לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעה לסדר היום

huan
לפני 17 שנים • 10 ביוני 2006

הצעה לסדר היום

huan • 10 ביוני 2006
רבות דובר פה על הנושא של הסאביות הנפגעות אך לא הועלו הצעות בנוגע לדרכי היתמודדות אמיתיים
לכן אני גאה להיות הראשון (ומקווה שלא האחרון) שמעלה הצעה כזאת

אני מציע להקים מערך תמיכה וליווי לסאביות מתחילות אשר יהיה מורכב מחברי הקהילה
כל סאבית שנכנסת לכלוב תקבל הודעה מחברי אותו גוף אשר תהייה מורכב ממדריך של איך להתחיל ,הצעה לליווי ועזרה ראשונית והפנייה לפורום סגור לסאביות שבו הם יוכלו לקבל תמיכה נוספת והיתעדכן בממי צריך להיזהר.
הדבר אולי ימנע מסאביות מתחילות לעשות טעויות קריטיות ויפחית את הסיכוי שלהם להיפגע.
כדי למנוע מאנשים לנצל את המצב בדיוק כמו בקו החם יהיה כלל שלדומים אשר יבחרו לקחת יד בפעילות האזת יאסר על ניהול קשר רומנטי או בסדמי עם סאבית אותה הם ילוו.

אני אשמח עם תגיבו פה בפורום אשמח גם לקבל הודעות בפרטי מאנשים המוכנים לקחת חלק בפרוייקט ואנשים שיש להם הצעות איך להפוך אותו מרעיון למשהו ממשי בשטח כדי שאולי נוכל להתחיל לארגן דברים.
huan
huan • 10 ביוני 2006
מאוחר יותר אפשר יהיה להכליל את זה גם על דומים וסאבים חדשים אולי זה יעזור למנוע את תופעת ההודעות המטומטמות,הפוגעות והמטרידות שסאביות ודומיות רבות מתלוננות עליה.כמו כן הדבר יתרום להישתלבותם באתר ובקהילה ואני לא חושב שיש מישהו שיתנגד לזה.
ללא שם

חואן, אני מברכת על היוזמה

ללא שם • 10 ביוני 2006
אתה בחור אכפתי וטוב ודואג לקהילה.

אני חושבת שלא יכול להיות אחד שיתנגד להצעה שלך כי בסופו של דבר הבחירה היא של הסאבית המתחילה.
אתם מושיטים לה יד פתוחה לקהילה ומזכירים לי ועדת קבלה לבבית.
יפה בעיני. flower3.gif כל הכבוד.
לא כל סאבית מתחילה תענה להצעה (אני שומרת על האנונימיות שלי) אבל רק בגלל הסאביות שתסכמנה ותדענה למי לפנות כדאי לכתוב מסר כזה ולארגן ועדת קבלת פנים לבבית כזאת.

הרעיון הפשוט שלי הוא מסר פרטי ראשון בכלוב לכל הנרשמים החדשים עם ברכת ברוך הבא של כלובי, המארח הנהדר שלנו, והודעה מנוסחת על ועדת הקבלה ועל כל הפרטים.
כדאי להוסיף כמה הפניות ראשונות לשרשורים חשובים באלפוני.

הרעיון של המסר הפרטי הראשון מותנה בהסכמתו של כלובי.
אם זה מעמיס על המערכת של הכלוב זה רעיון גרוע.
icon_redface.gif אני לא מבינה במחשבים ולא רוצה לגרום לנזקים לכלובי המארח שלנו.
קודם צריך מתנדבים לועדת הקבלה הלבבית שהצעת.

כל הכבוד על הרצון והיוזמה. cheerleader.gif
ערגה

מושג ה"חניכה" מוכר בעולם

ערגה • 10 ביוני 2006
הרעיון הוא רעיון מצויין ואני משוכנעת שיהיו מספיק אנשים מנוסים וטובים בקהילה לעשות זאת.

לדעתי יש לחנוך מההתחלה את שני הצדדים!

הסיוע / חניכה / ליווי צריך להתקשר הן לצד הרגשי בסיוע, הקשבה ושיחה והן לצד המעשי, מה כן ומה לא ואיך כן........

לי לפחות יש תחושה שרבים רבים פה מנסים להשיג מהר מדי ובקלות מדי משהו שהוא עמוק ורציני וכזה שיש ללמוד אותו בזהירות ורצינות. חבל היות וכך "מתבזבזת" לה תורה חשובה המעניקה אפשרויות רבות לרוצים לחוות את עולם הבדסמ.
huan
לפני 17 שנים • 11 ביוני 2006
huan • 11 ביוני 2006
אני מקפיץ את השירשור הזה כי ככל הנראה לא להרבה אנשים היתה היזדמנות לקרוא (עם מספר התגובות כל כך קטן ביגלל שההצעה פשוט גרועה אני מאוד אעריך עם תגידו לי את זהicon_smile.gif)
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 11 ביוני 2006
הרעיון של "חונכות" הוא רעיון יפה, אם כי קשה לי להאמין שרבים יעזו על ההתחלה להחשף,
לכן יזמתי את השרשור "ברוכים הבאים לכלוב" שבאלפוני, ובכלל אני ממליצה לכל מי שחדש לקרוא את כל מה שיש לפורום המשובח הזה להציע, ובמידה ויש - להעז גם לשאול שאלות באותו הפורום.
לא חסרים פה אנשים טובים וסבלניים שישמחו לעזור.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=10049

ולכל הסאביות או החושבות על הרעיון ומתלבטות - ישנו גם את פורום הסאביות הסגור באתר הדאנג'ן www.dangeon.co.il שכדי להכנס אליו יש להרשם כאן אצל BABY בהודעה פרטית.
גם שם תהינה מי תשמחנה לחנוך, לתמוך, להשיב ולהקשיב.

ושוב, ברוכים הבאים לכלוב, הבית החם של הסוטים icon_wink.gif
huan
huan • 11 ביוני 2006
מישהי שדיברתי איתה העלתה את הנקודה שעם כל עשרות הנרשמית החדשים לכלוב מידי יום העבודה שתידרש כדי ללוות כל אחד ואחד מהן תהייה קשה מידי ולא ישימה.

כמות הסאביות הנרשמת כל יום לכלוב היא קטנה יחסית..רוב הנרשמים הם ביכלל דומים וסאבים אשר אינם נכללים בתוכנית לפחות בשלב הראשוני שלה.
כמות הסאביות שנרשמות ונשארות קטנה עוד יותר כך שבעצם כמות האנשים שיהיו זקוקים לליווי היא ביכלל אל גדולה.
בנוסף לכך במילה ליווי אני אל מדבר על להיכנס למישהו לחיים,לקרוא את כל מיליון ההודעות ששולחים לסאביות בימנו ולהגיד לה מה לעשות. אני מדבר על להסביר לה לאן היא נכנסת ואיך אוכלים את זה. אחרי שמדריכים אותה בשלבי ההיכרות פעם אחת אני בספק אם יהיה צורך להדריך אותה בהם פעם שניה כמו כן הם הרי לא קורים בפעם אחת ויכול לקחת הרבה זמן בין הכירות וירטואלית ראשונית...לשיחה בטלפון...פגישה פנים מול פנים וסשן. כך ש"נטל" העבודה מתפרס על מסגרת זמן רחבה.כמו כן תפקיד המלווה יהיה לענות לשאלות המטרידות את הסאבית וגם כאן אני בפסק עם אותה סאבית תציף אתכם במיליון שאלות כל יום אשר המענה להם ישבש לכם את כל סדר היום.
בסופו של יום אנחנו לא מדברים על מאמץ שישתלט על חייו של מישהו אלא על משהו של אחד עם קצת איכפתיות וניסיון יכול לעשות.

מדובר כרגע ברעיון ראשוני שידרוש פיתוח אני אשמח עם תצביעו על נקודות בעיתיות ותכתבו לי על כך.
רפאל

"כוונתך רצויה, אבל מעשיך אינם רצויים."

רפאל • 11 ביוני 2006
אינני חושב שסאביות צריכות חניכה כדי להיכנס לעולם הבדס"מ (בהנחה שעולם כזה קיים בכלל). בדס"מ אינה אגודת סתרים או איזו תורת סבוכה שצריכה "טקסי" חניכה והשתלמות קודם שהיא מרשה לאנשים להיכנס בשעריה. סאביות הסתדרו יפה מאוד עד היום. מרביתן אינן טיפשות. אינן צריכות שירביצו בהן תורה של בדס"מ. שיסבירו להן מה זה בדס"מ ומה לא טוב עבורן. או שילמדו אותן להגיד "לא". אין כאן שום בעיה שהיא תולדה של בורות, של חוסר מודעות כללית, או של בתוליות תמימה שמאפיינת סאביות שמגיעות לכאן.

למעשה, אינני יודע עד כמה יש כאן "בעיה" בכלל. לא שורצים כאן אנשים מסוכנים. לא יותר מאשר בכל מקום אחר. ואין שום סיבה שקבלת הפנים שאדם יזכה לה במקום הזה תהיה "זהירות, סכנה!" או משהו בסגנון הזה. אין סיבה שכאן דברים יהיו שונים מאשר בכל מקום אחר. סוג כזה של טקסי חניכה אינו פותר שום בעיה, רק מייצר תודעת קורבן-פוטנציאלי או תודעת סכנה-תמידית. ותודעה כזו היא מקוקלת מאוד, ובאופן פרדוכסלי היא גם מייצרת את הרעות שביקשה להעלים.

לא הייתי רוצה לחיות במדינה כמו ארה"ב שבה כמעט כל אזרח מחזיק בביתו נשק טעון. מדינה שבה כולם דרוכים למקרה שמישהו יסיג את גבולם. מדינה שבה הכל חשדנים זה ביחס לזה וחושבים "סכנה". ובסופו של חשבון גם מדינה, שגלל תודעת הסכנה שהורשה בתודעת אזרחיה, אמנם הפכו רחובותיה להיות מסוכנים.

סה"כ יש פה אנשים טובים. זה ניסיוני. ונדמה לי שלא רק נסיוני. וכדאי לזכור את זה.

לא צריכים לחלק לכל "רובים" כי בעקרון יש מי שיסיג את גבולותיהם. ולא צריכים לשטוף לאנשים את המוח בתודעת סכנה, כי בעקרון קיימות סכנות בעולם.
huan
huan • 11 ביוני 2006
בקרש לפחד הראשוני להיחשף
אני אל מדבר על כך שמישהו יבוא לאותה סאבית הביתה,יפגוש את המשפחה שלה או אפילו ידע איפה היא גרה או את מספר הטלפון בבית אלא עם כן היא תרצה בכך.
כמות החשיפה המינמלית לא עולה על החשיפה שהיא נחשפת עם כל אחד שלו היא שולחת הודעה בכלוב או שהיא מדברת איתו במסנגר. למלווה אין צורך ממשי לדעת כמעט כלום על חייה הפרטיים (אלא עם כן היא תבחר לשתף אותו) כיוון שהליווי עוסק בחוויה הבדסמית.

אני משאר שכל מי שנכנס לכלוב ורוצה להכיר אנשים יהיה מוכן לחשיפה בדרגה כזאת.
חוץ מזה אין שום פגם בלנסות ולראות עם זה עובד בימקום ישר להגיד טוב...זה לא יעבוד כי אנשים פשוט יתעלמו.