שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים שמנות ומערכות יחסים

ללא גבולות'
לפני 17 שנים • 20 ביוני 2006

נשים שמנות ומערכות יחסים

ללא גבולות' • 20 ביוני 2006
כשמנה בהתכווצות ניהלתי לאחרונה שיחה עם ידיד שלי שאוהב אנורקטיות בה הוא טען שגבר ממוצע יכול לרצות אישה שמנה אבל הוא ירצה בה רק כפנטזיה.
הייתי די המומה מדבריו וחשבתי שהסיבה לכך נעוצה בהעדפתו האישית .
יחד עם זאת נזכרתי שכבר שמעתי טענות שכאלה ושוחחתי עם חברה או שתיים
ולתדהמתי גיליתי שגם הן חושבות כך ...
כלומר שגבר יכול להמשך אינטלקטואלית ופיזית לאישה מסויימת אבל בגלל שהיא שמנה הוא יעדיף לא להכנס איתה לקשר זוגי .
כלומר, גברים לא רוצים נשים שמנות כבנות זוג מסיבות חברתיות .

אני אישית די נדהמתי מהגילוי .
לא חשבתי שגברים שנמשכים לאישה ונהנים בחברתה לא ירצו בה כבת זוג רק משום שחברתית היא לא עומדת בסטנדרט הרזון שקיים היום .

אני נאיבית שאני מופתעת ???
Yosefus​(שולט)

כן

Yosefus​(שולט) • 20 ביוני 2006
מצד שני מה אכפת לך ? מי שלא מתעלה לא שווה את ההתייחסות
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 20 ביוני 2006
ציטוט: אני נאיבית שאני מופתעת ???

את מכלילה icon_smile.gif
יצא לי לשמוע גברים שאומרים שיפריע להם מה יחשבו ומה יגידו. קצת עצוב לדעתי. אני מקווה וחושב שהם במיעוט ורוב הגברים בוחרים את בנות זוגם לפי העדפותיהם שלהם ולא לפי העדפות הסביבה או ה"יוקרה" לה יזכו.
ללא גבולות'

Re: כן

Yosefus כתב/ה:
מצד שני מה אכפת לך ? מי שלא מתעלה לא שווה את ההתייחסות

לאור העובדה שמספר מכנסיי מצטמצם להפליא (40 עד 42 ..תודה ששאלת )
היכולת לזהות אנשים כאלה מצטמצמת גם ומזה כן אכפת לי .

ובלי קשר ..עובדתית אני בשוק icon_rolleyes.gif
Venus in Furs{תהום}

וול

Venus in Furs{תהום} • 20 ביוני 2006
לצערי אני עומד לצאת כאן המנייאק.

לגבי הדוגמא הספציפית שעלתה, אין ספק שאם מישו לא ירצה מישי שהוא אוהב כבת זוג, ר ק בגלל מה שאנשים יגידו אז זה מוזר.

אבל,
יש עוד סיבות רבות מדוע גבר לא ירצה בת זוג שמנה.

הפוד קוסט, למשל icon_wink.gif

וגם, כבדות וחוסר ניידות או אתלטיות, מעצורים בנושא חשיפת הגוף, סקס בחושך, חוסר ביטחון מובנה, נטייה התמכרותית, ו, אולי גם, מה יגידו.

לפני שרוגמים אותי באבנים, אני רוצה לומר שאני בעצמי דווקא אוהב שמנות, אישתי הראשונה הייתה שמנה, האקסית היתה שמנה למדי, וגם הנוכחית בדרך icon_wink.gif (אם אני כבר מאניאק אז נלך עם זה)

הכרתי לא מעט דומיות עבות בשר שהזדעזו אנושות מהמחשבה להיות עם בחור שמן. ושלהן דווקא מאוד חשוב להראות בציבור עם גברים יפים רזים וחסונים. כך שבכל מקרה העסק עובד לשני הצדדים.
    התגובה האהובה בשרשור
עקשנית​(נשלטת)
עקשנית​(נשלטת) • 20 ביוני 2006
שטויות. פשוט שטויות.

יש לי חבר טוב ששרוף על שמנות זה כל מה שהוא מביא הבייתה מרצונו ללא לחץ ושטויות. לא חסר כאלה.

לכי לראות את ההצגה שרצה עכשיו "שמנה" - זה מדבר על זה ונחשב הצלחה מסחררת.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 20 ביוני 2006
על מה את מדברת?
מעולם לא ראית שמנות נשואות באושר?
וחוץ מזה, גם ככה 50% מהנשים משמינות בגיל מסוים.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 20 ביוני 2006
על טעם וריח קשה להתווכח... . מי שבאמת ירצה אותך, ירצה אותך בשל מי שאת ולא מימדי גופך הרזים או המלאים. בעיני, לפחות (גם אם אינני נמשכת לנשים) אישה מלאה במקומות "הנכונים" ושופעת היא סקסית. אבל יש מי שאוהב נשים "אנורקטיות", או דקיקות באופן כללי. כל אחד וטעמו הוא.
בכל אופן לא נראה לי שכדאי להתרגש מזה יותר מדי. ולך אישית אאחל, רדי והצליחי icon_wink.gif
ללא גבולות'

וול....

[color=red]
זה שיש נשים שמנות שנשואות באושר או ידיד מסויים שמביא נשים שמנות הביתה זה אחלה אבל זה לא סותר את הטענה העקרונית .
וכוונתי היא כמובן לאנשים שכן נמשכים לשמנות ולא לכאלה שלא .
אגב, לגבי דומיות שלא יראו עם גבר שמן השאלה היא אם הן נמשכות אליו , אם לא זה לא קשור.
ואם כן אז הן אומללות בדיוק באותה צורה ...
כשהאקס שלי היה משמין (והוא היה גבר מדהים לטעמי ) הייתי אומרת לו "יש יותר לאהוב " icon_smile.gificon_smile.gif
אבל זה כבר קוריוז אישי icon_smile.gif

וונוס...תזהר מהדומית שלך ....אתה עלול למצוא את עצמך במצב בעייתי היום , עד כמה שזכור לי יש סף לכאב שלך.
[/color]
Madame T​(שולטת)

Re: וול

Madame T​(שולטת) • 20 ביוני 2006
Venus in Furs כתב/ה:

אבל,
יש עוד סיבות רבות מדוע גבר לא ירצה בת זוג שמנה.

הפוד קוסט, למשל icon_wink.gif

וגם, כבדות וחוסר ניידות או אתלטיות, מעצורים בנושא חשיפת הגוף, סקס בחושך, חוסר ביטחון מובנה, נטייה התמכרותית, ו, אולי גם, מה יגידו.

לגבי הפוד קוסט - בטח, ונוס, תכין להם פפריקש ואורז בסמטי, אז מה אתה רוצה, שיישארו רזות אחרי זה?.... ולגבי כל השאר מעצורים בנושא חשיפת הגוף, סקס בחושך וכו'.... מעניין עם איזה "שמנות" היית. אישה שהיא באמת אישה לא מתביישת בגוף שלה, לא באור ולא בחושך icon_wink.gif