סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מוות (?)

freak_on_a_leash​(נשלט)
לפני 17 שנים • 5 ביוני 2006

מוות (?)

freak_on_a_leash​(נשלט) • 5 ביוני 2006
אחרי עוד לילה של עשן צחור חוזר קצת פצוץ הביתה ובודק מה קורה פה באתר ... ו ... נתקל במודעה של בחור שרוצה שיצליפו בו למוות, כאשר הוא מדגיש שהוא מתכוון לזה מילולית, כלומר, הפנטזיה של אותו אדם היא שיצליפו בו עד שתצא ממנו רוח חיים.
פנזטיות מוות זה לא משהו שחדש לי, לא מזמן קראתי על משפט שמתקיים כעת בגרמניה נגד אדם אשר הגשים פנטזיית מוות של אדם אחר וגיליתי שקיימת קהילה מאוד לא קטנה של אנשים שמעונינים להגשים פנטזיה של מוות/הריגה. אבל זו בהחלט הפעם הראשונה שאני נתקל בנושא הזה בקהילה הישראלית (פעם שניה ... יש שמועה על מישהו שהיה מסתובב בצ'אט של תפוז לפני שנים ומציע לבנות להרוג אותו תמורת 1000 ש"ח, אבל זה בגדר שמועה).
חזרה לאותו משפט בגרמניה, יש כרגע דילמה מאוד גדולה במערכת המשפטית שם כייצד להתייחס לעבירה, מכיוון שהנאשם הוכיח מעל לכל ספק שהרצח קרה בבקשה ובהסכמה מלאה של הנירצח.
ואתם? מה דעתכם? חלק מBDSM? נטיה התאבדותית שאיבדה כיוון? תנו לי אותה ... כי אני קצת לא יודע מה אני חושב (ואל תגידו לי שזה לא SSC... זה אני יודע לבד)
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 17 שנים • 6 ביוני 2006
פסיכו לוג​(שולט) • 6 ביוני 2006
אני מאמין שהוא מתכוון ל"ממש ממש ממש חזק". קראתי את הפרופיל. אולי זו היסחפות לשונית? אני אשמח אם הוא יבהיר זאת מעל לכל ספק.
freak_on_a_leash​(נשלט)

הבנת הנקרא

freak_on_a_leash​(נשלט) • 6 ביוני 2006
הנה ציטוט ישירות מהפרופיל ... למען הסר כל ספק "אני מחפש מישהי שפשוטו כמשמעותו,תצליף בי למוות,כן כן עד המוות באופן פיזי לגמרי,אני יודע שזה נישמע מטורף,זה מה שאני מחפש".
מספיק ברור?
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 6 ביוני 2006
באופן פיזי לגמרי. המוות הינו פיזי? הניסוח מותיר כמה אחוזים לאפשרות שזו קצת הגזמה במילים. היי, אני מנסה להיות אופטימי פה.
לא ספציפית
לא ספציפית • 6 ביוני 2006
אם מדובר במקרה אמיתי ולא בסתם מתיחה של מישהו משועמם
אז לדעתי מדובר בהפרעה נפשית שמסכנת את חייו
להפרעה מסוג כזה אין שום קשר ל BDSM
(אפילו שמדובר בהצלפות ...)
freak_on_a_leash​(נשלט)
האופטימיות כבודה במקומה ידידי ... אבל מדובר בפנטזיית מוות לכל דבר.
השאלה שלי היא מה ההסתכלות של אנשים על זה מוסרית. אם זו ההגשמה היחידה שהאדם המסוים הזה יכול להגיע אליה, האם זה לגיטימי להרשות לו ללכת עם זה? האם לגיטימי כחברה לתת לאדם להחליט באם הוא רוצה להפסיק את קיומו? ותהיה הסיבה אשר תהיה? ומה לגבי הצד השני ? המבצע? איך אנחנו שופטים אותו לאור זה שזה נעשה בהסכמה? (ושוב ,אני יודע שזה לא SSC ולא BDSM וכו', בהתייחס למקרה לגופו, מה אתם חושבים?
venus in our blood​(שולטת)

חד משמעית לא

venus in our blood​(שולטת) • 6 ביוני 2006
לא קראתי את הפרופיל ואין לי מושג על מי אתה מדבר, אבל חד משמעית : לא, זה לא לגיטימי לממש פנטזיית מוות.
זה לגיטימי שתהיה פנטזייה כזו, כמו כל פנטזייה, כל עוד היא בגדר פנטזייה בלבד. לא כל פנטזייה נועדה להתגשם!
לא יודעת אם מדובר ברצון להתאבד, אך כנראה שמדובר בבעייה חמורה שגם כאן הבדס'מ אינו הפיתרון או המענה לה.

טבעי שיהיו לנו פנטזיות, כלל פנטזיות ומחשבות על מוות. לא טיבעי שנבקש להגשים אותן.
לא לגיטימי שנבקש מאחרים שימלאו אותן עבורנו, לדעתי זה שווה ערך לרצח.

אין כאן כבר עניין של הסכמה או אי הסכמה, זה חד משמעי. כשמדובר בעניין של חיים או מוות, החיים מנצחים.
חד משמעית : לא ! לא לגיטימי. לא מבצעים. כי לבצע פירושו לקחת חייו של מישהו אחר. אנחנו לא כאן בתפקיד אלוהים. לא במסווה של חברה , אדם,או בדס'מ.

לא לוקחים חיים! ולא משחקים בהם, גם אם מישהו, בוגר ומאוד מאוד משתוקק לכך, מבקש זאת.
ללא שם

לא מבינה את כל הסיפור

ללא שם • 6 ביוני 2006
אתם מדברים על מודעה אמיתית שקראתם פה בכלוב וכתוב בה שגבר מחפש אישה שתצליף בו עד למוות או המצאתם סיפור תאורתי?

אם זו מודעה אמיתית יתכן שיש פה "משאלת מוות" שעלולה לבוא לידי ביטוי גם בדרכים אחרות.
שמעתי פסיכולוגים שהסבירו על אנשים בסיכון ונאמר לנו שאנשים שמתכננים למות נותנים סימנים קודם וצריך להקשיב להם כי משהו ביצר ההשרדות גורם להם לתת לאחרים אפשרות להציל אותם.

אני לא מאמינה שמשאלת מוות בבדס"מ היא פנטזיה נפוצה אבל נשלטים ונשלטות יכולים לתקן אותי.

אני בטוחה שהוא לא ימצא מי שתסכים להצליף בו למוות אבל באופן תאורתי מי שתמלא בקשה כזאת היא בעיני רוצחת כי פה הכוונה היא להרוג.
אני חושבת שגם יאשימו אותה ברצח.
יש ענף בדס"מי כזה והוא נקרא סנאף אבל מנסים לעצור רגע לפני המוות.
אני מתנגדת לסנאף וחושבת שהוא לא מוסרי ולא SSC.

מה אתם חושבים לעשות עם הפרופיל שראיתם?
לעבור לסדר היום ולקוות שהוא לא יהרוג את עצמו?
tch​(נשלט)

האדם זקוק לעזרה...

tch​(נשלט) • 6 ביוני 2006
לייעוץ,לפסיכולוג,למישהו או מישהי שתשוחח איתו ותעזור לו.
כאן בא העניין של ה"שפוי,והבטוח" בבדס"מ ,אין כאן שום דבר שפוי ובטח לא בטוח.
זה בפירוש לא בדס"מ.
מר בחור,מי שאתה,גש לקבלת עזרה מקצועית.
freak_on_a_leash​(נשלט)
אכן מדובר בפרופיל אמיתי לחלוטין, כאן בכלוב (קצת קשה לפספס אותו ברגעים אלו למען האמת, מנצנץ לו שם ברשימת מחוברים).
השאלה היא, הבנאדם באמת רוצה למות, בין אם זו פנטזיה מינית או חוסר רצון להמשיך את הקיום שלו בעולם, זה לא מקביל באיזושהיא צורה לאדם שסובל ממחלה קשה ורוצה לסיים את חייו ולא להמשיך ולהאריך חיים שהוא רואה בהם רק אפשרות לסבל? ואם בפנטזיה כל כך אבסולוטית מדובר ... האם זה לא לגיטימי שאדם יגשים אותה ?
ולגבי הצד השני? מה מכעיס אותכם? העובדה שהוא הסכים לבצע מעשה כזה (בהסכמה כאמור) או עצם זה שהרעיון בכלל עלה במוחו או מוחה?