בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בואו, אני אספר לכם מה מפחיד אותי

מיתוסית​(שולטת)
לפני 17 שנים • 6 ביוני 2006

בואו, אני אספר לכם מה מפחיד אותי

מיתוסית​(שולטת) • 6 ביוני 2006
בואו, אני אספר לכם מה מפחיד אותי.

בואו, אני אספר לכם למה הגבתי בכזאת חריפות לגבי הסיפור של X (אדם שפירסם באתר אחר סיפור במעטה של אמיתיות על משהו שנראה היה לי כמו אונס)

אני אספר לכם על מצב היפותטי:
נניח שמסתובבים בכל מיני אתרים ורצות שמועות שהתבררו כנכונות בכל מיני אתרים שלא אזכיר את שמן, שמשום מה אף אחד לא מדבר עליהן פה ויש לי תחושה של סתימת פיות

על אדון שעשה דברים מאוד רעים לסאביות.
ולא אחת ולא שתיים. ישנם שאומרים אף שש בשנה האחרונה.

שתיים מהן מעיזות לצאת בגלוי ולספר לאחר שרשור ארוך מאוד ולספר על מה שקרה להן. השאר לא מעיזות וכלן טוענים שהן "בכלל לא קיימות".
והשתיים האלה?
מישהו מאמין להן?
לא.
רק חלק.
טוענים שהן שקרניות, שהן ממציאות, שהן רוצות להתנקם באדון הזה.
כן, גם כשסוף סוף יש לסאביות האלה אומץ לספר את האמת, את מה שקרה להן והן מגלות שיש דפוס פעולה לדום הזה, אנשים מכסים עיניים וטומנים ראשם בחול.

למה???

כי זה דום מאוד מוכר בקהילה, דום מאוד מכובד.
שהוא יעשה דבר כזה???
חס ושלום.
וכל החברים שלו יבואו ויגידו שהוא אדם נהדר ומקסים ותמיד עוזר, יתנו לו עדות אופי כמו שמעולם לא ראיתם.
והקהילה תירתח.
מי זה האיש הזה? תגידו את שמו! שסאביות אחרות יזהרו!

אבל לא. זה "אאוטינג". מסתבר שטובתו ושמו "הטוב" של אותו אדם היא הרבה מעל לטובתן של סאביות שנפגעו וחמור מכך- סאביות שעשויות להיפגע.
אאוטינג? יש האשמות כבדות נגדו ולא מסאבית אחת.
ישנה שמועה שבאתר אחר שאני כבר לא שם, טוענים כי האדון בכבודו ובעצמו טען שכל מילה שהסאביות אמרו, היא נכונה והוא מצטער, זו טעות שלא תחזור על עצמה.
טעות? טעות עושים פעם אחת. לא יותר ובואופן עיקבי.

"טעות".
והאדם הזה???
כנראה יתרחק קצת מחרושת השמועות ועוד לפני שתשימו לב הוא יחזור ובכל הכוח וימשיך לנצל את מצבן של סאביות שלא מכירות את האנשים הנכונים ולא יודעות מה הניק שלו ואולי הוא אפילו ימציא ניק חדש ויסתתר מאחוריו.

כן, הקהילה הזאת צבועה
הקהילה הזאת מתלוננת שנשים לא מתלוננות על מקרים כאלה
אבל כשזה קורה??
מזניחים אותן, זורקים אותן לאנחות
מתרצים, מאשימים אותן במצבן, מנסים לטייח, מנסים לצבוע

למה???
כי זה לא יכול להיות.
בקהילה שלנו!?!?!?
אונס?
לא שומעים למילת ביטחון?
מזיינים בחורה בספייס ללא קונדום תוך שקרים שהיא היחידה ובלי לתת לה אפשרות של ממש להתנגד???
חס ושלום! חס ושלום!!!

האשמות חמורות כל כך שפשוט נמוגות לאוויר
כי פשוט לאף אחד פה פאקינג לא אכפת!!!!!!!!!!!!!

הכתובת על הקיר
ואני מתקשה לשתוק

אני חלילה לא מצביעה על X
חלילה לא מפנה אליו אצבע מאשימה
אני יודעת טוב מאוד מי האדם הפושע והחלאת המין האנושי הזה שעשה מה שעשה
אבל האוזניים שלי מחודדות. למה???

כי הסאביות בקהילה שלנו הן הפקר!!!!!
כי טובת הדום היא מעל לטובת הכלל!!!

בגלל שחברה שלי
או אפילו פאקינג אני
הייתי יכולה להיות במצב הזה בדיוק!!!!!!!!!!!!!!

כי זה מפחיד אותי.
מפחיד אותי להיות במצב של חוסר אונים אמיתי
מפחיד אותי לדעת שגם לי זה יכול לקרות
כי אני לומדת עכשיו על קורבנות בשיעורים ואני ידועת טוב מאוד שלהגיד "לי זה לא יקרה", זה טיפשות.
כי אני יכולה להיזהר עד מחר
ואני יכולה לומר עד מחר שאני אישה חזקה, שאני יודעת להיזהר ולהגיד לא.

רוצים לשמוע משהו???
לי זה כמעט קרה.
פעם, בסשן הראשון שלי בתור שולטת. כן, דווקא אז. וזה משהו שלא סיפרתי כמעט לאף אחד.
כשהייתי באופוריה ודווקא מהכיוון הכי לא צפוי, מנשלט, כשהוא "התהפך" עליי באמצע סשן וכמעט אנס אותי ולמזלי אחד השותפים שלו נכנס לבית.
שאני אספר לכם כמה שזה מפחיד? כמה שהודתי לאלוהים שלא קרה כלום?

לספר לכם איך במשך חודשים לאחר מכן, כשהתחלתי אט אט להשתלב בקהילה ולהכיר אנשים ולהכיר מלכות וסיפרתי להן על מה שקרה לי, ככה בחדרי חדרים, בשיחות טלפון. כי זה משהו שלא מדברים עליו (והסאב ההוא היה יחסית מוכר) בפומבי.
שכן, חברה טובה שלי סיפרה לי שגם אותה הוא הפתיע באמצע סשן ושהיא שמעה על זה ממלכות נוספות.
אבל אף אחד לא אמרה כלום.
שלמלכה זה יקרה??
אז כן, אתם שוכחים שבכל זאת אנחנו נשים, בכל זאת כל גבר יוכל במידה והוא ירצה לעשות לי מה שהוא ירצה, בין אם הוא דום, סאב או וניל.

וזה מפחיד אותי, כי בונילה זה מפחיד ובבדס"מ זה הרבה יותר.
עכשיו תעשו עם המידע הזה מה שאתם רוצים, כל מילה שאני אמרתי פה היא אמת.

עכשיו אולי תבינו מה עובר עליי בימים האחרונים, מה עבר עליי כשקראתי את הפוסט של X, מה עבר עליי כשקראתי את הפוסט על הדום ההוא, מה עבר עליי בכל פעם שאני שומעת על סאבית זו או אחרת שנוצלה או שנאנסה או שנעשו בה כל מיני דברים נוראיים...

כי להכחיש שדברים קורים, בייחוד כשמישהו מוכר, זה נורא.
בגלל שבגלל דברים כאלה אנשים מפורסמים חומקים מעונש, כי הבנות יודעות שאיש לא יאמין להם- לא על אנשים רגילים וקל וחומר על אנשים מפורסמים עם עמדות מפתח.

גם אני לא מעל החוק, גם אני לא מעל הכל וגם אני הייתי רוצה שאם חלילה אני אטעה יום אחד, יהיה את אותו אדם שיקום על רגליו האחוריות וילחם בי, כדי שאנשים אחרים יוכלו להיות שקטים שיש מישהו שדואג להם...
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 6 ביוני 2006
לא שאין טעם בדברייך, אבל... את בוודאי יודעת שהיה על זה פוסט עם משהו כמו 150 תגובות. ושהיו פוסטים נלווים שגם הם, בחלקם, רוויי תגובות, טענות ודיעות. רוב הדיעות, אגב, לא שונות בהרבה משלך, ואותם ה"לא מאמינים לסאביות" הם המילייה של אותו אדון והם בכלל מאתר אחר.
באותם המוני שרשורים הנושא נדון מכל קצוותיו, הועלו הרבה הצעות ורעיונות ורובם המכריע נפל או הופרך. הבעייתיות ברורה ואין צורך בעוד שרשור שידבר עליה. מה שכן יש בו צורך הן תשובות חדשות לשאלות "מה אפשר לעשות?" או "מה צריך לעשות?"
כשלעצמי, לאור שרשורי העבר, אני בספק אם אפשר או צריך לעשות יותר מדי, או בכל אופן יותר מכפי שנעשה, ועדיין אין לי שום פתרונות יותר טובים מאשר אחריות אישית ופניה אל מערכות הצדק המקובלות. אבל יכול להיות שפשוט עדיין לא שמעתי רעיון באמת טוב.
venus in our blood​(שולטת)

כחולית, תודה.

venus in our blood​(שולטת) • 6 ביוני 2006
זה לא משנה אם זה יהיה השירשור ה7000, הדברים שכחולית אמרה בגילוי לב, בפתיחות, בכל כך הרבה אומץ , נותנים את המקום לנשים אחרות ואת ההבנה והתחושה וההכרה שהן לא לבד. וזה לא משנה כרגע שטחנות הצדק טוחנות לאט ( אם בכלל ) וש, כן, יש צביעות אדירה בקהילה בכלל,ובכל הקשור בדומים מסויימים בפרט, ושנעשה עוול עצום לסאביות.
מה שרלוונטי כאן זה שהדברים של כחולית נוגעים.
וחזק.
והם נותנים מקום לנשים, סאביות, דומיות, סוויצ'יות, נשים שנפגעו.
נשים שעלולות להיפגע.

זה לא קל להיחשף כך בקהילה שבקלות עוקדת את דם קורבנותיה.
אני מוקירה אותך, כחולית.

תודה לך.
בירדי
בירדי • 6 ביוני 2006
יודעת מה מפחיד אותי? לקרוא את מה שאת כותבת. איך שאת כותבת על טובת ה"סאביות" וטובת ה"דומים" ועל ה"קהילה" בכזאת רצינות, כשהעניין שעל הפרק הוא מהותי כל כך כמו אונס או תקיפות מיניות.

מילא העובדה שאינך מסוגלת להבין שכל החלוקה הזאת לקבוצות (שולטים ונשלטים) היא פנטזיה ותו לא, מטרידה ומפחידה העובדה שגם כשבני אדם נפגעים פגיעות קשות כפי שתואר כאן בפורומים ובמכתב שלך, גם כשנחצים כל הקווים האדומים, את עדיין לא שוברת את הכלים. עדיין משחקים.

ואת פונה במכתב נרגש וכועס ל"קהילה" ומדברת על ה"דום" שעשה כך וכך ל"סאבית", ואתם שם ב"קהילה" לא עושים כלום או לא עושים מספיק. לא הגיע זמן שמשהו יפוצץ לך את הבועה? איזה קהילה לעזאזל? אולי יש לך כמה חברים טובים ומכרים שהיכרת פה באתר, אבל תסבירי לי אולי באיזו קהילה מפקירים בני אדם חלשים כמו שאת מתארת עכשיו? ואיך את לא רואה שכשאת מקפידה לשמור על התארים, על חלוקת ה-די-אנד-די הזאת, ומדברת על המלכות והמלכים והנשלטות והנשלטים את רק מנציחה את המצב הבעייתי שאת כותבת עליו כל כך בחריפות. וזה מה שמפחיד אותי.

אין קהילה. לאף אחד לא אכפת ממך ומהחברות שלך, אכפת להם רק מהזין ומהכוס שלהם, אכפת להם מהחברים הקרובים שלהם ושיהיה להם מה לעשות ביום שישי או חמישי או שלישי בערב. ועל איזה דום את מדברת? על איזה אידיוט אחד שתוקף בסדרתיות נשים שנפתחות אליו? אחרי שהבנאדם הזה עושה לכאורה את מה שתיארת, את עוד מקפידה לקרוא לו "דום" ולה "סאבית"? את עוד מנסה לפתור דברים בתוך ה"קהילה" שלך?

אם את רוצה לדאוג לחברות שלך ולנשים הבאות בתור, את יכולה ללכת להתלונן במשטרה. את אפילו לא צריכה את אישורן. אם את יודעת על אדם שמתעלל בנשים, זו אפילו חובתך. אם את רוצה להמשיך לאונן על זה, תכתבי עוד אלף ואחת מכתבים זועמים לקהילה. אני בטוח שנציגי ה"קהילה" יעבירו את מכתבך לראשי ה"קהילה" ואלה יקיימו דיון מסודר במוסדות ה"קהילה" ויקבלו החלטה נבונה.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 6 ביוני 2006
יודע מה, ביל ?
נניח,לרגע, ובאופן תיאורטי, ששיכנעת אותי. אין קהילה. הכל צביעות ורפש.
אתה מציע הצעה שכביכול היא רלוונטית מאוד, לפנות למשטרה. להתלונן על הבחור.
ומה אז ? לתאר אונס שנעשה במסגרת יחסי בדס'מ ? הרי ברור לך שזה ייפול על אוזניים ערלות.
אתה לא נשמע לי בחור טיפש או נאיבי, ביל. אתה צודק במובנים רבים, לאף אחד לא באמת איכפת, ואין כזה דבר קהילה, צודק.
למה שהמשטרה תבין?
אם כאן לא מבינים, איך העולם שבחוץ יבין ?
מה בדיוק אפשר לתאר לשוטר ? שהבחורה נאנסה תוך כדי מה- סאבספייס ?
באילו מונחים בדיוק להשתמש ?

ואגב,
אי אפשר להתלונן במשטרה ללא הבחורה ( להלן , הקורבן ). כן צריך את אישורן. ורובן פוחדות פחד-מוות.
האם על אותה בחורה שעברה כבר אונס והתעללות, יהיה לעבור אונס שני, הפעם מצד החקירה, והתעללות נפשית ?
האם, לדעתך, המשטרה או החוק במדינה באמת יכול להבין או לקבל את המונח בדס'מ ?
מה אתה מציע בעצם??
huan
huan • 6 ביוני 2006
הפתרון מאוד פשוט ואני חושב שהוונילים כבר הגיעו אליו.
צריך להיתלונן ולפרסם את שמו של הבן זונה בראשי חוצות בדיוק כמו שעם אישה מתלוננת על אונס אמורים לעצור את הגבר לחקירה בלי הרבה שאלות.
אז אולי יהיו כאלה שינצלו את זה כדי לסגור חשבונות....אתם יודעים מה אלף רפוטציות לא שוות אונס של סאבית,או סאבית נפגעת. ותחשבו על זה.
אנהבל B​(לא בעסק)
אנהבל B​(לא בעסק) • 6 ביוני 2006
אתם יודעים משהו? אולי זה לא יהיה במקום שאני כותבת את זה דווקא כאן אבל מתי שהו מישהו צריך להגיד את זה..
אתם פותחים כל הזמן שירשורים על כאלה דברים ובסופו של דבר שמגיע רגע האמת שצריך לעשות משהו בנידון.. הרוב פשוט שותקים ולא עושים שום דבר..
אז מה הפואנטה פה? icon_eek.gif

ואגב שזה הבדל נורא גדול.. אם מישהי בעולם הונילי מספרת שהיא נאנסה.. לא אומרים לה לשתוק לרוב!
בירדי
בירדי • 6 ביוני 2006
קודם כל אני מציע לקרוא לדברים בשמם, מדובר במקרה הזה באיש ואשה, מתעלל וקורבן, ולא "דום" ו"סאבית". אחר כך אני מציע להיות מפוכחים ולנסות בכל זאת לצאת מתוך העמדה ההרסנית הזאת של קורבן נצחי. אם מה שכחולית כותבת נכון, הרי שיש לנו אדם אחד שמתעלל בשתיים, שלוש או שש נשים בשנה, וקבוצה שלמה של אנשים שמגוננת עליו.

אז מה אני מציע? להתנתק ולהתרחק מאותם אנשים, ולא לכתוב להם מכתבים מגוחכים ולנסות להטיף להם מוסר. אני באמת מתנצל על כך שאני בוטה ולא נחמד ופלורליסטי ותומך, אבל יש גבול, ובמקרים כאלה אין מקום לפשרות ואין מקום לנחמדות. זאת ה"קהילה" שלך? אם את בוחרת להמשיך לקחת חלק בבדיחה העצובה הזאת, האחריות היא גם עליך.

אני מציע להפסיק להתייחס לאנשים כאן כ"קהילה" שלך, בזמן שאת מאשימה אותם בדברים נוראיים כל כך. לא רוצה להתלונן במשטרה? אז פשוט תתרחקי מהם. לפעמים החיים מסריחים ואנחנו נאלצים לבחור בין בחירה רעה לבחירה נוראה. ואם את רוצה להפסיק את הפגיעה בנשים שיקרות לך, או שתגיעי איתן להחלטה לא להיכנס לפה יותר ולא להיות חלק מה"קהילה" הזאת על כל מה שמשתמע מכך, או שתמשיכי לנסות לשווא למנוע מקרי התעללות בקהילה שמבוססת על חיבה משותפת למכות וכאב בסקס. תמשיכי לנסות, ולספור את הקרבנות.
מUחדת

שווה ציטוט:

מUחדת • 6 ביוני 2006
ביל כתב/ה:
אני מציע להפסיק להתייחס לאנשים כאן כ"קהילה" שלך, בזמן שאת מאשימה אותם בדברים נוראיים כל כך. לא רוצה להתלונן במשטרה? אז פשוט תתרחקי מהם. לפעמים החיים מסריחים ואנחנו נאלצים לבחור בין בחירה רעה לבחירה נוראה. ואם את רוצה להפסיק את הפגיעה בנשים שיקרות לך, או שתגיעי איתן להחלטה לא להיכנס לפה יותר ולא להיות חלק מה"קהילה" הזאת על כל מה שמשתמע מכך, או שתמשיכי לנסות לשווא למנוע מקרי התעללות בקהילה שמבוססת על חיבה משותפת למכות וכאב בסקס. תמשיכי לנסות, ולספור את הקרבנות.
ניקול בעקבגבוה​(שולטת)

Re: שווה ציטוט:

מיוחדת. כתב/ה:
ביל כתב/ה:

ל ג מ ר י .