, ניקים חדשים, ויתקפו אותי. מרגישה אווירה חזקה של עויינות כלפי וכלפי נוי בכלוב. הסיבה נראית לי די ברורה. העניין הוא שאני, בניגוד לנוי, לא כל כך מאמינה שזה יוכל להשתנות...
נוי

רויטל

נוי • 13 באוג׳ 2003
אני נורא נורא מיצטערת... רויטל. כניראה שטעיתי, את צודקת. פשוט כל מילה ניראית לי כבר כמו מיפלצת וכניראה שפירשתי את דברייך לא נכון.
אני מאוד מאוד מבקשת שתקבלי את היתנצלותי. אנא אימרי שכן, אני יותר מאשמח. יום נהדר רויטל.
רויטל
רויטל • 13 באוג׳ 2003
אם כך סגרנו את העניין הזה

אני מתנצלת את התנצלת.. והכל שב לתיקנו

בכל אופן.. מצטערת על התחושות והרגשות שיש לך..וזה כואב אני יודעת.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 13 באוג׳ 2003
נוי, אין לי דבר נגדך או נגד הסאביות האחרות של אדון האור. גם לי כמו לאחרים הפריע קצת נושא החיוכים/חיבוקים על חשבון דיונים רציניים אבל אחרי שהעירו לכן זה באמת נפסק ואני מודה לכן.

עם זאת, אני חושבת שאת והן עושות טעות חמורה. אני חושבת שסביב אדון האור מרחפים מספר תמרורי אזהרה גדולים מאוד אדומים וזוהרים.

אני לא יכולה למנוע ממך, או מאף אחת אחרת, לעשות צעד שלדעתי הוא טעות. אני רק יכולה לקוות שאני אתבדה או שגם אם אני צודקת, לא תפגעו.

אבל, כאשר את מביעה תפישות שלדעתי בעייתיות, אני בהחלט אכתוב פה ואתנגד להן. אני לא תוקפת אותך, או את איימי, או את מיקה, אני מתנגדת לרעיונות מסוימים. חשוב לי להשמיע את דעתי בקטעים כאלה, גם למענכן, כדי שתדעו שקיימת קהילה שלא כולה מאמינה באותם דברים, כדי שלא יווצר לרגע הרושם שהאופציה היא או בדסם בדרך שלו, או ונילה. וגם למען אנשים אחרים, שמתחילים רק את דרכם בבדסם, וצריכים לפעמים קצת איזון בין התשוקה להגיון.