צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה אפשר לשבת מהצד ולראות את זה קורה?

Morticia
לפני 17 שנים • 20 ביוני 2006
Morticia • 20 ביוני 2006
וואלה צ'מעו, מכירה את צ'יטה באופן אישי, לא מכירה את פותחת השרשור בכלל.
אני מכירה בן אדם מאוד אחר מזה שמתואר פה ונדמה לי שיש כאן איזו השפעה רעה או נקמה אישית.
מי כמוני יודעת כמה נזק אפשר לעשות ככה לבן אדם...
אני מציעה שכולנו נשפוט בעצמנו כל אדם ונסגור את החשבונות האישיים שלנו רחוק מההמון הסואן.
כל הפוסט הזה נראה לי קצת לא לעניין וצ'יטה הוא בוודאי לא מושלם אבל הוא מותק של בן אדם עם הרבה רספקט לאחרים, לא איזו מפלצת חורשת רעות כפי שניסו להציגו.
ושוב, אני מבססת את דבריי על חוסר היכרות עם המקרה הפרטי ועל היכרות אישית עם ה"נאשם".
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 20 ביוני 2006
ורוניקה מחליטה, באמת שאני לא יודעת מה הלך בינך ובין צ'יטה. מעולם לא שמעתי עליו כל מילה רעה, ובכל התנהלות שלו, אם פומבית ואם פרטית, הוא מתגלה כאדם מקסים, ישר וכנה- גם כשזה פועל לרעתו.
אם הוא כבר החליט להחשף, נראה לי רק הגון שתאמרי כאן, בפומבי, במה בדיוק את מאשימה אותו.
ואם לא רצית לעשות את העניין פומבי, לא היית צריכה להביא אותו לכאן מלכתחילה.
לא ברור לי גם (ואולי את יודעת פרטים שלא ידועים לי) כיצד הושגה מטרת הפוסט. מתגובתו של צ'יטה מתפרש שלא היה ולא נברא, ומאחר ואינך מביאה לידיעתנו שום פרטים סותרים קונקרטיים, נראה לי הגיוני וסביר להאמין לו.
הגבירה באדום​(שולטת)

לפעמים אין אשמים רק אי הבנות

אני כותבת שוב בשרשור כי במקרה נכנסתי לבלוג של ורוניקה.
היא כתבה שם:"ורוניקה החליטה למות".
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=18509

אני לא יודעת מה המשמעות של המילים האלה של וורוניקה אבל התרשמתי שדווקא צ'יטה יכול לעזור לה להרגיש יותר טוב עם סיום הקשר.

צ'יטה הוכיח אומץ בחשיפה ובהתיצבות שלו פה ובהסברת גירסתו.
הוא או אחת מהחברות של ורוניקה צרכים ליצור איתה קשר.

לפעמים אין אשמים אבל יש אי הבנות ויכולים לפתור אותן בשיחה פנים אל פנים.
אני סומכת על תבונתו של צ'יטה שידע איך לפתור את הכל.

הגבירה באדום
מאי
מאי • 20 ביוני 2006
לגבי צ'יטה - לא מכירה לעומק אבל בטוחה שהוא אדם מקסים מהכרותי הקצרה עימו.

לגבי שאר המתחסדים שטוענים שהצביעות חוגגת ושמנפנפים באוויר בתביעות לגבי הוצאת דיבה -
הפוסל במומו פוסל !!!
קהל הקוראים פה לא טיפש להזכירכם.

המשך יום נפלא וקליל....
מאי
פרנקי

Re: באמת??????

פרנקי • 20 ביוני 2006
BODYGUARD כתב/ה:
(מפהק...)

מה חדש?!

icon_lol.gif
ניני
ניני • 20 ביוני 2006
icon_twisted.gif
BODYGUARD
תפסיק לפהק !
עוד תבלע פה כמה ברחשים או ברחשיות !

ואז יהיה באמת משעמם.........
icon_cry.gif
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 20 ביוני 2006
תפסיקו לצטט אותי..
אמרו עלי שאני מחליא, ע"ע פופקורן..
אמרו שאפסיק לפהק, ע"ע העייפות הכרונית לאחרונה שלי..
אמרו תעשה מקום יא גדול, ע"ע 105 ק"ג...
אז באמת..
די לצטט אותי....
מלאה סקסית​(נשלטת){האישה של y}

נמאס

[quote="ורוניקה מחליטה"]
איימי_ כתב/ה:
אז ורוניקה מחליטה, אם במילא כלום לא עוזר, מה יוצא מפתיחת פוסטים כאלו? בשביל מה לפתוח אותם?

[size=18]
בשביל שאלה שחושבות שהן בטוחות כרגע בידיו (אותו אחד ספציפי), תדענה שהן לא.
וכדאי להן לפתוח עוד עיניים ולהיות בשליטה כשהן איתו...
זה הכל.[/quote]

אההה אז זה הסיפור , ידוע, נדוש, ונמאס , ושוב חוזר חלילה
כל אחת שלא יודעת לכבד סיומו של קשר הופכת את אותו דום למסוכן.
עד מתי תיתנו יד לשירשורים מעין אלו?
מעניין מהיכן המידע שיש כרגע בידיו?
פשוט: הקנאה,האובססיביות לא מרפה.
תגובתי הפעם בעקבות שירשור שנפתח על דום מסוכן מסויים בעבר, ומהכירותי האישית עימו
גיליתי דום נפלא שחי בזוגיות מדהימה, ואיחוליי לאותו דום והסאבית הנפלאה שלו שידעו עוד המון
שנים ניפלאות יחדיו.ומצרפת אותך צ'יטה לברכות .[/size]
ניני
ניני • 20 ביוני 2006
נו, באמת!
די לצטט את BODYGUARD
אני ב...
icon_eek.gif
מכם !
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 20 ביוני 2006
האמת שחשבתי לא להגיב יותר, לאחר תגובתי האחרונה.

בכל זאת אומר עוד מספר מילות הבהרה, לאחר קרבות בלוגים שנערכים במחתרת. וגם כדי לנקות את שמה של הנסיכה בלבן/ורוניקה מחליטה, שהוצג פה באופן לא נכון.

כל סיפור ההתעללות הזה לא קרה לנסיכה בלבן בכלל בכלל. לדעתי הצנועה, אין ולו פרט קטן אחד, בו ניתן לתת לי איזו כוונה לא יפה אפילו במעט. בהקשר של יחסי עם הנסיכה בלבן. יחסים אלו זכורים לי, ולה, לעניות דעתי, כנקיים מכל רבב.
אני מעולם לא צילמתי את הנסיכה בלבן.

כל הסיפור הזה עוסק בכלל במישהי אחרת, שפועלת באופן לא ראוי, בחסות תגובות לבלוגים של כל מיני. וכמובן הבלוג שלה עצמה.
הטעות של ורוניקה מחליטה, היתה, בלהביא דברים ממקור שני בכלל. שהרי אין לה דרך, לדעת באמת, מה היה שם. ולכן גם הצבת השאלות הנוקבות, היתה גורמת לחשיפה של אותה אחת. אין לי עניין לחשוף אותה, ולדעתי עד כה, יישרנו את ההדורים בינינו. למרבה הפלא, תוכלו למצוא את סימני הדרך, המובילים אליה בקלות, מתוך בלוגים שעסקו בנושא, כולל שלה.
אל אותה מישהי, עשיתי דברים לא ראויים, ביקשתי סליחה ומחילה. אפילו באופן ציבורי בבלוג שלי. לינק להתנצלות:
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=35628&blog_id=1355

ביחסי עם אותה אחת, חטאתי. בחיי. הייתי שולט מתחיל, ועשיתי שם טעויות. אותה אחת סבורה שטעויותי היו הרבה מעבר למה שנאמר במכתב ההתנצלות ההוא. אין בידי כדי לכפר על מעשי בעניין. ולבטח לא לשכנע אותה, שאני לא אחראי על כל מכאוביה באופן כה גורף.
בכל מקרה, אחרי אותו מקרה, גזרתי על עצמי, כמעט חודשיים של התנזרות, עד שגיבשתי לעצמי דרך, בה לא אפגע באף אחת, באותו אופן, לפחות. כעת הסקתי מסקנות אישיות, ואני נוהג הרבה יותר בזהירות. אין בכך כדי לומר, שלא אטעה שוב. לא יכול להתחייב על כזה דבר. במיוחד שאני עדיין רואה את עצמי לומד, את העולם הזה.

טענותיה של ורוניקה מחליטה, הן לא בגדר עורבא פרח, הן פשוט לא ממקור ראשון בכלל. לטעמי, באופן לא ראוי, נעשתה האמירה מצידה בגוף שני, המוצג כגוף ראשון. ובאופן לא ראוי, היתה ההסתה של אותה אחרת, לעשות כזה מעשה. אני חושב, שלעיתים, השמיעה ממישהי, על מישהו, יכולים ליצור אמת מסולפת. אני סבור שכאן אכן קרה כזה מקרה.
ועם אותה אחרת, שוחחנו רבות לאחר מכן, וגם התנצלתי רבות. ואין בכך לכפר על מעשי, הלא ראויים. ואני אפילו מקבל שהיא חושבת עלי דברים נוראיים. עדיין אני בוחר לקחת רק חלק מדבריה, ולא את כולם. אני סבור שחלק מדבריה, שייך לה בכלל, ואין לו קשר אלי. עדיין אין בכך להמעיט בעצם העובדה שהייתי לא בסדר, בלשון המעטה אפילו. ועל כך יעיד הפוסט שלי בנושא. עד היום אני מתייסר על טעויותי, אך הם אינן בממדים המתוארים פה כלל וכלל, לדעתי לפחות.
כולי תקווה, שאותה אחת לא תבוא לפה, לדון בעניין באופן ציבורי, אך אם אכן תדון, אדון בדעתי על העניין. לדעתי דיון שכזה יגרום לה הרבה נזק, מעצם חשיפת המקומות הלא טובים, אצלה, שעליהם נפלו מעשיי, הלא ראויים כאמור. אני סבור שבאחריות שולט, להיות יותר זהיר, ממה שהייתי שם, ויותר אחראי, על המקומות הרגישים, אצל סאבית שבאה להיות נשלטת שלו. אני גם סבור שלא ראוי לעסוק באופן ציבורי מכפיש שכזה, בעיניינים פרטיים שכאלה.

עדיין, רק מחובת החיסיון, לא השיבה הנסיכה בלבן לשאלות הנוקבות ששאלתי. כי זה לא שלה בכלל.
לגבי השאלה למה היא כועסת עלי כל כך שעשתה כזה דבר. הריני להצהיר פה, קבל עם ועדה, שזה לא מפאת דברים שאני עשיתי לה, אלא רק כתוצאה מהסתה של אותה אחרת.
הנסיכה בלבן, היא אישה מדהימה, ראויה ביותר, ואהבתי אותה רבות. אני מוקיר את זיכרה אצלי, ומאחל לה נישואים מוצלחים, עם בחיר ליבה. היא אישה ראויה, ועוצמתית ביותר. היא נפלה במלכודת מניפולטיבית, של אחרת בכלל. אני יכול לקבל את זה, ולסלוח לה.

אני רוצה להודות פה, לכל אלה, שיצאו פה להגנת אישיותי. מקרב לב אני מודה. חברי מאד מצידכם. עדיין אין בכך להעיד על דברים הנעשים בחדרי חדרים. שאותם יודעים, רק השותפים לאותם חדרי חדרים.