לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בני בעיר הגדולה

Tea Pussy
לפני 18 שנים • 9 ביוני 2006

בני בעיר הגדולה

Tea Pussy • 9 ביוני 2006
הערה: זה סיפור בהמשכים שנכתב אחרי שיחות רבות עם אחד המטופלים שלי.
על מנת להפוך לבדיון את מה שהוא סיפר, הוספתי הרבה פרטים שלא היו קיימים כאן קודם, אך זה עדיין לא מסתיר את הטיפוס המיוחד שבו מדובר, בני.

פרק 1

שמחתי לפגוש את קארין אחרי שנים שלא ראיתי אותה. אותו אף חמוד, תספורת קארה חדשה, תחת גדול, ירכיים של פרה, שדיים שיחסית לתחת נראו קטנים. בעיניי היא הייתה סקסית מאוד. קנינו שתיה בפיצוציה והתיישבו על ספסל בגן ציבורי.

"נו, אז מה אתה עושה בעיר, בני?"
"אני מתכוון להתחיל לעבוד. המצב שלי לא מזהיר. אני לא מצליח לשלם את שכר הדירה שלי."
"למה לא אמרת לי?" קארין הביטה בי בפליאה.
"איך את יכולה לעזור לי?"
היא התכופפה לעברי, פניה היו קרובות לשלי. נזכרתי בכל אותן הפעמים שהתעלסנו במכונית שלי לפני שנים. נהניתי להרגיש שוב את הנשימה שלה על עור הפנים שלי.
"תראה..." קארין הפנתה את המבט וכווצה את שפתיה, "אני גרה עם שותפה בדירה ויש לנו חדר פנוי. אתה יכול לגור אצלי."
"אחלה, אני מניח שזה יעלה לי פחות מהחדר שעליו אני משלם עכשיו."
"היא צחקה והסתירה את פיה עם ידה הימנית. "זה לא יעלה לך כלום, אתה פשוט תהיה אורח שלי. רק תדאג לא להרגיז אותי."

השובבות שלה רמזה לי איזה מחיר אצטרך לשלם. כבר כשהגענו לביתה פרעתי את השטר הראשון. השותפה ישנה בחדרה. קארין השכיבה אותי וטיפסה עלי. התחלנו להתמזמז. תוך זמן קצר היא כבר רכבה עלי וגנחה.

לפתע הדלת של החדר נפתחה והשותפה שלה נכנסה. בהתחלה היא כנראה לא ממש הבינה מה קורה, עדיין הייתה רדומה. היא בהתה בנו כמה רגעים בעיניה הטרוטות, הסמיקה, מלמלה משהו ואז יצאה מהחדר.

"קדימה, קדימה!" קארין הניעה את ירחיה עלי כדי להחזיר אותי לפעולה, "גמור את מה שהתחלת"

הזיון הראשון נהרס כי הפריעו לנו, אבל כל אלה שבאו אחריו היו פשוט משעממים. הבנתי למה נפרדתי מקארין. היא אהבה רק תנוחה אחת וחשבה רק על עצמה. ככל שחלפו הימים, השותפה הבלונדינית שלה, מירי, משכה אותי יותר. היה לה תחת יפה, שדיים יפים, שפתיים מלאות אבל הכי חשוב, היא הייתה מטומטמת שלא מהעולם הזה. חיית בר שמרגישה עם האינטואיציה שלה מה השפעתה על גברים ומשתמשת בזה. אבל לא היה מצב לפתח איתה שיחה על נושאים מעבר לעבודתה האפורה כפקידה, בגדים ותוכניות טלוויזיה. למרות זאת, קארין פחדה להשאיר אותנו לבד ורק אחרי חודש זה קרה לראשונה.

מירי ואני צפינו בטלנובלה והייתה דממה מביכה בינינו. היא הבחינה בכך שאני זורק מבטים עליה.

"יש לך חבר?" שאלתי כדי להפיג את המתח.
"לא, אני מעדיפה סטוצים."
"באמת? אז בטח יש לך חיי מין מגוונים."
"למה, אתה מקנא?"

השאלה הסתמית מפיה של הפרכה השווה הזאת ניסרה אותי. קלטתי כמה אנחנו נמצאים אחד בתוך התחת של השני בדירה הזאת, שאין סודות באמת בין הקירות האלה ושמירי יודעת הכל עלי ועל קארין ועל השגרה הקטלנית בסקס בינינו. מירי התקרבה אלי, היא ישבה ממש צמוד אלי על הספה.

"שמעתי..." היא דיברה לאט, עם חיוך מתנשא, "שמעתי איך ביקשת ממנה מציצה ובמקום זה היא התיישבה עליך. גברברון מסכן ומתוסכל שכמוך."

"אלוהים! את מציצה בנו כל ערב."

מירי צחקה. היא לבשה חליפה שחורה צמודה שהבליטה את גופה והרגשתי שמתחילה אצלי זקפה. גם היא הרגישה את זה והסתכלה על המכנסיים שלי.
"בוא נראה," היא פתחה אותם.
ניסיתי להתנגד אבל מירי תפסה בכוח את הידיים שלי והניחה אותם על שדיה. מיששתי אותם דרך החולצה שלה והיא הוציאה את הכלי המלא שלי ותפסה אותו חזק. זו הייתה הרגשה טובה, גנחתי וצעקתי. מיששתי את שדיה כמו מטורף, לחצתי עליהם חזק. היא הניעה את ידיה מעלה מטה. הרגשתי איך אני גומר והזרע משפריץ על הספה והידיים של מירי.

בדיוק ברגע הזה שמענו את המפתח בדלת מסתובב. קארין חזרה הביתה. סגרתי במהירות את המכנסיים.

"היי," קארין נכנסה ולא שמה לב.
"היי מותק," מירי קמה לקראתה וחיבקה אותה. ראיתי איך מנגבת בעדינות את הזרע שלי על גב החולצה של קארין, כאילו מלטפת אותה.

נזכרתי שנשאר עוד זרע על הספה. מירי קלטה את המבט המבוהל שלי והתיישבה במקום שבו נשארו עקבות החרמנות שלנו. כל אותו הזמן היא המשיכה לפטפט עם קארין כאילו כלום לא קרה ובטלוויזיה המשיכה לרוץ הטלנובלה האהובה עליה.
Morticia
Morticia • 9 ביוני 2006
איפה קווינסי? והרי התשובה.
אותו בן אדם בדיוק, את הסקסיזם הזה קשה להסתיר...
Tea Pussy

שיהיה בהצלחה

Tea Pussy • 9 ביוני 2006
Morticia כתב/ה:

תהני מהצייד שלך.
Morticia

Re: שיהיה בהצלחה

Morticia • 9 ביוני 2006
Tea Pussy כתב/ה:
Morticia כתב/ה:

תהני מהצייד שלך.

אתה מאיים עלי?
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 9 ביוני 2006
ציטוט:
Morticia כתב/ה:

אין כל ספק.
מה שכן, טעם באומנות יש שם...

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יונ' 10, 2006 12:18 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
Tea Pussy

Tea Pussy • 9 ביוני 2006
Morticia כתב/ה:
Tea Pussy כתב/ה:
Morticia כתב/ה:

תהני מהצייד שלך.

אתה מאיים עלי?

איני מאיימת עליך כלל וכלל מורטישה.
האם משפט כמו "תהני מהצייד שלך" נשמע לך כמו איום?
Morticia

לקווינסי

Morticia • 9 ביוני 2006
כן, לא נקח את זה ממנו...
אבל לי הסיפורים האלה לא עושים הרבה (מלבד חלחלה קלה בשל שוביניזם מתקדם)

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יונ' 10, 2006 12:16 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Morticia

Morticia • 9 ביוני 2006
Tea Pussy כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
Tea Pussy כתב/ה:
Morticia כתב/ה:

תהני מהצייד שלך.

אתה מאיים עלי?

איני מאיימת עליך כלל וכלל מורטישה.
האם משפט כמו "תהני מהצייד שלך" נשמע לך כמו איום?

בהקשרים מסויימים כן, יתכן וטעיתי...
את אישה?
Tea Pussy

מורטישה יקרה

Tea Pussy • 9 ביוני 2006
Morticia כתב/ה:
כן, לא נקח את זה ממנו...

היה לי חוסר מזל כנראה שהחלטת להשוות אותי עם דירבלק היקר.
דירבלק הוא דחקן שעושה צחוק ושם ללעג את כל עולם ה-BDSM וכותב "פארודיה מצחיקה" שאותי היא לא מצחיקה כלל וכלל ואני מסכימה איתך לגבי השוביניזם הנוראי הנושב ממנה.

אני מעבדת את הפנטזיות של הבחורים איתם אני עובדת בקליניקה שלי ומפרסמת את זה ברשותם. זה חלק מהטיפול, התהליך שבו הם יוצרים, מספרים ואני רושמת. חלק מהדברים פה התרחשו במציאות.
אולי לא היה מזיק לדירבלק לעבור אצלי טיפול מסודר ולהפוך את הבדיחות שלו לפנטזיה רצינית ומקיפה. נראה כי מדובר בגבר ממורמר, מתוסכל ולא מסופק בעליל.

אני בכל אופן, מאחלת לו בהצלחה בהמשך דרכו.
Queencie​(שולטת)

Re: מורטישה יקרה

Queencie​(שולטת) • 9 ביוני 2006
Tea Pussy כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
כן, לא נקח את זה ממנו...

היה לי חוסר מזל כנראה שהחלטת להשוות אותי עם דירבלק היקר.
דירבלק הוא דחקן שעושה צחוק ושם ללעג את כל עולם ה-BDSM וכותב "פארודיה מצחיקה" שאותי היא לא מצחיקה כלל וכלל ואני מסכימה איתך לגבי השוביניזם הנוראי הנושב ממנה.

אני מעבדת את הפנטזיות של הבחורים איתם אני עובדת בקליניקה שלי ומפרסמת את זה ברשותם. זה חלק מהטיפול, התהליך שבו הם יוצרים, מספרים ואני רושמת. חלק מהדברים פה התרחשו במציאות.
אולי לא היה מזיק לדירבלק לעבור אצלי טיפול מסודר ולהפוך את הבדיחות שלו לפנטזיה רצינית ומקיפה. נראה כי מדובר בגבר ממורמר, מתוסכל ולא מסופק בעליל.

אני בכל אופן, מאחלת לו בהצלחה בהמשך דרכו.

ממש טלנובלה....
ומה בדס"מי בסיפור הנ"ל? icon_rolleyes.gif